PDA

View Full Version : Коя е най-неловката ситуация,в която сте изпадали ?



bboy_bunker
02-03-2008, 16:27
Айде сега 8-) :lol: :D

KiLLeR_InSTiNkT
02-03-2008, 16:48
Знам ли - може би това, че си вървях сама по улицата и се хилех за някакви неща... Хората си мислеха, че съм луда 8-)

find_m3
02-03-2008, 16:48
оо не искам да се издавам :oops: ,а тва за говоренето сам всеки го е преживял :D

ЕPu
02-03-2008, 16:59
Класическа ситуация.. :lol:
Вървиме си с един приятел из центъра и пиеме бири, в даден момент той изостава да си върже кубинката (аз обаче не забелязвам тая подробност). Следователно продължавам да вървя и да си говоря САМА. След известно време се усещам, че говоря ли, говоря, а няма отговор и изкрещявам доста мощно "Абе, кретен, ти изобщо слушаш ли ме кво говоря!?!". До мене вървеше някъв човек, който изненадано ме попита "На мен ли говориш?" а аз най-нахално му викам- ааа не на тебе, на ония там (и соча другата страна, където има празно пространство) :lol:

find_m3
02-03-2008, 17:08
амммммм... сигурно, когато тогвашната ми приятелка ми каза: "Я, ето я мама" и аз видях учителката си по химия, която ме мразеше...

това съм го чувала :D кофти тръпка

TheOtherME
02-03-2008, 17:23
Редовно ми се случва да се припознавамВсеки следващ път мисля,че това е най-неловката ситуация,в която съм изпадала. :D

anSsito
02-03-2008, 17:26
Знам ли - може би това, че си вървях сама по улицата и се хилех за някакви неща... Хората си мислеха, че съм луда 8-)

Ооо да и аз съм имала такива случай.. и пък хората толкова странно ме зяпаха,а мен това още повече ме разсмиваше...
Иначе и да си говоря сама ми се е случвало..някой изостава или отива на другаде,а аз си продължавам да бъбря...

Madness
02-03-2008, 17:34
Класическа ситуация.. :lol:
Вървиме си с един приятел из центъра и пиеме бири, в даден момент той изостава да си върже кубинката (аз обаче не забелязвам тая подробност). Следователно продължавам да вървя и да си говоря САМА. След известно време се усещам, че говоря ли, говоря, а няма отговор и изкрещявам доста мощно "Абе, кретен, ти изобщо слушаш ли ме кво говоря!?!". До мене вървеше някъв човек, който изненадано ме попита "На мен ли говориш?" а аз най-нахално му викам- ааа не на тебе, на ония там (и соча другата страна, където има празно пространство) :lol:
Тва ми се е случвало 10 пъти сигурно :-D
Или като си вървя по коридора в даскало и си мисля че говоря на една приятелка и няква я дърпам за ръката и и викам нещо и се обръщам-директорката хах
Ам не ми става особено неловко честно казано :lol:

psychopath
02-03-2008, 17:36
обяснявах на 1 момиче как съм праснал даскалката по биология с картоф...
и тя:-какво си направил на майка ми?! :lol:

kuklichka_bg
02-03-2008, 17:40
:oops: oF 4ak kato se setq i ......... to osven nelovki ami i smeshni ujass :-D

Pedigree
02-03-2008, 18:44
Класическа ситуация.. :lol:
Вървиме си с един приятел из центъра и пиеме бири, в даден момент той изостава да си върже кубинката (аз обаче не забелязвам тая подробност). Следователно продължавам да вървя и да си говоря САМА. След известно време се усещам, че говоря ли, говоря, а няма отговор и изкрещявам доста мощно "Абе, кретен, ти изобщо слушаш ли ме кво говоря!?!". До мене вървеше някъв човек, който изненадано ме попита "На мен ли говориш?" а аз най-нахално му викам- ааа не на тебе, на ония там (и соча другата страна, където има празно пространство) :lol:
На мене това ми е редовния номер. :D
Иначе се сетих за едно:

Лятото на '05 бях в Златни пясъци на море.В стаята бях с братовчедка ми.Понеже имаше шветска маса в хотела и кака се беше нашибала суупер яко,я е заболял корема.Станала през нощта,за да драйфа и й е станало лошо.Отвори терасата на стаята и аз се събудих.Стоях 2 минути като пукал и си помислих,че е станало нещо сериозно,защото наще дойдоха,за да видят какво става(в апартамент бяхме-стая до стая).Аз се шашнах и помислих,че ни обстрелват,завих се през глава и заспах. 8-)


После две седмици ме ебаваха,а аз даже не знаех какво става.Аз спинках(най-спокойно) и сънувах осмата световна,ама как няма да се стресна?!Па и бях малка. 8-)

RAWRRR
02-03-2008, 18:47
Веднъж ми падна на земята, единият чорап от сутиена..

B3B0K
02-03-2008, 19:28
Веднъж ми падна на земята, единият чорап от сутиена..
auuul tva e nai gadnoto koeto moje da ti se slu4i :oops: ujasss
ami az sega to4no ne moga da se setq za na6to takova

ABSOLUTme
02-03-2008, 23:17
амммммм... сигурно, когато тогвашната ми приятелка ми каза: "Я, ето я мама" и аз видях учителката си по химия, която ме мразеше...

