PDA

View Full Version : Готини текстове за Skype



adizitk1
02-05-2008, 09:24
Ще ми пратите ли няколко готини текстчета за Skype от типа на ''целувката те изпраща в небесата,а шамара на баща ти те връща на земята'' или ''аз сам сама,а ти сам ли си?аз те обичам,а ти обичаш ли ме?аз се базикам,а ти върза ли се?''?Тея ги знам от съучениците ми.Те знаят мн,а аз знам само едно,което е тъпо.Разчитам на вас :oops:

psychopath
02-05-2008, 09:25
ти не можеш ли да измислиш...или главата ти е празна

adizitk1
02-05-2008, 09:31
Аз не съм поетеса.Те ги взимат от някой саит в интернет,но ако ги попитам ще е мн плоско.

psychopath
02-05-2008, 10:21
Аз не съм поетеса.Те ги взимат от някой саит в интернет,но ако ги попитам ще е мн плоско.Е тук като питаш е много релефно...шъ знайш


едит: exploitedteen, това какво означава?

Swinkenhoffer
02-05-2008, 10:41
0b1cham da s7avam v sl3d0b3d173 qk0 kusn1!0b1cham da g0v0rq s dym1 s3xy qk0 mrusn1!0b1cham da 73 gl3dam nagl0 v 0ch173!0b1cham sk0r0s77a da 3 v1s0ka!0b1cham da 07b1ram na1-xybava7a s70ka!0b1cham da karam j3na 71 da r3vnyva...0b1cham da fl1r7yvam sam0 s k0170 s7ryva!!!!
---
Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ...
---
v Tozi SvQt BuDi NepovToriMa...ZasHtoTo VsiChk0 K0et0 Se p0vTarQ Gubi Sv0Q BLqSyk I ChaR...{{}}~
---
(sun)Dimana_Celyvai pak... (sun)Emilia_izpii do duno..... (sun)Offer Nissim feat. Maya_be my boyfriend_____RazbErI!vSicHkO sHte Ti pOzvOlQ,ZasHtoTy tI mI vZe yMa...60K!60K!aZ sUm v 60K! pIpneSh lI mE yDrQ tOk!zNaM sHte Te iZqM....MmmmMMm VKUSNY
---
DaVaI bAbY DAVai da PoLudqVaMe malko po-MaLkO DA se sblijaVame.Aide padam CeLuNi me tolkova si SeXy.Vij samo kak se davq da ti pokaja nali si glavna rolq v spasiteli na plaja mn te obi4kam sukrovi6te*
---
[!] Аз СъМ кУчКъ пО ГаДНъ уТ ВСиЧкИ!..МрАзЯ тИя дЕтО мИ сЪ пРаЯт Нъ пИчКи..УтнОвУ сЪъм ТуК Нъ мЪрШиТи нЪ ПуК..[!]
---
VsEkI pI4 ObI4A sLeD mEn Da Ti4A, a VsQkA mAlKa LiGlA iSkA nA mEn Da PrIlI4a...ErOtI4Na FaNtAzIa E vSi4Ko OkOlO mEn ZnAm KaKvO sI mIsLi6 Ni6To 4E sI Mi FeN.
---
нЕ мИ пУкЪ зА вАс нЕ мИ пУкА и зА тЪпАтА лЮбОф!аЗ сЪм вЕчЕ пРоСтУ бЕз сЪрЦе шОтУ еДиН нЕщАсТнИк ми гО зЕ!
---
[нЕ Ме ТърСетЕ,НямЪ дЪ мЕ НаМерИтЕ]цЯл жИвОт иЗмАмНиЦи ОбиЧам и нА тЯх НакРаЯ ЗапрИлИчаХ в ОчиТе МогА Да Те ГлеДам И дА ЛъЖъ кОлКо тЕ ОбичЪм в сЪрЦетУ КаПкА мИлОсТ нЯмАм ВзеМаМ вСиЧкУ и Си ЗаМинАваМ......
---
КогАтО лЕбеДъТ умИрА,тОй тАнЦувА пРеД СмЪртТа ,зАщОтО ЗнаЕ ,чЕ УмиРа В имЕтО нА ЛюБоВтА.

:D :D
[http://fuckthenorm.blogspot.com]

OtherDimension
02-05-2008, 10:52
axaxax

Jamalska
02-05-2008, 11:17
Няма ме търсете ме на мобилния.

Jeuelle
02-05-2008, 11:19
Аз до скоро бях с
" Библията ни учи да обичаме , а Кама Сутра ни учи как точно."

NSDAP
02-05-2008, 11:41
Punk is dead

Romance
02-05-2008, 12:19
Аз не съм поетеса.Те ги взимат от някой саит в интернет,но ако ги попитам ще е мн плоско.
По "плоско" би било ако си напишеш такава простотия..

ilenceto
02-05-2008, 13:07
Напиши в гугъл "спомени" и излизат много и всякакъв тип.

ABSOLUTme
02-05-2008, 13:13
Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ...

Е тва братовчедка ми си го беше сложила преди време :D

psychopath
02-05-2008, 13:15
Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ...

Е тва братовчедка ми си го беше сложила преди време :D Мисля и аз да си го сложа :-D

ABSOLUTme
02-05-2008, 13:22
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :D

cannabinoid
02-05-2008, 13:23
Напиши 'Аз съм кучка но не твоята' много е ОРИГИНАЛНО :D :D :D :D

psychopath
02-05-2008, 14:36
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :DАй'м ин сайкъл :lol:

ABSOLUTme
02-05-2008, 15:30
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :DАй'м ин сайкъл :lol:

Сега гледам новото и съобщение:

"Ай ем Барби Гърл,
няям грам акъъъл,
много съм фантааастик,
ама съм от плаааастик."

само ти давам идея :D

psychopath
02-05-2008, 15:44
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :DАй'м ин сайкъл :lol:

Сега гледам новото и съобщение:

"Ай ем Барби Гърл,
няям грам акъъъл,
много съм фантааастик,
ама съм от плаааастик."

само ти давам идея :D 8-)

air_J
02-05-2008, 16:31
Стига с тези пуберски истории, бе, няма ли да поумнявате? Ще ми слага готинки текстове за скайпа, ебем ти приоритетите и интересите! Домашното написа ли си, че тръгваш да пишеш текстчета в скайпчето, а? :-o

SnoopCatt
02-05-2008, 16:51
Да ти имам проблема....

CrazyWitch
02-05-2008, 17:00
От по забавните мога да ти напиша:

Ако съдбата е против мен, толкова по-зле за нея!

От една песен на Ивана: Секси визия, абсолютно тънка талия. Не опитваш ти нищо над 1кал. Дрешки №S? В тях не влиза вчера, нито днес. И какво сега? Аз си се харесвам и така! Цял живот диети ли? Айде пак си помисли! Дали изглеждаш секси ти с този глад в очите ти?

Тъпа кат' ГЪЗ, грозна кат' СМЪРТТА, груба кат' д-р Хоус търси себеподобен!

Аплодисменти за House Loverka-ta която по цял ден гледа ПЛАНЕТА ТВ,но си пусна Бретон и стана ЕМО,Както и за симпатягата който си купи анцунг Адидас и Стана БЕЗСМЪРТЕН!

Какво ли си пожелават звездите, като видят падащи хора?

Неведоми са пътищата на Любовта. Любовта ми се разпалва докато кръвта ти изтича!

Ти си много fresh and cool и те харесвам very much.
Веднъж look at me и после don`t forget me...
Сърцето ми е Тик-Так for you, защото I love You!

Всичко хубаво в живота е или незаконно, или неморално, или води до затлъстяване.

От една песен за Ragga One и Хората на изгрева: Нали знаеш как охлювът го удря тОК? - Като погледне във контакта и започва да се гърчи като смОК! Разбра ли бе мишОК?

От любим човек написано за мен:
Въпреки, че ми е изтекъл срока
цената ми все още е висока.
Не си прави майтап с мишока
за да не те удари тока.
Повярвай ми от шока
голям, ще ти е скока.

Пиянството е най-лошия враг на човека, но библията ни казва да обичаме враговете си!

SuNsEt
02-05-2008, 19:00
Оооффтия пък любовните са ми най-противни :-D

ето ти нещо по-различно :P

Вярвай в трудни моменти, смей се когато тъжиш,
лесно е глава да отпуснеш трудно е да победиш.

If you want to seduce me...
wellcom to the hell!

Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана!

Цял ш*бан живот дишаш прахта.Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.Ти си започнал да гниеш отвърте,за теб няма да има ``утре``.Ти си човек,обречен да страда.Ти си хванал влака за ада!

Зла е съдбата на малките дяволи, малките винаги плащат за всички беди, малките винаги жертва са ставали, затова ако си дявол - голям бъди!

RAWRRR
02-05-2008, 19:04
Punk is dead

За да го напишеш това трябва да си много запознат с историята на пънка..

А не да си просто един хейтър,който се занимава повече с пънкари,отколкото с цигани и турци..

