PDA

View Full Version : Живота е гаден.



wersa4e
02-04-2008, 06:57
Хора защо все на мен се питам. Обичам едно момиче от 3 години ако искате вярвайте тя е единствената за мен. Историята е, че ми се пада някаква роднина и съм им най-добрия приятел. Казвал съм им отдавна, че я харесвам и искам да имаме връзка. Оставих и време за размисъл и след 2-3 дена тя ми отговори, че ме харесва само като приятел :( .От тогава ми е много трудно, защото ние си излизаме само като приятели и ми е много непосилно да се контролирам да не я целуна или прегърна и внимавам да няма любовни намеци или такива закачки направо ми се къса сърцето всеки път когато я видя, НО Е МНОООГО ТРУДНО. Затова наскоро не издържах останахме двамата сами и и признах, че я обичам и искам да опитаме да сме заедно, но тя ми каза, че не иска, защото съм им много скъп като приятел и не иска да ме нарани и не може да ме обича освен като приятел. :( Аз винаги ще я обичам тя си остава единствена за мен и това съм им го казал. Аз няма да спра да я обичам и ще продължавам да страдам. Вече незнам какво мога да направя, аз не просто я обичам, сърцето ми има нужда от нея.Ако сте се сблъсквали с този проблем МОЛЯ ВИ дайте някой съвет.Живота е един гаден сън ...

hooliganka89
02-04-2008, 07:17
Първо на колко сте години с вапросната госпожица?
Да ти кажа тва е нормално да изпитва6 чуства сега за6тото знае6,че не може6 да я има6,ама 100% си малак и сега си мисли6,че я обичА6 и няма втора като нея ама не е така и , аз колко съм си мислела,че ги обичам а сега не им помня имената.

utrevpetchasa
02-04-2008, 07:23
ее все на мен ли тъ все на мен , я се поогледай не си сам на тоя свят ето ме и мен и свички други това че не знаеш хорските проблеми не значи че от това което ти се е случило света ще се разпадне :)
просто сте свикнали да ревете за всичко и си мислите че само това е в живота

Presley
02-04-2008, 07:24
животЪТ не е никак гаден,ако не се вкарваш във филми и не се иэживяваш като главен герой в съпунен сериал :D

hooliganka89
02-04-2008, 07:26
Да на най-добре не си слагай ни6то на сърцето!

wersa4e
02-04-2008, 07:36
hooliganka89 аз съм на 17 както и тя изобщо не сме малки и знам много добре, че всички си имат проблеми и не е все на мен и изобщо не рева а страдам ужасно utrevpetchasa, но гадния живот си е факт а лично аз мисля, че след като незнам "хорските проблеми " е време да споделите . Благодаря за отговорите :-D

hooliganka89
02-04-2008, 07:41
Ем кво да ти кажа странно е,че не сте казали на никой.Ти зададе ли й въпроса за6то не иска?И ако си кажи ми какео ти е казала тя и тогава 6те мога да ти кажа не6то по конкретно.Аийде чакам и по живо с отговора.

wersa4e
02-04-2008, 07:41
Presley`n`Sum
аз не се вкарвам в филми а и най-много мразя сапунките и изобщо не желая да играя във такъв не искам да съм главен герой изобщо.Дори мразя да ме вкарват в такива тъпи филми обикновенно, но просто така се случи, но ти не разбраш

wersa4e
02-04-2008, 07:44
да hooliganka89 попитах я а тя отговори че не иска да ме нарани примерно нали ще тръгнем но все ще се появи някоя кавга и тогава тя напада и просто не иска аз да съм срещу нея. Заради приятелството ли е незнам ...

Presley
02-04-2008, 07:52
Presley`n`Sum
аз не се вкарвам в филми а и най-много мразя сапунките и изобщо не желая да играя във такъв не искам да съм главен герой изобщо.Дори мразя да ме вкарват в такива тъпи филми обикновенно, но просто така се случи, но ти не разбраш
Раэбирам,раэбирам.

hooliganka89
02-04-2008, 07:55
Странна работа,мога да ти кажа,че приятелката ти е гледала много филми и си прави някви малки театарчета за по интересно.

nicolepcd
02-04-2008, 07:57
Ами много гадна ситуация... Не мога да разбера как може да има приятелство между момиче и момче :? Ми не мисля, че е хубаво и правилно да си казваш, че тя е единствената за теб... :? Има много момичета, едвам на 17 си, ще намериш "по-добра", и ще си запазиш приятелството с това момиче :) Разбирам я до известна степен, защото аз познавах едно момче, с което не сме роднини, но пък сме МНОГО близки... т.е. бяхме... той също ме харесваше, но до един предиод... вече не се срещаме, в различни училища сме... всичко се забравя :) Не си казвай, че НЯМА друга като нея, защото ще си провалиш живота... Питай я още веднъж, два... и ако наистина няма НИКАКВИ чувства към теб, освен приятелски... наистина няма смисъл... :?

wersa4e
02-04-2008, 08:04
hooliganka89 ами незнам и аз, но явно аз искам да ме нарани за да спра да я обичам и да мисля за нея трябва наистина да ме заболи

Omen
02-04-2008, 08:09
zabraviq....popadala s1m v s16tata situaciq(bqh na mqstoto na momi4eto razbira se)za tova ti kazvam da q ostavi6 namira.6tom ne iska ti ni6to me moje6 da napravi6 po v1prosa...tq qvno iska priqtel a ne gadje

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:10
животЪТ не е никак гаден,ако не се вкарваш във филми и не се иэживяваш като главен герой в съпунен сериал :D
:razz: :smt023

wersa4e
02-04-2008, 08:12
Знаеш ли nicolepcd много хора наистина се питат как момиче и момче може да са приятели и сигурно са ми задавани и на мен безброй такива въпроси. Знам че не ехубаво да си казвам, че е единствена, но тя е единственото нещо което ме прави щаслив и единствения човек който ме разбира и ако не я познавах хмм щях да бъда още по зле. Тя е готова на всичко за мен както и аз за нея, когато тя е щастлива и радостна и аз съм щаслив, когато тя е тъжна и аз съм тъжен, когато на нея не и е добре и им е кофти и на мен ми е кофти. Как можеш да обясниш това?

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:17
Знаеш ли nicolepcd много хора наистина се питат как момиче и момче може да са приятели и сигурно са ми задавани и на мен безброй такива въпроси. Знам че не ехубаво да си казвам, че е единствена, но тя е единственото нещо което ме прави щаслив и единствения човек който ме разбира и ако не я познавах хмм щях да бъда още по зле. Тя е готова на всичко за мен както и аз за нея, когато тя е щастлива и радостна и аз съм щаслив, когато тя е тъжна и аз съм тъжен, когато на нея не и е добре и им е кофти и на мен ми е кофти. Как можеш да обясниш това?

е добре ти се фен а слушаш ли БиитаЛс :razz:

nicolepcd
02-04-2008, 08:20
Знаеш ли nicolepcd много хора наистина се питат как момиче и момче може да са приятели и сигурно са ми задавани и на мен безброй такива въпроси. Знам че не ехубаво да си казвам, че е единствена, но тя е единственото нещо което ме прави щаслив и единствения човек който ме разбира и ако не я познавах хмм щях да бъда още по зле. Тя е готова на всичко за мен както и аз за нея, когато тя е щастлива и радостна и аз съм щаслив, когато тя е тъжна и аз съм тъжен, когато на нея не и е добре и им е кофти и на мен ми е кофти. Как можеш да обясниш това?
Mи ще обясня според моето виждане... Значии... Щом "може да направи всичко за теб", защо не може да отвърне на чувствата ти??? :shock: А за това, че е "единственото нещо, което те прави щастлив"... Ти опитал ли си се да намериш друг човек, който да те прави щастлив??? Не ми се вярва... живееш в една заградена територия, в която има едни и същи хора... ми вземи и разбий оградата, намери други хора... Не знам, не съм имала същият проблем, не съм се "влюбвала", а и съм на 15... какво разбирам аз 8) Ако искаш ме слушай, ако искаш недей... твой си е живота, ти си решаваш :wink:

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:23
то къде да опита от чата нищо не става , не ценят контактите очи в очи :)

wersa4e
02-04-2008, 08:23
utrevpetchasa :( ти какво правиш тук :-o сигурно ти е много забавно а ако беше на мое място щеше да полудееш ама явно на тебе всичко ти е в ред (в което не вярвам, защото всеки си има проблеми просто на едни им пука) :) ААА ЗНАЕШ ЛИ КАКВО не съм слушал Бийтълс нито съм фен ама ти явно си :-o

wersa4e
02-04-2008, 08:26
nicolepcd може би си права ( а може би не) само времето ще покаже а дотогава :( ... любовта може да изблиднее но явно тя не е единсвена

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:31
utrevpetchasa :( ти какво правиш тук :-o сигурно ти е много забавно а ако беше на мое място щеше да полудееш ама явно на тебе всичко ти е в ред (в което не вярвам, защото всеки си има проблеми просто на едни им пука) :) ААА ЗНАЕШ ЛИ КАКВО не съм слушал Бийтълс нито съм фен ама ти явно си :-o

жалко аз мн обичам бииталс :) ами какво да ти кажа какво правя ли опитвам се да успокоя някои ако мога , а дали мога незнам според мен не , ако све пък съм помогнал на някой ще се радвам .... а не ми е всичко на ред дори си губя времето в момент вместо да уча за испит но виж , това ви е проблема днес мн сте обладани от киберпространството , опитайте малко контакти очи в с някой тогава ще разберете кои какво деиствително испитва иска и прочее , гледаите хората в очите не гледай смао монитора тои не говори , освен ако не е някой модификация ... :D
виж ако съм те засегнала извиняваи , просто проблема ти е такъв че .... но всеки със мъката си ...

nicolepcd
02-04-2008, 08:35
nicolepcd може би си права ( а може би не) само времето ще покаже а дотогава :( ...
Ти ако чакаш времето да показва, ще станеш на 47 и 6 месеца, и ще се замислиш "Защо нямам жена до себе си" :? "Ми все някога ще дойде, времето ще покаже"... Или дерзай, питай я пак, поговорете... НО НЕ Я ПРИТИСКАЙ... или остани си приятел с нея, и махни оградата :wink: А и знаеш ли какво ще ти кажа... Момичетата са доста странни, и може би тя не отвръща на чувствата ти, защото знае, че си си винаги до нея, и няма да я оставиш... и тя мисли (може би), че си и като резерва... Излизай по-често, запознай се с повече хора... и може би ще осъзнае, че ти си най-важният... а и човек оценява нещата, чак когато ги загуби [-o< Айде чао, аз тръгвам на училище :razz:

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:37
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D

nicolepcd
02-04-2008, 08:42
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D
Пращам го в правилният път :D Според мен, де :-o

wersa4e
02-04-2008, 08:46
utrevpetchasa аз прекарвам малко време пред монитора през повечето време съм сред хора така че недей да съдиш без да си подготвена и още нещо коментарите ти са малко остри

wersa4e
02-04-2008, 08:49
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D
Пращам го в правилният път :D Според мен, де :-o абе аз пъя сам си го избирам :) и няма да бера дюли в гората, а ще отида на луната да бера гъби щото не ми пукааа :D 8) нали така?

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:50
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D
Пращам го в правилният път :D Според мен, де :-o

вий донякъде си права но едва ли ще, но едва ли ще те разбере , малко момчета разбират момичетата другите се правят че ни разбират , а и според повечето момчета това е глупуст че като не го е харесала 1 път надали после ще се проемни и дори да се получи нещо между тях би било без чувства мое мение а до това да наистина го пращаш в непознати води за него не го оплитаи толква мн

wersa4e
02-04-2008, 08:55
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D
Пращам го в правилният път :D Според мен, де :-o

вий донякъде си права но едва ли ще, но едва ли ще те разбере , малко момчета разбират момичетата другите се правят че ни разбират , а и според повечето момчета това е глупуст че като не го е харесала 1 път надали после ще се проемни и дори да се получи нещо между тях би било без чувства мое мение а до това да наистина го пращаш в непознати води за него не го оплитаи толква мн
знаеш ли аз съм от този 1% който истински разбира момичетата.Не изобщо не се хваля, но аз много съм патил и съм си научил урока разбираш ли

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:58
nicole полека не го пращаи да бере дюли в гората :D
Пращам го в правилният път :D Според мен, де :-o

вий донякъде си права но едва ли ще, но едва ли ще те разбере , малко момчета разбират момичетата другите се правят че ни разбират , а и според повечето момчета това е глупуст че като не го е харесала 1 път надали после ще се проемни и дори да се получи нещо между тях би било без чувства мое мение а до това да наистина го пращаш в непознати води за него не го оплитаи толква мн
знаеш ли аз съм от този 1% който истински разбира момичетата.Не изобщо не се хваля, но аз много съм патил и съм си научил урока разбираш ли


добре кукло я кажи сега мене разбираш ли ме или като ти чета творенията ти идея си нямаш какво правя :lol:

hooliganka89
02-04-2008, 09:01
wersa4e
Мислела съм си,че обичам не един не два пъти и ,аз съм изпадала в такива депресий да си мисля,че идва края на света,ако съм без този човек.Но сега ако мога да върна времето няма6е да си слагам ни6то на сърцето и 6тях да променя много не6та.Не си мисли,че като си на 17 и си голям доказано е,че момчетата се развиват по-бавно от момичета 8) Не се коси.

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:04
wersa4e
Мислела съм си,че обичам не един не два пъти и ,аз съм изпадала в такива депресий да си мисля,че идва края на света,ако съм без този човек.Но сега ако мога да върна времето няма6е да си слагам ни6то на сърцето и 6тях да променя много не6та.Не си мисли,че като си на 17 и си голям доказано е,че момчетата се развиват по-бавно от момичета 8) Не се коси.

права си момчетата , но пък и ние не знаем какво искаме на тая възраст в крайна сметка ....

wersa4e
02-04-2008, 09:05
ок "кукло" разбирам те че като четеш творенията ми ми обръщаш внимание и май по някакъв начин се опитваш да ми влезеш в положението но за това не съм сигурен. Обаче разбирам и че не вярваш изобщо на момчета. Това е така защото някое момче ти е направило нещо лошо и си намразила нашия сорт :) прав ли съм или не съм? 8)

MiMcHeToOo
02-04-2008, 09:06
Казваш, че се падате некви си роднини.. Еми малко ще ти е трудно да имаш нещо с нея тогава.. А иначе ако тя не иска да е с теб, нищо не можеш да направиш..

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:09
ок "кукло" разбирам те че като четеш творенията ми ми обръщаш внимание и май по някакъв начин се опитваш да ми влезеш в положението но за това не съм сигурен. Обаче разбирам и че не вярваш изобщо на момчета. Това е така защото някое момче ти е направило нещо лошо и си намразила нашия сорт :) прав ли съм или не съм? 8)

ае готин ако те мразих щях да те ругая до полуда просто си ми смешен ядосваш се толкова мн за дреболиики , няма значение дали си повърхностен или не просто трърдиш неща който не са тъка ,,, трудно е да разбереш харектера на някого който не си виждал , а въпреки това ти твърдиш че го можеш е ако си ехтрасенс сори бебчо незнаех :)

wersa4e
02-04-2008, 09:10
Казваш, че се падате некви си роднини.. Еми малко ще ти е трудно да имаш нещо с нея тогава.. А иначе ако тя не иска да е с теб, нищо не можеш да направиш.. еми към 3 братов4еди сме. Да но аз искам да съм с нея което е най големия проблем ама то насила хобост нестава :(

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:14
проблеми няма стига да искате :) но маи ти си се загубил даже не просто влубил в даден образ,,, защо просто не утидеш да я видиш някой път без значение къде живее

wersa4e
02-04-2008, 09:14
ок "кукло" разбирам те че като четеш творенията ми ми обръщаш внимание и май по някакъв начин се опитваш да ми влезеш в положението но за това не съм сигурен. Обаче разбирам и че не вярваш изобщо на момчета. Това е така защото някое момче ти е направило нещо лошо и си намразила нашия сорт :) прав ли съм или не съм? 8)

ае готин ако те мразих щях да те ругая до полуда просто си ми смешен ядосваш се толкова мн за дреболиики , няма значение дали си повърхностен или не просто трърдиш неща който не са тъка ,,, трудно е да разбереш харектера на някого който не си виждал , а въпреки това ти твърдиш че го можеш е ако си ехтрасенс сори бебчо незнаех :)
пффф абе вече нищо няма значение момичетаа и това не е дреболия НО НЯМА ДА СИ ГО СЛАГАМ НА СЪРЦЕТО и още нещо не съм екстрасенс :) нито съм ти бебчо :P

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:15
Оки Миличък не си кукличка ти си пухчо :) става ли беиби?

wersa4e
02-04-2008, 09:18
проблеми няма стига да искате :) но маи ти си се загубил даже не просто влубил в даден образ,,, защо просто не утидеш да я видиш някой път без значение къде живее е то това е лесно но след това ...

wersa4e
02-04-2008, 09:20
Оки Миличък не си кукличка ти си пухчо :) става ли беиби? виж сега бейби ти слънце такова не можеш да ме наричаш на галено освен ако не си моето мило мишле ок? :lol:

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:21
след това защо мислиш за тогава защо са ти планове направи нещо импулсивно , не може винаги да си планираш живота стъпка по стъпка искаш ли нещо бори се за него докажи че го искаш то на приказки тук и аз мога да правя мн неща но няма да е същото , стига да имаш такава воля да го направиш няма да мислиш дали след това ще те убият вашите или пък тя нещо няма да и е наред и ще се разделите просто няма да имаш догатки по тая тема ще ти се разясни къртинката и ще караш напред

hooliganka89
02-04-2008, 09:25
Надявам се да бяхме полезни wersa4e :) Надявам се да не страда6 много,той живота така е устроен,но има хора страдат има хора друго не правят.А колкото до въпроса ти незнам дали бе6е към мен или към
utrevpetchasa ама тя ти отговори и аз мога да ти кажа,че са ме наранявали то тва си е нормално част от ежедневието ама аз малко тежко го понясам това тай като имам голямо самочуствие и не обичам да ме тапчат то едвали има хоеа дето обичат ама аз много мразя да се подиграват с мен и мразя да гледам как някои си играе с чуствата на някой друг :lol: Така имах едно момче днеска ме иска утре ре6ава,че иска да сме приятели после пак ре6ава,че аз съм всичко за него следва6тата седмица пак мухи,че трябва да сме приятели и така...докато не му теглих една майна и тва е ама не е приятно да те разиграват.

wersa4e
02-04-2008, 09:26
след това защо мислиш за тогава защо са ти планове направи нещо импулсивно , не може винаги да си планираш живота стъпка по стъпка искаш ли нещо бори се за него докажи че го искаш то на приказки тук и аз мога да правя мн неща но няма да е същото , стига да имаш такава воля да го направиш няма да мислиш дали след това ще те убият вашите или пък тя нещо няма да и е наред и ще се разделите просто няма да имаш догатки по тая тема ще ти се разясни къртинката и ще караш напред но ако направя това което казваш ще я загубя ли като приятелка?

hooliganka89
02-04-2008, 09:26
Отивам дА Си купя закуска,че умирам от глад от вас не мога да хапна :)

wersa4e
02-04-2008, 09:26
след това защо мислиш за тогава защо са ти планове направи нещо импулсивно , не може винаги да си планираш живота стъпка по стъпка искаш ли нещо бори се за него докажи че го искаш то на приказки тук и аз мога да правя мн неща но няма да е същото , стига да имаш такава воля да го направиш няма да мислиш дали след това ще те убият вашите или пък тя нещо няма да и е наред и ще се разделите просто няма да имаш догатки по тая тема ще ти се разясни къртинката и ще караш напред но ако направя това което казваш ще я загубя ли като приятелка?

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:27
Надявам се да бяхме полезни wersa4e :) Надявам се да не страда6 много,той живота така е устроен,но има хора страдат има хора друго не правят.А колкото до въпроса ти незнам дали бе6е към мен или към
utrevpetchasa ама тя ти отговори и аз мога да ти кажа,че са ме наранявали то тва си е нормално част от ежедневието ама аз малко тежко го понясам това тай като имам голямо самочуствие и не обичам да ме тапчат то едвали има хоеа дето обичат ама аз много мразя да се подиграват с мен и мразя да гледам как някои си играе с чуствата на някой друг :lol: Така имах едно момче днеска ме иска утре ре6ава,че иска да сме приятели после пак ре6ава,че аз съм всичко за него следва6тата седмица пак мухи,че трябва да сме приятели и така...докато не му теглих една майна и тва е ама не е приятно да те разиграват.

само тъка душко :)

еми Версачи , това зависи от нея дали въобще те приема като доверен човек , аз лично мн уважавам приятелите си , и наи мн държа на тях защото за мен са по ценни и всякакви други взаимоотношения понеже може да се разчита на тях всякога ,.. и трудно се печели човек за приятел ,,,, тъка че зависи как те приема досега дали и толкова доверен човек или някой просто на който да си излива мъката , но за всеки няма да ти обърне изцяло гръб , в това съм сигурна ,,, но може пък и да е странна птица просто опитай тъка или иначе нищо не губиш ще разбереш мн неща за нея и тя за теб че си решителен , а ти за нея какво значиш , дали въобще те е приемала като приятел ... и т..н. просто ще се утървеш от тези терзания който са те налегнали сега ...

wersa4e
02-04-2008, 09:29
Отивам дА Си купя закуска,че умирам от глад от вас не мога да хапна :) :-D вземи и една на мен че доста огладнях и аз :)

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:33
Отивам дА Си купя закуска,че умирам от глад от вас не мога да хапна :) :-D вземи и една на мен че доста огладнях и аз :)


хех милите ми , ее поне на мен ояда ми е сервиран във 13:10 няма да ходя никъде само да правя нещо и да купувам :) но не отказвам почерпка :D

wersa4e
02-04-2008, 09:34
ахам ясноо :(

hooliganka89
02-04-2008, 09:36
:grin: :grin: :grin:

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:40
:grin: :grin: :grin:

олиганката ми какво взе за закуско обяд миличка :) :grin:

wersa4e
02-04-2008, 09:44
холиганке и утрев5часа мерси много хора за съветите :) беше ми нужно... а сега да ядем :grin: :grin: :grin:

utrevpetchasa
02-04-2008, 09:46
холиганке и утрев5часа мерси много хора за съветите :) беше ми нужно... а сега да ядем :grin: :grin: :grin:
от мен за нищо прав си за яденето утивам си слагам кубинките и бегом към столовата за обяд приятен ден :grin:

wersa4e
02-04-2008, 09:49
хора знаете ли винаги съм се питал защо всичко трябва да е сложно и трудно.Не може ли да е простичко?

wersa4e
02-04-2008, 09:49
холиганке и утрев5часа мерси много хора за съветите :) беше ми нужно... а сега да ядем :grin: :grin: :grin:
от мен за нищо прав си за яденето утивам си слагам кубинките и бегом към столовата за обяд приятен ден :grin: чао надявам се някой път пак да се засечем :)

wersa4e
02-04-2008, 09:50
холиганке и утрев5часа мерси много хора за съветите :) беше ми нужно... а сега да ядем :grin: :grin: :grin:
от мен за нищо прав си за яденето утивам си слагам кубинките и бегом към столовата за обяд приятен ден :grin: чао надявам се някой път пак да се засечем :)

koalka
02-04-2008, 10:36
Докато си мислиш, че "тя е единствената за теб и винаги ще я обичаш" още дъъълго време ще е така и за това ще си си виновен само ти...
Защо?Защото вместо да се измъчваш всеки ден, като я виждаш, а не можеш да я целунеш и не можеш да я прегърнеш, най-добре е да се откъснеш от приятелството ви, да не се виждате, да преустановите контакт.Друг начин няма, иначе това измъчване не знам до кога може да продължи.И все пак се опитай да я забравиш, момичето ти е казало как те възприема, трябва да се отказваш.От толкова време си влюбен...надежди ли таиш някакви, не знам.

coolkiss
02-04-2008, 11:35
Живота е страхотен, просто ти в момента сънуваш един гаден сън...

Лошото е, че при теб продължава 3 години.

Съвети много могат да ти се изпишат - но основното е да разбереш, че с нея просто няма да стане.

wersa4e
02-04-2008, 17:57
но аз искам да съм с нея coolkiss тя е всичко което имам