Ходил си с дъщерята на Ненчева или на Ганчева? :shock:

ABSOLUTme
02-03-2008, 23:41
Що бе,на Ненчева дъщеря и и синът и са пичове. 8-)

summergir1
02-04-2008, 10:00
^ това вече е яко :D
не кат тия дето си говорят сами :-D
а за моята най-голяма няма да казвам че...малко ме е срам :oops:

psychopath
02-04-2008, 11:03
^ това вече е яко :D
не кат тия дето си говорят сами :-D
а за моята най-голяма няма да казвам че...малко ме е срам :oops:излагаш се 8-)

Canis_Dirus
02-04-2008, 11:25
Аз веднъж, даже на два пъти се регистрирах в един форум тиинпрУГлем.нет . Голям срам

bboy_bunker
02-04-2008, 12:10
Аз веднъж, даже на два пъти се регистрирах в един форум тиинпрУГлем.нет . Голям срамми аре поправи тази грешка и да ти пожелаем приятен живот? :-P

FelisDirus
02-04-2008, 12:13
Имам лошия навик като видя кола с по-тъмни стъкла и да се оглеждам. Е, веднъж тъй се случи, че се гледах, оправих си косата, сложих едно червило и чак тогава забелязах, че вътре има хора... няма да ви казвам, че се насираха от смях леко...

Miss_Perfekt
02-04-2008, 15:42
Имам лошия навик като видя кола с по-тъмни стъкла и да се оглеждам. Е, веднъж тъй се случи, че се гледах, оправих си косата, сложих едно червило и чак тогава забелязах, че вътре има хора... няма да ви казвам, че се насираха от смях леко...
За съжаление позната история :D

DaemonBoy
02-04-2008, 16:10
Да псувам даскал и той да е зад мен.Да счупя вратата на кабинета и още.

Saymon90
02-04-2008, 17:03
Да се целувам с момче в кола ИЗВЪН СОФИЯ и да се окаже, че един мой фр е пътувал по същото време и да спре на същата бензиностанция и да ни види през стъклото... :shock:

Возих се в метрото и беше адски тихо и аз изкарах малко газ... цялото вагонче ме зяпна мн злобно, а после и малко позамириса и аз тактично се изнизах на следващата спирка, макар и да имаше още 3 до моята :-D

Но най-срамното от всички май беше в 4ти клас, когато бях с един гащеризон и отидох до тоалетна. Обаче си взех и водните боички, за да ги измия, ама се омазах целия и си изцапах гащите с червено и кафяво. После в голямото междучасие едно момиче ми скъса гащеризона и той падна.... :D

А и да не забравя - обърках една госпожа с едно момиче и я хванах за гъза с репликата "Ей, Марче, кога ще ми отвориш биричка?!"

bboy_bunker
02-04-2008, 17:28
Да се целувам с момче в кола ИЗВЪН СОФИЯ и да се окаже, че един мой фр е пътувал по същото време и да спре на същата бензиностанция и да ни види през стъклото... :shock:
Целувал си се с момче?! Ти не беше ли също от мъжки пол?


:shock:

babylove
02-04-2008, 18:04
mmm...predi vreka kato bqh na lager si varvqh s edna moq priqtelka i si govorehem i se hilehme, oba4e tq reshila da spre, a az ne zabelqzah i si varvq i govorq i drynkam i izvednyj gledam edno momche do mene da mi vika "malko sme daleche ot kamen brak ama nichto..."

summergir1
02-05-2008, 06:57
^ това вече е яко :D
не кат тия дето си говорят сами :-D
а за моята най-голяма няма да казвам че...малко ме е срам :oops:излагаш се 8-)
я недей да ме коментираш, аз казвам ли ти кога се излагаш с твоите дебилни теми

babylove
02-05-2008, 18:28
vaiii...edin pyt lqtoto minavam pokrai edno kafe s tymni prozorci bqh s edni priqtelki... obache se sprqh do kafeto i se ogledah namestih si kosata i t.n. , obache se ookaza che v kafeto sa bili vsichi gotini batkovci i sa me zqpali i sa hileli... posle kat razbrah...

DieselBlood
02-10-2008, 18:47
мии когато с 1 фр вървяхме и аз плюя и без да искам наплюх 1 ченге и знаете кво стана после

InitialD
02-10-2008, 19:09
мии когато с 1 фр вървяхме и аз плюя и без да искам наплюх 1 ченге и знаете кво стана после

И то те наплю?!!?

AvaLan4e
02-10-2008, 20:40
Било ми е винаги гадно да ме виждат близки хора във фрапантно лошо състояние личащо от километри. Особено, когато не мога да го прикрия. Помня как си крих синините по врата и колко неловко ми стана даже от самия факт, че се налага да го правя и не мога да се изсмея и да замажа положението като друг път. Те бяха едни гадни жълти твърди станоха, някво гадно сякаш си стоят все там пръстите. Отвратиелно е. От тогава мисля започнах, когато се бия да се опитвам да хващам шията, мисля най-влияещо е. Това е мисля най-неудобното в живота ми. Поне за форум.

kPuCkA
02-10-2008, 21:01
^ А,аз мислих,че говориш за смучки...

AvaLan4e
02-10-2008, 21:06
^ А,аз мислих,че говориш за смучки...
Не. Но ме подсещаш, колко ми е било неудобно да си ме представят в някои по-интимни взаимоотношения с някой. Всъщност не, било ми е неудобно от апоменаването за такива неща. То изказвания от типа на това, че се подразбира, че се нуждая от близост, тоест да позволявам такова нещо. Тук имам проблем. Не мога да преглътна това, че някой близък може да си позволява да ми говори по такъв начин. Или да ми прави забележка, че се държа по такъв начин, предизвикателен. Но не е толкова неудобно, колкото това ми е проблем. И как побеснявам срещу хорате все още неизпатили си за това невежество спрямо тази ми черта... (=

DieselBlood
02-11-2008, 22:17
мии когато с 1 фр вървяхме и аз плюя и без да искам наплюх 1 ченге и знаете кво стана после
Initail_bg toi ne me naplю no me zavede v ppoliciqta

bboy_bunker
02-12-2008, 08:47
К'ва тема ти копирам бе, анархичен хомосексуален травестит ?!

bboy_bunker
02-12-2008, 09:33
^ анархията ли пропагандираш ? :)

Mooo6no
02-12-2008, 09:37
Неловка.... не знам... наскоро ме изкараха, че ходя с момиче, с което никога не бих тръгнал.

kPuCkA
02-12-2008, 09:52
Неловка.... не знам... наскоро ме изкараха, че ходя с момиче, с което никога не бих тръгнал. :lol: :lol: :lol: :lol: Калинчето,а?!

Mooo6no
02-12-2008, 10:08
Не е смешно и не ми се говори за това, хах...

И баси трябва да спра да пиша в тоя форум. Не може всичко, което пиша тук, да го научаваш.

kPuCkA
02-12-2008, 10:12
Не е смешно и не ми се говори за това, хах...

И баси трябва да спра да пиша в тоя форум. Не може всичко, което пиша тук, да го научаваш.Е, и аз мога да кажа същото..

Mooo6no
02-12-2008, 10:28
Ясно е. И ми се струва, че от профила ти тук мога да науча доста неща за теб, които не мога да ги науча в реалния живот, ако те питам директно. Малко е странно. И с мен май е така, а би трябвало да е обратното...

bboy_bunker
02-12-2008, 10:55
^ анархията ли пропагандираш ? :)

За да не си социално-програмиран трябва да си анархист? Не знаех :) Зависи какво имаш предвид под "социално програмиран" За някои хора това значи да не могат да пикаят където им падне например и да се вайкат заради това... така че всичко е много относително :)

bboy_bunker
02-12-2008, 12:22
а ти явно много си запознат какво е анархия, че трещиш определения?? Току-що четох как в една тема се оправдаваш, че не се заяждаш никога без повод... кой те почеша по гъза, та ти скимна да се правиш на оригинален ?

Saymon90
02-12-2008, 12:30
Да се целувам с момче в кола ИЗВЪН СОФИЯ и да се окаже, че един мой фр е пътувал по същото време и да спре на същата бензиностанция и да ни види през стъклото... :shock:
Целувал си се с момче?! Ти не беше ли също от мъжки пол?


:shock:
И все още съм ;)

bboy_bunker
02-12-2008, 12:30
Защото нито съм започнал разговор с теб, нито съм дал определение за анархизъм ! Ето ти доказателство за това, което си (написах го в другата тема).

bboy_bunker
02-12-2008, 12:40
Не съм обидил без повод.. ето го и него:



Що ми копираш темата бе мухльо? :o

Оттук започнах "разговор" с този и след това с АТАКАБГ. В случая ти не играеш никаква роля, но виждам ти се иска..


а за пляскането и локвата.. ела и пробвай ;)

Mamut
02-12-2008, 12:43
Било ми е винаги гадно да ме виждат близки хора във фрапантно лошо състояние личащо от километри. Особено, когато не мога да го прикрия. Помня как си крих синините по врата и колко неловко ми стана даже от самия факт, че се налага да го правя и не мога да се изсмея и да замажа положението като друг път. Те бяха едни гадни жълти твърди станоха, някво гадно сякаш си стоят все там пръстите. Отвратиелно е. От тогава мисля започнах, когато се бия да се опитвам да хващам шията, мисля най-влияещо е. Това е мисля най-неудобното в живота ми. Поне за форум.о господи..

bboy_bunker
02-12-2008, 12:45
след като ще ме "пляскаш" и т.н. ела и го направи ;) Знам, че си голям бияч - докажи го :)

bboy_bunker
02-12-2008, 12:51
ха-ха-ха...

bboy_bunker
02-12-2008, 16:36
И сега ми кажи как да не го напсувам тоя....

bboy_bunker
02-12-2008, 16:40
ne s1m dl1jen da davam obqsneniq na nek1d1rni t1panari kato teb

