PDA

View Full Version : Как да я заговоря



kkkkkk
02-04-2008, 22:45
Начи имам следния проблем. В последно време ходя в едно заведение и там мн често ходи едно момиче което е мн хубаво. аз малко съм от срамежливите и се спичам .... та ми кажете как мога да я заговора ?

Мерси предварително !

.:БаЛъК:.
02-05-2008, 05:35
ми отиваш питаш я там колко е часа или нещо такова и така я заговаряш

arghh1
02-05-2008, 06:21
Ето някои правила :-o (http://tinyurl.com/2mrefr)

MiMcHeToOo
02-05-2008, 08:49
Ето някои правила :-o (http://tinyurl.com/2mrefr)

Много си забавен, няма що! :-x По-темата.. Ходи я питай верно колко е часа или нещо от този сорт.

Vladkoy
02-05-2008, 08:52
Или просто я питай "Имам един въпрос .. според теб едно момче как трябва да заговори едно хубаво момиче .." дрън дрън .. ако не се задържи разговора, махаш се и на другия ден я заговаряш както ти е казала ;)

BlueFace
02-05-2008, 10:24
Или просто я питай "Имам един въпрос .. според теб едно момче как трябва да заговори едно хубаво момиче .." дрън дрън .. ако не се задържи разговора, махаш се и на другия ден я заговаряш както ти е казала ;)
+1
П.П. Е тва е много оригинално..някой път 6те го пробвам... :)

Alabalaportokala
02-05-2008, 10:40
Няма точна рецепта за заговаряне на момиче. Или ти идва от вътре или не

Vladkoy
02-05-2008, 10:51
Няма точна рецепта за заговаряне на момиче. Или ти идва от вътре или не
Не съм съгласен - отвътре ще ти идва, ако имаш опит .. ако нямаш опит, колкото и желание да имаш ще се пулиш, ще се пулиш и ще я питаш колко е часа или къде се намира ндк.

hooliganka89
02-05-2008, 11:00
Иди и кажи тази вечер имам голямо настроени и ре6их да почерпя най-готиното момиче в заведението...И та какво 6те пие6 ?
Мисля,че и тва става :oops: Дано да ти помогне.

Alabalaportokala
02-05-2008, 11:12
Няма точна рецепта за заговаряне на момиче. Или ти идва от вътре или не
Не съм съгласен - отвътре ще ти идва, ако имаш опит .. ако нямаш опит, колкото и желание да имаш ще се пулиш, ще се пулиш и ще я питаш колко е часа или къде се намира ндк.

А сега си помисли от къде идва опита и как се придобива той. Първо с преодоляване на срама. Горещата кръв води до разконцентрация, разбиране от страна на момичето-издънка. А за да преодолеш пък срама си трябва да имаш повечко самочувствие с покритие. Достатъчно добре да си прикрил и преглътнал комплексите защото няма човек без комплекси, поради простата причина че няма перфектен човек. И когато си самоуверен в себе си и си кажеш тая ще я сваля без да се осера то тогава ще имаш успехи. Момичетата харесват самоуверените и сигурните в себе си момчета. Когато изпълниш тези фактори нещата постепенно ще си идват от самосебе си и от вътре. Сеш се. Няма точни думи за забиване на женско. Трябва сам да усетиш какво да кажеш в точния момент и ситуация. Нарича се тайминг. Е разбира се трябва да има и малко комуникативност от страна на момчето.


А сега пак си помисли дали не съм прав затова в по горния си пост

water_lily
02-05-2008, 11:58
ами ако тя ти обръща внимание- няма никакво значение дали ще кажеш "здрасти", ще подаваш запалка, ще питаш за часа итн...

споглеждането е добре решение..ако тя ти отвръща..давай смело х)
ако не- пак давай, нищо не губиш, щом така или иначе не я познаваш ^^

gamercheto_
02-05-2008, 12:01
абе според мен зависи мн и от момичето!защото ако и тя е няква тъпа надувка каквото и да и говориш тя просто няма да те отрази!а иначе примерите дадени до сега биха свършили работа дори мисля че са и доста оригинални!просто поемаш си дълбоко въздух отиваш и каквото сабя покаже :)

Vladkoy
02-05-2008, 12:33
Иди и кажи тази вечер имам голямо настроени и ре6их да почерпя най-готиното момиче в заведението...И та какво 6те пие6 ?
Мисля,че и тва става :oops: Дано да ти помогне.
Не става :)




Няма точна рецепта за заговаряне на момиче. Или ти идва от вътре или не
Не съм съгласен - отвътре ще ти идва, ако имаш опит .. ако нямаш опит, колкото и желание да имаш ще се пулиш, ще се пулиш и ще я питаш колко е часа или къде се намира ндк.

А сега си помисли от къде идва опита и как се придобива той. Първо с преодоляване на срама. Горещата кръв води до разконцентрация, разбиране от страна на момичето-издънка. А за да преодолеш пък срама си трябва да имаш повечко самочувствие с покритие. Достатъчно добре да си прикрил и преглътнал комплексите защото няма човек без комплекси, поради простата причина че няма перфектен човек. И когато си самоуверен в себе си и си кажеш тая ще я сваля без да се осера то тогава ще имаш успехи. Момичетата харесват самоуверените и сигурните в себе си момчета. Когато изпълниш тези фактори нещата постепенно ще си идват от самосебе си и от вътре. Сеш се. Няма точни думи за забиване на женско. Трябва сам да усетиш какво да кажеш в точния момент и ситуация. Нарича се тайминг. Е разбира се трябва да има и малко комуникативност от страна на момчето.


А сега пак си помисли дали не съм прав затова в по горния си пост

В момента не коментираме вътрешна нагласа, боди ленгуидж, дхв и други глупости. Не казвам, че като направи това и ще бъде негова веднага, давам примерно начало, след това всичко е в неговите ръце.

и п.п. Готин, не ми обяснявай какво е тайминг, щото си нямаш идея. Точно в моя пример съм включил тайминг.

kkkkkk
02-05-2008, 12:40
Мерси много :) днеска е денят

BlueFace
02-05-2008, 13:08
Ем маняк успех... :smt023 :smt023 :)

Alabalaportokala
02-05-2008, 13:50
В момента не коментираме вътрешна нагласа, боди ленгуидж, дхв и други глупости. Не казвам, че като направи това и ще бъде негова веднага, давам примерно начало, след това всичко е в неговите ръце.

Може да не коментираме вътрешната нагласа но тя е ключов елемент при свалянето, заговарянето, зарибяването и т.н.


и п.п. Готин, не ми обяснявай какво е тайминг, щото си нямаш идея. Точно в моя пример съм включил тайминг.

Готин я ми прочети внимателно горния пост и пак ми кажи дали си нямам идея що е тайминг. И готин щом примера ти е за тайминг значи ти си нямаш ни най малка представа затова нещо. Обаждай се, но подготвен. Спор с некомпетентни хора не обичам да водя....


















































































ГОТИН....

BlueFace
02-05-2008, 14:32
Моля ви се спорете си другаде ся нали се опитваме тука да помогнем ????