PDA

View Full Version : Комплименти



cute_mimi
02-03-2008, 18:16
Та момичета кои са най-хубавите комплименти които са ви правили. На мен един път един ми каза че като ме види се едно слънцето го огравя :)

w0sh
02-03-2008, 18:19
Миришеш на шкембе чорба

assd
02-03-2008, 18:21
свиньо дебела, затваряй си зурлата оти вониш на септична яма! е най-готиния комплимент

sexy_bebz
02-03-2008, 18:21
Ами много комплименти са ми правили.Един ме попита "Имаш ли брат или сестра" Аз му казах "Не" и той "Сега разбирам защо толкова много красота се е събрала на едно място" , а други... Може би - "Господ те е създал за да се изфука" за сега само за тва се сещам :)

kifla
02-03-2008, 18:26
сладка си като кифла :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 18:37
сладка си като кифла :lol:

каз кифлата :D (очевадно)

аз като момче съм казвал много :D
за нова прическа : Да не ти е умрял фризиора или Иха защо си сложила това гнездо на главата си :)

за външен вид: Сладка си като шоколадов бонбон "пънче"

nicolepcd
02-03-2008, 19:38
сладка си като кифла :lol:

каз кифлата :D (очевадно)

аз като момче съм казвал много :D
за нова прическа : Да не ти е умрял фризиора или Иха защо си сложила това гнездо на главата си :)

за външен вид: Сладка си като шоколадов бонбон "пънче"
Ахам, най-хубавият комплимент, който ми направиха ми направи именно той, с думите: "Да не ти е умрял фризьора" :razz:

nicolepcd
02-03-2008, 19:50
А ето един сайт в който можете да прочетете много комплименти :D ТУК (http://prize.zzl.org/vote.php?id=660)
Тцц, ще престанете ли? Искаш ли сега да ти разкрия някой от най-страхотните си комплименти??? :-x НЕ РАБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ... ТЕЛЕФОНИ, КАМЕРИ И Т.Н. НЕ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО, ЯСНО??? :-x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 19:51
А ето един сайт в който можете да прочетете много комплименти :D ТУК (http://prize.zzl.org/vote.php?id=660)
Тцц, ще престанете ли? Искаш ли сега да ти разкрия някой от най-страхотните си комплименти??? :-x НЕ РАБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ... ТЕЛЕФОНИ, КАМЕРИ И Т.Н. НЕ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО, ЯСНО??? :-x


много злоба
:grin:

tuzaro
02-03-2008, 19:54
Много си арна ма, ша та люба на керемиди :grin: :grin:

nicolepcd
02-03-2008, 19:54
А ето един сайт в който можете да прочетете много комплименти :D ТУК (http://prize.zzl.org/vote.php?id=660)
Тцц, ще престанете ли? Искаш ли сега да ти разкрия някой от най-страхотните си комплименти??? :-x НЕ РАБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ... ТЕЛЕФОНИ, КАМЕРИ И Т.Н. НЕ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО, ЯСНО??? :-x


много злоба
:grin:
Еми то вече стигна до върха на нахалството!!! :-x Айде, няма да си го изкарвам на тебе, че се "познаваме" :D Виж даже по-горе не съм те обидила, като ми каза, че "фризьора ми е умрял" 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 20:01
А ето един сайт в който можете да прочетете много комплименти :D ТУК (http://prize.zzl.org/vote.php?id=660)
Тцц, ще престанете ли? Искаш ли сега да ти разкрия някой от най-страхотните си комплименти??? :-x НЕ РАБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ... ТЕЛЕФОНИ, КАМЕРИ И Т.Н. НЕ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО, ЯСНО??? :-x


много злоба
:grin:
Еми то вече стигна до върха на нахалството!!! :-x Айде, няма да си го изкарвам на тебе, че се "познаваме" :D Виж даже по-горе не съм те обидила, като ми каза, че "фризьора ми е умрял" 8)

мерси :-)

nicolepcd
02-03-2008, 20:06
А ето един сайт в който можете да прочетете много комплименти :D ТУК (http://prize.zzl.org/vote.php?id=660)
Тцц, ще престанете ли? Искаш ли сега да ти разкрия някой от най-страхотните си комплименти??? :-x НЕ РАБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ... ТЕЛЕФОНИ, КАМЕРИ И Т.Н. НЕ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО, ЯСНО??? :-x


много злоба
:grin:
Еми то вече стигна до върха на нахалството!!! :-x Айде, няма да си го изкарвам на тебе, че се "познаваме" :D Виж даже по-горе не съм те обидила, като ми каза, че "фризьора ми е умрял" 8)

мерси :-)
Моля, на мойте хора не се карам :D Айде да не се отколянвам от темата... АЗ НЕ СЪМ ПРАВИЛА КОМПЛИМЕНТИ...затова съм особнячка (репика от филма
Sydney White (2007) - с участието на Amanda Bynes, Sara Paxton, Matt Long... може да си го дръпнете :lol: ) Сори за рекламата 8)

porkito
02-03-2008, 23:19
Аз не съм момиче, но ще го кажа. Една моя приятелка нещо се беше скарала с техните и аз да я развеселим и и казах небрежно " Обичам те " и тя " Да бе да , продължавай в същия дух" Отначало ми стана кофти, ама после се смехме мн на тва :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-04-2008, 04:53
Пфф, май няма да са 1 или 2 комплиментите. :-D Последния, за който се сещам, беше със смс, докато бях на училище. Тъкмо към 11 часа се беше появило слънцето, и той ми написа "Слънце, добро утро! Като гледам днес огряваш много хубаво, гледай да е така цял ден!" или пък когато сме заедно в парка и го питам дали му е студено, той отговаря "Няма начин, с такова хубаво слънце до мен", или го питам да не му свети слънцето в очите като сме излезли през деня, той казва "Виж какво красиво слънце има пред мен, как няма да ми блести"...
Е, има и други, но сега не смятам да се разливам, освен това си мисля, че са лични думичките му към мене... :oops: ПРосто авторката на темата беше предложила пример със "слънце" и се сетих, че напоследък моето момче ме нарича така :)

utrevpetchasa
02-04-2008, 06:20
ДичиЦа , :grin:

cute_mimi
02-04-2008, 07:30
сега пък ми каза един че се мисля за ангел;пс:тва ми е най-добрата тема браво хора

radito
02-04-2008, 08:28
ДичиЦа , :grin:
хах дае :D