PDA

View Full Version : Я кажете схема как да не правя секс с него...



juchoche
02-04-2008, 16:23
хора я кажете мнение.. в петък ще правя купонче с едно момче е зарибяваме и то може би ще остане да спи в нас... обаче аз не искам да правя секс с него поне за сега.. кажете някаква схема хем да не излезне че съм лека хем пък да не си помисли че си има работа с някоя резачка... :D :D :razz: :D :D

kPuCkA
02-04-2008, 16:32
Усмивка,първа,втора,целувк ,после още една,и втора,и трета....и спираш....

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:32
хора я кажете мнение.. в петък ще правя купонче с едно момче е зарибяваме и то може би ще остане да спи в нас... обаче аз не искам да правя секс с него поне за сега.. кажете някаква схема хем да не излезне че съм лека хем пък да не си помисли че си има работа с някоя резачка... :D :D :razz: :D :D

ne mu davai da pie mn pravi se na adski piqna skochi mu na vrata smakni mu gashtite izle mu topkite dai mu da se poligavi s teb posle go qhni i se chukaite do sutrinta da go istochish tolkova kolkoto i ne e synuval :D:D:D

Presley
02-04-2008, 16:34
Що бе,сигурна съм,че искаш :D
И на вас приятно иэкарване

juchoche
02-04-2008, 16:36
ne mu davai da pie mn pravi se na adski piqna skochi mu na vrata smakni mu gashtite izle mu topkite dai mu da se poligavi s teb posle go qhni i se chukaite do sutrinta da go istochish tolkova kolkoto i ne e synuval :D:D:D[/quote]
яба ти си .... :D :D :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: УЖас аз ти казвам че неща да се сексам с него е шрек :D :D :D :booooomb:
искам тай да го измисля че да иска пак да се варни при мене... :D :D :D

w0sh
02-04-2008, 16:37
Кажи му,че си в цикъл. Или те боли гллава. Абе женските пинизи.

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:37
Що бе,сигурна съм,че искаш :D
И на вас приятно иэкарване


o iska tq kak da ne iska prai sa zatova i dadoh takova menie , ае иска тя амм не иска да си признае пред нас , :D

Presley
02-04-2008, 16:37
ne mu davai da pie mn pravi se na adski piqna skochi mu na vrata smakni mu gashtite izle mu topkite dai mu da se poligavi s teb posle go qhni i se chukaite do sutrinta da go istochish tolkova kolkoto i ne e synuval :D:D:D
яба ти си .... :D :D :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: УЖас аз ти казвам че неща да се сексам с него е шрек :D :D :D :booooomb:
искам тай да го измисля че да иска пак да се варни при мене... :D :D :D[/quote]
Споко бе,ако му хареса секса,ще се върне :D

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:38
ne mu davai da pie mn pravi se na adski piqna skochi mu na vrata smakni mu gashtite izle mu topkite dai mu da se poligavi s teb posle go qhni i se chukaite do sutrinta da go istochish tolkova kolkoto i ne e synuval :D:D:D
яба ти си .... :D :D :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: УЖас аз ти казвам че неща да се сексам с него е шрек :D :D :D :booooomb:
искам тай да го измисля че да иска пак да се варни при мене... :D :D :D[/quote]

alo dusha az sym momiche ako ne znaesh no nishtu da znaesh :D

juchoche
02-04-2008, 16:38
добре ще го буфкам като животно :D :-) :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

juchoche
02-04-2008, 16:40
Ок utrevpetchasa
ФИона Повече ли ти допада :grin: :lol: :lol: :lol: БЗ се МАитап да стаа :razz: :razz: :razz:

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:40
добре ще го буфкам като животно :D :-) :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

ти си милата действай аз си знаех че това искаш просто го направи :)

Presley
02-04-2008, 16:41
добре ще го буфкам като животно :D :-) :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Радвам се ,че помагаме на хората да эапочнат да мислят треэво :D

utrevpetchasa
02-04-2008, 16:46
Ок utrevpetchasa
ФИона Повече ли ти допада :grin: :lol: :lol: :lol: БЗ се МАитап да стаа :razz: :razz: :razz:

кажи миличка Фиона ли се казваш или това е друго нещо ... аз съм Мариетъ Мърморета може ми викаш :)

juchoche
02-04-2008, 16:48
хихих съжалявам малко се разлигавих мене може да ми викате николетка проклетка :D :-P :-P :-P :o :razz: :razz: :razz: :razz:

cannabinoid
02-04-2008, 16:55
хахахаха николетке проклетке как искаш да се върне при тебе ако ен му пуснеш бе мойто момиче ... :D :D :D :D

antifreeze
02-05-2008, 14:31
хахахаха николетке проклетке как искаш да се върне при тебе ако ен му пуснеш бе мойто момиче ... :D :D :D :D еееммии то и в другия вариант не е много сигурно че ще се върне :D

radito
02-05-2008, 14:39
Казваш:"Неразположена съм" и готово ;)

krem4et0
02-05-2008, 16:18
Защо трябва да спи при теб? Трябва ли да спи в твоето легло? Ти така просто му с предлагаш...

So unbelievable love..
02-05-2008, 16:23
хахахаха николетке проклетке как искаш да се върне при тебе ако ен му пуснеш бе мойто момиче ... :D :D :D :D еееммии то и в другия вариант не е много сигурно че ще се върне :D

taka si e :D