AvaLan4e
02-12-2008, 17:57
о господи..
Не пиша по темата? Не е най-добрия пример? Ти знаеш по-добре от мен? Не ми се разбира? Наркоманка сък/или прочее/? Все някое ще да е, м?(=

_BuNnY_
02-13-2008, 11:02
Сега като се сетя и се задушавам от смях :lol: :lol: Значи като бях 12 - 13 годишна имах голям мерак да нося обувките на майка ми. Та имаше тя едни боти на висок ток дето им бях хвърлила око. Един ден си се прибирахме към нас от едно гости и майка ми се сети, че не сме платили нета ... :lol: Обаче вече бяхме слезли от колата, а аз мъкнех една голяма торба с тенджери ... ооооо Боже ... :razz: :razz: и едвам ходех с обувките по заледеното ест :D ... и стигам аз в залата дето ще плащам нета - платих го аз ама като тръгнах да излизам точно до вратата и се хлъзнах ... и за да не падна се хванах за вратата, а тя една огромна, метална, тежка ... ииии се издрънчах на пода със сичките му тенджери и вратата се затвори с трясък ... и сички се обърнаха да видят кво става (да поясня - залата беше пълна с момчета 15 - 19 годишни геймърчета :D ) :razz: :razz: Ееее умрях си от срам!
А като бях 6 - 7 клас една приятелка имаше гадния навик - ходим по коридора, аз естествено не млъквам :D обаче тя изведнъж решава, че е забрала нешто в стаята и без да каже се обръща и хуква и аз като не я виждам и ходя по коридора и си говоря сама ... :razz: :D

bboy_bunker
02-14-2008, 16:15
аххаахахахахах....

като малките деца "ама ама ама моя профил е по-хубааав"


лайньо! :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

Felis_Dirus
02-14-2008, 16:46
ne s1m dl1jen da davam obqsneniq na nek1d1rni t1panari kato teb
Huu obqsni kak razbra, 4e sum tupanar? Za6toto sum izmislil temata 2 godini predi teb? Tfa te pravi 2 puti po-golqm tupanar ot men? Za6toto profila mi e po qk ot tfoq ili nqkuv drug tfoi kompleks? Nemoga da razbera как така реши, че съм тъпанар....??? :? Смешен си бе брато, млъкни че си по-интересен така :?

Много съжалявам, че се намесвам така нахално във вашия спор, но само да вметна нещичко и изчезвам - ммм, ти имаш ли някаква елементарна грамотност, за да имаш претенциите, че си някакъв? (така, това е реторичен въпрос, който, надявам се, ще провокира някаква мисловна дейност, затова (да поясня) не е нужно да ми отговаряш).

bboy_bunker
02-14-2008, 17:31
Felis_Dirus, остави.. пубертетът е голямо нещо ;)

bboy_bunker
02-14-2008, 18:38
Psyhicx, порасни...

sweety_but_lonely
02-14-2008, 18:49
nai golqm gaf...dam..se6tam se,tva lqto be6e...bqh ludo hlutnala po edno mom4e ama i toi me haresa ne6to,no si be6e nai-golemiq pi4 na na6eto daskalo i az mn mu se kefih..dokato edin put otidoh na baseina s edna oficialna pola i potnik(za6toto trqbva6e sled tva da hodq na edin rojden den i s enaloji da sma po oficialna) i taka se stekoha ne6tata 4e to4no togava doide i toi,vsi4ki bqha obl4eni po kusi ga6ti i seksi potni4eta a az budalata bqh edinstvenata oficialna..nz oba4e si spomnqm kolko jalko izglejdah v o4ite mu(to si li4e6e)i sled tva mi be6e mn kofti...

ANTIHUMAN
04-23-2008, 12:58
еммммм купи си вестник и се плесни сам, аз пари на капиталисти за вестник не давам!!! :-x


Ха-ха-ха :lol: :lol: :lol: :razz:

Еми случка от моя живот? Не се сещам.Сетих се най-тъпия си сън!
Гледам едно магаре как пасе трева и ме гледа тъпо! ---> и тва през целия сън! УЖАС :lol:

Alcohooligan
04-23-2008, 13:55
когато в девети клас наш'те ми намериха кутия цигари в гардероба... 8-)

Ivalinka
04-23-2008, 19:26
ами не мога точно да си спомня....но може би най-гадно ми беше,когато счупих една тръба в даскало и ни извикаха "на разпит".моята приятелка ме беше видяла и аз не можах да си призная,но през цялото време треперех да не ме издаде.тя после ми каза ,че малко и щяла да го направи :? :shock:

November
04-23-2008, 19:31
Ами...ето нещо ново и прясно....от днес. :D

Та...вървя си весело по улицата, зяпам си хората и изведнъж - виждам, че ципа на дънките ми е разкопчан...ъъ...много беше тъпо... 8-)