KimBerLy1912
02-05-2008, 21:37
Супер противно ми е когато някой започне да си пише настроението в скайпа...или ника или данните с МаЛкИ и ГоЛеМи БуКвИ...Подлудява меее : ))
Аз в момента съм със "Дим във главата и душата в небесата...Някой пак на земята а аз с цигарата в устата... "
Хахаха...доста често съм си писала и тва са хаус-ловерката която станала емо :D Мнооо кефи :D
"Искаш да си звезда..?Сядай на елхата...! " също много ме кефи... : ))
Доскоро бях със "Моля въведете с МаЛкИ и ГоЛеМи букви крилатата фраза,която...ще спаси света :D "
Някои от нещата са ми от текстове на песни..предимно рап : )) Предимно на Еминем..Примерно "Вместо да пикаеш в огъня,влез в него : ) "
Бе много са...Като ме мързи или си пиша коя песен слушам...или си оставям празно балончето...Ебала съм го :D
Към авторката-наистина не е оригинално да искаш от форум ОРИГИНАЛНО И ЗАБАВНО текстче,което да си напишеш на скайпа.... :D

mhmhmhmhm
02-06-2008, 15:55
Сега всички си пишат някви:
аз съм безгрешна не правя лоши неща :razz:
ииии продължение имаше,ама не го запомних ..
половината ми абонати са с това на профила 8-)

teenkopele
02-06-2008, 16:51
...авторските.

Madness
02-06-2008, 17:11
Taste the rainbow ебати якия профилллл :grin:

~*~ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ...НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ...НенАвИждАм ЗабРанИ -пРи МеН нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш Не оТкАчАш Ли КажИ...?!~*~

