PDA

View Full Version : помощ за една моя приятелка влюбена до уши



NO_CoMmEnt*
02-03-2008, 20:01

Presley
02-03-2008, 20:10
На колко сте .. :D

NO_CoMmEnt*
02-03-2008, 20:12
Хехе тя е на 13

nicolepcd
02-03-2008, 20:12
На колко сте .. :D
Експертите от форума, т.е. аз установих, че това е първият въпрос, който задаваш, при появата на нова тема :razz:

aciko
02-03-2008, 20:15
Пикла недна! 8-)
Още е детско парче!

Presley
02-03-2008, 20:17
На колко сте .. :D
Експертите от форума, т.е. аз установих, че това е първият въпрос, който задаваш, при появата на нова тема :razz:
Е,и най-добрите правят грешки :D
Експертът тоэи път е сгрешил.
Питам единствено,когато темата и начинът,по който е написана ме навяват на мисълта,че авторът не е на повече от 11-12.Hапоследък подобни теми доста эачестиха,така че вероятно эатова така ти се струва :D
Иначе браво,много си наблюдателна :D

samuel_vimes
02-03-2008, 20:23
Направо да отиде да го пита "Оти ша ма зимаш ли или да си ода?:. 8-)

Lullaby
02-03-2008, 20:31
Пикла недна! 8-)
Още е детско парче!



+10 :D

sLaDkA_GrEsHkA
02-03-2008, 20:35
Направо да отиде да го пита "Оти ша ма зимаш ли или да си ода?:. 8-)

ei tva e na4ina !!!

MiMcHeToOo
02-04-2008, 09:08
Направо да отиде да го пита "Оти ша ма зимаш ли или да си ода?:. 8-)

ei tva e na4ina !!!

Много ясно.!

hooliganka89
02-04-2008, 09:30
Просто да отиде и да каже можели да се запознаем.Той като е по голям и види тази мъдра постапка от 13 годи6на 6те се заинтригува :grin:

NO_CoMmEnt*
02-04-2008, 16:58
e, kak si predstavqte da otide i da mu kaje naprao. se pak toi si nema na ideq koq e...xaxa

utrevpetchasa
02-04-2008, 17:02
е тоя форум ме попилея да се смея толкова простутия ето какво пълни главите на децата слупусти :razz: само дето писках на админа защо не ми дават да се регна без разрешително от родител като се писах по малко от 13 ми щото те на тая възраст по зле от нас на по 20 + :razz: :razz: :D :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-04-2008, 17:05
е тоя форум ме попилея да се смея толкова простутия ето какво пълни главите на децата слупусти :razz: само дето писках на админа защо не ми дават да се регна без разрешително от родител като се писах по малко от 13 ми щото те на тая възраст по зле от нас на по 20 + :razz: :razz: :D :D

нали :) спокойно ... пий 1 студена водица ... гледай 2-3 клипчета на Джеф Дънам в ютуб :) разтовари се ... :D и как успя да пуснеш 150 поста за ден и половина :/ Lonestar - Amazed :D

nicolepcd
02-04-2008, 17:27
На колко сте .. :D
Експертите от форума, т.е. аз установих, че това е първият въпрос, който задаваш, при появата на нова тема :razz:
Е,и най-добрите правят грешки :D
Експертът тоэи път е сгрешил.
Питам единствено,когато темата и начинът,по който е написана ме навяват на мисълта,че авторът не е на повече от 11-12.Hапоследък подобни теми доста эачестиха,така че вероятно эатова така ти се струва :D
Иначе браво,много си наблюдателна :D
Естествено, че съм наблюдателна, няма как :D

mon4eto
02-04-2008, 17:29
Otiva i mu kazva: "Iska6 li da se zapoznaem?"

INF3RNO
02-04-2008, 23:37
ami neq kato q e sram tolkova za6to ne ide6 ti pri tova mom4e i da mu kaje6 izvinqvai ama taka i taka moita priqtelka e luda po teb i ako ti dopada i iska6 da se zapoznaite kaji i 2 dumi poneje se pritesnqva ot teb

sometimes_
02-05-2008, 06:08
е тоя форум ме попилея да се смея толкова простутия ето какво пълни главите на децата слупусти :razz: само дето писках на админа защо не ми дават да се регна без разрешително от родител като се писах по малко от 13 ми щото те на тая възраст по зле от нас на по 20 + :razz: :razz: :D :D

Всеки твой пост е лишен от смисъл и е изпълнен с хиляди правописни грешки... Моля те, направи ни услуга и престани да пишеш във форума.

utrevpetchasa
02-05-2008, 06:15
е тоя форум ме попилея да се смея толкова простутия ето какво пълни главите на децата слупусти :razz: само дето писках на админа защо не ми дават да се регна без разрешително от родител като се писах по малко от 13 ми щото те на тая възраст по зле от нас на по 20 + :razz: :razz: :D :D

нали :) спокойно ... пий 1 студена водица ... гледай 2-3 клипчета на Джеф Дънам в ютуб :) разтовари се ... :D и как успя да пуснеш 150 поста за ден и половина :/ Lonestar - Amazed :D

ми защото масово флодю на всяка тема която има отворена , а за водата тенк мн помогна в случая , за музиката всико което не е жица не е за мен оставям това на теб :D

utrevpetchasa
02-05-2008, 06:17
е тоя форум ме попилея да се смея толкова простутия ето какво пълни главите на децата слупусти :razz: само дето писках на админа защо не ми дават да се регна без разрешително от родител като се писах по малко от 13 ми щото те на тая възраст по зле от нас на по 20 + :razz: :razz: :D :D

Всеки твой пост е лишен от смисъл и е изпълнен с хиляди правописни грешки... Моля те, направи ни услуга и престани да пишеш във форума.

хахах че трябва ли има смисъл в безмислието да пишеш нещо което е незначително дори за този за когото го пишеш всеки си има лично мнение и си предприема в краина сметка неговото , а да се науча да пиша ли НИКОГА :D :D :D П.С. ако имаш мерак наеми ми частен учител