PDA

View Full Version : месечен цикал!!!!!!!Помощ:(



buba91
02-03-2008, 18:21
Много сам притеснена и ви моля за помощ.Предните 2 месеца си ми идва на една дата 28.Днес сме 3.02 и още го няма :( а си направих 2 теста (и 2та са утрицателни) Иначе си имам болки в корема,кръста...и дрте там признаци.Моля ви искам да избегна генеколог ако на някой му се е случвало да пише някакъв савет :oops: :-o :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

iva_16
02-03-2008, 18:25
да се надяваме че всичко е наред щом тестовете са отрицателни :)

buba91
02-03-2008, 18:27
ами да ти кажа относно това вече не сам притеснена... се пак 2 теста са си 2 теста ... :( но просто вече седмица закаснение пак иначе признаците налице .... :-o

foreverr
02-03-2008, 18:47
Ами един път нали обикновено си ми идваше редовно(закъсняваше с по 5 дни понякога)и един път не ми беше дошло и започнах да се притеснявам, че имам някаква болест и от притеснение 3 месеца цикъла никакъв ми го нямаше :( Така, че според мен при теб е от притеснение-за всеки случай си вземи още един тест-някой по скъп от 3-4 лева и ако и той е отрицателен се узпокой!Ако не е отивай на лекар!Нно според мен е от притеснение-аз така последно време хич не се притенявам за цикъла си и си ми идва на 28 дни(поне така е последните 2-3 месеца)да чукнем на дърво дано винаги да си е така :-D

Tazadar
02-03-2008, 19:04
Пресъхнала си :neutral: Ама защо се оплакваш.... на хората им е кофти като кървят, а ти са вайкаш :?

м0мИчЕ 0т АдА
02-03-2008, 19:10
аа на мен не ми беше идвало от 6 месеца .. и не отидох да гинеколог..ама нищо ми няма :) и въпреки всичко пак си имах признаците... ама спокс.. според мен не е мн опасно.. :)

buba91
02-03-2008, 19:20
miii za men 2 testa sa dostatachni :S pak i ne sa nqkvi mentarski ami surecheck... Ina4e dokolkoto znam ne e mn hubavo daje i mesec da ti presko4i se nalaga da utide6 na pregled.Apyk za pritesnenie i az si go mislih tova za6toto vs vliqe kakto vremeto .... taka i "nastroenieto"

foreverr
02-03-2008, 19:50
miii za men 2 testa sa dostatachni :S pak i ne sa nqkvi mentarski ami surecheck... Ina4e dokolkoto znam ne e mn hubavo daje i mesec da ti presko4i se nalaga da utide6 na pregled.Apyk za pritesnenie i az si go mislih tova za6toto vs vliqe kakto vremeto .... taka i "nastroenieto"Да, така е просто се успокой и ще видиш, че след наколко дена ще се хвалиш, че ти е дошло :)

buba91
02-06-2008, 18:16
xax uspokoih se i hop na dr den si imam cikal za 1vi pyt sam tolkova (happy) pri poqvata mu :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

foreverr
02-07-2008, 11:38
xax uspokoih se i hop na dr den si imam cikal za 1vi pyt sam tolkova (happy) pri poqvata mu :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:Дам, видя ли казах ти :-P :grin:

Undying
02-07-2008, 15:16
През последната една година всеки месец ми е идвал по график,закъснявал ми е или е подранявал само с по 1 ден най-много,но този месец ми закъсня с четири дни,така че не си единствена,радвам се,че вече си спокойна. :D

zabludenata
02-07-2008, 19:41
ами да ти кажа относно това вече не сам притеснена... се пак 2 теста са си 2 теста ... :( но просто вече седмица закаснение пак иначе признаците налице .... :-o
Хм.. една позната си праи 2 теста sure check и 2-та бяха отрицателни, но въпреки това беше бременна ..

psychopath
02-07-2008, 23:39
съдейки по многобройните теми...сигурно и на други им се е случвало...

нямам никаква идея защо си мислите ,че когато ви закъснява сте бременни...ама грам идея...
може да се дължи на стрес примерно.../а с такива притеснения стреса се увеличава и се получава омагьосан кръг 8-) /

foreverr
02-08-2008, 03:58
ами да ти кажа относно това вече не сам притеснена... се пак 2 теста са си 2 теста ... :( но просто вече седмица закаснение пак иначе признаците налице .... :-o
Хм.. една позната си праи 2 теста sure check и 2-та бяха отрицателни, но въпреки това беше бременна ..Дам, тестовете отчитат там съдържанието на нещо което увеличава количеството си и при някои жени това количество не се увеличава и така теста е отрицателен-така, че теста не е виновен(и тест от 10 лв. да земе пак няма да отчете правилно ако в нея е вината)Ама не мога да се сета какво беше тва :oops: