PDA

View Full Version : Какво е мнението ви, за обратната захапка?



Lo_Lo_LOvE_me
02-04-2008, 20:28
Kakvo mislite za ObrAtnAta ZaHApkA ? Dali spored vas pridava 4ar na liceto ili zagrozqva , haresvate li horata s takova ne6to , dali haresvate obratnata zahapka i dali imate takava ? Ako imate i vi drazni profila vi , zaradi neq kakvo pravite ili ne vi puka ? Napi6ete vs koeto mislite :))) :D :-D :)

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

GUDZO
02-04-2008, 21:17
Мога сасмо да кажа-Ужассссс :-&

Presley
02-04-2008, 21:22
Определено не е нещо хубаво.
Имах обратна эахапка,но си сложих брекети.Носих ги 2 години,свалих ги и нямам никакъв проблем вече.Имам перфектна эахапка :D

Kisses_P
02-05-2008, 07:23
Обратната захапка не е красива и трябва да се коригира.

FunkyFresh
02-05-2008, 08:55
Ми не е особено симпатична :(

[Kannibal_Queen]
02-05-2008, 10:18
zavisi poznavam hora s obratna zahapka,na koito dori ne im li4i ama ima i tragi4ni slu4ai.A obratnata zahapka spored mene trqbva da se korigira ne samo ot esteti4eska gledna to4ka,no i ot zdravoslovna.No naistina ponqkoga ima hora det im e mn kofti obratnata zahapka,4e kolkoto i da ne mi se iska ama se draznq i sedi adski mmmm ..... nekrasivo

chipi_kaoo
02-05-2008, 10:24
Квото и да си говорим тва си е аномалия. Трябва да се коригира ако това е възможно. Аз лично не харесвам хора с обратна захапка, но имам такива познати, и не ми пречат по никакъв начин :-P

HAGVXSXVH
02-05-2008, 13:33
еми в класа имаме едно момче с обратна захапка ама не му личи много и не е чак толкова грозно..но сигорно има и по тежки случей :)

PinkFloydSound
02-05-2008, 13:52
аз пък съм виждала хора, чиято обратна захапка придава чар на лицето им :D ама има и много тежки случаи, където трябва да се коригира това нещо :(

Seducti0n
02-05-2008, 14:49
В момента нося брекети, тъй като захапката ми е ръпцова(подобно на обратната).Лично аз не харесвам и съм на мнение, че трябва да се коригира. :)

Exothermic
02-05-2008, 16:02
Kakvo mislite za ObrAtnAta ZaHApkA ? Dali spored vas pridava 4ar na liceto ili zagrozqva , haresvate li horata s takova ne6to , dali haresvate obratnata zahapka i dali imate takava ? Ako imate i vi drazni profila vi , zaradi neq kakvo pravite ili ne vi puka ? Napi6ete vs koeto mislite :))) :D :-D :)


Хората с обратни захапки са много възбуждащи,
но предпочитам кучетата.... 8-)

rauchen
02-05-2008, 16:13
не ми харесва незнам какъв чар може да придава :-o

mhmhmhmhm
02-05-2008, 16:57
ооо определено не е чаровно..

LuDeTiNkA
02-05-2008, 17:07
ммМмМмМ az ne znam dali imam obratna zahapka v smisal...v momenta nosq breketi :D :D :D :D ama nali razbirate.....aaaa maI nqMamM...oFf ne znAm :D :D :D :D :D mislQ 4e nqMamM...no vjanoTo e 4e noSq breketi...i v1preki tfa znae6 4e po k1sno 6te ima6 hybava ysmivka.
s1vetvam vi ako poznavate hora s takiva problemi da ne im se prismivate za6toto ne e priqtno a i edva li nqkoi iska tova.....prosto dadenost....na men rqdko mi se e sly4valo...i ve4e dori ne mi se smeqt prosto za6toto vsi4ko se opravq. ;] pojelavam na vseki da se radva na tova koeto ima da ne t1rsi nedostat1cite si..no da obr16ta vnimanie na sebe si za6toto kolkoto po-rano tolkova po-dobre za samite vas. =]=]=]=]=] 4alLlL

PinkFloydSound
02-06-2008, 12:38
не ми харесва незнам какъв чар може да придава :-o
Еми не знам...просто познавам едно момиче, което е точно с обратна захапка, и пак това не му пречи и е адски чаровно...даже самата обратна захапка му придава някакъв чар :-D