AutumnTears
04-23-2008, 19:49
ami slu4i se v4era hodih si s lubimata roklq ka4vam se az v reisa i su6tiq moment mi zvunna telefona az estestveno dignah oba4e sedqh do vratata na avtobusa i nali 6ofiora zatvori vratite i vratata pri6tipa roklqta mi i 4ast ot kosata mi kosata uspqh da q izdurpam ama za roklqta me beshe jal
i sedq si az i vkisnatite babi me gledat i se smeqt puk az sedqh taka 20 min dokato reisa spre i az vednaga dadoh na zaden i slqzuh :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

kuklichka_bg
04-23-2008, 20:28
mn sa :(

bonbonkata011
04-24-2008, 16:07
miii kat se setq vednyj znachi izlizam si az ot edin magazin pred moito daskalo i v ednata si ryka dyrja pica,obache az kvat sym bleika zagledah se v edin slaudur i si vyrvq az i kato se sblyskah s edna lelicka,smqtai za kvo stava vapros tai q omazah che poveche ot tva nema na kyde. :grin:redovno si govorq sama po ulicite,cipyt mi e otkopchan.Obache se seshtam kak vednyj edno momche vse da me potuva po gyrba i mi otkopcha sutiena,golqm sram,kogato direktorkata v daskalo me vidq che pusha v klasnata staq... :booooomb: iiii vchera me zalqha s kofata det e gybata,izsipaha q otgore mi kopeletata.i nakraq mi kazaha che iskali da mi vidqt cicite.edno ot momchetata go sritah v topkite,apyk drygoto ospqh da go zaklucha v jenskata toaletnai kato se setq kvi li oshte ne prostotii ama sa nemoa da pisha shtoto me myrziiiiiiiii :razz:

shadow4e
04-24-2008, 16:13
golqm sram,kogato direktorkata v daskalo me vidq che pusha v klasnata staq... :booooomb:

Егати разпуснатата работа... При нас и да е било в тоалетна кабинка и само да усетят миризмата, си аут и така и трябва, пфууу...

WinstonSmith
01-12-2011, 18:32
Ъп на темата.

Айде, разказвайте! Няма да се смеем ( много). 8-)

Ще дам личен пример с някой неща, за които се сещам в момента.

1. Преди 2 години бяхме с чичо на гости в общежитието на братовчедката ми в Германия, при което тръгнахме да се качваме с асансьора нагоре. Тааа, в асансьора имаше някаква сууууууупер яка пи*ка и ние споглеждайки се проведохме следния разговор:

-Лелееееее, на тая не бих й простил.
-Луд ли си... само да ми падне...

За съжаление момичето се обърна и на чист български отвърна с "Мерси за комплиментите, момчета" :D Резултатът беше, че в следващите 10 секунди исках да умра моментално от октопод в ануса...

2. Като бях на 11 - 12, бях на гости на един приятел и по телевизията вървеше някакво шоу, подобно на Стани богат, но по стечение на обстоятелствата, майка му беше в стаята и оправяше нещо. Поглеждайки към телевизора веднага разбрах кой е верният отговор. Ънфорчънътли верният отгорор беше "патка"

Както може би вече сте се досетили се изцепих с "Офффффф, естествено, че верният отговор е Б - П*УТКА, при което майка му ме гледа без да мига невярващо 1 минута, а същият бедняк падна на земята, където през тази 1 минута се заливаше от смях ... Сигурно се бях изчервил като албинос на концерт на Горгорот. :D

3. И нещо, което не може да спадне в графа "неловки", но предполагам, че ще се посмеете (или издрайфате).

Морето миналата година. Отивам на сутринта да се бръсна с широка усмивка и ведро настроение , свършвам си работата, но след излизането ми от банята ужасът започва... Незнайно защо всички се търкалят по пода от смях и ме гледат през сълзи.
След като питах какво става ми обясниха и ПОКАЗАХА КЛИП как един кретен си е избръснал та*аците със самобръсначката ми по - рано същата сутрин. :-x

Тааааа, този същият по - късно се напи и за да си върна го ритах със всичка сила по задника, както си беше припаднал. Т'ва обаче не беше всичко - на другата сутрин пичът се събуди с болка в задника и пълен презерватив в леглото. Не мога да опиша к'ва гледка беше ужасът му. :lol: Редакция: Сега като се замисля - просто трябваше да го е*а. :o

Айде, вие сте! Аз оставям по - скандалните истории за после. 8)

CanisDirus
01-12-2011, 18:50
Това да обсъждаш някой на БГ в чужбина и после да се окаже, че те е разбрал, си е шок. Особено шокиращо е когато въпросния индивид е ЧЕРНОКОЖ и се окаже, че е учил в лесо-техническия :shock:

Много неловко се почувствах и една сутрин след безпаметно напиване. Събуждам се с мисълта, че съм се прибрал тихомлъком, обаче в хола нашите ме чакат и съвсем невинно ми показаха, че съм успял да счупя една голям саксия (стълбите целите в пръст), да пукна огледалото в банята и да откъртя закачалката за якета от стената.

Доста неловко се получи и когато мама и тати разбраха от учителакта ми в началното, че имам талант за поет. За съжалание не мога да напиша някое стихче тук, понеже повечето думички ще излезнат със звездички.

WinstonSmith
01-12-2011, 19:06
И двете са ми до болка познати...

