PDA

View Full Version : За или против срещите от чата сте?



Lo_Lo_LOvE_me
02-04-2008, 21:03
Za ili protiv sre6tite ot 4ata ste , hodili li ste na sre6ti i spored vas kriqt li riskove ? Puskali li ste ru4i4li i ezi4eta ot purva sre6ta i ako da redno ili neredno e ? Imali li ste po-seriozna vruzka ot 4ata ? Ako hodite na sre6ti ot 4ata kolko 4esto hodite i podbirate li opredeleni hora ot neta ili otivate s purviq sre6tnat ? Pravili li ste sex s 4ovek ot 4ata ? I redno li e zapoznanstvoto po 4at ? Dali na tezi , koito se sre6tat im e samo za sexa ili tursqt po-seriozna vruzka , moje bi strastno prejivqvane ? 6te 4akam otg ? ;] :grin: :D :lol: :P :shock: :razz: :) :) :) :) :)

т.7
krem4et0

v3nDe77a
02-04-2008, 21:06
ми за момчетата е по-малък риска де но все пак го има никога не знаеш с кой си чатиш...

amatorium
02-04-2008, 21:14
Imal sum 2 gadjeta ot tam. Prosto se zapoznahme sluchaino i taka. S vtorata reshihme kato izlezem i na purvata sreshta da se celunem vednaga i da vidim kak shte e. Prosto izlqzohme otidohme v parka na bobsleq i tq mi kaza: "Nqma li da me celunesh". I posle trugnahme... :oops:

ilenceto
02-04-2008, 21:18
Да,ходила съм на една такава среща,но естествено бях сигурна в човека,който е отсрещната страна,по простата причина,че имаме общи приятели.Но никога не бих излязла с някой,който не познавам,та дори и на общевствено място. :)

v3nDe77a
02-04-2008, 21:20
тук в моя град И-нет срещи не могат да се направят щото е много малък град и всички се знаем...затфа тряаа от други градове да си уреждаме..аз затфа дося само 1 път съм бил (и тя взе че се влюби в мене )

rubi
02-04-2008, 21:24
еми принципно не съм против..но за да се навия да излезна с някой трябва да сме си пописали доата в нета и тогава може би ще се навия...уф..май го завътрях :lol: :lol: :lol:

Serseri91
02-04-2008, 21:30
имал съм 10-15 афери от чат0ве,с няк0и от 1ва среща (Р),няк0и не съм ги харесал на жив0,а бе п0дробн0сти,а сегашната ми приятелка (с к0ято счупих личен рек0рд) същ0 се зап0знахме п0 чата,и 0ще на 1вата среща се (Р) ии така си 0станахме :-) :grin:

sWeeT_eLichkA
02-04-2008, 21:33
Да,ходила съм на една такава среща,но естествено бях сигурна в човека,който е отсрещната страна,по простата причина,че имаме общи приятели.Но никога не бих излязла с някой,който не познавам,та дори и на общевствено място. :)

+1
със сегашния ми приятел се запознахме в чата :-D но пък и сме съседи :grin:

LiLGrizzly
02-04-2008, 21:39
abe za sre6tite po 4ata sum,e ima risk ama to dne6no vreme f si4ko ima risk! Hodil sam na sre6ta po internett mNOuu zaRibEno sA pOLu4i mno e qKO pRepora4vAm vi gO :smt024

NeLLy_BaBy
02-04-2008, 21:43
Лично аз нямам доверие и не мога да си направя чак толкова реална преценка за човек само, ако чатим. Или пък трябва от доста дълго време да сме поддържали контакт, за да може да се опознаем и след това да излезем на първа среща. Но обикновено в повечето случаи човека, с който сме се запознали в чата не е това, за което се представя. А и не мисля че от първа среща трябва да се прибързва толкова мн, че даже да тръгваме с него.

