PDA

View Full Version : В мен ли е причината?



keitt
02-04-2008, 12:31
Iskam da vi spodelq ne6to,pak vie se nadqvam da spodelite nqkakvo mnenie..
Ot dosta vreme sama v lubovta i ve4e si mislq,4e donqkade e v men pri4inata.Ne sam nqkoya groznica,e ne sam i manekenka,de.....no mai sam po osobena po xarakter.V momenta ne se oplakvam ot lipsa na obojateli,no no ei taka ot pusta gordost i nai ve4e ot tva 4e sam stradala mnogo ot spodelena i nespodelena lubov ne jelaya az da pravq parva kra4ka v lubovta.
Stra6no sam naranena i ymorena ot nesgodi v lubovta i mi e pisnalo ot vsi4ko.Vsi4ki me mislqt za nqkoya nadyvalka,no ne sam imam si i dobri 4erti.
Da si priznaya ponqkoga sam kaprizna i direktna sprqmo majete.Dosta sam mnitelna i se boya ot novo razo4arovanie.
Daje i az da xaresvam nqkoi ot obojatelite si ei taka na inat ne predpriemam parva stapka kam nova lubov.
Ponqkoga 4yvstvam,4e s tva svoe povedenie nqma da stigna do nikade i si navrejdam,no sam si takava.Pravila sam opiti da se promenq.no...efekta e za momenta i posle otnovo sam sa6tata.
Ne tarpq da me komandvat,no ne se
nalagam prekaleno mnogo na mom4etata.Vse pak pak,kato mi vleze nhqkoi pod kojata stavam mnogo dobri4ka,ponqkoga daje pokorna.No kato me razo4arova nqkoi otrqzvam go ot raz i trudno pro6tavam.Ne zabravqm tva koeto mi e pri4ineno.
Sigyrno 6te kajete taya e napravo "LEDENA KRALICA",no ....ne moga da namerq na4ina da se promenq...
A moje bi vie 6te mi pomognete....,a.......sas saveti...

т.7
krem4et0

sapphirr
02-04-2008, 12:47
виж,истината е,4е и да искаме нито ние,нито реалните ти приятели можем да те променим.това е нещо индивидуално и зависи от теб самата.нормално когато си бил наранен да не можеш да се абстрахираш.може би на4ина е в това,да бъдеш себе си,защото промениш ли се в нещо друго,което всъщност не си ти,тогава каква е ползата и има ли такава.някой ден из между тези обожатели,за които спомена ще се намери 4овек,който да искаш да бъде до теб...а това може и след 1 седмица да е

keitt
02-04-2008, 12:54
dA moje bi 6te se nameri nqkoi,koito da izigrae piesata"Ukrotqvane na oparni4evata"-koi znae????

ChErNoKoSkA_
02-04-2008, 12:54
spored men prichinata e izcqlo v teb i v bolkata kooqto si izpitala ... az bqh i oshte sam v podobna situaciq ... mai nai-pravilnoto e da se otkasnesh za izvestno vreme ot teq uharoji, da premislish vsichko dobre, da se radvash i na malkite neshta v jivota i da preodoleesh bolkata.... nqma koi da ti pomogne ako ti sama ne go napravish .. ne se samosajalqvai zaradi taq bolka ami se nauchi da jiveesh s neq, zashtoto tq varvi raka za raka s jivota

utrevpetchasa
02-04-2008, 13:05
да стоиш винаги със студено сърце не става , трябва да си по токрехната за промени нови виждания , да позволяваш на човека до теб да достига по близко до теб може би. Ако той се почувства достатъчно сигурен с теб не би те наранил , а ти тъка с прекалената си загриженост ревнивост да го кажа му даваш поводи за мн съмнение наи малкото че му нямаш никакво доверие ... Незнам как да се промениш това зависи изцяло то теб от психическата ти нагласа , а може би и не си срещнала подходящия човек чрез който промяната в теб сама ще дойде ... Е дай на някой шанс поне а после ако не успеш да станеш добродушна незнам ще ти трябва "ЛЕДЕНИя принц" което ще е лошу за теб само :)

keitt
02-04-2008, 13:38
E spomenax 4e imam i dobri 4erti de..........ne sam tolkova gadni4ka :-)

gamercheto_
02-04-2008, 14:36
Значи имаш много обожатели но не искаш ти да предприемаш първата крачка...при положение че те няма как да я предпиремат кати ти ги режеш наред...незнам как може да стане!а относно нараняването ...всеки е бил нараняван и ще продължи да бъде...не можеш вечно да се страхуваш от това...рискувай повече и може би ще си изненадана от резултата...защото не мисля че всички момчета са някфи смотаняци!и не мисля че имаш ледено сърце просто явно държиш на сигурното..но не мисля че някога ще си на 100% сигурна че си взела правилното решение и си избрала правилното момче....Просто не си слагай всичко присърце и гледай ти да си добре!И момчетата не са някакви гадняри които гледат само да те наранят...може пък някой от обожателите ти да е точното момче за теб...

Presley
02-04-2008, 16:11
E spomenax 4e imam i dobri 4erti de..........ne sam tolkova gadni4ka :-)
И само толкова ли
Я набърэо си направи една реклама :D Може пък некой да върже ,энаеш ли :D

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:15
E spomenax 4e imam i dobri 4erti de..........ne sam tolkova gadni4ka :-)

е то всеки има добродетели въпроса е да ги показва и хората да ги оценяват

NeLLy_BaBy
02-05-2008, 11:56
Недей да се притесняваш и не е нужно да се променяш заради другите. Нормално е щом си бил наранен в любовта и сега да си по- внимателна, да се пазиш. Ето един пример: аз също не по принцип не обичам да прибързвам и съм внимателна в избора си за човек. Понякога е по-хубаво да изчакаме известно време докато срещнем подходящия за нас човек. А той ще се появи. Така стана и с мен.
Не прибързах в избора си, макар че имах няколко възможности, докато не срещнах момчето, с което съм и днес вече 6 месеца почти и го обичам много! Така че понякога човек е хубаво да изчака малко. Успех и дано съм ти била полезна! :)

hooliganka89
02-05-2008, 12:04
Най-добре ще е за известно време да останеш сама.И аз преди години бях много наранена от момчетата и само някой като почнеше да ме зарибява знаех как ще свърши всичко и нямах желание за никакви връзки,и си взех почивка от една година :o
После съвсем случайно намерих мъжа на живота си който ме приема такава каквато съм макар,че имам отличителен белег на голям инат и винаги обичам да е на моето,ама той ме взе такава той е по улегнал от мен и толкова не дуржи той да омандва парада,и ти ще намериш някой който да те допълва така.Сигорна съм,късмет :-)

keitt
02-16-2008, 12:27
Mnogo vi blagodarq na vsi4ki za savetit!!!!!
Ne osporvam nito edno mnenie!!!
GOTINI STE :-) VSI4KI...............

sweatkiss
02-16-2008, 13:08
Офф и аз съм същата

keitt
02-16-2008, 15:03
KATO MEN LI... :lol:
Mi takiva sme si-kvo da se pravi.....