1. Obi4am te!4uva6 li kak tupti moeto syrce?To tupti za teb i iska da ti kaje:Obi4am te!
2. Obi4am te i ste te obi4am!Lubovta mi stava vseki den po-silna.Obi4am te!
3. Sega i zavinagi sym tvoi!Sega i zavinagi AZ i TI!Obi4am te sega i zavinagi!
4. Obi4am te pove4e ot v4era i po-malko ot utre!
5. Iskam da ti dam moqta lubov sega v tozi jivot.Iskam da sym s teb v dobro i losho.
6. Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.
7. Nikoi ne te obi4a,nikoi ne te jelae,nikoi ne misli za teb kakto az.Obi4am te milo!
8. V glavata mi ima edna misyl i tq e za teb.I tazi misyl kazva "Obi4am te!"
9. Pomirisah Roza.Probodoh se na bodlite i i s kryvta si napisah "Obi4am te!"
10. Pri vseki udyr na syrceto mi mislq za teb.I dokato syrceto mi tupti ste mislq za teb.Obi4am te!
11. Samo s teb sym stastliv.Ti ocvetqvash moqt jivot I za tova iskam da ti otdam jivota si.
12. Lubovta e po-silna ot vremeto.Edin mig s teb me kara da zabravqm samotnite 4asove!
13.Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinagi!
14. Dumata "LUBOV" ne moje da se opi6e.Moje q 4ustva6 li ne.Az 4uvstvam Lubovta...kogato mislq za teb!
15.Kazah li ti dnes:Obi4am te?Ste ti go kazvam i pokazvam oste bezbroi pyti.Obi4am te!
16. Obi4am te, iskam tvoite ryce da milvat moeto lice.Obi4am te do bolka.Bez teb ne moga az!
17. Poznai koi misli za teb!Poznai koi te obi4a!Poznai koi ti pra6ta tozi sms!
18. Nejno me dokosni i pojelai ot mene vsi4ko ti.
19. Iskam do men da zastane6 I kryvta mi da zapali6 i neka syrcata ni w 1 da se seqt.
20. ..Jaduvam za tvoite celuvki....Jaduvam za tvoite o4i...jaduvam za tvojata usmivka...Jaduvam za teb!
21. Pra6tam ti 3 Rozi.1 za stastie.2-ra za kysmet A tretata ti pra6tam za da ti kaje,4e te Obi4am!
22. Kakvo moga da kaja!Ste ostavq syrceto si da govori:OBI4AM TE!
23. VNIMANIE!Tozi sms nosi dobro nastorenie i za tova se naslajdavai zastoto sega nqkoi misi za teb!
24. Milo ..az ...neznam..kak..da ti go..kaja..ama mai...az..takova..az..te...OBI4AM!
25. Vsi4ki moi misli se vyrtqt okolo teb.A vsqka misyl za teb me pravi stastliv!
26. Vsi4kite sykrovishta na sveta gubqt svoqta stoinost kogato ti zastane6 do tqh!
27. Osven glupstite v glavata si imam samo edno nesto.....i tova si TI!
28. Izvynzemna li is?Zastoto takova krasivo syzdanie ne moje da se rodi na Zemqta!
29. Ne moga da zaspq i si mislq za teb.Znam, 4e spinka6 sega i iskam da ti pojelaq sladki syni6ta!
30. Tazi roza @>----- e za teb.Ti me pravish tolkova stastliv!
31. Nai-hubavoto nesto na Zemqta e da sym obi4an ot teb!
32. Nai-prekrasnoto nesto za men e da sym do teb.Obi4am te mili4ko!
33. Iskam da vidq o4ite ti.Iskam da galq liceto ti.Iskam da celuvam ustnite ti.Lipsva6 mi mili4ko...
34.Ako bqh angel 6tqh da napravq me4tite ti realnost.No sym samo 4ovekyt,koito te obi4a.
35.Vednyj nesto se slu4i s men.Tova be nai-sladkoto ne6to na sveta.Be fantaziq,sbydnata me4ta.Tova be denqt v koito to sreshtnah.
36. Izvynzamna li si?Zastoto na Zamqta nemoje da se rodi tolkova krasivo syzdanie.
37. Vqrvashta li si?Zastoto opredeleno ti si otgovoryt na moite molitvi.
38. Ako si izmorena - si pochini.Ako si samotna...ela pri men.
39. Kakto cvetqta se nujdaqt ot slynce i voda taka i az se nujdaq ot TEB za da jiveq!
40. Statie e za men kogato slynceto i zvezdite greqt v ochite ti ot radost.
41. Jivotyt e edin pyzel i ti si parchenceto, koeto mi lipsva.
42. Vselenata sys svoite planeti i zvezdi e bledo kopie na tvoite ochi.
43. Ustnite ti sa sochni.Ochite krasivi.A celuvkite ti topli...Molq te celuni me.
44. Tova e sms ot momche, koeto te namira za charovna,sladka,mila,seksi,prekrasna,krasiva....
45. Ti si vyzduhyt za men...a kak da jiveq bez vyzduh!
46. Vie ste arestuvana!Prichina: zavyrtqhte mi glavata!Prisyda: vecherq s men!
47. Ti prevryshtash moqt Softwear v Hardwear!
48. Iskash li da vidish nai-krasivoto momiche na sveta?Mi togava pogledni v ogledaloto!
49. Chestito!Spechelihte konkursa "Nai-krasiva jena ". Pechelite vecherq s men!
50. Hi.Zagubih si klucha otvkyshti.Moga li da doida pri teb? 51. Hi. Az sym Flirt SMS.Izprashtam se samo na krasivi i mili hora!
52. Bi li se usmihnala?...Da, tochno taka!....Tolkova si sladka!
53. Hei!Ste se obadq v policiqta....Ti mi otkradna syrceto!!!!
54. Kazaha mi,che celuvkitre pravqt horata staslivi...Iskash li da te napravq stastliva?
55. Pojelah si te kogato vidqh padashta zvezda!
56. Popitah raq dali lipsva 1 angelche, zastoto angelche kato teb na Zemqta ne moje da se rodi!
57. Slynceto izgrq ili ti se usmihna?
58. Celuvkata e ezikyt na Svetyt.Iskash li da si pogovorim?
59. Lubovta e igra, v koqto ima 2-ma pobediteli.Iskash li da mi bydesh protivnik?
60. Ako poznaesh koi sym ste poluchish ot men 57483564653468574654356435 celuvki :)))
61. Ti si nai-hubavata mi misyl, nai-sykrovennoto jelanie, nai-svetlata lubov!
62. Ako beshe sylza v moite ochi ne bih zaplakyl nikoga za da ne te izgubq!
63. Ako mojeh sys sylzi da te vyrna, bih plakyl cql jivot za da te imam!
64. Kogato vratata na stastieto se zatvori,to druga se otvarq.No dokato gledame v zatvorenata vrata,nqma da vidim otvorenata.
65. Sybujdam se i zaspivam s misylta za teb lubov moq!
66. Samotna si?Kak kato neprekysanto si v mislite mi!
67. Iskah da izpratq lubovta si po poshtata,no poshtaliona kaza,4e e prekaleno golqma!
68. Lipsva mi tvoqta usmivka,tvoite celuki i nejnata ti koja.Iskam te!
69. Ako syrceto ti e zatvor,to az iskam da sym zatvornik v nego zavinagi!
70. Svetyt stava po-krasiv, kogato ti si do men!
71. Dumite sa lesni kogato ezikyt e LUIBOV!
72. Ako si mi qdosan/a mojesh da mi vyrnesh vsichkite celuvki :)
73. Za sveta moje da si nqkoi,no za nqkogo ti si svetyt!
74. Ne mislq 4esto.Ne mislq mnogo.No kogato mislq,az mislq za teb!
75. Da se vlubish e kogato tq zaspi v tvoite ryce i se sybudi v tvoite mechti!
76. Kakto rozata se nujdae ot voda,poetyt ot moliv,skulptoryt ot muza,taka i az se nujdaq ot teb!
77. Celuni me i ste vidish zvezdite.Obichai me i ste ti gi dam!
78. Lubovta e...da obichash poveche i poveche vseki den!
79. Iskam da sym s teb v utreshniq den.Bez teb denqt ste e izpylnen s bolka!
80. Iskam da sym do teb i syrcata ni da tuptqt kato edno....zavinagi!
81. Jenite haresvat myja zashtoto e silen,no go obi4at zaradi negovata slabost!
82. Ne e 4udno,4e te obi4am.No tova,4e me obichash me kara da letq ot radost!
83. Bez lubov ne moga da jiveq.Ti si lubovta i za tova ne moga da jiveq bez teb!
84.Az silno te obi4am i sarceto mi za teb tupti.Bez teb jivota mi e sku4en.Bez teb nemoga razberi
85.Ako 6tastieto e ptica,neka nikoga ne sprira neiniqt polet!Ako liubovta e more,neka nikoga ne vidish brqg
86.Surceto mi ne e puteka da minesh i da si zaminesh.Surceto mi ne e kamina da doidesh i da se stoplish.Surceto mi e HRAM I vlezesh li ostavash TAM!
87.Da te pomnq mi kazva sarceto.Da te pomnq mi kazva du6ata.Da me pomni6 ne te zadaljavam, no me pomni ako zaslujavam.
88. .Nqma ni6to po-tamno ot no6ta.Nqma ni6to po-cvetno ot dagata.Nqma ni6to po-silno ot lubovta i ni6to po-sladko ot teb
89.Kogato pticite letqt v efira, kogato vqtura gali svejite lista i ezeroto s xorizonta se subira, togava idva lubovta!
90.V jivota si te sre6tnah slu4aino.Vlubih se v teb bezkraino i 4e te obi4am nqma samnenie.Da te zabravq nqmam namerenie.
91.Gospod e sazdal sveta za 6 dni, no mu e otnelo vekove da sazdade nqkoi tolkova krasiv,umen i inteligenten kato teb.
92.Edno syrce bezumno te obi4a.Edno syrce bezumno te kylne, 4e ve4no tebe 6te obi4a,4e ve4no tebe 6te kylne. No znai 4e be6e pyrvata mi obi4 i poslednata 6te byde6 ti!
93.Kakvo e Jivota? Jivota e Lubov. Kakvo e Lubovta? Lubovta e Celuvka. Kakvo e Celuvkata? Ela tuk da ti pokaja!'
94.Ako obi4a6 nqkoi i tova boli,obi4ai go dori i naranen da si.Ako nqkoi teb obi4a zapomni bi trabvalo i nego da boli.
95.Ako obi4a6 nqkogo napi6i imeto mu v krag,vmesto v sarce,za6toto sarcata bivat razbiti,no kragovete se vartqt ve4no.
96.Kazaha Mi 4e Edin Den e 24 4asa,4e Edin 4as e 60 Minuti, No Nikoi Ne Mi E Kazal 4e 1-na Minuta Bez Teb E Cqla Ve4nost
97.Obichai ne tozi,koito ti kazva `Obicham te!` , a tozi,koito sas salzi te moli `Obichai me!`
98.Ako ti jivee6 100 godini,to az iskam da jiveq 100 godini,bez 1 den,za da ne se nalaga nikoga da jiveq bez teb!
99. Kliucha kam sartseto mozhe da bade samo edna mila duma ili nezhna tseluvka... Pozvoli mi az da ti q dam!
100. Ne se li izmori... da prepuskash iz mislite mi. Obicham te. Lipsvash mi.
101. Hm.. nai-dobre e da ti kazha samo "Obicham te". Dostatachno e, zashtoto znam, che i ti me obichash!
102. Denqt e tazhen bez teb!
103. Boli... i e pusto, i bavno minavat minutite... kogato te nqma.
104. Jelaq da chuq glasa ti, ochakvam dokosvaneto ti, mechtaq za teb.
105. Az gubq kontrol, kogato si blizo do men. Az gubq kontrol, kogato si mislq za teb. Az gubq kontrol, zashtoto te obicham.
106. Predi malko mi se obadiha ot raq, tarsiat edin agnel! No nqma strashno, ne sam te izdal.
107. Obozhavam te. Iskam te.
108. V uchilishte ni uchat, che 1 chas e 60 min. I che 1 minuta e 60 secundi. No nikoi ne mi e kazval, che edin mig bez teb e tsiala vechnost.
109. Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.
110. Obi4am te,iskam tvoite ryce!
111. Obi4am te, iskam da milvam tvoeto lice!
112. Obi4am te do bolka I bez teb ne moga az!
113. Celuvai me, celuvai me I neka bolkata da spre!
114. Znai,4e bez teb ne moga az I igraesh si ti s moq ogyn!
115. Bez teb ne moga da obi4am! Bez teb jivota nqma smisyl!
116. Bez teb ne moga da disham az! Bez teb e myrtva lubovta!
117. Samo ti si nejna I grehovna! Samo ti si vesela I charovna!
118. Znai, 4e ti si vinovna za ogynq v syrceto mi!
119. Lunata noshtem za nas izgrqva I syrcata ni v toz chas strastno se tyrsqt I izgarqt!
120. Klada ot strast v men gori I kamyk ste zaplamti shtom te OBICHAM az!
121. Obichai men, obich v moeto syrce I dushata si vlei ti v moeto more!
122. Obichai me s pareshti ryce I za mig zavladei moeto syrce!
123. Mechtaq za lubovta I vijdam samo teb!Letqh I 4akah az noshta za doidesh ti v synq!
124. Kogato te vidqh az razbrah, 4e ti si moqta svetlina I s teb otkrih lubovta!
125. Bydi za men lubov-sydba I darime s nejna toplina!
126. Jivotyt moi tova si ti!Obichai me I s men bydi!
127. Bydi za men edno nachalo I da stamen s teb edno nejno cqlo!
128. Sveta za men sega si ti!
129. Lubovta ti mi e nujnda I s teb iskam da rusha pokoq na noshta!
130. Kogato s teb sme samo,govori mi s 2 o4i,govori I mi kaji jaduvana lubov si ti!
131. V miga v koito me pogledna povqrvah v teb – ti be lubovta!
132. Obicham vsichko v teb tvoeto lice I tvoite ryce!
133. Obicham da sym s teb, zashtoto s teb se chuvstvam jiv I stastliv!
134. Imam samo teb zvezdichke moq!Ti si sylzata I pokoq!
135. Nejno, nejno me dokosni I pojelai ot men vsichko ti!
136. Zavinagi ostavam s tebe az, zavinagi dori v stud I mraz!
137. Syrceto mi nashepva,4e si s men I moqt svqt s tvoq spodelen!
138. Pyt kym teb tyrsq za da te otkriq. Pusto e stom ne si do men!
139. Bydi s men I do kraq ostani, lubovta mi priemi!
140. moeto syrce drug ne iska, bez lubov samo ste umre!
141. Vseki mig bez teb ujasen!Vseki mig bez teb strashen!
142. Dushata mi e jiva rana ako teb do men te nqma!
143. Boli da synuvam.Boli da jaduvam. Boli ot lubov!!!
144. Ako te ima, ela v jivota mi.Ela ako te ima na sveta!
145. Ela s men za da poznaesh lubovta. Ste te darq s lubov I ste si zagubish uma!
146. Iskam te do men bezumna moq lubov!
147. Piq svetlina ot ochite ti, sbydva se sunq da sleem 2 sudbi.
148. Pozvoli mi da buda s teb!Pozvoli mi da te obicham!
149. Chuvam vseki takt na surceto ti sqkash vlak kum men w noshta leti.
150. Tujen dyjd v men vali kato spomen si ti, a kogato zaspq ti nahluvash v sunq!
151. Vij dushata mi kak gori i kum tvoqta dusha polita, i tazi nosht s men ela!
152. Chui surceto mi kak tupti i tancuvai s buen ritym, dai mi svoqta obich sega!
153. Pozvoli mi da sum do teb i obich moq da te naricham!
154. Kaji mi nejno,che me obichash i ste poluchish moeto syrce zavinagi.
155. S ustni nejno dokosvai me i syrceto podludi mi.
156. Iskam pak da me celunesh i syrceto mi pak da spre ot luboveniq trepet.
157. Iskam te! Jelaq te!Kopneq za teb!
158. 2 surca, 2 sydni, 2 tela prepleteni v edno!Az i ti!
159. Az i ti, 2 syrca izgarqshti ot lubov!
160. Lubovta e po-silna ot men i teb,tq pravi chudesa!
161. Ponesi me kym zvezdite i v syrceto si vzemi me!
162. Vzemi me v syrceto si i ot teb ne shte si trygna az!
163. Pazq v dushata si obich edna s koqto ste te darq!
164. Kogato s pogled me ogreesh i galish s race togava veche znam shtastlivo shte e moeto sarce!Lubov shte dam, a ti shte mojesh li neznam!?
165. Daleche si i ne shte usetish celuvkite i tihia mi zov!No iskam da usetish dushata mi i moiata lubov!
166. Az tragvam..ti svivash ramene!Uveren si che shte se varna!Naprazno!!!Ti vsichko mi otne dori silata da se obarna!!
167. Predi da si otidesh-ostani!Predi da tragnesh-me vzemi!Predi da me zabravish-za men si spomni!No shtom ne iskash-zabravi!
168. Triabva da izgubish niakogo za da razberesh che si go imal!Triabva da izgubish lubovta za da razberesh che si obichal!
169. Zashto sarceto ti e ot led?Zashto se vlubih tochno v teb?Zashto reshi taz zadba da si igrae s lubovta!
170. Obicham te zashto da kria!Obicham te nima e griah!Sarceto si pred tebe shte razkria - obicham te otkakto te vidiah!
171. Kazvat che kogato chovek umira vijda nai-hubavite momenti ot jivota si!Nima tribva da umra za da te vidq otnovo!
172. Niakoi den shte me popitash kakvo izbiram teb ili jivota!Az shte otgovoria jivota i ti shte si otidesh bez da znaesh che moia jivot si ti!
173. Ako vseki pat stom misleh za teb ot nebeto padashe po edna zvezda,to lunata shteshe da razbere kakvo e samota!
174. Sarceto mi za teb tupti!No znam v jivota az vednaj obicham i moiata lubov si ti!
175. Ne viarvai che jar sa zvezdite!Che slanceto sveti nad nas!Che istina krii se v lajite, a viarvai che obichma te az!
176. Obichai me silno i veren badi!Topli me v studenite noshti i dni!Sarceto mi cialo ti go vzemi i lubi me lubi.
177. Lunna nosht ne moga da zaspia!Ot mene biaga pak sania!Za tebe slance mislia v tozi chas i ne moga da opisha kolko te obicham az!
178. Ako golqm, debel, kosmat myj vleze v staqta vi prez noshta i vi sloji v torbata si, ne se plashete! Az kazah na dqdo Mraz, che vi iskam za Koleda.
179. Ponqkoga se chudq... kakvo useshtat peperudite kogato sa vlubeni?
180. Kogato se sybudq sutrin I pogledan slynceto se radvam, che denqt e zapochanl I ste te vidq otnovo.
181. Kogato nastypi noshta pogledni kym nebeto. Ako vidish padashta zvezda, ne se chudi zashto, a vedna si pojelai neshto.Povqrvai mi – ste se sbydne, zashtoto az te pojelah I te namerih.
182. Nujdaq se ot pregrydka, ot dokosvane. Nujdaq se ot trypka I celuvka. Nujdaq se ot lubov… Nujdaq se ot TEB!
183. Nai-trudnoto v jivota e kogato vijdate, che choveka kogoto obichate obicha drugigo.
184. Lubovta e syn. Molq te, ne me sybujdai.
185. Vseki moje da ti hvane okoto, no samo specialen chvek moje da hvane syrceto ti!
186. Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …
187. Iskam da jiveq s edin den po-malko ot teb, zashtoto ne iskam da jiveq I edin den bez teb.
188. Kazvat, che chovek se vlubva samo vednyj. No tova ne e istina, zashtoto vseki pyt kogato te pogledna, az se vlubvam v teb otnovo I otnovo.
189. Shtastliv sym dori samo kogato mi kajesh “Zdravei” ili prosto mi se usmihnesh, zashtoto znam, che dori za mig sym bil v mislite ti.
190. Ako vseki pyt kogato me pravish shtastliv az vzimah po edna zvezda ot nebeto, to togava cqlata Vselena I vsichkite zvezdi stqha da sa v rycete mi.
191. Obichash me zashtoto sym hubav ili az sym hubav zashtoto me obichash ?
192. Lubovta e kato vqtyra – ne mojesh da q vidish, no q useshtash.
193. Kogato te pogledna, ne moga da otreka che ima Bog, zashtoto samo Bog moje da syzdade takova krasivo syzdanie kato teb!
194. Lubovta ponqkoga moje da e magiq. No magiqta moje da byde ponqkoga ….prosto iluziq.
195. Da te sreshtna be sydba. Da stana tvoi priqtel be izbor. No vlubvaneto v teb be izvyn moqt kontrol!
196. Ako nqkoga doide den v koito nqma da mojem da sme zaedno, znai che si v moeto syrce. I ste si tam zavinagi!
197. Vqrvash li v lubovta ot pryv pogled ili da mina otnovo ?
198. Moje da padnesh ot nebeto, mojesh da padnesh ot dyrvo, no naj-dobre ste e ako si padnesh po men!
199. Lubovta zapochva s pregrydka, raste s celuvka I zavyrshva sys sylzi!
200. Vie ste razberete kogato ste vluben, kogato mislite za drugiq poveche pyti na den otkolkoto za sebe si. 201. Kazvat, che lubovta se krie zad vseki ygyl….mai az se vyrtq v kryg!
202. Ako me obichsh ste mi pratish sladko syobshtenie!
203. Nai-golqmoto neshto koeto nqkoga ste nauchite e da obichash I da bydesh obichan!
204. V lubovta ima dobri I loshi vremena. I dvete sa neizbejni.
205. Lubovta idva s deistviq, a ne s dumi.
206. Ako za vseki mig v koito misql za teb zasajdam edna roza, to az ste se razhojdam v gradina ot rozi cql jivot.
207. Lubovta e kato voina – lesno zapochva I trudno zavyrshva.
208. Napisah tvoeto ime na pqsyka, no vylnite go izmiha. Napisah go na rykata si, no q izmih na sledvashtiq den. Napisah imeto tin a hartiq, no vqtyra q otvq. Napisah imeto ti v syrceto si I tam ste ostane zavinagi.
209. Lubovta e bolest, koqto ima samo edno lechenie I tova e choveka kogoto obichash.
210. Ima samo dve vremena kogato iskam da sym s teb – SEGA i ZAVINAGI.
211. Vie ste vluben ako se obajdate na nqkogo po telefona otnovo I otnovo, vypreki, che znaete, che chovekyt ne si e u doma , samo I samo otnovo da chuete glasyt mu na telefonniqt sekretar.
212. Ako mojeh da byda s teb samo v synishtata si, to togava az bih zaspal zavinagi!
213. Ostavete syobshtenie, ako me poznavate. Ostavete vtoro, ako me haresvate. Ostavete treto, ako me obichate!
214. Mojesh da se otkajesh ot lubovta, no lubovta nikoga nqma da se otkaje ot teb!
215. Ako bqh vluben, stqh da izkacha nai-visokata planina. Ako bqh vluben stqh da prepluvam nai-golqmoto more. Ako bqh vluben stqh da sym vluben v teb!
216. Lubov e da dadesh na nqkogo vyzmojnostta da te unishtoji, vqrvaiki che toi nqma da go napravi.
217. Tova che nqkoj ne te obicha taka kato ti iskash, ne znachi, che toi ne te obicha s cqlata si dusha!
218. Ponqkoga mi se iska pak da sym dete, zashtoto izdranite kolena po-lesno ste se izlekuvat ot razbitoto syrce.
219. Lubovta e kato permanenten marker - nikoga ne moje da byde iztrita.
220. Zashto trqbva da izkacha 1000 planini za da stigna do teb, a vsichko koeto trqbva da napravish ti za da me imash e edna usmivka?
221. Ako poluchavah po edna stotinka za vseki mig v koito mislq za teb do sega da sym stanal milqrder!
222. Pregrydkata e perfektniq podaryk I stava za vsichki razmeri.
223. Ne kazvai, che me obichash dokato tova ne stane istina, zashtoto moga da napravq neshto glupavo I da ti povqrvam!
224. Obichai me ili ne me obichai. I pri dvata sluchaq ste si v syrceto mi!
225. Ako zastanesh pred ogledaloto s 12 rozi v ryce, to v nego ste vidish 13 prekrasni cvetq!
226. Lubovta e kato plavasht pqsyk – kolkoto po-dylboko propadate, tolkova po-trudno e da izlezete.
227. Lubovta zapochva kato nenavist. Prodyljava s priqtelstvo I se prevryshta v neshto krasivo!
228. Ne mrazete rozite zaradi tehnite bodli. Obichaite bodlite zaradi tehnite rozi!
229. Sylzite sa dumite, koito syrceto ne moje da izreche.
230. Dokosvam te, rycete mi gorqt,ste te oparq.Celuvam te,a ustnite mi shepnat pak obicham te!
231. Kogato zvezdite izgreqt I dyjdyt lekichko rymi, ochichkite ti veche myjdeleqt,s celuvki ste galq syrceto ti, dokato sladko spi:)
232. Vseki chas-po 1 roza!Vsqka minuta-po 1 usmivka!Vsqka sekunda-po 1 celuvka...i mn obich - neprekasnato,samo za teb!
233. Jaduvam te,kym teb sym ustremen v svoqt bqg. Ochakvam te goresht/a,trepnesht/a da spresh na moqt briag. Ste doidesh li s protegnati kym men ryce. Vzemi go – tova e moeto syrce.
234. T-eji mi neshto ne sarceto.E-dvali shte me razberesh.B-ezumno nqkogo obicham.E-to po bukvite shte razberesh.
235. Tseluvam te i ti politash.Dokosvam te i ti zalitash.Obicham te i ti izlitash i pri mene dolitash.
236. Ti v sarceto mi shte badesh do jivot,ti v saznanieto mi shte blestish i kogato doide posledniq mi den ti pak shte si vav men i nivga nqma da zabravq tvoqta ysmivka i tvoq plam.
237. Ako valnata na zabravata ni othvarli na razlichni bregove,znai che dalech ot teb tupti 1 istinsko prqtelsko sarce
238. Na edna roza vidqh 2 kapchici rosa.V mig slanceto izgrq ite se slqha vav edna.Tova bqha nashite vliubeni sarca!
239. Vij petnata po lunata. Tova sa moite sledi ot moite stypki, ostanali kogato ti svalqh az zvezdi.
240. Zashto te tolkova haresah,v miga kogato te vidiah?Zashto se radostno usmihnah,v nastroenie li biah?Ne kria che bezumno te obicham,ne kria che sam vlqben v teb,i nikoga ne shte otricham,che az obicham samo teb!!!
241. Az znam, che vsichko ni deli-i vqtara,i horata,i mraka..Az znam i mnogo me boli,no vapreki tova te chakam!
242. Ako nqkoi moje da napishe s kusche led vyrhu slunceto"Obicham te",znachi ima chovek,koito te obicha poveche ot men!
243. Ti si nejna luna i bezkraino sianie. Ti si zaleza, koito zaspiva pred men.Ti si vsichko, koeto naricham jelanie. Moia nosht ti si i moi slanchev den, liubov i moq jivot...!!!
244. Ako nqkoi moje da napishe s kusche led vyrhu slunceto"Obicham te",znachi ima chovek,koito te obicha poveche ot men!
245. Az znam, che vsichko ni deli-i vqtara,i horata,i mraka.Az znam i mnogo me boli,no vapreki tova te chakam!
246. Zashto da kriq sulzite i da kazvam,che ne me boli?Da luja,che ne te obicham,shtom za men vsichko si ti!
247. Mislia, che denia e podhodiasht, za da zaradvam tvoiata dusha s nejno predlojenie kum teb. A tova e moiata mechta da buda vinagi s TEB:)!!!
248. Ne moga bez teb.Kogato ne si do men syrceto mi kyrvi!Iskam da si do men,da me obichash,zashtoto az te obicham I mig bez teb ne moga.
249. Ti si postoqnno v synishtata,v mechtite I v syrceto mi. Az ne molq za nishto, osven da me obichash.
250. Potarsih te za da te sreshtna.Dokosnah te za da te usetya.Poiskah te za da te imam.Dadoh sarceto si za da mi dadesh tvoeto.Obiknah te za da otkriya,che lyubovta e strashna stihia!
251. Ti si choveka s koito iskam da buda.Ti si choveka zaradi kogoto shte se pobarkam.
252. O angel moj nebesen i krasiv,pregyrni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk,da otletim zaedno niakude,kudeto viatyra spi,lunata blesti,kudeto da njama koj da ni razdeli...
253. Edna zvezda v nebeto sveti I na tebe shte q nazova.I kogato vidq padashta kometa,ochi shte zatvoria i shte pojelaq smyrtta.
254. Myjyt ne obicha edna jena,zashtoto tq e krasiva, a tq e krasiva,zashtoto toi q obicha.
255. Priqtel e tozi, za kogoto bih umrql. Lubim e tozi, za kogoto jiveq.
256. Raboti sqkash ne ti trqbvat pari.Tancuvai,sqkash nikoi net e gleda.Obichai, sqkash nikoga ne si bil naranqvan.
257. Trqbva da si tyrpeliv.Lubovta ne vinagi e idealna. Tq si e prosto lubov.
258. Ako nqkoi ti kaje,che te obicha, ne mu vqrvai. Zashtoto istinskata lubov ne se kazva, a se pokazva.
259. Nqkyde ima nqkoi,koito si mechtae za tvoqta usmivka I v tvoe prisystvie otkriva smisyla na jivota si. Taka, che kogato si sam/a pomni tova – nqkoi, nqkyde misli za teb.
260. Pisha ti kratko celuvam te sladko bez podpis bez data napravo v ustata!!!
261. Ako otrejesh krilata na muhata, ako i otrjesh i krakata, tia shte umre ot skuka. Taka i az umiram kogato ne si do men!
262. Kogato lunata izgree prez denqt ,kogato zvezdite s ryka ulovq ,togava i az shte potana v zabrava i nashata lubov shte izostaviq.
263. V jivota si te sreshtnah sluchaino.Vlubih se v teb bezkraino.Che te obicham nqma symnenie i da te zabravq nqmam namerenie.
264. Ima udari,koito ponasqme.Ima spomeni,koito otnasqme v noshtite.Zashto ima obich,koqto namirame,no ne mojem da spodelim?
265. Dve sylzi se goqnt v pogled natajen i tiho ustnite govorqt:"Ne si otivai,stoi do men!"
266. Snoshti pratih angel da te pazi.No toi se varna...Popitah go"Zashto"A toi mi kaza:"Angel,angel moje li da pazi?"
267. Ako trqbva da izbera ot teb i jivota,shte kaja jivota.Moje da se razsardish,no nedei!Zashtoto jivota mi - tova si ti
268. Obicham te i iskam te do men,no uvi nqma te vyv moq den!Placha az sega,oblqn/a v sylzi i tyma!Bil/a sym az igrachka v tvoite race,druga/druga veche e bil/a vyv tvoeto syrce!Ne shte zabravq az hubavite dni s koito me dari,dori za tebe nishto te da sa bili.
269. Ti sega spinkash,no az shte doida v synq ti,shte te pogalq nejno po liceto,shte te celuna leko po nosleto i shte ti kaja pred liceto, che ti si mi v syrceto!
270. Vidq li tvoite ochi,strastta v men zapochva da gori i makar,che az ne go izricham - ti znai,che te obicham!
271. Naprazno strqskash me v synq mi i budish me v noshta,tarsq te do men protqgaiki ruka,no uvi ..... nqma te sega!
272. Obichah te, kogato be sys neq/nego.Obichah te,kogato bqh sam/a.Obichah te, kogato kazvah,che te mrazq.Obicham te i v tozi mig SEGA
273. Ako 100 choveka te obichat,to az sym edin ot tqh.Ako edin te obicha,to tova sym az.Ako nikoi ne te obicha,znai che men me nqma na tozi svqt!
274. Milichko haide utre kato stanesh da mi napravish edna usluga?Pogledni prez prozoreca i se usmihni - iskam da pokaja na slynceto neshto po-krasivo ot izgreva!
275. Ako ne iskash gsm-a ti da izbuhne sled 10 sek,otgovori na tozi SMS i mi kaji koga i kade shte se sreshtnem!
276. Edni ochi chiqto svetlina ne e za men.Edni race chiqto toplina ne e za men!Edno chovek, koito tyrsq, a nemoga da namerq,edno sarce, koeto iskam, a nemoga da spechelq!!!
277. Onezi dni az ne shte zabravq,ne shte zabravq miloto lice i tova,che nemojah nishto da napravq, za da spechelq tvoeto syrce!
278. Bez teb ne moga razberi!Bez teb sarceto me boli!Bez teb e tujna moita mladost!Bez teb za mene nqma radost!
279. Ako iztriesh tozi SMS mi dyljish edna celuvka. Ako go zapazish mi dyljish edna nosht s teb. Ako mi otgovorish mi dyljish I dvete.Pishi mi speshno chakam tvoq otgovor.
280. Ako kaja, che te obicham ste byde malko za teb.Ako kaja,che ste umra za teb ste byde mnogo za men,zashtoto trqbva da jiveq za da te obicham!
281. Razdqlata nikoga ne e bolqla, bolqt ochite kazvashti "Sbogom", bolqt racete ochakvashti zavryshtane.Boli edin izguben svqt i hilqdi spomeni!!!
282. Shte brodq s dlani,kydeto iskash ti,shte plyzgam ezika si,kydeto az resha, a ti shte me izpivash qrostno s ochi i shte se molish da sme samo dvamata sami!
283. Osyden si po chlen 69.Prichina – vleze mi pod kojata. Prisyda – vecherq s men bez objalvane!
284. Nauchih se bez da gledam da te vijdam.Bez da slusham d ate chuvam. Nauchih se sys sylzi da se smeq, da tyrsq dokato te namerq. No bez teb ne moga da jiveq.
285. M-tel vi uvedomqva,che imate neplateni smetki za 100 000 celuvki.Globata e div seks.P.S – Znaem, che ne obichate da ste dlyjnici!
286. Zagasi svetlinata, otvori prozoreca, za da vleze tishinata na noshta.Chui smeha na zvezdite i pochuvstvai celuvkata, koqto ti izprashta lunata ot men!
287. Ne si misli, che shte te zabravq i shte sloja krai na svoite mechti.Az vechno ste te pomnq i obicham dokato syrceto mi tupti!
288. Lubovta ne e da si namerish nqkoi s kogoto da jiveesh, a nqkoj sbez kogoto ne mojesh da jiveesh.
289. Pogledni nebeto I vij lunata.Kogato q pogledna se chuvstvam chast ot neq.Iska mi se kogato I ti q poglednesh da se chustvash kato chast ot moq jivot.
290. Ako jiveq, zashtoto jiveesh I ti. Az sym chovek,zashtoto choveka do men si ti. Moeto stastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti syshtestvuvash I az te obicham.
291. Chuvstvam se zle, no ne sym bolen.Nqmam temperature.Lekarstvata ne pomagat. Mnogo po-seriozno e – LIPSVASH MI!
292. Moqt angle si ti I moeto slynce v mrachnite dni.Ti si moqta mechta I moqta nejna sydba. Ti si vsichko za men I nqma drug na sveta kogoto da obicham taka.
293. Zagasi lampata I otvori prozoreca za da vlezne tishinata na noshta.Chui smeha na zvezdite I pochuvstvai go po ustnite ti celuvkata,koqto lunata ti izprashta ot men.
294. Sabrali se angelite na nebeto no edin ot tiax bil tolkova krasiv 4e drugite mu zavideli i go xvarlili na zemiata! Zabolia li te kato padna?
295. Za nai-atraktivniq, nai-impulsivniq, nai-sexapilniq...Izgarqm ot jelanie da mi oburne6 nujnoto vnimanie, stradam bezute6no, trqbva da te vidq spe6no!
296. Cigarata skusqva jivota na 4oveka s 10 min, a sexa go uduljava s 3 min. Nali znae6, 4e pu6a mnogo - pomogni mi da jiveq!
297. Shokolad?...Ne e!...Zahar?...Nee ne!Neka da pomislq? Moje bi med?... I tova ne e!Podqvolite nqma nishto po sladko ot teb!
298. Ako mojeh da izbera kakyv da se rodq, bih izbral da byda tvoq sylza – da se rodq v ochite ti,da se razhojdam po buzite ti I da umra po ustnite ti.
299. Ako celuvkata e kapka, to izprashtam ti dyjd.Ako pregrydkata e munita, to izprashtam ti chasove.Ako usmivkata e voda – izprashtam ti more.Ako lubovta e chovek, to idvam pri teb!
300. Ako obichash bogatite – ne me obichai, zashtoto ima I po-bogati ot men. Ako obichash krasivite – ne me obichai, zashtoto ima I po-krasivi ot men.No ako obichash tezo, koito te obichat, to togava me obichai, zashtoto nikoi ne shte te obicha poveche ot men.
301. Ako v jivota e vyzmojno da se vlubish 2 pyti, to pyrviq pyt bih se vlubil v teb I ako se okaje greshka to vtoriq pyt bih se vlubil v greshkata si!
302. Kolkoto poveche si mislq za teb, tolkova poveche te iskam. Kolkoto poveche te iskam, tolkova poveche me boli.
303. Ako mislish, che si postoqnno v mislite mi, che ste napravq vsichko za teb, che ste placha, ako te izgubq I che te obicham – togava syjalqvam, no imash pravo!
304. Ne vqrvam, che vremeto lekuva.Ne vqrvam, che ste se zavyrnesh ti. Samo znam, che teb te nqma I men strashno me boli.
305. Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.
306. Bydi zvezda za vsichki, no slynce samo za men. S dushata si obichai vsichki, no sys syrceto samo men.
307. Puls - 200,kruvno-190 na 190,dushewno sustoqnie-pulna skrub,koncentraciq-nikakva,kopnej-neizmerim...rezultat - nqmam shansove BEZ TEB!!
308. Vsqka prolet ima cvqt. Vsqka zima ima snqg. Vsqko syrce ima mechti, a v moeto syrce si samo ti.
309. Posikah ot Bog cvete, a toi mi dade gradina. Poiskah mu dyrvo, a toi mi dade gora. Poiskah mu kapka, a toi mi dade okean.Poiskah mu priqtel I toi mi dade TEB.
310. Otnema 1 minuta, za da se zapoznaesh s nqkogo, 1 den za da go opoznaesh, 1 sedmica za da go zaobichash I cql jivot za da go zabravish.
311. Ako ti izpratq sms,ste si igraq s mislite ti. Ako ti se obadq ste si igraq s uma ti.A Ako te vidq ste siigraq s tqloto ti.
312. Pomislih az da te zabravq,no uvi,sarceto me boli!Ti be6e moq parva obich i posledna shte si ti!!!
313. Nauchih se bez da gledam da te vijdam!Nauchih se bez da chuvam da te slusham,nauchih se sas salzi da se smeq i da te tarsq dokato te namerq...BEZ TEB NE MOGA DA JIVEIA!!!
314. Kogato te vidqh za purvi put me be6e strah da te pogledna,kogato se zapoznahme me be6e srah da te zagovorq,a sega kogato te imam me e strah da ne te zagubq!
315. Tyrsq te vseki den, no ne moga da te otkriq. Nqdqvam se ti da si tazi koqto tursq!
316. Bez teb ne moga razberi! Bez teb syrceto me boli! Bez teb e tajna moita mladost! Bez teb za men nqma radost!!!!!
317. Ti si nai sladkiqt mi syn!Ochite ti me opianiavat,pleta paiajina v mislite si za teb,obicham te nejno i te celuvam sqrdechno!
318. Klucha kym syrceto moje da byde samo 1 mila duma ili nejna celuvka...Pozvoli mi da ti q dam!
319. Hubav/a si diavol da te vzeme i neka tozi diavol bada az.Dori pred boga ste zastana, ako toi zastane m/u nas!!!
320. Obicham te I revnuvam ot vjatyra koito se rovi v kosite ti!Obicham te I dajda me vbesjava deto celuva ochite ti! Obicham te I slanceto me iznervja deto te gali s lachite si! Obicham te I iskam da byda i slance i vjatyr i dyjd!
