PDA

View Full Version : Е, мисля че това беше краят...



KiLLeR_InSTiNkT
02-03-2008, 15:29
Съжалявам, че ви занимавам с глупости, но исках да си излея душата..
Днес скъсахме окончателно с приятеля ми и как да кажа - нещата не вървяха много добре.. Въпреки всичко имам чувства към този човек и ми е трудно да свикна с мисълта, че нищо няма да е както преди.. Даже той иска да се виждаме и чуваме, но мисля че това още повече ще ме наранява - защото виждате ли, още го обичам... Чувствам някаква празнота, а по дяволите не трябва, защото ме нарани много /не му останах длъжна, но това не ме направи щастлива/.. Какво да ви кажа - мисля да не се връщам към миналото, трудно ще е, но това е най-правилният избор за мен.. Няколко пъти направих грешката да се събера с този човек и мисля, че след всеки път ставаше по-зле и по-зле. Надявам се да е щастлив без мен, аз повече не мога да се боря за неговата любов.
Тъжно ми е, съжалявам, но трябваше да си излея мъката. Ако искате заключете темата - просто исках да споделя с вас - да, хората, които не познавам...

mon4eto
02-03-2008, 15:34
Pravilno si re6ila...ne se vra6tai pove4e pri nego za da ne te naranqva pove4e...sega 6te ti e trudno no 6te svikne6 s negovoto otastvie i sled vreme nqma da ti pravi vpe4atlenie i 6te razbere6 4e si go zabravila...

elsy
02-03-2008, 15:36
Много кофти ситуация :( По-добре да не се виждате често, защото както каза ти от това ще те боли още повече, а и ако не го виждаш, по-бързо ще го забравиш :-# Ми успех от мен :(

nicolepcd
02-03-2008, 16:03
Много кофти ситуация :( По-добре да не се виждате често, защото както каза ти от това ще те боли още повече, а и ако не го виждаш, по-бързо ще го забравиш :-# Ми успех от мен :(
+1 :(

plamenka
02-03-2008, 16:05
Много кофти ситуация :( По-добре да не се виждате често, защото както каза ти от това ще те боли още повече, а и ако не го виждаш, по-бързо ще го забравиш :-# Ми успех от мен :(
+1 :(
+1

sexa_na_kompleksa
02-03-2008, 17:49
Щом си решила, че трябва да се разделите, явно така е най-добре за теб. А и щом сте се разделяли и предим, може би наистина така е най-добре за вас и най-вече за теб.
Пожелавам ти бързо и успешно забравяне на старата любов!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 18:21
избора си е твой :) далеч от очите далеч от ума :) и така

kifla
02-03-2008, 18:21
Обичаш ли го наистина ,да добре си направила че си го оставила..от тук нататък самият живот ще покаже дали си постъпила правилно или не ;-)

Frozen_Flame
02-03-2008, 18:26
Всеки край е добра предпоставка за едно ново, а защо не и по-добро начало. Погледни на всичко под този ъгъл и ще се почувстваш по-добре. :)

the_uNf0rgIv3n
02-03-2008, 18:49
Пожелавам ти преди всичко да преживееш цялата ситуация. Може би след като толкова много пъти сте се събирали и той все те разочарова, наистина не трябва да сте заедно. Относно дали да се виждате - по-добре за известно време не. Може би(за втори път), е по-хубаво да изстинат чувствата и тогава да продължите вероятно приятелство ...

white_chik
02-03-2008, 19:46
Познато.Минах през това отдавна и се сещам за едно лекарство-времето.Освен това гледай сега да си запълниш времето,ако може непрекъснато умът ти да е зает с нещо,за да не мислиш и да не си казваш "каквоо щеше да сатне ако......" или "дали да не опитаме пак..." и т.н.

KiLLeR_InSTiNkT
02-04-2008, 14:16
Мерси на всички за окуражаващите думи. Времето му е майката...

V_For_Vendetta
03-04-2008, 00:14
Ех Лидия , кога ли ще пораснеш :) :|

MiMcHeToOo
03-04-2008, 05:24
Ми вероятно правилно си постъпила.. Може да си се виждате, но като поотмине малко..

hooliganka89
03-04-2008, 07:55
Ти сама си осъзнала,че вече няма смисъл да се събирате отново.
Според мен,избора ти е много правилен.Преди да дойде той,си можела без него,и сега ще можех,стига да имаш тази психическа нагласа,а не да се затвориш в себе си,и да се обвиняваш и да си разтройваш психическото здраве.От темата ти оставам с впечатление,че не си глупаво момиче и мисля,че ще се справиш с проблема.

Pliok0019
03-04-2008, 08:16
Мнението ми няма да се различи от това на всички останали - наистина по-добре да не се виждате толкова често. Така няма да те боли толкова.

MoHuTo
03-04-2008, 08:16
Щом нещата не са вървяли между вас, по-добре е, че сте се разделили. Трудно ще ти е, но по-добре така. Успех ти пожелавам и дано го забравиш, нищо, че ще е трудно :)