PDA

View Full Version : Основателна ли е причината за раздяла?



Chipolina
02-04-2008, 10:39
do predi dva dena imah priqtel,zaedno sme ot po4ti tri godini,naposled1k mn se d1rpahme,ama 1rzo ni minava6e,predi dva dena bqhme v edna priqtelka da praznuvame R.D.-to mi! osamotihme se i ......toi sloji v1zglavnica v/u glavata si,pomislih 4e se bazika i iz4akah 5-6 secundi no toi ne q mahna i togava sprqh i zapo4nah da se obli4am!izlqzohme nav1n i toi zapo4na da mi kre6ti:ti mene za igra4ka li me vzima6(v smsi1l 4e p1rvo sam mu kazala da doide v drugata staq,a posle se otkazvam)na men mi be6e tolkova gadno i ne mi se os1jda6e v momenta ni6tu i mu kazah kato mi mine na drugiq den 6te si pogovorim,no toi zapo4na da me bl1ska,rita ,udrq,ima6e dvama 4oveka nablizo az zapo4nmah da vikam i prosto nqma6e kakvo da napravq za da me ostavi da se pribera i za da ne stane golqma dandaniq i horata da doidat kam nas ,mu kazah 4e mi e pisnalo ot nego i ne iskam da go vijdam!ne6tata koito mu kazah bqha mn silni no prosto iskah za v momenta da me ostavi,kogato se pribrah i obmislih,4e 6tom mi e posegnal i to nevedn1j ne me zaslujava!

т.7
krem4et0

BeBsItO
02-04-2008, 10:48
ako priqtela ti be6e prase 6tqh da ti kaja da mu tegli6 noja! ama toi e istinska svinq za tva mu tegli edna maina na tva jivotno!!!!!!!!

utrevpetchasa
02-04-2008, 10:50
ako priqtela ti be6e prase 6tqh da ti kaja da mu tegli6 noja! ama toi e istinska svinq za tva mu tegli edna maina na tva jivotno!!!!!!!!

тва е мила действай

Котарана
02-04-2008, 10:50
Еми сама си стигнала до извода, че не те заслужава . За мен това си е напълно основателна причина да го разкараш от живота си . Колко и да сте се скарали няма право да ти посяга, още повече щом не се случва за първи път. Ако останеш с него, ще унизиш себе си и рано или късно той пак ще ти посегне и пак ще стигнеш до тук.

nikinkaa
02-04-2008, 10:52
ебаси отношението...Днешните момчета не знаят как да се държат с едно момиче ... :( И да причината ти е основателна-и мене да ме ударят или напсуват и аз ще скъсам с такъв балък.. Успех ;)

SINDEL
02-04-2008, 10:52
Аз 4астта с възглавницата не я разбрах :?

Deni4kaa
02-04-2008, 10:57
Аз 4астта с възглавницата не я разбрах :? и аз така

BlueFace
02-04-2008, 11:01
Потресен съм :shock: :shock: . Това да удариш моми4е е толкова .....не просто нямам думи.Никога не бих го направил. Моето мнение е 4е ако те е ударил и псувал ( и то не веднъж) на него не му е пукало за теб и 4е не трябва да има6 ни6ту об6то с този 4овек пове4е. :wink:

evelinka1122
02-04-2008, 11:04
Повярвай ми - ЗАРЕЖИ ГО!Не те заслужава! :? И при мен се случи същото и аз зарязах моя! Дано след 3 годишна връзка го забравиш! Защото аз маи не можах ... :(

Chipolina
02-04-2008, 11:18
zna4i predi da se slu4i tova ne me e udrql,imah predvid 4e neq ve4er kato zapo4na da kre6ti i postoqnno me bl1ska6e......a za v1zglavnicata az qh otgore mu i si4ko si e6e ok,dokato toi ne si zakri liceto s v1zglavnicata!poneje postoqnno se azikame i re6i6 4e i tva e na 6ega,ama toi ne q mahan dokato az ne sprqh i ne stanah!nadqvam se sega ad e qsnu ...

coolkiss
02-04-2008, 11:29
Промените са за добро :П. Така или иначе 3 години е доста време и двамата сериозно сте си писнали - така, че не се терзай много, а се огледай за по-приятни и стойностни пичове.

krem4et0
02-04-2008, 11:47
Побоят и тормозът са 2-те неща, които не бих простила. Правилно си постъпила! Евала!!!

