PDA

View Full Version : Ужас



lovey0u
02-04-2008, 11:20
dnes s edna fr si varvqxme po koridorite v daskalo i 6tqxme da minem po edni stapala. predi da stignem do tqx trea6e da minem krai edin prozorec (bqxme na 2-3 metra ot nego) i kakto si varqxme po endo vreme prosoreca se s4upi na nz kolko par4eta ama bqxa mn(nz ot kakvo se s4upi predpolagam 4e e ot ne6to svarzano s remonta na u4ili6teto). sq sa zamislqm kakvo 6te6e da stane ako bqxme do prozoreca kogato se s4upi :-x :-x

evelinka1122
02-04-2008, 11:33
ааа... нищо ново ... пак някой не си е свършил работата както трябва...! :?

EJI4eTy
02-04-2008, 12:06
веднъъъж си вървимм с една приятелка по улицатаа ии аз и викам "Абе я си представи сега да ни блъсне една кола" 8-) ...

chipi_kaoo
02-04-2008, 13:01
Щяхте да станете известни, е вярно че по вечерните новини, но все пак ще пробиете в ефир. Много голям късмет сте извадили. Има много такива случки по училищата 8)

ThunderGoddess
02-04-2008, 13:01
Ами предполага, щяхте да бъдете наразяни като шпеков салам "Перелик" преди вечеря. Попринцип съм против ремонтите изобщо по време на учебен процес. Те се правят ваканциите. Имаше достатъчно дълга лятна ваканция - удължена с три седмици от учителската стачка, когато изобщо ремонтните работи е трябвало да приключат навсякъде. Всичко, мила, се прави за пари и на никой не му пука дали ще умрем или не. Поне аз така си мисля. И примера е и моето училище. Значи сградата е на над 150 години и всичко си е здраво, защото на времето така са строили. Догарамата беше на поне 100 години и тя. Да, беше олющена, но дървото беше първокачествено. Чуваха се разни звучи от отвън, но не ни духаше от прозорците, което значи, че смяната на прозорците въобще не беше нужна. Въпреки всичко, беше подета ремонтна работа. Един месец трябваше да учим в друго училище - при някакви се бавноразвиващи престъпници (буквално!), които не малко пъти са си имали работа с полицията и вземат наркотици. Не можеше да ходим до тоалетна, защото бяхме чули, че което момиче влзе в тоалетната, няма да излезе девствено просто :D . Бяхме разпръснати в три различни училища ... трите. Две от тях на края на града, а ние бяхме в центъра, сррещу сградата на нашето даскало. Представям си как са тичали родители да си вземат първокласника от единия край на града, а после петокласника - от другия. А, може да минат през центъра и за някой от гиманзиалния курс. Та ... най-накрая се върнахме ние в нашето даскало и се оказа, че салона ни не е завършен. За да започнем да играем физическо както си му е по реда - два часа седмично - единия в салона, другия във фитнеса чакахме още един месец. И всичката тая работа е свършена през пръсти. Старата, здрава дограма, която с усилия бяха открътили, беше заменена с някакви прозорци, които дори не бяха точния размер. Смисъл такъв бях свидетел, че от двете страни бива оплътнено със стиропор. Значи един удар от едната страна и прозореца се нанизва на главата на този, които има нещастието да е пид него. Много яко! Освен това долу няма каси - има стиропор, намацан по най-безобразния начин с боя! И сега в кабинета по физика това е разбито и изглежда ужасно ... ако бях в друго училище, едва ли щеше да ми е толкова до външния вид, но когато се отнася до паметнк с национално значение в центъра на най-хубавата част на Русе, такова отношение и пренебрежение към външния вид е просто недопустимо .... все пак това е едно от първите светски училища у нас и учим в оригиналната сграда, има значение за историята не само на града, а на цяла България!!!

lovey0u
02-04-2008, 17:28
aaaa v na6to daskalo ne e n6 novo da se pravi remont zimata :?
minalata ili pominalata zima ne se se6tam to4no v nqkoi stai se u4e6e na otvoreni prozorci 6ot skeleto taka be6e zakrepeno :-x
tazi zima nqmaxme parno za 3-4 sedmici. v edna staq be6e -2 gradusa
a tazi v koqto u4a az - 8. dobre 4e nosex pe4ka na daskalo :D

find_m3
02-04-2008, 17:32
веднъъъж си вървимм с една приятелка по улицатаа ии аз и викам "Абе я си представи сега да ни блъсне една кола" 8-) ...

:D :D :D :razz: ти си дебил бе


авторке радвай се ,че не сте били близо :-D

LadyCarameL
02-04-2008, 17:34
Осъди ги 8-) Ама наистина..благодари се че не си минала отдолу!

FunkyFresh
02-04-2008, 17:48
Ми свиквай се пак живееш в БГ 8-)

sabaku_no_gaara
02-04-2008, 18:30
ми..ако беше под прозореца ще те дадат по вечерните новини.Едни мои съученички от съседния клас са в болница,едната май е останала без око,предната вечер са го дали по новините.Едната намерила буркан с нещо докато били в двора на училището и тръгнала да го хвърля и той гръмнал и сега в болница..нищо ново под небето

dan4ety
02-04-2008, 19:22
Аз имам много такива случки. Ще разкажа за 2, които сега се сещам :-D

Вървим си ние по центъра на Добрич. Прибирахме се от училище миналата година. И минаваме покрай Високото тяло (това е най-високата сграда в Добрич, май :-D ) и едни стъкла падат точно пред нас. И се чудехме, ако бяхме тръгнали по-рано от училище. Или, ако не бяхме спирали по някой от магазините, или просто бяхме седели по-малко. Какво щеше да стане?

Сега другата:

Минавахме през градската градина. Имаше много силен вятър. Бяхме се спряли, за да може едно момиче да си сложи балсам за устни (имаше много суха кожа около устните). Нали след като си сложи си продължихме разходката. И до изк. езеро, има много дървета там, и на около 3 метра от нас едно дърво пада толкова жестоко, че аз и едно друго момиче побягнахме пищейки назад, за да се скрием някъде от страх (няма да забравя това :-D ) :razz: Ама такива писъци бяха ... Ужас. И пак се чудим - ако не бяхме спрели, дали щеше да ни удари?


По принцип нямам никакъв късмет. Никъде не съм печелила. Ама такива случки имам много. Имам голям късмет за живота си (или просто нито от рая, нито от ада ме искат :oops: Или просто смъртта винаги е в почивка, когато се случва това :-D ). Надявам се да си остане така ...