PDA

View Full Version : Дали няма да ни раздели?



NeaDekVatnA
02-03-2008, 15:45
мм..нз точно как да започна по принцип си имам компания която не е от моето училище хора с които се знаем от малки ..но проблема е друг когато след 7 ми клас отидох в езикова гимназия ..там си намерих още една наистина добра приятелка тази година сам в девети клас и сме приятелки още от осми клас средата но тази година решихме че трябжа да си намерим компания да сме повече хора такаа..до тук добре но едно момче от класа ни с което сащо се разбираме започна постоянно да е с нас не ни остава на саме изобщо случки от сорта"на какво се смеете кажете и на мен да се посмея" са ежеднежие момчето е мн умно и приятно но имам чувството че ще ни промени отношенията ... вече не си говорим толкова често нашите си простотии чувствам че някак си се отдалечава от мен не че предпочита него пред мен но нз мн ми е обаркано защото не искам да я загубя .. защото веднъж вече са ми отнемали приятел по този начин и мн ме е страх а нз какво да направя :x единствената ми отеха са другите фр но с тях се виждаме 2 пъти в седмицата

lovetanya
02-03-2008, 16:00
Ами мисля че трябва да говориш с приятелката си! А пък не е лоша идея и да се движите тримата, не мисля че момчето ще ви пречи, незнам! :-D

ThePowerOfLove
02-03-2008, 17:21
Пишете си бележки в час :D Не,не знам...Или ходете в женската тоалетна -той няма как да влезе там..предполагам,че няма да иска И ще можете да си кажете 2 думи без него :grin: В крайна сметка можеш да я питаш какво мисли за момчето и да кажеш на теб какво не ти харесва :neutral:

Lorelei
02-03-2008, 18:35
Zashto ne se zamislish za opciqta,v koqto mu kazvash direktno,che s **** iskate da si pogovorite po jenski i toi vi smushtava ?
P.S.Moje i da ne e opciq,ti shte precenish spored momcheto,no tyi kato az sym mnogo prqma i basma ne cepq na nikogo,si kazvam napravo i vinagi pomaga,a nqma i razsyrdeni,zashtoto znaqt,che az da se izvinq e nechuvano rqdko qvlenie.T.e. i da se syrdqt..."Na Syrditko Petko prazna mu torbichkata"