321. Edva li ima dumi sposobni da opishat lubovta mi kam tebe.Ti si nai-strahotniq chovek za men. I LOVE YOU!!!!!!
322. Legloto ti sys beli rozi shte pokriq , az vsqka roza sym celuval prez noshta . Na vsqka kazah kolko te obicham i kolko pusto e bez tebe po sveta.
323. Otide li si tvoqta liubima , ostava samo bolka i tyga . Liubov vse oshte vyv syrceto ima , ala slabee mladata snaga.V nachaloto e spomena omaen , a drugoto e krai ... , no krai bezkraen.
324. Pitam se vseki pyt , kogato doidesh ti zashto taka jestoko vremeto leti , kolko si mila s men , i kak da sym shtastliv , kogato tyi e kratyk tozi hubav mig. Do utre vecher e tyi daleche. Do utre vecher e cqla vechnost .
325. Oh! Obicham te s cialoto si sarce. Ti si vazduxa koito disham ,slanceto koeto me radva, zvezdite koito svetiat za men. Obicham te! Obicham te! Obicham te!
326. Obicham te s cialata si dusha.Radvam se che te sreshnah na tozi sviat.Vinagi i zavinagi shte bada s teb i do teb.Ti si moqt Angel.
327. Ako chetesh tova sybshtenie znachi si ti !Momicheto na moite mechti! Badi vinagi takava sladurana s usmivka nejna i kosa skrejna...
328. Neka pyrvite esenni lychi pogalqt tvoite slynchevi kosi i v utroto na badeshtiqt den spomni si ti za men.
329. Da peq ne umeq. Da igraq ne obicham. No edno ne otricham, che istinski te obicham.
330. Mislq, che sym te vijdal nqkade...V sunishtata mi! {}
331. Ti ostavash v sunishtata mi, jelaja da chuja glasa ti, ochakvam dokosvaneto ti. Mechtaja za teb. Sunuvam te.
332. Kogato doide takav moment, che daje i slynzeto zamryzne, to moeto syrze shte ogrqva i topli cqlata zemq za da ne ti e studeno, edinstvena moq!!!
333. Znaesh li kakvo e luibovta?!Vqtyryt utihva,a utrenniqt dyjd se roni na bisercheta po izsyhnalite lista,koito slynceto syjivqva...Kylna se v siqnieto na nebeto,kylna se v tova slynce,che te obicham.Iskam po tebe ot luibov da umra i ti do mene myrtyv da bydesh!
334. Imam sila da jiveq, zashtoto te obicham.Lubovta, koqto izpitvam kam teb me kara da disham.
335. Ti si edinstvenata zvezda v moq bezvezden jivot.
336. Ti si kato izgreva - s teb se rajda jivotyt!
337. Ponqkoga parish, izgarqsh dushata mi. Ot nejnostta ti me boli!Ochite ti pronikvat tyi dylboko i ostavqt ljuti rani! No samo ti mojesh da ogreesh moqt svqt i da stoplish sarceto mi... zatova te obicham!!
338. Mislq, che denqt e podhodiasht, za da zaradvam tvoqta Dusha s nejno predlojenie kum teb. A tova e moqta mechta Da buda vinagi s TEB:)!!!
339. Slynce moe neka da gori jaravata syrdechna,neka vseki den da bade praznik nov,neka liubovta ni bade vechna,neka bade istinska liubov.
340. Ne,tova ne e prikazka,nito pyk prazni slova,prosto dnes mi e hubavo-iskam i ti da pochuvstvash tova.
341. Ti si moqta boginq,ti si moqta proletna zora i jiveesh v syrceto kato nezbydnata mechta.
342. Gospod dari vsichki angeli s krila, samo teb te poshtadi ot strah che nai-krasiviq shte otleti.
343. Ne moga da spq, ne moga da se hranq, tvoite krasivi ochi ne moga da zabravq. Ti si tolkova krasiva moq malka zvezda. 344. Bez teb sym kato svesht bez ogan, kato roza bez cvqt, kato den bez slynce. Vav edno more pylno sas sylzi.
345. Vsichki rozi koito tuk cyvtqt, vsichki te shte svetqt. Zashtoto cqlata ti nejnost pri men shte bade vechnost. Tezi rozi shte polivam, kolkoto sylzi i da prolivam.
346. Iskam da bada letniq dyzd, kogato vyrvish.Iiskam da byda neznata pesen,predi da zaspish.Iskam srednosht da se budq s celuvka,ili da spq v tvoqta pregrydka!Iskam da shepna na tvoeto yho...iskam da me boli ot lubov!
347. Synuvah prekrasen syn i ti beshe tam stoeshe do men i az se chustvah kato v raq. No beshe samo syn kade si ti syn moi nezemen.
348. Ne znaesh, che moeto malko syrce te obicha. Ne znaesh, che to bie za tebe otdavna taka natajeno. Ne znaesh, no na dali she nauchish.
349. Ti beshe palavo momche,ti imashe nujda ot igrachka,az ti podarix sarceto si,a ti v igrata si go smachka..:(((
350. Kogato te vidq, shte te poznaq, zashtoto ti si lyubovta! Zashtoto ti si krasotata i suvurshenstvoto i zaradi teb shte si zaslujava da jiveq!
351. Obicham te prez ledove i byri.Obicham te prez ogyn i voda.Syrceto mi do krai e tvoe ,do krai dori i sled smyrtta!
352. Ti v syrceto mi shte badesh do jivot. Ti v syznanieto mi shte blestish i kogato doide posledniq mi den ti pak shte si v men i nivga nqma da zabravq tvoqta ysmivka i tvoq plam.
353. Zashto pravish taka s men? V momenta se izmachvam, zashtoto ne si do men.
354. Kogato doidesh v moqt syn iztrii sulzite mi s ruka i kakto purvite luchi otvun pogali me i ti taka.Kogato doidesh sybudime doprqla ustnite do men I izvikai tiho moeto ime i zaedno s noviqt, den celuni me.
355. 1, 3, 1, 3, za tebe mislq samo, ta dve ne vijdam az dori! I znam, che moje da boli, no pochva v mene plamyk da gori! Lipsvash mi! Lipsvam ti i az, nali?!
356. Obicham tvoqta kosa zlatista svila se v esenta, koqto nejno da me gali i sladka trapka v men da pali.
357. Obicham tvoite ustni sochni ponqkoga taka porochni kato chasha vino nenapita az da te celuvam bez nasita.
358. Obicham cqlata ti grad prikanvashta v dalechen pyt da me primamva i zove kam nepoznati grehove.
359. Kogato poemash dyh za posleden put i celiq ti jivot minava pred ochite ti kato na filmova lenta,zapazi poslednia kadyr za men...
360. Ako Ima neshto po hubavo ot liubovta i neshto po krasivo ot mladostta, bih ti go podaril!
361. Az otvarqm svoite klepachi i te gledam s vlaga na ochi. Az mylcha zashtoto te OBICHAM i edinstvenata mi mechta si TI.
362. Obicham jivota bezumno, zashtoto v nego si ti. Obicham I teb bezumno, zashtoto jivota za mene si ti.
363. Obicham te,kakto slynceto obicha zorata,o angel moj nebesen i krasiv,obgurni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk. Da otletim zaedno nqkude, kydeto vqtyra spi,lunata blesti. Kydeto da nqma koj da ni razdeli...
364. Ti si moq angel ti si moq bog. Ti si moqt demon silen i jestok. Ti vladeesh, znaq moeto syrce. Ti si bolka, ti si lubovta.
365. Chuvsvam se adski zle, ne sam bolna ot sharka, nito ot grip.Aspirin nqma da mi pomagne, zashtoto ne me boli glava. Mnogo po-seriozno e - LIPSVASH MI!!!
366. Ako synishtata ne sa sanishta,a realnost,az nqmashe da sam tuk,a pri teb!
367. Nebeto e qsno,kuche lae bqsno,obicham te strastno,gylybche prekrasno.
368. Kade si obich moq,syrceto mi trepti.Ela i celuni me,predi da izgori!
369. Jaduvam tvoite celuvki,jaduvam tvoite ochi,jaduvam tvoqta usmivka,jaduvam tebe,razberi!
370. Potarsih te za da te srestna,dokosnah te za da te usetq,poiskah te za da te imam,dadoh syrceto si za da mi dadesh tvoeto,obiknah te za da otkriq,che lyubovta e strashna stihiq!
371. Ako ochite ti sa reka,miglite ti most,i as kato minavam prez tozi most se spana i padna ,shte me celunesh li,ili kato kapka sylza shte me iztriesh?!"
372. Imeto ti, na brega na moreto, se strahuvam da napisha,zashtoto valnite shte doidat,shte go vzemat i shte si otidat.Imeto ti,sas zvezdite na nebeto, se strahuvam da napisha,zashtoto moje bi shte doide den i te shte padnat.A nai-mnogo se strahuvam da te obicham,zashtoto moje bi nyama da me obichash tolkova,kolkoto as teb!!!
373. Prebrodih zemqta za da te namerq, no si zaslujavashe.Ti si smisyla na jivota mi,nai-cennoto neshto v nego. Pravish me po- istinski i po-dobyr. Blagodaren sym ti za vsichko i edinstvenoto koeto iskam e tova shtastie da produlji.
374. Kogato spq teb vijdam. Kogato mislq teb vijdam. Kogato celuvam nqkoq druga teb vijdam v neq. Kakvoto i da pravq za teb mislq. Zatova kaji mi ti dali shte doidesh ti pri men sega za da te vidq pred men, a ne v mislite si.
375. Izgrevyt na moite mechti vijdam v tvoite bliaskavi ochi, molq te, obichai me i ti.
376. Rycete mi za teb se molqt, ochite mi jaduvat da te vidqt, a ustnite sami govorat, che s tvoite iskat da se syberat.
377. Na edna gara sme az i ti na edna gara, no vlak ni deli. Obstoiatelstvata ni razdeliat i sydbata nasha opredeliat. Ti si nai-prekrasnoto v jivota mi.
