PDA

View Full Version : Разговорите с гаджето



Ch0c0la73
02-04-2008, 10:43
eMi dA vi pITam NAprimEr koGA stE nAmirali pOve4e TEmi za rAzgovor s priqtel/kata si oshte v na4aloto parvite sedmici ili sled tOva? zaShtoto nz nQkoi sA mi kAzvali 4e ve4E sleD pove4kU vrEMe iMaLo poVechE neshTA sleD katO sme Se oPOznAli po DobrE drugI obrAtnUu .. shTOto aZ pO rQdko si NAmirAm teMA s nEGo pO nQKoeto Vrem3 iMA Qko spEK haxh :(

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

koman
02-04-2008, 10:53
определено в по-късен етап има повече теми :)

lwsu
02-04-2008, 11:01
мисля, че не ви трябват повече теми, а по-скоро да са съществени, което свъщност идва в по напреднал етап на една вразка...

BaiboCo
02-04-2008, 11:02
Мн Е яКо Да ПиШеШ тАкА....

coolkiss
02-04-2008, 11:12
След време нещата се изчерпват и не само, че не ти е до разговор, ми и не ти е и да го гледаш :D.

Така, че в началото има повече теми.

Deni4kaa
02-04-2008, 11:22
определено в по-късен етап има повече теми :) +1

krem4et0
02-04-2008, 11:54
на по-късен етап доверието е повече, а и по-добре знаеш реакциите му. Определено темите са повече. И то с всяко познанство е така. Със свеки отначало само за учене си говорихме, а сега обменяме рецепти, давам й разни съвети за микровълновата печка........нормално е като се познавате повече с някой да се отпуснете повече.

BeautifulWorld
02-04-2008, 12:03
Аз пък понякога с по-непознати някак по мога да си говоря... пък с гадже, в началото докато се опознаем сякаш повече говорим, споделяме интересите си. Но едно момче още в началото много тъпо ме беше отрязало като започнах да му разказвам за едно мое хоби - беше ядосан и ми каза "И мен кво ме интересува?" От тогава хич не ми се говореше за каквото и да било, основно слушах него, въпреки че той още тогава ми се извини, че е бил изнервен и не е искал да ме кара да се чувствам тъпо... Някак получих нагласата, че моите интереси са му безразлични.

sh3_1s_7h3_0n3
02-04-2008, 15:06
Аз пък обичам да си говоря с някого от рано. Ако намираме постоянно теми за разговор, ми става много по-симпатичен, отколкото, ако има 'яко спек' и настъпи неловко мълчание. Освен това ми е интересно да преоткривам човека насреща.

Мразя някой да ми мълчи. Пък особено ако и ходя с този човек. Вярно, че има моменти, в които тишината с любимия човек е много приятна, но когато е настъпила просто защото няма какво да си кажете... не е на добре.

gamercheto_
02-04-2008, 15:14
Спред мен отначало с гаджето си говорите повече за себе си и се опознавате а с течение на времето темите се задълбочават повече и повече :) но ако от началото пък някате какво да си кажете и се гледате влюбено не мисля че след време ще имате мн повече теми за които да си говорите..ако отначало нищо не стане...значи никога ням да стане

pyfpaff
02-04-2008, 16:37
mislq che v po-kusen etap ima kade kade poveche temi za razgovor...az s priqtelq mi v nachaloto povecheto si mulchahme ili si govorehme obshti prikazki..i nai-malkoto mnogo se saobrazqvah kakvo da kaja pred nego,za da ne se izloja i t.n....
a sega...govorim si za absl vsichko...ot tova kakvi prashki sum si kupila do kakvo imam da ucha za ytre i kolko me boleshe korema kogato bqh v cikul...abslllll vsichko...i tova e i nai-qkoto..vinagi imash kakvo da kajesh..i kakvo da chuesh ot nego ..

krem4et0
02-05-2008, 06:58
Аз пък обичам да си говоря с някого от рано. Ако намираме постоянно теми за разговор, ми става много по-симпатичен, отколкото, ако има 'яко спек' и настъпи неловко мълчание. Освен това ми е интересно да преоткривам човека насреща.

Мразя някой да ми мълчи. Пък особено ако и ходя с този човек. Вярно, че има моменти, в които тишината с любимия човек е много приятна, но когато е настъпила просто защото няма какво да си кажете... не е на добре.
На мен пък ми е нужен някой, който да не се оттегчава от това, че постоянно бърборя. не казвам, че в началото не си говорите, просто темите са по-малко. не мога с някой, който познавам от месец(даже и да ми е гадже) да говоря за обилната си менструация и болките, ама снощи надълго и нашироко обсъадих това с мъжа.

PerfectStrang3r
02-05-2008, 07:36
Аз обичам да приказвам и когато някой ми мълчи се изнервям. Винаги намирам какво да си приказвам с хората.. затова по всяко време от връзката ми си горворим.

led_i_ogyn
02-05-2008, 08:26
По-късно...

sh3_1s_7h3_0n3
02-06-2008, 09:58
На мен пък ми е нужен някой, който да не се оттегчава от това, че постоянно бърборя. не казвам, че в началото не си говорите, просто темите са по-малко. не мога с някой, който познавам от месец(даже и да ми е гадже) да говоря за обилната си менструация и болките, ама снощи надълго и нашироко обсъадих това с мъжа.

о0 аз говоря изключително много, когато съм притеснена... тогава намирам и убийствени теми за разговор само и само да не спра :oops:
но за обилната менструация и болките въобще не ме притеснява... като ще е с мен, да ме слуша пък. няма да се правя на 2 и половина и да си мълча, ако не ми е в характера само за да му направя добро впечатление. :)

viki_nt
02-06-2008, 15:31
...KAKTO NAMIRA6 OB6TI TEMI S NAI DOBRIQ SI PRIQTEL I NE SI OMRUZVATE TAKA MOJE DA NAMERI6 OB6TI TEMI S GAJETO SI STIGA DA SI PASVATE KATO HARAKTERI :)

sasha_90
02-06-2008, 15:34
Винаги намираме за какво да си говорим.И все пак колкото повече се опознаваме си имаме по-голямо доверие и си споделяме повече.