PDA

View Full Version : Не знам какво да правя.. Моля ви пишете



sweetlove
02-04-2008, 16:37
Здравеите! Много искам да споделя с вас моята история.. Аз съм на 14 години и до преди 1-2 месеца бях лудо влюбена в едно момче. Знаех че и той ме харесва и така няколко месеца го чаках да си дойде в града..Бях разбрала че нещо звънка на една приятелка и на едно момиче от другия клас, но продължавах да го обичам.. С него бяхме почти само на чат.. не знам какво стана но малко по малко всичко тръгваше към край. Аз вече го бях забравила, но преди около месец той отножо започна да ми звънка и пак се въодушевих че може да стане нещо между нас.. Но изглежда всичко беше само лъжа защото скоро разбрах че е търсил една моя приятелка. Аз си казах какво пък толкова да прави каквото си иска все пак между нас не е имало кой знаи какво за да ми тежи и реших просто да го забравя.. Но ето и най-гадното от всичко оня ден той си е дошуъл в града и днес се жидяхме в едно заведение.. Той беше с моята приятелка. Като се засякохме на входа даже не си проговорихме... Вярно че бях спряла да го обичам и сега не го обичам толкова, но просто като гледах как сладко си говорят с нея ми стана мноо кофти.. стояхме на съседни маси и просто съжалявах че не съм на неино място. Знам че ще го забравя, сигурно бързо ще ми мине, но просто като си ги представя двамата.... От 10 минути жече плача и аз не знам защо.. Той скоро отново ще замине така ще ми е по-лесно няма да ги виждам заедно и ще забравя всичко... Но като ги виждам сега заедно колкото и да не го обичам вече просто не ми е все едно... Все пак го обичах доста жреме и наистина влагах чувства... Беще едно от най-красивите ми вюбвания...
бих искала да ми дадете някой съвет как да продължа напред защото в момента ми е много тежко. Не съм говорила с никоя приятелка за това.. днес цял ден се правя на много весела, че не ми пука за него и за нищо друго, но всъщност цял ден ми се плачеше... :(
Моля ви пишете ми нещо каквото и да е, просто да чуя някой съвет... мерси предварително :-)

Obsession
02-04-2008, 16:58
Предполагам, че ти звучи невъзможно, но се опитай да се абстрахираш от мисълта за него. Надали ще се получи нещо между вас и е хубаво, че сама си го казваш, не си даваш празни надежди. И точно това би трябвало да те подтикне да търсиш ниво хоризонти. По начина, по който си написала историята си личи, че си умна. Дай си шанс да си щастлива наистина, а не да слагаш маска. Мисля, че го заслужаваш :) Успех!