В 4 -ти клас, първата ми година в училище в България незнайно защо бях решил да разпечатам на лист епичната песен "Фенки, фенки" на не по - малко епичния Мишо Шамара. Естествено понеже и тогава бях тъп занесох листа с текста на училище, за да се похваля на съучениците си, но изненадващо той попадна у класната.... После 15 минути майка ми и класната ме разпитваха на "частна" родителска среща дали знам какво означават думичките. 8-)

А по въпроса с напиването...

Преди няколко години се бях прибрал ( по чудо!) мъртво пиян и реших вместо да се промъкна незабелязяно в леглотом първо да отида в тоалетната за малко, за да повърна... Да, ама не... Събудих се на другата сутрин от писъка на майка ми, която ме намери заспал на колене вътре, вместо в леглото, където очакваше да съм. Следваше епик люн. :-D

Скорошна случка - въпрос от страна на майка ми, която ме гледаше, едвам сдържайки смеха си:

"Изяинявай, защо шалът ти мирише на повръщано?"
Мдаааааааааа, т'ва е една от малкото ситуации, в които има просто САМО ЕДИН вариант. :lol:

jghgh
01-12-2011, 19:09
Това да обсъждаш някой на БГ в чужбина и после да се окаже, че те е разбрал, си е шок. Особено шокиращо е когато въпросния индивид е ЧЕРНОКОЖ и се окаже, че е учил в лесо-техническия :shock:

Много неловко се почувствах и една сутрин след безпаметно напиване. Събуждам се с мисълта, че съм се прибрал тихомлъком, обаче в хола нашите ме чакат и съвсем невинно ми показаха, че съм успял да счупя една голям саксия (стълбите целите в пръст), да пукна огледалото в банята и да откъртя закачалката за якета от стената.

Доста неловко се получи и когато мама и тати разбраха от учителакта ми в началното, че имам талант за поет. За съжалание не мога да напиша някое стихче тук, понеже повечето думички ще излезнат със звездички.

Постни го, моля те! Ще го напишеш ето така - к ' ур например. 8-)

А аз ако се сетя за неловка ситуация, ще пиша непременно.

DaemonBoy
01-12-2011, 19:13
Миии на един рожден ден се натресох неканен, направих се на бибак, повърнах два пъти в тоалетната и накрая заспах на мивката

CanisDirus
01-12-2011, 19:15
Няма да си пусна глупостите, които съм писал на 8 годинки във форума.
Това ще е абсолютно епично неловко. :shock:
Освен това не си пазя архивите (само едно четиристишие си спомням, щото беше хитово). Имам само някакви от 10-11 клас + една пиеса, която следваше да бъде представена на един училищен празник, но решихме, че ни се завършва и ще е грубо спрямо една съученичка.

BlackWings
01-12-2011, 19:42
. грешка

DaemonBoy
01-12-2011, 19:45
Оооо мисля че във втори клас беше. Играехме на гоненица и аз се подхлъзнах на нещо, чак като влязохме в класната стая разбрах че е лайно :lol: :lol: :lol:

BlackWings
01-12-2011, 19:49
Два пъти ми се случва - влизам си в магазина кварталния , ама разсеяна , ходя насам-натам , бързам за някъде , взимам си каквото ми трябва , и с целия си акъл , замислена за кой-знае какво , тръгвам да си излизам ей-така като пич , без изобщо да ми мине през акъла , че трябва да мина през някаква си каса :oops: :oops: :oops: Иди обяснявяй , че неволно ала-бала глупости...

А да , и преди 2 г. ходих на плажа с един бански , дето долнището му се връзваше отстрани с едни панделки. Излишно е да казвам , че както си ходех едната се отвърза и докато се усетя и лъснах , не знам кой какво видя но ест. умрях от срам , ама толко ми е акъла да не ги вържа на възел.

Оо и минах един път през целия университет с опашката на бодито виснала отзад.

Друго не се сещам.

Takova
01-12-2011, 19:49
Аз не съм се напивал толкова зле :-o Май ... факта, че не помня ме съмнява, но ...


Прибраха ни в полицията, един от нас беше леко пийнал и се съпротивляваше.Заради него и на нас ни сложиха белезници 8-) Чакаме ние в районното и изведнъж от асансьора излиза вуйчо :razz: А аз срещу него с белезници и полицай до мен :lol: Доближи се и каза:
- Дай ключовете на колата, че ми трябва, а като те гледам няма да можеш да ми я върнеш навреме :lol:
Взе ги и си замина :lol:

anonymous768631
01-12-2011, 19:55
Последният път когато се напих.
Новата 2009 дойде.
Аз изпих АДСКИ много алкохол... Сигурно съм се и натровил, но не отидох в болница, защото отидохме на село.

