PDA

View Full Version : Храната



Sladyranna
02-04-2008, 03:45
Проблемът ми е, че не мога да спра да ям!!!!
Кажете какво да правяя!
Има ли храна вкъщи, цялата отива в корема ми :? Просто проблема е там, че никога не се наяждам :? :shock: От какво се дължи това? Спирам да ям само когато започне вече да ми се догажда..нямам си насита, а и просто толкова силно се изкушавам, че да ме вържат пак ще се измъкна и ще отида до хладилника :(

FunkyFresh
02-04-2008, 08:38
В такава възраст си след време когато преминеш през този период ше се нормализираш :wink:

sexa_na_kompleksa
02-04-2008, 17:00
И при мен някакво такова явление се наблюдава. :-D

gorska
02-04-2008, 17:50
И аз съм горе-долу така. Но може би в по-начален стадий.
Иначе ако нямаш наднормено тегло и/или забавен метаболизъм, повлияни от това твое непрекъснато ядене, не мисля, че има причина да се притесняваш. Все пак в пубертета тялото расте, наяква, има нужда от храна. /както каза фънки фреш/
Но... може би няма да е зле да започнеш да се ограничаваш. Само си представяй как всяка една трохичка, която поемаш ти се лепи. Може да помогне. :)

junk
02-04-2008, 19:03
И какво като ядеш толкова?Радвай се,аз нямам апетит за нищо, ама вече и толкова ми пука.Яж си и не се ограничавай (:

kuklichka_bg
03-19-2008, 08:39
ami kakvoto ti vidi okoto i mozaka go iska!Primerno na daskalo akt sam i ne asm gladna nqkoi kaje ai do lavkata i az akto utida i se si kupuvam ne6tu taka 4e nameri se nqkakvo zanimanie ne misli mngoo za hrana i qj po 4asove otna4alo shte e trudno no polse shte sviknesh i nqma da se nujdaesh ot teezi malki pohapvaniq {} {}{}{}

EarthShaker
03-19-2008, 11:47
начи... като си слагаш да ядеш... първото което е: слагай си в чиния предварително и не слагай допълнително после... и 1 филия да изядеш гаранция ти давам, че след 10 минути няма да си гладна. Примерно аз никога не оставям в чинията нещо затова просто си слагам малко :lol:

Sladyranna
03-21-2008, 20:14
Дааабеее
Като изям една филия хляб ще се насития... :razz: изяждам по една четвърт от хляба на всяко хранене и пак искам още :-D
Просто не знам какво да правя...тъпча си се постоянно и си се тъпча и се тъпчаа... :?
П.С. - Не съм пълна
Съвсем нормално за възрастта ми съм