PDA

View Full Version : Относно изместването на 2ри език извън часовете



Zloagance1
02-03-2008, 14:16
Значи аз съм 7ми клас и сега вотрия срок ни казаха че 2рия ни език(немски) се измества извън часовете! Ще се кара или след часовете или като нулев ! Причина-министъра разпорежда така защото е нездравословно да имаме по повече от 6 часа , ама така имаме по 8,дори 9 часа в някои дни!
Има ли начин да се откажем да го караме? Като гледам това става като СИП- извън часовете, затова да ви питам може ли да се откажем -да не ходим и да не учин 2ри език?
Мерси предварително !

Sevt
02-03-2008, 14:42
Звучи абсурдно.
Ама като се замисля поредната простотия на тупана вълчев, нищо странно...

Rush_girl
02-03-2008, 14:45
Аз имам сяка седмица 2часа руски преди часовете ако съм първа смяна,и след ако след ако съм втора.Мн е гадно ама можеш да кажеш че си на урок и въобще да не ходиш някой път...нащта са хващта :-D Ама то е ЗИП и имаш срочна оценка по него :(

elsy
02-03-2008, 15:15
Мда, една приятелка също сега е 7-ми клас и ходи преди часовете за по 2 часа немски, много тъпо измислено, според мен... :?

nikinkaa
02-03-2008, 15:27
ПФфф то и на сип-овете се пишат неизвинени :@

Kisses_P
02-03-2008, 15:28
Преди три години като бях 7ми клас и аз бях с езика, и понеже бях по някаква нова програма този език ,който го почнах от 1ви клас,който всъщност се явява по желание беше преди или селд часовете и можеше да се отпишеш от него.Тъй като бях и на уроци и какво ли още не,вторият срок на 7ми клас се отписах и нямах проблеми.Поразбитай някой в училището ти дали е възможно

great_mari
02-03-2008, 15:40
haha macka radfai se 4e vi e ot vtoriq srok nie sme taka ot na4aloto na godinata i se vodi kato normalen 4as no go karame sled 4asovete.I ne ne moje6 da se otkaje6 edin vid se vodi Zip (zaduljitelno izbiraema podgotovka) i ima6 ocenki - sro4ni i godi6na po nego :o tupo e ama e fakt sega vmesto da imame 6 imame po 8 4asa ama kvo drugo moje da izmisli bai vul4an :-D :o :o :-x :x

HAGVXSXVH
02-03-2008, 15:42
да и ние сме така води се като сип ,но се пише одзад на страницата на бележника ... 8)

AliceSw
02-03-2008, 16:03
СИП-овете се карат извън програмата за всички училища, при това от началото на годината

Lorelei
02-03-2008, 16:06
Vyobshte i ne go izkliuchvam.Sestra mi syshto si imat redovno predchasove i sledchasove.A otnosno onzi buhal prosto bez komentar.To az s moite edva 18 godini da zastana na chelo na tazi obrazovatelna sistema po-dobre shte se spravq.Neka da pravim bezumni reformi samo za da pravim neshto.Da ne kajat nai-nakraq,che za 4 godini nishto ne sme napravili.
Za vseki sluchai potyrsi v "Dyrjaven vestnik" imat li pravo po zakon.Tam shte e zalojen broq chasove,koito e vyzmojen na den.Sipovete ne vlizat v tozi broi,tyi kato sa svobodno izbiraema podgotovka.

chocoleptic
02-03-2008, 16:27
пфф .. и ние сме така :-x

plamenka
02-03-2008, 17:05
И аз сега съм 7-ми клас и преди това си учех и английски и руски, но от началото на тази учебна година ни махнаха руския. :( :( :?