BeautifulWorld
02-04-2008, 11:54
Посяга ти :shock: :x Соре, че така се изразявам, ама му е** п****** майна!!! Мъж, който посяга на жена, е боклук, особено ако е собственото му гадже/съпруга! Бих простила някой да ми изневери, но да ми посегне... Никога! Няма да ти е лесно, но повече не се виждай с него - точно от тук започва домашния тормоз, той те тормози не само физически, но и психически, а няма не най-малко право, независимо какво си направила, а още по-малко за такава глупост, каквато описваш.

hottie
02-04-2008, 12:04
Za boia sum suglasna s drugite momi4eta,ama za vuzglavnicata?ne razbrah za6to si se obidilia? I az sum si slagala vuzglavnica na liceto,ne za drugo ama mnogo goliam kef !! i za da ne vikam i ne me 4uvat horata v susednata staia.
za tova ne moga da zacepia?

matador
02-04-2008, 12:19
Определено не те заслужава. Намери си по-свестен!

Chipolina
02-04-2008, 19:05
Za boia sum suglasna s drugite momi4eta,ama za vuzglavnicata?ne razbrah za6to si se obidilia? I az sum si slagala vuzglavnica na liceto,ne za drugo ama mnogo goliam kef !! i za da ne vikam i ne me 4uvat horata v susednata staia.
za tova ne moga da zacepia? v kak1f smis1l golqm kef????Obidih se za6toto v momenta e smen,za6to 6et si slaga v1zglavnica,protivna li sma mu,druga li 6te si predstavq.....?!

Chipolina
02-04-2008, 19:08
ili p1k ...da ne bi da zapo4ne da vika?!....mne

skatemore
02-04-2008, 20:06
пф... след 3 години и та е ударил... тва и аз не бих го напраил..

sweet_sorcerer
02-04-2008, 20:18
Аз никога не бих простила на някой,който ми е посегнал! Според мен и сама си стигнала до извода - не те заслужава!

NeLLy_BaBy
02-05-2008, 11:42
Ти сама си стигнала до правилния извод. Как може да ходите от толкова време и той да се отнася с теб така пред други хора? Този човек и животно не може да се нарече, защото това е твърде слаба дума. Няма смисъл да продължавате просто!

hooliganka89
02-05-2008, 11:57
Насилието е нещо отвратително :shock:
Преди месеци играх в една пиеса за домашното насилие,има много случай в семейства в които мъжат тормози физически съпругата си и това е непростимо.Аз имам голям брат и той си има приятелка от 4-5 години и той стабилно я бахте до синини и не мога да си обесня тя как може да е с такова животно като него :shock: И аз имам приятел който често нервирам и съм му казвала,че може да вика и да се нерви,но посегне ли на мен да ме забрави и когато го изнервя ходи да удря вратите което също не е нормално,но поне не удря мен.

Браво,че си го зарязала!Не бива да се връщаш при него и през ум да не ти е минало!!!

koalka
02-05-2008, 15:04
Човек понякога в яда си не знае наистина какво прави, но той е преминал всякакви граници.Затова просто се разделяте и ти ще си решиш дали искаш да го видиш повече, аз на твое място - не бих се видяла повече.
Най-тъпото е, че за такава глупост, той ти е посегнал и е развлал 3-годишна връзка...

Obsession
02-05-2008, 15:55
Много често хората в състояние на афект правят или казват неща, които не мислят и не искат в действителност. Това обяснява до някъде словестния ви сблъсък, защото всички са имали такива.
НО НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ПОСЯГА НА ДРУГ, а и е подло да удариш човек, с който си бил 3 години! Няма да коментирам насилието на момчета върху приятлките им, които няма как да се защитят...

So unbelievable love..
02-05-2008, 16:08
Човек понякога в яда си не знае наистина какво прави, но той е преминал всякакви граници.Затова просто се разделяте и ти ще си решиш дали искаш да го видиш повече, аз на твое място - не бих се видяла повече.
Най-тъпото е, че за такава глупост, той ти е посегнал и е развлал 3-годишна връзка...

+1 Spred mene hi4 ne trqbva da se zanimava6 pove4e ,sled vreme 6te go zabravi6 i 6te se radva6 ,4e ne si ostanala s nqkoi,koito te tormozi

krem4et0
02-05-2008, 16:17
Насилието е нещо отвратително :shock:
Преди месеци играх в една пиеса за домашното насилие,има много случай в семейства в които мъжат тормози физически съпругата си и това е непростимо.Аз имам голям брат и той си има приятелка от 4-5 години и той стабилно я бахте до синини и не мога да си обесня тя как може да е с такова животно като него :shock: И аз имам приятел който често нервирам и съм му казвала,че може да вика и да се нерви,но посегне ли на мен да ме забрави и когато го изнервя ходи да удря вратите което също не е нормално,но поне не удря мен.

Браво,че си го зарязала!Не бива да се връщаш при него и през ум да не ти е минало!!!
Нали си от консервативно семейство? как тогава са възпитали по тозди начин брат ти?
И след като си така консервативна, защо имаш подобен аватар?

Verliebt_Maedchen
02-05-2008, 16:48
идиот! :-x не ти трябва... колкото и да се е обидил, няма право да те "удря, рита, блъска" :-x

TheNewReligion
02-05-2008, 16:53
Леле , тая шибана смотана свиня трбява да го изнасили някой и да види после как ще му е гадно !Милуууууууууууу, заеби го и го пречукай ! :D :D :D :D Е , дали не е основателна причината ?!

r3al_l0ff
02-05-2008, 17:26
OMG :( tfa momche da ti p0segne i da te udrq :X:X kf0 se 4udi6 zarqzvai go vednaga!!!!! kak 6e se ustavi6 taka da te unijavat i t0 pred h0rata :X:x 6tom tie posegnal edin put zna4i i pak bi g0 st0ril !!!!!!! ...

DaHuTyYyY
02-05-2008, 18:16
Такива "момчета" аз наричам утрепки... Не ти трябва да се занимаваш с такъв човек. АЗ съм на мнение, че щом веднъж ти е посегнал ще го направи пак.. Заслужаваш някое момче, което те уважава и не би те наранил по подобен начин. Успех!

KimBerLy1912
02-05-2008, 18:25
Удря...блъска...рита... :-o
Напълно основателна е...тоя за къв се мисли....И си изкарала с него почти 3 години...? Май си си губила времето... :?
Причината е напълно основателна...Примерно да ти се беше разцупил само...без да ти посяга...на другия ден щяхте да се видите и да се опраите...Ама да те удря...В никакъв случай...
Предполагам е излишно да споменавам че ако сега се върнеш пак при него не е изключено и друг път след тва да ти посегне...
Е знам че някой ще каже че може просто да се е ядосал...ама...за такова дребно нещо...
С моя ако нещо се скараме се пошляпваме такива...напълно по детски..и ни става смешно...и се сдобряваме...Никога не ми е посягал...Моля се и за напред да не го прави... : ))
Потърси някой...който те заслужава и може да те оцени...Някой,който знае как да се държи с теб... : ))) Успех : ))

CaSsIe
02-05-2008, 18:26
леелеле :shock: ти що не му нацепи една?!?!? :shock: е такива малки лайна най-много ги обичам ше посяга на момиче ГОЛЕМИЯ МЪЖ нема що... :x и какво питаш дали е основателна причина...малко ли ти е?!Заеби го тоя боклук и си намери друг(не че свестни се намират...)

Chipolina
02-05-2008, 19:07
леелеле :shock: ти що не му нацепи една?!?!? :shock: е такива малки лайна най-много ги обичам ше посяга на момиче ГОЛЕМИЯ МЪЖ нема що... :x и какво питаш дали е основателна причина...малко ли ти е?!Заеби го тоя боклук и си намери друг(не че свестни се намират...)
Da,ne se sd1rjah i taka si zametnah 4antata i go udarih pravo v liceto,prosto trqav6e nqkak da se za6titq! I na vsi4koto otgore dori edin sms ne prati ads e izvini,se edno nikoga ni6tu ne e stavalo,nikoga ne sme se poznavali!

skatemore
02-05-2008, 19:33
Насилието е нещо отвратително :shock:
Преди месеци играх в една пиеса за домашното насилие,има много случай в семейства в които мъжат тормози физически съпругата си и това е непростимо.Аз имам голям брат и той си има приятелка от 4-5 години и той стабилно я бахте до синини и не мога да си обесня тя как може да е с такова животно като него :shock: И аз имам приятел който често нервирам и съм му казвала,че може да вика и да се нерви,но посегне ли на мен да ме забрави и когато го изнервя ходи да удря вратите което също не е нормално,но поне не удря мен.

Браво,че си го зарязала!Не бива да се връщаш при него и през ум да не ти е минало!!!


е и мене ме ядосва на моменти ама никога не съм и викал а пък да я удрям няма и д си го помислям , брат ти нема да го коментирам въпреки че познавам хора които бият приятелките си за без причина.. пф хора..

BlueFace
02-05-2008, 19:37
леелеле :shock: ти що не му нацепи една?!?!? :shock: е такива малки лайна най-много ги обичам ше посяга на момиче ГОЛЕМИЯ МЪЖ нема що... :x и какво питаш дали е основателна причина...малко ли ти е?!Заеби го тоя боклук и си намери друг(не че свестни се намират...)

+1/2 Намират се... :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-05-2008, 19:39
nqma kvo da se pla6i6 ne e posledniq muj na zemqta :P bii mu shuta i ne go misli

ANTIHUMAN
06-06-2008, 23:39
ako priqtela ti be6e prase 6tqh da ti kaja da mu tegli6 noja! ama toi e istinska svinq za tva mu tegli edna maina na tva jivotno!!!!!!!!

тва е мила действай

+1 Прави сте!Махни го от живота си тоз бухъл.Никога няма да ударя момиче пфф това е срам за мене да ударя жена (освен ,ако не е някоя серийна убийца на балъци като мен :-D тогава ще крещя ще хапя ,ама жив ще остана :lol: )

П.П. Покажи му вратата и да го няма ,ако не иска да излиза в кофата им е на боклуците мястото!Желая ти следващото ти гадже да е 10 пъти по-добър от този!

MonSitY
06-07-2008, 07:51
3 години и чак сега си го осъзнала какъв е!!но може отскоро да е такъв побойник незнам....зарежи го най -добре :)

varnen4e
06-07-2008, 07:58
Мисля, че темата е изчерпана- всичко е ясно.
Знаеш вече кое е правилното решение, така че аз не знам дали има нещо за допълване.

:)

FanTa_rS
06-07-2008, 09:44
Посяга ти :shock: :x Соре, че така се изразявам, ама му е** п****** майна!!! Мъж, който посяга на жена, е боклук, особено ако е собственото му гадже/съпруга! :-x тегли му една майна на тоя , аз съм момче и хич не толерирам такова отношение спрямо момиче зае*и го