Изпих 1 литър вино, 300 мл ракия, 300 мл водка, 300 мл шампанско, още поне 6 тоста по поне 50 милилитра шотове. После реших, че трябва да пия бира, за да изтрезнея още същата вечер. Кажете го и от нея 300, ама може да са били и 500. :razz:
Повръщал съм навсякъде. Псувал съм всички.
Даже е имало едно момиче, което е дошло после. След като съм бил повърнал на земята, тя се била затичала към терасата и се хлъзнала. То беше с плочки. И направо излетяла на терасата... :razz:

cherinka
01-12-2011, 20:45
Попринцип знаете, че когато наоколо има присъствие на човек вие го усещате дори да не го виждате.
Примерно винаги усещам като се прибера отнякъде татко дали си е вкъщи, като се събудя го усещам... дори да пази тишина или да е тихо.
И прибирам си се аз през нощта по някое време, ушите ми заглъхнали от дискотеката, отключвам си, влизам, гледам вратата на тате затворена. А винаги е затворена когато го няма. И залитах лекичко, нали. Влизам в стаята, за да го проверя, ама то тъмница и с целия си пиянски акъл усетих го, че е вътре, но въпреки всичко светнах лампата... а той беше с жена му... още си спомням физиономията й когато 'нахлух' вътре. Добре, че съм 'на години', та ми беше по-лесно да пеодолея гледката с времето.

А другият неудобен момент, който си спомням с цялото си съзнание и памет беше един прекрасен майски следобед, в който с майка ми с най-голям кеф си пиехме кафето и ей така ОТ НИЩОТО започна да ми обяснява за нейните оргазми....................................
.................................................. .
.

DaemonBoy
01-12-2011, 20:55
^^ :razz: :razz: :razz: :razz:

Takova
01-12-2011, 21:15
Попринцип знаете, че когато наоколо има присъствие на човек вие го усещате дори да не го виждате.
Примерно винаги усещам като се прибера отнякъде татко дали си е вкъщи, като се събудя го усещам... дори да пази тишина или да е тихо.
И прибирам си се аз през нощта по някое време, ушите ми заглъхнали от дискотеката, отключвам си, влизам, гледам вратата на тате затворена. А винаги е затворена когато го няма. И залитах лекичко, нали. Влизам в стаята, за да го проверя, ама то тъмница и с целия си пиянски акъл усетих го, че е вътре, но въпреки всичко светнах лампата... а той беше с жена му... още си спомням физиономията й когато 'нахлух' вътре. Добре, че съм 'на години', та ми беше по-лесно да пеодолея гледката с времето.

А другият неудобен момент, който си спомням с цялото си съзнание и памет беше един прекрасен майски следобед, в който с майка ми с най-голям кеф си пиехме кафето и ей така ОТ НИЩОТО започна да ми обяснява за нейните оргазми....................................
.................................................. .
.


Всички очаквахме твоето включване ! :razz: :razz:

TheNewReligion
01-12-2011, 21:49
Като бях в трети клас, беше адски модерно да носиш прашки. И аз имах два чифта, 'дет съм ги обувала един-два пъти. И сестра ми, идиотката, беше водила в стаята ми момчето, което си харесвах, за да му ги показва.

А като по-малка заварих нашите да правят секс. Затворих аз вратата и дори не се смутих. Заспах супер доволна с мисълта, че ще си имам втора сестричка или братче. 8-)

Един път се прибирам пияна в нас. Не мога половин час да си отключа вратата и мириша на джибре от 5 км. И майка ми беше там. Не можех да спра да се смея и й обяснявах повече ТЯ да не се прибира пияна в нас. Срам.

Тая нова година се прибираме напушени в 5 часа сутринта от купон. И се хилим като ненормални в рейса. Едната моя дружка решава, че й се пикае и го крещи на целия рейс. След т'ва друга заспа и замалко да си пропуснем спирката. Хората ни гледаха на кръв и накрая слязохме на средата на нищото по моя инициатива.

Умрях от срам, когато мои съученици пуснаха чалга. На Айфеловата кула. И едни българи се скараха на цялата група.

На същото място се развива действието. Седях си аз и някой ми закри очите. Аз се изцепих: "Василе, ще те сритам така мощно в топките, че...." Като си махна тоя някой ръцете, се оказа, че т'ва е момчето, на което се кефех. Той милия ме изгледа жално и ме пита дали знам как се казва. Аз съответно не знаех. Получи се супер тъпо.
8-)

bloodyF
01-13-2011, 18:58
ами 8-)
около месец си пишех с едно момче от моето училище, което се казваше М. И аз си мислех, че е един супер готин М. от горният випуск .
И когато се разминехме по коридорите той не ме поздравяваше даже.
И аз му писах по скайпа и му казах, че ако утре не ме поздрави ще му се разсърдя.
И на другият ден някакво момче ме спира и ми казва-Здрасти- с най-широката възможна усмивка и аз само-"познаваме ли се". И той- "аз съм М." . Идваше ми да потъна в дън земя :lol:

TheNewReligion
01-13-2011, 19:27
Сетих се още една. Като цяло имам навик да се излагам пред момчета редовно.
Преди да вляза в гимназията, се започнах по скайпа с едно момче, което щеше да бъде в моя випуск. Писахме си, ама аз бях много мнителна спрямо него. Той милия ми прати снимки, ама аз не, та не- не вярвам, че т'ва е той. Тръгнахме ние на училище и аз го видях там, уверих се, че съществува, ама не отивам да му се представя. И една моя приятелка от неговия клас му беше пратила моя снимка и той разбра коя съм. Не се бяхме виждали след т'ва и един ден се оказа, че имаме заедно физе. Видях го аз и седнах на едни стълби да си ръчкам телефона, защото адски ме беше срам. И по едно време той се приближава и пита някви момичета от моя клас дали има едно момиче ***** в техния клас. И те "Ами, да, ето я пред тебе.." Потънах в земята от срам. Сега вече се поздравяваме, де, ама си беше чиста доза глупост от моя страна. ^

