PDA

View Full Version : Най-добрата ми фр си отиде....



d0mat4et0
02-04-2008, 13:40
Хора кажете ми какво да правя...Съсипана съм....Най-добрата ми приятелка имаше много слаби оценки и днес в даск ми казаха , че ще я махат....Не мога да повярвам....Цял ден плача.....Не знам къде да се дяна.....Криво ми е....Толкова много я оби4ам.....А техните много пъти са я заплашвали , че ще я махат , но тоя път било със сигурност и от утре е в ново училище././//.....Ревахме днес и двете като луди....Избягахме от всичките часова , за да сме заедно , но просто......... Толкова много я оби4ам , а нея вече я няма,....МОля ви , дайте ми съвет как да го преодолея :-# :-# :-# :-# :-# :-#

plamenka
02-04-2008, 14:16
Ами... кофти ситуация наистина. :( Все пак недей да забравяш, че ви разделят само в училище и това не значи че няма да си останете пак най-добри приятелки! ;) Пак ще можете да се виждате след училище, да прекарвате свободното си време заедно и така. Недей се отчайва, все пак момичето е живо и здраво!
Хайде спокойно и се усмихни! ;)

baby_leisy
02-04-2008, 14:17
Nali 6te se mesti samo v drugo u4ili6te nqma da hodi na kraq na sveta. Malko po-spokoino ne e kraq na sveta. Znam 4e e trudno no 6te sviknete.

sherry
02-04-2008, 14:22
Позволи ми да направя малко неуместен коменатар, но го мисля. Ако прекарвахте повече от времето си не в бягане от часове, а в минимални усилия за по-висока оценка и тя влагаше повече старание, нямаше да се стигне до тук. Колко му е да изкараш 3 и 4, на повечето места тея оценки ги пишат даром. За да е толкова закъсала с оценките, то съвсем не се е явявала на даскало или не е правили и минимални усилия, за да си оправи успеха. Едно слушане внимателно на урока, докато учителят предава, ти гарантира поне 4...Да не говорим, ако седнеш у вас да четеш допълнително...

d0mat4et0
02-04-2008, 14:34
Ами аз попринцип не бягам , но днес не исках да си загубя времето в руски , като знам , че със сигурност я местят и няма какво дасе направи :booooomb: :booooomb: Много пъти съм и казвала да учи.....Винаги съм и помагала и съм искала да изкарва високи оценки , но какво да направя....Не мога да седна и да и налея урока в главата :shock: Много ми е гадно....Наистина съм съсипана....Техните въобще не се интересуват от нея , не идват на род. срещи и сега изведнъж като изкара няколко слаби оценки /не им е казала/ и като рабраха хайде да я местим....Попринцип ние с нея сме много различни , но все пак се виждаме и извън училище...Ходим на кино/на кафета и т.н. , но сега ще е много различно , защото техните и взимат компа и телефона....Направо ще се побъркам :shock: :shock: :-# :-# :-#

portokalka
02-04-2008, 14:37
Ще се виждате извън учебно време какво толкова,аз си помислих като видях заглавието,че става дума за някакво нещастие и си е отишла завинаги... Споко,дори сега ще то е по-готино като се виждате,защото не сте се виждали цял ден и ще си разказвате преживяното и няма да имате търпение да се видите :smt052 ...Наистина ще оцените приятелството,което доскоро е било просто ежедневие...
Успех!
А и все пак вразуми малко приятелката си да учи поне малко,че да не се стига пак дотук ;)!

nikinkaa
02-04-2008, 15:00
Ти гледай покрай нея да не направиш много неизвинени и слаби оценки,защото после доста трудно ще излезеш от устите на учителите (ако ще искаш по-висока оценка де).А за приятелката ти нищо не можеш да направиш-ще се виждате след училище и пак ще се забавлявате ;) И пак ще е по-добре за теб,защото няма да бягаш от часове и да се разсейваш :) Дано се оправят нещата 8)

mhmhmhmhm
02-04-2008, 15:08
Ако наистина толкова много я обичаш
ще ти липсва
и т.н
еми премести се и ти
не е края на света все пак (:
представи си,ако се премести в друг град/държава

rubi
02-04-2008, 15:28
леле като прочетох заглавието и първите думи в поста ти си помислих че нещо се е случило с приятелката ти :shock: извини ме, но според мен имаш много посредствено мислене :? местят я само в друго училище.....ако наистина сте толкова добри приятелки тфа че тя е в едно училище а ти в друго може да ви попречи да сте прителки.. :? ами то според твоето мнение като завършиш 12 клас приятелствата създадени в даскало трябва да се изпарят защото всеки тръгва по своя път :x
Детенце осъзнай се приятелката ти е жива и здрава...е там няма да има малко телефон и комп....дреме ти...е виж ако след това си загубите дирите това означава само и единствено че никога не сте били добри приятелки!!!! :booooomb: :booooomb:

.:БаЛъК:.
02-04-2008, 17:52
като прочетох заглавието си помислих че е умряла ако сте толкова добри приятелки неможе училището да ви раздели може да се виждате по кафета и т.н. :)

d0mat4et0
02-04-2008, 18:07
Хора....имам перфектната новина :grin: :grin: :grin: Момичето е убедило техните да не я местят и сме си още заедно....Много съм щастлива :grin:

Seducti0n
02-04-2008, 18:16
Живи и здрави.Май се вдига много шум за нищо, ама както и да е важното е, че няма да се разделяте.Считам темата за приключена. :)