eu.hyricane
02-04-2008, 21:44
TVARDO PROTIV SLEPITE I-NET ZAPOZNANSTVA.. dmk pregelejda6 vsi4ki ot grada si v aha.bg i impulse.bg, nabelqzva6 si nqkolko NAPALNO nepoznati i po4va6 da gi zaribqva6, pyk s koqto stane.. adski tapo i jalostno i pateti4no xD

drugo e da se poznavate i v realnostta, a v skype samo da podklajdate 4uwstwata :)

ncuxapa
02-04-2008, 21:46
против :-)

machoka
02-05-2008, 07:56
И кои чатове са тези, в които си уреждате срещи.. мирк?

krem4et0
02-05-2008, 08:02
С моя приятел се запознахме в чата. След 2 месеца усилен чат се срщнахме, а след още 1 месец станахме и гаджета. Спала съм с него, имаме дълга връзка и така. Все пак над 3 години сме заедно. Не ме е лъгал(не, че с други не го е правил като е бил по-малък), но аз не бях излъгана в очакванията си. даже ми хареса повече наживо.
Иначе съм се запознавала с много момчета оттам. Някои познанства бяха приятни, други-обратното. Н с друг от чата не съм ходила...

psychopath
02-05-2008, 08:31
Е какво лошо има о.О

hooliganka89
02-05-2008, 08:42
Сре6тите от чата не са ло6и не,че съм ходила,аз се претиснявам от такива сре6ти с непознати ама имам и проблема на v3nDe77a,и моят град е малак и всички се познаваме.Един път си чатих много усилено с едно момче от друг град има6е някаква искра,ако може така да се нарече де,но нито аз се навих да ида до неговият град нито той до моят да дойде и така :) А и,аз имам страх кой знае кой извратеняк може да е зад монитора :(

BrokenHeart
02-05-2008, 08:52
Ами аз съм се запознавала с 2 момчета.....и с двамата съм ходила.С единия беше много сериозно...10 месеца,бяхме от съседни градове....Но вече трудно бих се навила на такава среща...

psychopath
02-05-2008, 08:53
Е т'ва да сте от различни градове е кофти

BrokenHeart
02-05-2008, 08:55
ами ако градовете са наблизо не е мн голям проблем...От една страна е по добре, защото трудно си омръзвате..От друга не е, защото се виждате по рядко...

psychopath
02-05-2008, 08:57
абе колкото и близко да сте..все пак е нож с 2 остриета

BrokenHeart
02-05-2008, 08:59
разстоянието е препятствие,но не и преграда ;]

machoka
02-05-2008, 09:04
разстоянието е препятствие,но не и преграда ;]

за съжаление има непреодолими препятствия.

BrokenHeart
02-05-2008, 09:06
разстоянието е препятствие,но не и преграда ;]

за съжаление има непреодолими препятствия.

и кои са те....

Jeuelle
02-05-2008, 10:23
Преди може би щях да се замисля , но сега категорично Не!

machoka
02-05-2008, 10:38
разстоянието е препятствие,но не и преграда ;]

за съжаление има непреодолими препятствия.

и кои са те....

голямото разстояние, дори само на БГ територия ;)
Ако телефонната-чат любов те устройва, не би било проблем.

christina_aguilera
02-05-2008, 12:02
По принцип и аз съм против срещите от чата, макар че съм го правила само веднъж и то беше след като бяхме чатили около седмица и на втората среща тръгнахме. Всъщност с него и досега сме си гаджета :-D

angel_girll
02-05-2008, 12:18
Ами с бившия ми приятел.. се запознахме по чата тръгнахме по чата и по чата скъсахме. Е ходихме на живо не както някой имат разни чат гаджета. Запознавала съм се с доста момчета и момичета с които сме се запознали първо по чата, но не съм си уговаряла със всички специални срещи.

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 13:37
Не съм против такива срещи, но не мога да кажа, че съм категорично 'За' срещи от чата/интернет. Въпреки това съм ходила на такива при това не веднъж пхах.... Разбира се, че крият рискове. Колко му е този, с когото си определиш среща да се окаже, че не е това, за което се е представял... Хора - всякакви.

"Puskali li ste ru4i4li i ezi4eta ot purva sre6ta i ako da redno ili neredno e ?" -=> на 1ва среща - никога! Макар че сега като се замисля, ако сте си общували дълго време в интернет пространството, познавате се 'що-годе', Той отговаря на представите ти, Ти имаш доста големи симпатии към него... -=> защо не? :)

"Imali li ste po-seriozna vruzka ot 4ata ?" -=> Да...

