PDA

View Full Version : Как да действам?



BlueFace
02-04-2008, 10:23
Аз съм на 15 години.Преди 4 месеца добър мой приятел ме запозна с 2 моми4ета от неговият клас.Аз се увлякох по едната,оба4е другото моми4е ми стана мн добра приятелка и аз споделях вси4ко с нея.Тя ме подкрепя6е в мн не6та.Преди месец и половина аз осъзнах,4е съм бил много заблуден и 4е тя е моми4ето за мен.Тя е мн мила сладка и добра,сопделя по4ти вси4ки мои интереси и ме разбира напълно.Тогава тя си има6е гадже и аз не предприемах ни6то.Но сега той я заряза и аз мисля,4е е врема да предприема не6то.Но проблема е 4е тя не си влиза в скайп и нямане как да комуникираме (понеже сме от разли4ни у4или6та в разли4на смяна).Просто незнам какво да направя,мн я харесвам и мамам основания 4е и тя ме харесва.Не искам да си пропилея 6ансовете като седя безу4астно.
Моля ви даите съвет.... :(

т.7
krem4et0

koalka
02-04-2008, 10:32
Щом няма скайп, не може да няма телефон...Обади й се, интересувай се какво прави, как е и т.н.Не може да не схване намека, но се замисли - струва ли си да се рискува едно хубаво приятелство заради една връзка, която не е ясно колко и дали ще продължи.

BlueFace
02-04-2008, 11:49
Имам и телефона но проблема е, 4е не съм излизал с нея еи така 2мата и искам о6те малко да се опознаем,за да мога да събера смелост да и се обадя.Пък и до ся ме съм и давал знаци 4е я харесвам и ми изглежда малко странно еи така да и звънна изведнъж.... просто нз какво да правя .. И ло6ото е 4е мн малко хора си дават мненията.. :(

coolkiss
02-04-2008, 11:55
А скайп... Мани го скайпа - звъниш по телефона...

"Хей сладурче - кво правиш как си... и с мен всичко е на 6 - айде да те видя тези дни, че съм се затъжил за теб - примерно в сряда в 18.00 на попа - Супер - айде до тогава"

sexy_bebz
02-04-2008, 12:01
"Хей сладурче - кво правиш как си... и с мен всичко е на 6 - айде да те видя тези дни, че съм се затъжил за теб - примерно в сряда в 18.00 на попа - Супер - айде до тогава"

BlueFace
02-04-2008, 12:04
Хмм...не мисля 4е е толкова лесно.За6тото не сме си об6тували 4ак толкова много,4е спокоино да и се обадя еи така и съм сигурен 4е тя не би го о4аквала... :neutral:

psychopath
02-04-2008, 12:10
А скайп... Мани го скайпа - звъниш по телефона...

"Хей сладурче - кво правиш как си... и с мен всичко е на 6 - айде да те видя тези дни, че съм се затъжил за теб - примерно в сряда в 18.00 на попа - Супер - айде до тогава"тъпо...

matador
02-04-2008, 12:27
Пич, бъди малко по-решителен! Ти си мъж, а тя е просто едно момиче. И наистина махни този скайп! Свалката става в реалния свят. Винаги поемай инициативата ти! Успех!

sapphirr
02-04-2008, 13:09
и край като не влиза в скайп каузата е обре4ена така ли :? тцтц ми извинявай аз дет не съм в тая ситуация,още преди да съм ти про4ела темата докрай измислих 100 варианта.най-елементарното след като се познавате отдавна свържи се с ваши общи приятели,такива не може да няма,най-малкото мом4ето което ви е запознало се води за такъв!!!

utrevpetchasa
02-04-2008, 13:11
да бе действаи :D

GameMaster
02-04-2008, 13:28
Emi...nz izlizayte,govorete si po telefona...takiva ti razni.Mojesh da napravish nqkoi kupon ii.........tam da i se obqsnish ;) ....Taka napravi moq priqtel.I mi se struva odachno :p ...ostanete nqkade nasame i i go kaji.Hayde uspeh :)

BlueFace
02-04-2008, 14:24
10х На вси4ки за съветите. :) :)

sasha_90
02-04-2008, 14:41
Като не влиза в скайп й се обади по телефона,предполагам такъв има.Покани я да излезете и действай,преди някой пак да ти я отмъкне.

coolkiss
02-11-2008, 10:25
А скайп... Мани го скайпа - звъниш по телефона...

"Хей сладурче - кво правиш как си... и с мен всичко е на 6 - айде да те видя тези дни, че съм се затъжил за теб - примерно в сряда в 18.00 на попа - Супер - айде до тогава"тъпо...

Дечко, с такива тъпотии аз еба... а ти правиш по 3000 мнения по форумите :razz:

alex_92_
02-21-2008, 07:32
брат и аз бях в подобно положение само 4е ние се познавахме от много време от на4ало не потръгна но аз много държах на нея и вси4ко се нареди :)
Хайде късмет и дано вси4ко да е наред,ти сам каза 4е има6 основания не се отказвай :)

hooliganka89
02-21-2008, 07:35
Имам и телефона но проблема е, 4е не съм излизал с нея еи така 2мата и искам о6те малко да се опознаем,за да мога да събера смелост да и се обадя.Пък и до ся ме съм и давал знаци 4е я харесвам и ми изглежда малко странно еи така да и звънна изведнъж.... просто нз какво да правя .. И ло6ото е 4е мн малко хора си дават мненията.. :(

Изобщо не е странно,да и званнеш,не се колебай,а го направи,няма да загубиш нищо.Успех.

MiMcHeToOo
02-21-2008, 09:13
Щом няма скайп, не може да няма телефон...Обади й се, интересувай се какво прави, как е и т.н.Не може да не схване намека, но се замисли - струва ли си да се рискува едно хубаво приятелство заради една връзка, която не е ясно колко и дали ще продължи.

Така е. Хубаво си помисли, после може да съжеляваш много..

Madn3s5
02-21-2008, 09:18
А скайп... Мани го скайпа - звъниш по телефона...

"Хей сладурче - кво правиш как си... и с мен всичко е на 6 - айде да те видя тези дни, че съм се затъжил за теб - примерно в сряда в 18.00 на попа - Супер - айде до тогава"

+1

LetiCherry
02-21-2008, 10:51
Абе как става този номер - хем сте близки, споделяте си, тя има като твоите интереси и те разбира, а пък не смееш д ай се обадиш по тела и тя не би го очаквала?!? Ако си й приятел няма лошо да й се обадиш, питая я как е, не е нужно при първия разговор да я поканиш на среща, излезте пак с момчето, което ви е запознало и така...Вие всъщност колко пъти сте се виждали на живо?

Uptown_soldier
02-21-2008, 11:10
Аз съм на 15 години.Преди 4 месеца добър мой приятел ме запозна с 2 моми4ета от неговият клас.Аз се увлякох по едната,оба4е другото моми4е ми стана мн добра приятелка и аз споделях вси4ко с нея.Тя ме подкрепя6е в мн не6та.Преди месец и половина аз осъзнах,4е съм бил много заблуден и 4е тя е моми4ето за мен.Тя е мн мила сладка и добра,сопделя по4ти вси4ки мои интереси и ме разбира напълно.Тогава тя си има6е гадже и аз не предприемах ни6то.Но сега той я заряза и аз мисля,4е е врема да предприема не6то.Но проблема е 4е тя не си влиза в скайп и нямане как да комуникираме (понеже сме от разли4ни у4или6та в разли4на смяна).Просто незнам какво да направя,мн я харесвам и мамам основания 4е и тя ме харесва.Не искам да си пропилея 6ансовете като седя безу4астно.
Моля ви даите съвет.... :(

т.7
krem4et0

пич имам пресен опит и ако искаш да знаеш подробности от истинския живот пи6и едно ЛС. иначе накратко: просто действай(покани я да излезете (излизайте редовно) станете по-близки и т.н.), а ако не знаеш как то тогава не си готов. ина4е знам какво ти е за6тото и аз бях в подобна ситуация на тоите години. сега съм на 17 и наистина се чувствам напълно готов, макар именно днес да останах на сухо. успех

Wessly
02-21-2008, 11:15
Взимаш и номера от "другата", обаждаш и се...предполагам би искала да излезете някъде...после ти си наред пък и така...Айде успех :-({|=