PDA

View Full Version : МОЛЯ ЗА СПЕШЕН СЪВЕТ



qmaha
02-05-2008, 06:54
Проблема ми е следния, спуках си вена на члена, вената е тънка не е дебела мисля че е на кожата на самия член, където е спукана има кръвоизлив около 1см в диаметър и е тъмносин нещо като синина и като се вгледаш по средата където минава самата вена има лека червенина все едно минава кръв, някой може ли да ми каже дали вената ми ще се оправи от самосебе си аз слагах лед като се спука но все пак стана кръвоизлив не ме боли но ме е страх само като погледна члена си
страх ме да ида на лекар да не ме осакатят все пак си е член не е ръка или крак
Благодаря предварително за съветите в случай че ми дадете съвет
какво да правя и дали при ерекция на пениса ми няма да ми се спука пак там вената не съм в час с тези неща

mila92
02-05-2008, 07:49
kak si spuka venata?nqkoga pukal li si si vena na rakata-tq se opavq ot samo sebe si.sig 6te se opravi no za vseki slu4ai idi na lekar za da si sig nqma ot kakvo da te e strah :)

qmaha
02-05-2008, 07:55
спуках си вената от един силиконов пристегач
беше много стегнат и ми се спука венета
имам и тук там малки точици
кръвоизливи по съвсем дребните вени на кожата на члена но не се притеснявам от тях и друг път ми се случвало подобни
точици но са ми минавали но вена никога не съм пукал
а на лекар защо да ходя
щом ще си мине от самосебе си

Котарана
02-05-2008, 08:21
Ще ти мине ,но по бавно може би седмица или две.
Мен на ръката ми бяха спукали вена и ми беше станало по същият начин, и ми се оправи след известно време, въпреки, че синьото беше едно огромно петно..тъй че няма страшно.

mila92
02-05-2008, 08:23
e 6te mine ne se pritesnqvai :) ama sled sedmica-dve

Slawi92
02-08-2008, 09:53
6ti mine be ne se pla6i abo4e ako ti se poqvat razni top4eta begai na doktor za6toto kravta moje da se e sasirila

slanchice
02-08-2008, 21:30
nqma srashno...shte mine daje moje i za po malko vreme...
na men vseki pat ka tmi zemat krav mi pukat venite po racete...
tai 4e spoX ii dr pat gledai da ne izpolzvash mn stegnati raboti... :)