PDA

View Full Version : silni bolki v gurdite



amaliq
02-05-2008, 08:20
zdraveite,az sum na 20 godini.imam 6to gode normalen cikul.vseki put gurdite si me bolqt silono,no samo predi cikul.sled poslednata menstriaciq gurdite produljiha da me bolqt.drugata sedmica trqbva da mi doide no gurdite si me bolqt ot predi tova.ve4e cql mesec ot posledniq cikul.ne sa spirali.mama mi kaza 4e moje da e ne6to ot vremeto slu4va s eponqkoga,no vse pak slu4vali li se na nqkoi.normalno li e nqkoi put da ima takiva smu6teniq i anomalii.blagodarq vi iskam seriozni otgovori.

kalpazanka
02-05-2008, 08:23
Полов живот водиш, предполагам, така че няма да е зле да си направиш едно тестче.

Котарана
02-05-2008, 08:25
Еми незнам дали е нормално, но ще ти кажа, че и на мен ми се е случвало около 2 пъти да не спрат да ме болят въпреки, че ми е свършило. Както и обратното - да не ме болят въобще 1-2 месеца.

amaliq
02-05-2008, 08:37
problema e 4e gadjeto mi u4i v angliq.i ne sme pravili ot dekemvri.toi e tam.a na men anuari si mi doide normalno.svur6i si mi normalno i vednaha bolkite v gurdite.ne sum pravila sex prez tova vreme

doctors
02-05-2008, 11:43
Няколко дни преди цикъл е напълно нормално да те болят гърдите,също е нормално и няколко дни след цикал.Има момичета които в този период не ги болят гърдите което е също нормално.Всичко си е индивидуално,както се казва физиология на женския организъм.

evelinka1122
02-05-2008, 12:33
Няколко дни преди цикъл е напълно нормално да те болят гърдите,също е нормално и няколко дни след цикал.Има момичета които в този период не ги болят гърдите което е също нормално.Всичко си е индивидуално,както се казва физиология на женския организъм. +1 Брей, аз съм била голяма късметлийка... мен нищо не ме боли нито стомах нито нищо :grin: :grin: :grin: