PDA

View Full Version : много ми е гадно



pepelq6kaaa
02-05-2008, 06:23
ve4e nz ot kade dazapo4na....ami hodim s edno mom4e poi4e ot mesec i nqkolko dena mnnnnnnnogo go haresvam :smt007 :smt057 na max dokato ot nqkolko dena az go kanq da doide v ka6ti /na 20km sme / a toi se izmislq ne6to q trenirovki q daskalo ...se neznam... ili pak se pritesnqva ot brat mi 4e moje da ni vidi . ok a neska kato sam sama pak otkaza prosto 6tot bil na daskalo po kasno ot men :( v skaipa se az mu pi6a parva i sqka6 nz prosto nqmam dumi tos 4ovek :lol: i ve4e ne e na max :smt007 pak ne iskam da go zarqzvam 6tot si go obi4kam i sq sam mu qdosana ama samo da go vida i :-) :-) :oops: molq vi da mi pomognete da dadete mnenie ili savet kak da prodaljm zaedno :) :smt060

utrevpetchasa
02-05-2008, 06:25
и да лека нощ приятен плаж :D

Lashes
02-05-2008, 06:45
говорене му е майаката...питаш го точно и ясно кво му има за кво се държи така...ако трябва ще бъдеш по-настоятелна...др начин аз не виждам...

sapphirr
02-05-2008, 08:34
камъни ли нещо имаш в устата да го питаш или кво?хората с питане до Цариград са стигнали...

MiMcHeToOo
02-05-2008, 08:38
камъни ли нещо имаш в устата да го питаш или кво?хората с питане до Цариград са стигнали...

Така е ;)

gamercheto_
02-05-2008, 12:14
може би не иска да ти пусне :-o знам ли?!а ти наистина седно и го питай..баси ще кажеш че единственото нещо което прайте е да се мляскате там и това е :-x

antifreeze
02-05-2008, 13:23
може би не иска да ти пусне :-o знам ли?!а ти наистина седно и го питай..баси ще кажеш че единственото нещо което прайте е да се мляскате там и това е :-x ем то отде да знаеш може и така да е :D но не по темата просто наистина го питай нищо не губиш...

hooliganka89
02-05-2008, 13:24
Кажи му,че ако иска да сте заедно да сте наистина,а не на ужким я :o
Кажи му или да влиза в правия пут или кажи има една опашка готини момчета дето само чакат да свирна и са при мен :!: :-)

bEbKaAa~*
02-05-2008, 13:33
както си го написала,ми се струва че той просто вече не изпитва такъв интерес към тебе...не знам ..може би по някакъв начин трябва да го заинтригуваш...но ако нещата не се получават - ти искаш ли да си с момче,което очевидно не изпитва някакви по-силни чувства към тебе ,ами те има само ей така ,да има с кого да се мляска от време на време?...аз бих го разкарала :(