EJI4eTy
02-06-2008, 12:42
ам ... аз съм леко бавно згряващаа таа ... ако някой може да ми обясни кфа е тая "обратна захапка" 8-) аз знам че някой кучета имат такава :lol: ама за хора ... че пък и чар да придава ..... :shock:

PinkFloydSound
02-06-2008, 12:59
ам ... аз съм леко бавно згряващаа таа ... ако някой може да ми обясни кфа е тая "обратна захапка" 8-) аз знам че някой кучета имат такава :lol: ама за хора ... че пък и чар да придава ..... :shock:
еми обратна захапка е, когато челюстта е така сформирана, че долните ти зъби да са пред горните ти :lol: дано ме разбра, че не ме бива в обясненията много 8-)

EJI4eTy
02-06-2008, 13:02
ам ... аз съм леко бавно згряващаа таа ... ако някой може да ми обясни кфа е тая "обратна захапка" 8-) аз знам че някой кучета имат такава :lol: ама за хора ... че пък и чар да придава ..... :shock:
еми обратна захапка е, когато челюстта е така сформирана, че долните ти зъби да са пред горните ти :lol: дано ме разбра, че не ме бива в обясненията много 8-)

разбрах го 8-) ами май и аз познавам 1-2 момичета дето са така :-D не се забелязва много

PinkFloydSound
02-06-2008, 13:23
ам ... аз съм леко бавно згряващаа таа ... ако някой може да ми обясни кфа е тая "обратна захапка" 8-) аз знам че някой кучета имат такава :lol: ама за хора ... че пък и чар да придава ..... :shock:
еми обратна захапка е, когато челюстта е така сформирана, че долните ти зъби да са пред горните ти :lol: дано ме разбра, че не ме бива в обясненията много 8-)

разбрах го 8-) ами май и аз познавам 1-2 момичета дето са така :-D не се забелязва много
е то зависи :-D има и такива случаи, при които обратната хапка е очебийна и навременно трябва да се вземат мерки :)

varnen4e
02-08-2008, 12:14
Отвратителна гледка!!!

Pliok0019
02-21-2008, 21:55
Кучето ми е сладко и с обратна захапка, но за човек..ужас

Yanichka
02-21-2008, 22:02
ам ... аз съм леко бавно згряващаа таа ... ако някой може да ми обясни кфа е тая "обратна захапка" 8-) аз знам че някой кучета имат такава :lol: ама за хора ... че пък и чар да придава ..... :shock:
еми обратна захапка е, когато челюстта е така сформирана, че долните ти зъби да са пред горните ти :lol: дано ме разбра, че не ме бива в обясненията много 8-) Не е само това обратна захапка е и когато горната ти челюст е с няколко пръста по напред от долната...определено не е хубаво а и това се коригира за година две така че всеки може да поправи този дефект

_SilveR_MooN_
02-22-2008, 19:01
Определено не е нещо хубаво.
Имах обратна эахапка,но си сложих брекети.Носих ги 2 години,свалих ги и нямам никакъв проблем вече.Имам перфектна эахапка :D
Същата работа като брат ми 8-)
СПАМ:присъстваш в списъка ми "любими потребители и аватарите ти разбиват 8-) )

JivaRana
02-22-2008, 19:23
Ами аз имам обратна захапка и преди като малка не съм и обръщала внимание, може би затова не съм правила нищо по въпроса да я поправя.А сега като знам на какви цени са средствата, които се използват... :? (особено тези,които са прозрачни нз дали точно те помагат, не съм толкова запозната) и сега ме е яд, че не съм си сложила на време ](*,) защото вече съм на 16 и не мисля, че ще ми е много приятно да нося апаратче или каквото там се казва.А повечето хора ми казват, че не ми е толкова зле, но аз не мисля така..
А между другото по какви начини се поправя обратна захапка, че не съм много сигурна :oops: чувала съм за брекети,шини но нз кое точно..?

