PDA

View Full Version : Нямам сили



ElisaDay
02-03-2008, 16:20
Нямам смелостта да му кажа че късаме просто не мога !И не знам как да го направя без да го заболи :( Много ми е мъчно и тежко в момента .. едва ли можете да ми помогнете не знам за какво и споделям просто ми е нужно някой да ме чуе :(

plamenka
02-03-2008, 16:24
Бре аз съм първа. :P
Сериозно сега... искаш да скъсате, ясно. Обаче какво е станало - някаква караница или какво? Ти казваш, че ще го заболи ... ами значи те обича.
И наистина ми е интересно какъв е бил проблема, за да искаш да скъсате? :?

mon4eto
02-03-2008, 16:37
Kakto i da mu go kaje6 pak 6te go zaboli ako te obi4a...taka 4e saberi smelost i kaji Krai :(

Ivs Jonas
02-03-2008, 16:40
e po-dobre da mu kaje6, otkolkoto da si s nego bez da iska6... vse pak vsi4ko si ima kraq....a ako te obi4a 6te te razbere, a ako ne te obi4a 6e mu e kef 4e kusate :D

MiMcHeToOo
02-03-2008, 16:47
Искаш да късате? Хохо сладур, помисли си много хубаво!

elsy
02-03-2008, 16:49
Защо искаш да скъсате, щом той те обича, а и очевидно и на теб ти пука за него...

ElisaDay
02-03-2008, 16:49
Ми проблемът е в това е ходим от г/д 3 месеца и последният месец го усещам далеч от мен, не се виждаме и се караме адски често .

plamenka
02-03-2008, 16:54
Аха... ясно. Ами мила, те връзките не винаги са напълно розови - има си караници и очуждения. Имам една приятелка, която се беше разделила с едно момче за няколко месеца точно по тези причини, но сега отново са заедно и много се обичат!
Така, че помисли много добре дали искаш да скъсате. :wink:
Пък друг е въпроса, че ако ви е писано да сте заедно ще е така!!!

Успех. ;-)

splendour
02-03-2008, 16:57
ako se stigne to k1sane e po dobre ti da sk1sa6b otkolkoto da te zarejat.ako naistina go iska6 tova e v1pros samo na vreme i nervi4ki.6e vidi6 4e 6ti olekne kat sk1sate.a ako ti e tolkova trydno na jivo naprei gi po skype[samo ne kazvai na nqkoi da kaje 4e k1sate.adski e t1po].yspex :)

koalka
02-03-2008, 17:01
Няма как да ти помогнем, освен със съвет.Трябва да му го кажеш, да си искрена с него, колкото и да ти е гадно, че ще го заболи.Така лъжеш него, а измъчваш себе си...

miShle
02-03-2008, 17:28
Еми преди месеца и аз бях в същото положение.. И как да ти кажа..Щом си почувствала нещата така,вижте се и му обясни всичко.Кажи му как се чувстваш,какво точно изпитваш...кажи му просто истината.И ако той е свестен ще те разбере... И трябва да оцени това,че си била честна с него и че си му казала ... Горе главата и успех! :)

Insatiable
02-03-2008, 17:31
Няма как да не го заболи... особено ако те обича. Много е трудно ... и гадно :( Аз в момента преживявам все още раздялата, но се опитвам да не мисля за това.

sexa_na_kompleksa
02-03-2008, 17:42
Както казаха вече - помисли си хубаво, защото преди 2 седмици някъде казах на приятеля ми, че искам да се разделиме, а не съм спряла да мисля за него! Утре пак ще се видиме ... Да не се случи и с теб така. Пък, ако вече твърдо си го репила, нека поне бъде очи в очи, не по скайп, не чрез смс-и, не от трети човек ...

Made_of_Pain
02-03-2008, 17:43
Много сте прости...
Видите ли трудност, веднага скачате от кораба....

kifla
02-03-2008, 17:50
Много сте прости...
Видите ли трудност, веднага скачате от кораба....
Абсолютно !Защо просто не се опиташ вместо да го зарязваш да пооправите ситуацията? :?

Frozen_Flame
02-03-2008, 18:36
Ами ето така виждам аз една връзка. Представям си я като виенско колело и вие се возите в една от кабинките. Започвате от доло постепенно се изкачвате стигате върха, след това започвате да падате, стигате най-долната точка, но после пък пак започвате да се изкачвате и пак стигате върха. В момента просто се намирате в тази най-долна точка и затова все се карате и нещата не вървят. Дай на себе си и на него малко време и ще видиш, че нещата постепенно малко по малко ще започнат да се оправят. За мен срещането на трудности не са нещо кой знае колко лошо, защото тогава си проличава наистина колко се обичате колко държите един на друг, колко силни са чувствата ви и т.н. Изразява се в това, че въпреки всичките трудности вие оставате заедно. Така мисля аз. Ако някой мисли че греша да ми каже... :)

Ако пък окончателно си решила да теглиш чертата народа е казал: Не може хем агнето цяло хем вълка сит. Няма как да не го нараниш, а на теб да не ти стане гадно.

iva_16
02-03-2008, 19:04
и аз за малко да скъсам с моя приятел ноо..... той ми каза дай ми още един шанс не искам нищо повече и вече сме 1 година заедно :grin: така де поговори с него и го питай иска ли да се раздлите и му кажи че според теб е така защото не ти обращ внимание или точната причина иначе незнам :lol: