PDA

View Full Version : За татуировките



Lullaby
02-03-2008, 20:21
Преди малко про4етох статията относто татосите тук и искам да ви споделя че не съм много съгласна с някои табута..Много хора са ми казвали че много искат да се татуират но ги е страх от болката...
Е аз преди 1 седмица си направих голяма татуировка на лявата част на кръста...Болката е слаба..и не е точно болка,а по-скоро нещо като драскане по кожата.Дори бих казала че всеки от нас е изпитвал много по-силна болка.
Първите 2 дни се носи опаковано с фолио отгоре за да не цапа дрехите с мастилото и да предпазва самата татуировка.Почиства се с Гентамицин(пяна) и се мие с хладка жода и сапун на всеки 3 4аса но само първите 2 дни.После наилонката се маха,но продалжава да се по4иства с Гентамицин докато се обели.За една седмица е напълно зараснало:)Но един съвет от мен ако искате да се татуирате много добре помислете каква ще е татуровката и на кое място,защото после мойе да сажалявате :?

XceSS
02-03-2008, 22:08
Не толкова болката ми е кофти а това че като си я направиш връщане назад няма...Ама от друга страна точно това е якото на татуировката,че остава за цял живот :)