Gothique♫
02-22-2008, 20:28
Има начин с който се лекува затова е по-добре да се прави,защото има такива случей че ми се напуква зеницата на окото :shock:

JivaRana
02-22-2008, 21:16
Има начин с който се лекува затова е по-добре да се прави,защото има такива случей че ми се напуква зеницата на окото :shock:
Е аз знам, че има но искам да знам какви са :)

HuBaVo7o
02-24-2008, 13:43
Ами....обратната захапка въобще не ми харесва ! Имам една съученичка със обратна захапка,сега е със шини и почна да й се оправя.Преди шините просто беше отвратително :shock:

Yanichka
02-25-2008, 18:58
Ами аз имам обратна захапка и преди като малка не съм и обръщала внимание, може би затова не съм правила нищо по въпроса да я поправя.А сега като знам на какви цени са средствата, които се използват... :? (особено тези,които са прозрачни нз дали точно те помагат, не съм толкова запозната) и сега ме е яд, че не съм си сложила на време ](*,) защото вече съм на 16 и не мисля, че ще ми е много приятно да нося апаратче или каквото там се казва.А повечето хора ми казват, че не ми е толкова зле, но аз не мисля така..
А между другото по какви начини се поправя обратна захапка, че не съм много сигурна :oops: чувала съм за брекети,шини но нз кое точно..?Оправя се с брекети за година или две най много струваха около 1000 лева обаче си заслужава..никак не са неприятни в смисъл можеш да си се целуваш дори с тях хах имам много познати които дори и на 17-18-19 и си слагат просто защото две години ще ти е неприятно обаче после цял живот ще ти е нормална захапката докато ако не си сложиш ще те тормози постоянно това че не се харесваш

glypacheE_
04-04-2008, 10:53
mmm..az imam obratna zahapka---nikoi ne mi se e podigraval i ne me e obijdal...no v kraina smetka re6ih da si opravq ysmivkata i 6te slagam breketi :grin: :wink: (na 13 sum i ot purvi klas se probvam s 6ini-sekfi vidove - golemi ,dvoini ,malki ,sredni i t.n. ;;; ni6to ne stava;[ ) ..ta iskam da kaja 4e obratnata zahapka se opravq s breketi. :smt023
P.S. ima dva vida obratna zahapka-gornata 4elust nad dolnata (moq sly4ai) i dolnata pred gornata ;]]

vvaann44eettoo
04-04-2008, 12:53
:shock: abe ujassssssssssss

DisciplineAndOrder
04-04-2008, 17:21
не е особено красиво...

st1ka
04-04-2008, 17:29
Обратната захапка не е красива и трябва да се коригира.

И аз така мисля.

s1NNer
04-04-2008, 17:54
Ужасна еее ... тя обратната захапка е за да като (кучето попринцип) захапе някой човек да захапе - диша и не пуска :D

Не е срамно да имаш такава захапка ,НО трябва да се коригира а не да си ходиш като куче ...

glypacheE_
04-04-2008, 20:25
izob6to ne e kato na ky4e ...edno e da si ky4e drygo e da si 4ovek.. :Pp :D:D...iskam da kaja 4e ne trqa da opredelqte horata po vun6niq vid... :) :)

amadeus
04-04-2008, 21:02
emi moeto mnenie, moje da se kaje che e i reshenie...kazva se "breketi".Znam che na tazi vuzrast edva li nqkoi iska da si sloji, no po-fobre sega ot kolkoto po-kusno. :)

glypacheE_
04-08-2008, 20:41
Дон Пичко Гъделичко, prav si :P:P:P:):)...

Glezanka
04-09-2008, 13:50
Имам непоносимост към хора с обратна захапка!Просто са ми много антипатични,нищо против хората,не са виновни,че им е такава захапката,но просто ми приличат на кучета ... ужасно!Знам,че не е хубаво да се говори така,но просто си изказвам искренното мнение ...

Veliar
10-06-2009, 12:45
Имам непоносимост към хора с обратна захапка!Просто са ми много антипатични,нищо против хората,не са виновни,че им е такава захапката,но просто ми приличат на кучета ... ужасно!Знам,че не е хубаво да се говори така,но просто си изказвам искренното мнение ...


Naprotiv az sa6to sam s obratna zahapka i , ti garantiram, 4e ako zastana pred teb ti niama da razbere6, 4e sam s takava, tova e , 4e na men dolnata 4eliust e po4ti ravna sas gornata i po4ti ne e nikak pred gornata mnogo malki milimetri e rezlikata, taka, 4e savsem ne mi li4i! Taka, 4e ne govori gluposti za vseki, za6toto oak ti moje6 da ima6 kusuri, za koito drugita na teb za da peismivat!!!

ShtrudeL
10-06-2009, 13:08
На някои много им отива пък.

bloodymirror
10-06-2009, 15:03
само ще кажа: Ъъ..извинети,ни вЪ разбрах .. :D :lol:

brokeninside13
10-06-2009, 15:06
ужасно ми е мнението за обратната захапка.

charmy
10-06-2009, 15:20
хах и на мен не ми харесва обратната захапка.Трябва да се коригира!!! Аз също нося брекети, но по други причини :wink:

Carmen_Kass
10-06-2009, 15:39
Не ми харесва!

your_secret
10-06-2009, 15:45
не ми харесва незнам какъв чар може да придава :-o
Еми не знам...просто познавам едно момиче, което е точно с обратна захапка, и пак това не му пречи и е адски чаровно...даже самата обратна захапка му придава някакъв чар :-D

аз също, даже понякога уж имитирам обратната захапка и мн ме кефи как ми седи 8-) 8-)

YourStar
10-06-2009, 15:52
Колкото и да звучи грубо обратната захапка е вид дефект,който не е никак приятен или красив и трбява да се корегира :)

Bebaals
10-06-2009, 16:24
Много зависи, на някои им отива наистина. Познавам доста хора с обратна захапка и на половината почти не им се забелязва, наистина дори придава чар. :)

lipstik
10-06-2009, 17:40
Много са ми гадни хората с такива захапки,даже ми изглеждат и грозни.

tonie__
10-06-2009, 17:46
Много са ми гадни хората с такива захапки,даже ми изглеждат и грозни.

slynchoo
10-06-2009, 17:49
Много зависи, на някои им отива наистина. Познавам доста хора с обратна захапка и на половината почти не им се забелязва, наистина дори придава чар. :)

+1

clever
10-06-2009, 18:06
мии не е много хубаво ......... :(
на една приятелка й правиха операция :shock: .. ама се оправи ии изглеждаше мноого добре след това )))

lyubster
01-11-2010, 14:00
Аз съм с обратна захапка от както се помня,наистина не е най-красивото нещо на света,но с времето като че ли спря да ми пука толкова..а и тия брекети нещо не ми вдъхват доверие.Пък на който не му харесвам...да върви по дяволите :smt098

heiress
01-11-2010, 15:22
Много грозно.. ама много...

DevilWish
01-11-2010, 15:59
Определено не е нещо хубаво.
Имах обратна эахапка,но си сложих брекети.Носих ги 2 години,свалих ги и нямам никакъв проблем вече.Имам перфектна эахапка :D
И аз.
Определено го намирам за отвратително грозно ;)

NeverTheSame
01-12-2010, 12:03
Дефект...к'во др да мисля...

Claudette
01-12-2010, 13:55
Не съм имала, но щях да имам, ако не бяха брекетите. 4 години мъки, но поне си заслужаваше. ;)

P.S. Що за тема, да не говорим, че заглавието е неграмотно написано... :-o

foreverr
01-12-2010, 16:54
Ми аз нямам обратна захапка, но според мен тя стои грозно и само загрозява човека.По-хубаво е, човек да е с нормална захапка-според мен по- добре изглежда... :)

Luscious_Heart
01-12-2010, 17:00
Гадно е.

kalpazanka
01-12-2010, 17:00
Не мисля, че е редно да критикуваме някого и да го отблъскваме, само защото се е родил малко по-различен от останалите.
Не намирам обратната захапка за нещо грозно и не обиждам тези, които са с такава вариация.

galu6a
01-12-2010, 17:46
Не мисля, че е редно да критикуваме някого и да го отблъскваме, само защото се е родил малко по-различен от останалите.
Не намирам обратната захапка за нещо грозно и не обиждам тези, които са с такава вариация.

:)

whitebunny
01-12-2010, 18:33
да ме прощават хората с такъв проблем но хич не ме кефят отвратително е и задължително трябва да я корегират :-)

pisencetywe
01-31-2010, 06:12
az imam obratna zahapka,probvala sam s aparat4e no ne go noseh redovno i nishto ne stana ..sega syjalqvam..vypreki 4e zahapkata mi ne se li4i mnogo ,tova me pritesnqva . Spored vas moje li da se vloshi s godinite i da stane grozno ili sled spirane na rasteja na chelustta ne moje da se vloshi? sega sym na 15 :( mersi predvaritelno!!!!

terii
01-31-2010, 12:37
Мога сасмо да кажа-Ужассссс :-&

mcfly
01-31-2010, 13:16
Много зависи, на някои им отива наистина. Познавам доста хора с обратна захапка и на половината почти не им се забелязва, наистина дори придава чар. :)