"Ako hodite na sre6ti ot 4ata kolko 4esto hodite i podbirate li opredeleni hora ot neta ili otivate s purviq sre6tnat ?" -=> Вече почти не ходя. Ако пък се случи, то е с някой много определен..., като изключвам срещите с колегите от университета, с които в повечето случаи се запознаваме я в чата, я в университетския форум.

"Pravili li ste sex s 4ovek ot 4ata ?" -=> пф, да.. :) но не е било на първа или втора среща...

"I redno li e zapoznanstvoto po 4at ?" -=> защо пък да не е редно? запознанство като запознанство.. нататък как ще се развият нещата е друга работа. :)

"Dali na tezi , koito se sre6tat im e samo za sexa ili tursqt po-seriozna vruzka , moje bi strastno prejivqvane ?" -=> не знам на днешните колко им е до секса, но по мое време (преди 4-5год) ходехме с цел да 'забием' нещо :-D естествено нищо подобно не се случваше, но важна беше идеята. :)

Undying
02-05-2008, 13:56
Хаха,ами не съм против такъв тип срещи,дори напротив,малко разнообразие,стига разбира се да си сигурен в човека,с когото се срещаш...

Puskali li ste ru4i4li i ezi4eta ot purva sre6ta i ako da redno ili neredno e?-Да,два пъти ми се е случвало на първа среща с момче от нета да се целунем.Но и с двамата си бях писала достатъчно време преди това,бях ги опознала и така...С втория още ходим. :D

Imali li ste po-seriozna vruzka ot 4ata?-Да,определено. :)

Pravili li ste sex s 4ovek ot 4ata ?-Не,все още...

Ako hodite na sre6ti ot 4ata kolko 4esto hodite i podbirate li opredeleni hora ot neta ili otivate s purviq sre6tnat ?-Разбира се че подбирам с кой ще се срещам,и не става въпрос само за хората от чата,а за всякакви срещи.Трябва да поопозная въпросния човек за да се видим по-късно...

I redno li e zapoznanstvoto po 4at ?-Е какво му е нередното.Никога незнаеш къде ще срещнеш любовта,това че някои хора имат ограничено мислене си е техен проблем.

Dali na tezi , koito se sre6tat im e samo za sexa ili tursqt po-seriozna vruzka , moje bi strastno prejivqvane ?-За някои може би е така,незнам,аз мога да говоря само за себе си и за хората,с които съм се срещала,а за мен и тях определено не мога да кажа подобно нещо.

pyfpaff
02-05-2008, 18:56
s priqtelq mi se zapochnahme ,sled kato igrahme santase v edin sait..haaha posle pochnahme da si pishem ..blizo 2 meseca..sega sme zaedno ot 10 meseca i nie emn qko..i da oshte na 1 sreshta se celuvahme..i to mai tochno na 1 sreshta osnovno tova pravehme..za razlika ot 2 i t.n.
po princip e dosta opasno..nikoga ne moje da si 100% sig koi e ot dr strana,no..kakvo da govorq az sled kato sum izlizala..

ThePowerOfLove
02-05-2008, 19:05
Има си риск,но... :) Аз съм ходила на срещи уговорени в чата с непознат или по-точно малко познат,но преди това сме си пращали снимки и т.н...и в крайна сметка не отивам сама - винаги вземам някоя фр 8)

alksndr
02-05-2008, 19:37
Za ili protiv sre6tite ot 4ata ste , hodili li ste na sre6ti i spored vas kriqt li riskove ? Puskali li ste ru4i4li i ezi4eta ot purva sre6ta i ako da redno ili neredno e ? Imali li ste po-seriozna vruzka ot 4ata ? Ako hodite na sre6ti ot 4ata kolko 4esto hodite i podbirate li opredeleni hora ot neta ili otivate s purviq sre6tnat ? Pravili li ste sex s 4ovek ot 4ata ? I redno li e zapoznanstvoto po 4at ? Dali na tezi , koito se sre6tat im e samo za sexa ili tursqt po-seriozna vruzka , moje bi strastno prejivqvane ? 6te 4akam otg ? ;] :grin: :D :lol: :P :shock: :razz: :) :) :) :) :)

