PDA

View Full Version : Гърдите силно ме болят



foreverr
02-04-2008, 18:01
Значи аз съм момиче на 15 години и имам цикъл от 8 месеца.Та 2 дена гърдите ми ме болят (защото трябва скоро да ми дойде)Ама проблема е, че ме болят мноого силно :-# -никога не са ме боляли толкова силно!Това нормално ли е?Само при супер леко докосване и омирам от болка! :smt090

LipSoFAnAnGel
02-04-2008, 18:23
Да нормално е , заради цикъла е сигурно ако те болят толкова много пий хапчета за предменструални болки, не знам имена обаче.Питай в някой аптека :)

foreverr
02-04-2008, 18:34
]Да нормално е , заради цикъла е сигурно ако те болят толкова много пий хапчета за предменструални болки, не знам имена обаче.Питай в някой аптека :)Aми болят ме много ама се трае няма нищо да пия :) дано да ми дойде за да се успокоя, че болката е от цикъла. :o

batkodoki
02-04-2008, 18:35
на границата на нормата е.
менструацията е НОРМАЛЕН физиологичен процес, сложен и многопластов.
идеята на Дядо Господ, Еволюцията или Съдбата не е била някоя да изпитва болки при него. болезнените усещания идват от някакъв тип дискретни (хормонални най-често) нарушения, които са трудно уловими и цялата споделяна симптоматика пренебрежително се описва от ОПЛ като "превземки"

не са "превземки" определено, има си флуктуация на хормоните в този възрастов период. ще мине до ден - два. ако не, пак пиши :)

LadyDy
02-04-2008, 18:45
Спокойно, миличка. Нормално е! И при мен е така + гърдите ме боли и кръста от дясната страна.... :?

doctors
02-05-2008, 11:42
Няколко дни преди цикъл е напълно нормално да те болят гърдите,също е нормално и няколко дни след цикал.Има момичета които в този период не ги болят гърдите което е също нормално.Всичко си е индивидуално,както се казва физиология на женския организъм.

lussi
02-05-2008, 13:22
Mda, spoko mene me nabolqvat i sa 4uvstvitelni celi 2 sedmici predi da mi doide .[/b]

divi4ka
02-05-2008, 15:30
Аз мисля,че не е нормално нищо да те боли както казаха преди няколко мнения дядо господ не го е направил с цел да те боли и това са нарушения.Доста момичета изпитват дисконфорт но това е някакво нарушение дори и малко с хормоните.Мене нищо не боли и не дай си боже да почне.По никакъв начин не мога да разбера дали скоро ще ми дойде пък и доста от моите приятелки са като мене и товеа е нормално.КОгато човек е здрав и всичко е наред не трябва нищо да го боли :-)

foreverr
02-06-2008, 10:42
Аз мисля,че не е нормално нищо да те боли както казаха преди няколко мнения дядо господ не го е направил с цел да те боли и това са нарушения.Доста момичета изпитват дисконфорт но това е някакво нарушение дори и малко с хормоните.Мене нищо не боли и не дай си боже да почне.По никакъв начин не мога да разбера дали скоро ще ми дойде пък и доста от моите приятелки са като мене и товеа е нормално.КОгато човек е здрав и всичко е наред не трябва нищо да го боли :-) :razz: :razz: :razz: ха ха глупости на търкалета-чела съм в мнооооооооого форуми, че да те боят гърдите или корема или кръста по времена менструация или преди менстуация е нормално-даже имам и една книжка за пубертета в, която днеска се порових и пишеше, че болките в гърдите са съвсем нормални!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А не при всеки ги има и е нормално и да ги няма!Тва, че при теб няма болка не означава, че не е нормално да има!

sweatkiss
02-06-2008, 18:45
Ами пий NUROFEN помага много и за предменструални болки :grin:

sweatkiss
02-06-2008, 18:45
Ами пий NUROFEN помага много и за предменструални болки :grin:

foreverr
02-07-2008, 11:41
Ами пий NUROFEN помага много и за предменструални болки :grin:Хм.......... ами аз гледам да отбягвам всякъкви хапчета, защото имам анемия и хапчетата обиват червените кръвни телца(само малко не всички червени кръвни телца :razz: )А моята анемия е-червените кръвни телца са по малко от белите и за тва :x

kalpazanka
02-08-2008, 08:13
Абе хапчетата да не ти обият и мозъчните клетки, че тогава вече е страшно :D

foreverr
02-08-2008, 09:41
Абе хапчетата да не ти обият и мозъчните клетки, че тогава вече е страшно :D :razz: :razz:

foreverr
02-09-2008, 10:55
Ами, да гърдите са ме боляли заради сикъла-днес ми дойде и то то чно на 28 дни :grin: последните 3-4 пъти си ми е се на 28 дни :grin: .Ама искам д питам нещо-как се пере цикъла от гащите-искам да го изпера добре щото е мноого на гащите, а пък гащичките са ми хубави не искам да ги хвърлям :oops:

jotitu
02-09-2008, 11:00
аз не видях нищо смислено в тая тема :D 1во ми викаш боли ме после ти дават съвет и ти изтърсваш "ва не мога онова не мога.. ама аз и анемия имам" абе за какво беше темата в крайна сметка 8-)

foreverr
02-09-2008, 15:15
аз не видях нищо смислено в тая тема :D 1во ми викаш боли ме после ти дават съвет и ти изтърсваш "ва не мога онова не мога.. ама аз и анемия имам" абе за какво беше темата в крайна сметка 8-) Aмик темата беше, защото си мислих, че не е нормално гърдите да ме болят толкова много и си мислих, че ми има нещо ама е било от цикъла щото ми дойде!А знаеш ли как да си изпера цикъла от гащите-ама хубаво да се изпере без следа?

kalpazanka
02-09-2008, 15:34
Белина/вениш/спот
И поработи над правописа. :-D

foreverr
02-10-2008, 13:44
Белина/вениш/спот
И поработи над правописа. :-DБлагодаря ти :) Ще пробвам :) А за правописа-от бързането е :)

pepita87
02-13-2008, 15:37
Аааааааааааааааааааааахах хахаххахахахха................ДЕЦ А,ко да ги прайш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LadyDy
02-13-2008, 15:40
И аз така викам... :-D