Rowdy
01-13-2011, 22:52
тва няма го забравя никога... в 8ми клас толкова пиян на купон.. целувам се с някаква и загубих равновесие.. и паднахме върху масата.. тя съответно на две и всичко върху нас. Бях сам, без никой от компания ми... и ще ме бият вече... честно такова бягане не мога да направя и на трезво... 8-)
Доста неловки ситулации, ама са твърде лични за форума.. 8-)

ArrowsOfDeath
01-14-2011, 18:49
В 7 или 8 клас записах диск със снимки на една даскалка и в един час, пред всички, тя демонстративно счупи диска и каза, че съм й записал порно :lol: :razz:

Greennight
01-14-2011, 19:07
Доста са...Смял съм се докато ме изпитват на дъската и хиляди други 8-)

December
01-14-2011, 20:58
ем когато момчето което харесвах разбра че съм му правела любовна магия :razz:
то щото беше някаква простотия със листчета, а аз ги бях забравила в учебника по география баси шматката :lol:

yakuza_
01-14-2011, 21:03
Бях 9ти клас, ставам сутринта и влизам адски сънен в стаята на наще и гледам майка ми в/у баща ми :D При което затворих врата и не ми пукаше особенно като цяло, но като цяло си беше неловки, но и те са хора все пак :D

Thrashington
02-04-2011, 22:59
Най-неловка е трудно да се каже :-o , но една от най-неловките ми е, когато мастурбирах и по случайност, ама наистина по случайност :-D на компютъра вървеше някакъв клип, на който Сашка Васева, по-известна като Дупнишката Мадона изпълняваше песента си "Георги", та дядо ми нахлу в стаята, погледна цялата ситуация, обмисли и каза само " Добре бе, на тая ли точно бе ? :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :oops: хаха

shadow4e
02-04-2011, 23:06
Добре, че не е била баба ти по жартиери, че тогава щеше да е страшно. 8-)

Jeuelle
02-05-2011, 00:01
Не си спомням кой клас бях, но със сигурност беше от 7-ми надолу. Имах си специален дневник, в който описвах абсолютно всичко за първите си опити с ръцете в областта от кръста надолу.Абсолютно всичко - начини, усещания, желания ..
Във въпросния днвеник обаче , пишех също и за това, колко много мразя баба си - неща от рода на това, каква вещица е; как искам да я пратят в старчески дом и прочее ... така :)
Една вечер, не си спомням за какво , но с баща ми се скарахме много жестоко за семейните ни отношения и по-специално моите към баба ми. Тога той изцепи заветните и стресиращи и до днес думи : Като толкова много мразиш баба си, защо не и покажеш дневника си и ще се свършат мъките ти!!" Нито за баби, нито за скандали ми пукаше в тоя момент .. че и до ден днешен. По-неловко и отвратително не съм се чувствала през целия си живот !

Joc
02-05-2011, 00:09
аз повечето ми изцепки даже не съм се чуствал неловко..

Thrashington
02-05-2011, 00:13
Добре, че не е била баба ти по жартиери, че тогава щеше да е страшно. 8-)
Трай бе :o :smt067 :D

minimaLismmm
02-05-2011, 02:46
Не си спомням кой клас бях, но със сигурност беше от 7-ми надолу. Имах си специален дневник, в който описвах абсолютно всичко за първите си опити с ръцете в областта от кръста надолу.Абсолютно всичко - начини, усещания, желания ..
Във въпросния днвеник обаче , пишех също и за това, колко много мразя баба си - неща от рода на това, каква вещица е; как искам да я пратят в старчески дом и прочее ... така :)
Една вечер, не си спомням за какво , но с баща ми се скарахме много жестоко за семейните ни отношения и по-специално моите към баба ми. Тога той изцепи заветните и стресиращи и до днес думи : Като толкова много мразиш баба си, защо не и покажеш дневника си и ще се свършат мъките ти!!" Нито за баби, нито за скандали ми пукаше в тоя момент .. че и до ден днешен. По-неловко и отвратително не съм се чувствала през целия си живот !

аа това е доста кофти :D
най-неловка,може би когато баща ми без да иска влезе в банята,докато се къпя и видя всичко,ама добре че тогава бях по-малка и нямаше кой знае какво за гледане :D
ама съм имала и доста други неловки ситуации,ама честно казано избощо не ми дреме :D

StolenBliss
02-05-2011, 12:09
Аз като бях 2-3 клас и ходихме на няква ваканция. Бяхме във влака. В нашто купе беше и тогавашната ми класна. Нещо обсъждахме тоалетните във влаковете и аз кат виках 'Абе мен напрао ме е гнус да седна на тва клецало' и всички ме гледат ли гледат :-o Аз не мога да схвана кво толкова съм казала преди класната да ми обесни и да настане гробното мълчание :D