т.7
krem4et0


Да ви кажа на мен лично... невярвах много много че, може да излезе нещу сериозно от там... но лично аз преди около 11 месеца, към края на март правим 1год. момичето скоето съм сега .. ме беше видяло на снимка от мой приятел и решило да ми пишеи ето сега др. месец правим 1 год. затова мисля че дори и от чат, ако човек намери подходящият човек нещатата могат да са сериозни... :-D

suunlight
02-05-2008, 20:15
Ми по принцип не съм много "за" тея неща, защото са много несигурни ..
Но преди 1 година .. се запознах с едно момче в mIrc .. чатене по 12 часа на ден,скайп,снимки, по камерата се виждахме и за 3 месеца имах чувството, че никога не съм познавала някое момче толкова добре .. просто си ми беше тръпка .. след 6 месецаа .. се видяхме нито в моя ..нито в неговия град .. а в 3 .. излизахме, кафе, дискотека тва онова .. и накрая една малка целувка по устните (,но честно после не съм спала) .. и все още след 1 година .. тоя човек ми е тръпка нищо, че си имам приятел и той приятелка) Както сме си казввали .. винаги ще ми е слабост :)
В крайна сметка се опитвам да кажа .,че връзките от нет-а са трудни, но можеш да завържеш нещо много дълбоко (приятелство), зависи до колко ще опознаеш човека отсреща де .. винаги има риск ... огромен понякога .. за това трябва да се внимава .. кво и се казва като информация :)
Имах голям късмет, че опознах това момче от чат-а .. ;) той все още е част от живота ми.. хубава част :) ии .. може някой ден и да се женим . хахххах :grin: :grin: :grin:

Alabala16
02-05-2008, 20:23
Predi bqh protiv zapoznanstavta v 4ata...
no tam sreshtnah purvata mi lubov.. prosto se bqh za4atila s
nqkakav negov priqteli toi mi prati negovata snimka...
i az vmesto da pogledna momcheto skoeto 4atq,vednaga popitah
koe e mom4eto do nego..:)
I toi mi kaza,kaza mi kak se pishe:)
Edin den mu se vklu4ih i mu kazah 4e e mnogo sladuk:)..
Moje da vie smeshno ili da vi zvu4i banalno..no povqrvaite mi
sega tova mom4e e moqta purva istinska lubov.. i go obicham poveche ot vsichko ostanalo na tozi svqt!..bih napravila vsichko za nego......blagodarq na gospod 4e me subra s takova angel4e!zashtoto mom4eta kato nego ve4e nqma:}...
Zaedno sme.. obichame se.. i iskame zanapred da sme zaedno:)
Kakvo moga da vi kaja ..... kogato doide - to ne pita!
....Predi godina bqh protiv lubovta ,ne vqrvah v neq, i vsichko za neq
mi beshe banalno.
.............................No koi e kazul,4e lubovta ne sushtestvuva??
---- Moje bi tozi koito oshte ne q e otril????????? ...
-----------ili tozi koito nishto hubavo ne e izpital ot neq???......
e az... sam nai shtastlivata..vlubena sam i neka celiq svqt da go znae..:)
TOVA MOMCHE E MOQ JIVOT!!!!

sweet_sorcerer
02-05-2008, 20:38
Аз по принцип не съм по чат - срещите, все пак никога не знаеш с кой си пишеш....Виждам казвате снимки - да, ама от къде знаеш, че са негови?....Не мисля,че бих излязла с човек от чат... :oops: :oops: :oops:

krem4et0
02-06-2008, 05:53
Аз по принцип не съм по чат - срещите, все пак никога не знаеш с кой си пишеш....Виждам казвате снимки - да, ама от къде знаеш, че са негови?....Не мисля,че бих излязла с човек от чат... :oops: :oops: :oops:
Абе и аз така мислех едно време. После излизах с 2-3 момчета, но не си паснахме хич. 1 друго момче родом е от съседното село на моето и няма да забравя как дойде с колелото да се видм, когато бях там на гости на баба и дядо. Той ми беше голяма тръпка, но на живо, не че м беше излъгъл.....просто нещо ме отврати. въпреки това още поддържаме контакт, даже с моето гадже служиха известно време заедно.
И точно, когато си мислех, че няма да ходя на чат-срещи, защото все съм разочарована, реших да опитам последно с гаджето. викам си 1 кафе, какво толкова. Бях наистина впечатлена и очарована. И аз не знам защо. може би, защото не се опитваше да ми се харса на всяка цена, а беше себе си. Решила съм на сватбата да ни кумува собственикът на нашия интернет доставчик...аме едва ли ще се навие :grin:

juchoche
02-06-2008, 14:18
аз съм твърдо за мога да кажа че с повечето момчета с който съм имала нещо или съм се запознала чрез някое саитче или се познава ме но работата се "доопича" в чата... :D бих казала че в чата е по лесно да се отпуснеш от колкото на живо особенно ако си по срамежлив :oops: :oops:

Lorelei
02-06-2008, 14:20
Xa-xa.I az se zapoznah s moq priqtel po chata.6 meseca chat,nai-nakraq se vidqhme i ... :-)
Spored men nqma nishto losho v tezi sreshti,no veche ne gi namiram po onzi nachin,kakto predi 2 godini i polovina,kakto togava.Dosta sym se promenila ot togava i moje bi tova silno reflektira v/u mnenieto i precenkata mi kym tozi vid sreshti.Togava bqh dosta po-avantiuristichno nastroena,a sega moje bi po-mnitelno i nedoverchivo.Kakto sa kazali horata "Vsichko s vremeto si".

SlYn4iCe
02-06-2008, 14:45
Излизала съм само с 3 момчета, с които съм се запознала в skype, и 3-мата са ми приятели и сега, но само 1-вия ще ми остане завинаги в сърцето :twisted: , въпреки че така и не тръгнахме :cry: . но нищо не се знае. имаме още време ;) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

gerim
02-06-2008, 16:21
emi 4e ima risk ima...no si e trupka,az sum go pravila dva pyti,no i dvata ne se poznavah li4no s mom4eto,no imahme mnogo ob6ti priqteli.S purviq hodih god i polovina, a s drugiq..prosto ne se polu4iha ne6tata 8)


P.P. A i edni priqteli na mama sa se zapoznali v 4ata, a sega sa jeneni i imat mn qk bebok 8) :-) :grin:

MuSiC_DroLL
02-06-2008, 16:30
Да,ходила съм на една такава среща,но естествено бях сигурна в човека,който е отсрещната страна,по простата причина,че имаме общи приятели.Но никога не бих излязла с някой,който не познавам,та дори и на общевствено място. :)

+1
със сегашния ми приятел се запознахме в чата :-D но пък и сме съседи :grin:

ХАХА запознали сте се в чата и сте съседи :D

I_HaVe_A_PrObLeM
02-06-2008, 16:31
Всичко зависи от човека отсреща !!!! ;)

babylove
02-06-2008, 16:43
em az sam protiv, zashtoto nikoga ne se znae koi stoi na drugiq komp i kvo si misli... ne vsichki se predstavqt za tova koeto sa i plus tva ima mnogo pedofili i t.n. Az ne buh izlqzla s nqkoi nepoznat, dori i na obshtestveno mqsto. :)

Virgin
02-06-2008, 17:00
Xa-xa.I az se zapoznah s moq priqtel po chata.
Spored men nqma nishto losho v tezi sreshti,no veche ne gi namiram po onzi nachin,kakto predi 2 godini i polovina,kakto togava.Dosta sym se promenila ot togava i moje bi tova silno reflektira v/u mnenieto i precenkata mi kym tozi vid sreshti.Togava bqh dosta po-avantiuristichno nastroena,a sega moje bi po-mnitelno i nedoverchivo.Kakto sa kazali horata "Vsichko s vremeto si".

;) :oops:

aLeX4et0
02-06-2008, 18:12
Vmomenta hodq s mom4e s koeto se zapoznahme v 4ata :) na p1rva sreshta se celuvahme a na 3tata prespahme :) taka 4e spored men nqma nishto losho v tova :-) 8)

Dark_Angel_F
02-06-2008, 18:13
Лично аз нямам доверие и не мога да си направя чак толкова реална преценка за човек само, ако чатим. Или пък трябва от доста дълго време да сме поддържали контакт, за да може да се опознаем и след това да излезем на първа среща. Но обикновено в повечето случаи човека, с който сме се запознали в чата не е това, за което се представя. А и не мисля че от първа среща трябва да се прибързва толкова мн, че даже да тръгваме с него.
+1

JuS7^YourS
02-06-2008, 18:30
Za ili protiv sre6tite ot 4ata ste , hodili li ste na sre6ti i spored vas kriqt li riskove ? Puskali li ste ru4i4li i ezi4eta ot purva sre6ta i ako da redno ili neredno e ? Imali li ste po-seriozna vruzka ot 4ata ? Ako hodite na sre6ti ot 4ata kolko 4esto hodite i podbirate li opredeleni hora ot neta ili otivate s purviq sre6tnat ? Pravili li ste sex s 4ovek ot 4ata ? I redno li e zapoznanstvoto po 4at ? Dali na tezi , koito se sre6tat im e samo za sexa ili tursqt po-seriozna vruzka , moje bi strastno prejivqvane ? 6te 4akam otg ? ;] Very Happy Very Happy Laughing Razz Shocked Razz Smile Smile Smile Smile Smile

Не съм против срещите от чата, ходила съм на такава. Обаче естествено крие риск затова трябва да гледаш да опознаеш максимално човека, за да няма неприятни изненади. И въпреки това не е изключено да попаднеш не на този, за когото се е представял...... Специално за моя случай: между момчето и мен нищо не се получи, даже беше доста тъпо изживяване, за което съжалявам, че си загубих времето, но пък ако не бях отишла, сигурно щях да мисля, че съм загубила ужасно много. За езици и ръчички не можеше и да става, при самата мисъл ми ставаше зле. Изумително как може да има такава разлика между това, което човек изглежда в чата и това, което е в действителност. И като поведение, и като външност.....

juchoche
02-06-2008, 18:33
"risk -pe4eli,rISk-gubi" ni6to sigurno nqma v toq jivot da ima malko emociq malko trypka :D :D :D

7hund3rw1nd
02-07-2008, 08:27
тук в моя град И-нет срещи не могат да се направят щото е много малък град и всички се знаем...затфа тряаа от други градове да си уреждаме..аз затфа дося само 1 път съм бил (и тя взе че се влюби в мене )

прав си Саше :) :) :) , така е като ни е малък града , секи те знае и те познава :)

7hund3rw1nd
02-07-2008, 08:29
иначе мойто лично мнение е "риск = печели , риск = губи" , както казаха в преден коментар 8) 8)

lucifer_fan
02-07-2008, 08:37
Ми излизала съм на срещи от чата,даже със предишното ми гадже се запознахме така.. :D Но не е всеки ден,напоследък рядко се случва :)

FunnYboY
02-07-2008, 08:40
ЗА съм.



Попадал съм на доста свестни момичета, който рядко мога да срещна другаде. Естествено често срещана е и другата крайност. :o :)

spyk22
02-07-2008, 08:46
"risk -pe4eli,rISk-gubi" ni6to sigurno nqma v toq jivot da ima malko emociq malko trypka :D :D :D

остава само и Къци Вапцаров да се яви от някъде :P

Какво толкова може да ти стане от една среща от интернет или ти харесва човека или не. Някой казват ще попаднем на изнасилвач, педофил икакви ли не ем по същата логика може да попаднеш на такъв и в някой клуб или дискотека ЗА

v3nDe77a
02-07-2008, 09:17
никога не знаеш кои стои от другата страна.....

spyk22
02-07-2008, 11:35
никога не знаеш кои стои от другата страна.....

Никога не знаеш и няма и да узнаеш ако не го видиш на живо пък ако не ти хареса няма да поддържаш контакт с този човек просто. Където и да било в нета чат програмите има опции за блокиране и готово ;)