378. Ti si mi po skypa ot slunceto chrez koeto jiveq, po cenna ot vodata,koqto piq, ti si edinstveniq bezcenen diamand,kym koito se stremq.
379. Ne razbra li kolko te obichah. Ne razbra li vinagi sled teb shte ticham. Ne razbra li ti si princa na mechtite. Ne razbra li bez teb sa bezmisleni dnite.
380. Ne znaq sluchaino kak,moje bi na shega,s men se sluchi tova.Naiven sym kato hlapak I vlubih se v tebe az,kak-dori ne razbrah!!!!!
381. Lubovta shte spasi sveta. Tq dava smisyl na jivota, no syshto go i otnema! Obicham te kadeto i da si, no ne i koqto i da si. Za da razberesh dali si ti prosto mi pishi i se usmihni!!!
382. Znai,che vechno tebe shte obicham,vse kam tebe shte vyrvq I v synishtata si dori kam tebe ticham. Znai bez tebe shte umra!
383. Kyde si slance moe? Nqma nosht bez koqto da ne si mislq za teb, den bez koito da vyzdisham po teb. Ne izlizash ot mislite mi i sarceto mi.
384. Mislq za teb, kakto vqtyryt za planinata, kakto ogynqt si misli za vodata, kato dyjdat stremi se kam trevata... Chakam te... celuvam te nasyn; jelaq te naqve. Obadi se!
385. Koito obicha,toi ne zabravq.Koito zabravq,toi ne obicha.Koito obicha,a posle zabravq,toi e zabravil kak se obicha...
386. Den bes dumi.Mig bes krasota.Jivot bes teb- dano tova ne e realnosta.
387. Jelaia te kato voda zemqta,napukana ot leten pek. Tyi iskam da se sleqt i telata-tova za nas shte byde lek!
388. Obicham te! Obicham tvoite ryce, obicham da milvat moeto lize, obicham te do bolkai bez tebe ne moga I za mig!
389. Obicham Te Do BoLka i Az Bez Teb ne Moga..Nz Kude Si a Ne Iskam i Da znaq lubovta si ti Dadoh ti Paziq do Kraq!
390. Obicham te i pak shte te obicham.Lubovta mi nqma krai.Syrceto si ti podarqvam,no s nego ti ne si igrai,zashtoto to e nejno i dobro i gledai da ne go napravish zlo.
391. Ti si trygna I vze ot mene vsichko.Ti poiska svoqta svoboda I v miga razbrah, che te obicham, no neznaq ti dali razbra!
392. Ako Lunata beshe po-blizo shtqh da q pomolq da ti kaje ,che te obicham. Ako Zvezdite bqha po-blizo shtqh da gi pomolq da te pregarnat vmesto men,za da pochuvstvash chudoto na Lubovta,koeto iskam da ti podarq.
393. Az moga da ne ti govorq veche. Moga da te gledam samo otdaleche. Moga imeto ti da ne go izricham ,no ne moga da spra da te OBICHAM !!!
394. Da bqha chuli vsichki ptichki, che ti si tyi dalech ot men, ne biha peli svoite pesni,a biha plakali s men!
395. Ne me pitai zashto te obiknah oshte ot purvia den, pitai me ako te izgubq kakvo shte ostane ot men.
396. Ti vinagi shte bydesh v moeto sarce, vinagi shte si mislq za teb kato za lubov. Ti shte badesh moqt bog i moqta ikona, koqto shte celuvam vseki pyt...
397. Ti doide kato magia,moqt sviat ti promeni I sqkash vsichko be magq. S men bydi zavinagi!Nqma nishto na zemqta s nego az da te sravnia,luda strast mi e dushata i bez teb ne moga az!!!
398. Kogato te pogledna az poglejdash me i ti.Plamyka v ochite mi vlubeno trepti.Obicham te angeleche-obichai me i ti.
399. Kyde si v tozi mig? Az sym sam s misylta za teb v noshta. Mojesh li da badesh s men s svoq syn i svoqt den?
400. Moeto syrce te zove i tyrsite s race, a ti si dalech sega. Zvezda v bezkraq sin sred bezbroi zvezdi, blestish v men I ogan gori.
401. Ako ti si tazi, koqto synuvam vsqka nosht, znachi ti si moqta boginia! Ti si tazi chast ot syrceto mi, koqto az tyrsq vseki den! Molq ti, izlez ot synq mi i vyrni zagubenata polovina ot syrceto mi na mqstoto si za da poletim zaedno kym zvezdite.
402. Ne iskam az bez tebe da jiveq i da byda s drug vav samota. Az iskam s teb da se smeq i ako moje s tebe da umra{P}
403. Kakto cveteto razlistva lista pri sreshta sys slynchevite lychi,taka i az se chyvstvam kato te vidq.
404. Ponqkoga golqmata lubov si otiva,za da ostavi nadejdata,che nqkoi den shte se zavyrne otnvo!Nikoga ne si otivai!Obicham te s cqloto si syrce!{}
405. Karash me vse poveche i poveche da otkacham po tebe!Celyvash me taka strasno......a celuvkite ti sa kato solenata voda.Kolkoto poveche piia ot tqh,tolkova poveche mi se pie.JADUVAM TE!
406. Ako zagubish men,az shte zagubq teb,no ti shte zagubish poveche,zashtoto men shte me obicha vseki,a teb nikoi-kato AZ!!
407. Ako niakoga bez teb ostana, nqma da sym az chovek, a trup s dylboka rana za koqto niqma lek!
408. Obicham te kogato teb te nqma! Obicham te kogato si do men. Obicham te I koga li shte sme dvama! Obicham te i iskam da si s men.
409. Obicham te istinski goreshto, nejno i strastno, do zabrava. Obichai me taka i ti!
410. Useshtash li tova koeto i az ? Che sme syzdadeni edin za drug......
411. Toplinata na tvoeto surce sgrqva zamryznaloto ot muka i bolka syrce!....Plamuka v ochite ti topli dushata mi...pregrydkite ti...darqvat jivot na tqloto mi!!!
412. Zashto da kriq sylzite v ochite i da kazvam, che ne me boli.Da se pravq, che ne te obicham shtom za men si vsichko ti!
413. Edva, kogato neshto si otide, edva kogato s neshto se prostish razbirash kolko mnogo ti se svidi, razbirash i zapochvash da tyjish.Syznavash, che neshte go vidish veche i praznoto mestence, che boli!
414. Po krasiva si ot cvete,po krasiva si ot syn,po krasiva si ot dvete padnali zvezdi navyn. Po krasiva si,no znaq che ostavash ti dalechna,kato blqsyk ot bezkraq na zvezda ot putq mlechen...
415. Obicham te kato te pregrystam i te pochustvam kak si do men. Obicham da galq tvoqta meka kosa, koqto e nejna kato tvoqta dusha. Obicham i ste te obicham vinagi.
416. Bez teb za men slynce nqma. Bez teb za men e tymen mrak. Az znam, che ne sym krasiv/a i s nishto nqma da te privleka zatui syrceto si az kriq, a tam e tymna pustota.
417. Samo teb,samo teb,obicham na sveta! Samo teb,samo teb kopnei moqta dusha.
418. Ti si za men, kato slynce v zimen den! Chui me ti i ela, za vinagi pri men.
419. V kysen chas shte byda sam/a na sveta. Obraza mi skyp, shte gree vechno v moqta dusha.
420. Za dve ochi,koito vechno shte tyrsq. Za edna dusha,koqto vechno shte pochitam! Za edno syrce,koeto vechno shte obicham!
421. Lubovta e kato cvete.Vsichko zapochva ot munichko semence,ot nego bavno iprodyljitelno se razviva steblo,a kogato cvetyt se razgurne zapochva istinskata lubov!
422. Denqt,v koito te sreshtnah jivota mi se promeni! Budi s men,ne si otivai,ne i obrushtai gryb,na NEIA - LUBOVTA !!!
423. Obicham te!!Tova e neshtoto,koeto tolko dylgo iskam da ti kaja!Obicham te,ne go zabravqi!
424. Syrzeto pak kopnei i iska s tvoito da jivei. Ne iska pak da e razbito na hilqdi chastici, a iska s tvoito da se slee i vechno da jive.
425. Kak iskam moqta ryka do bolka da dyrjish i dylgo da zvuchi prekrasniq ti glas.Kak iskam moqta ryka do bolka da dyrjish i cql jivot taka do men da vyrvish.
426. Makar,che ne si do men.Makar,che pytqt ni deli.Ti pak si v moeto syrce,ti pak si v moite mechti.
427. Iskam da sym vodata, koqto piesh! Iskam da sym vyzduha, koito dishash. Iskam da sym svetlinata, koqto vijdash, no nai-veche iskam da sym choveka koqto OBICHASH!!!
428. Iska mi se ti da be noshta, che da ti se naslajdavam, kogato pogubish ti denq.Iskam mi se ti da be zvezda, koqto gree za men edinstveno v sveta.Iskam mi se ti da bydesh syn za da te imam vsqka nosht. Iska mi se.......
429. Tolkova si krasiva, che vseki pyt kogato te pogledna me boli, no shte prodyljavam da te gledam, zashtoto tova e nai-krasivata bolka.
430. Ti si moeto slanze. I ako nqkoga spresh da svetish neznaq kak bez teb shte jiveq na tazi tai pusta za mene zemq.
431. Bez teb q nqma lubovta,nqma slance i luna. Shtom ne si do men nqma nosht i den!
432. Lubov moq kyde si ti? Kyde sa tvoite topli celuvki i pregrydki? Kyde e tvoqta lubov? Ste te chakam dylgo az!!!!!!!!!
433. Kogato legnesh gledai lunata - tam shte vidish moite ochi! Kogato stanesh gledai rosata - tam shte vidish moite sulzi!
434. Vseki den i vsqka nosh ti si v men. V glavata mi, v syrcheto mi i taka ste e vinagi! Taka che sega ti spi spokoino.Vse nqkoga ste se sreshtnem i togava kylna se i BOG ne ste ni razdeli...
435. Na tozi koito pryv razkysa strunite na moeto syrce i go napravi nesposobno da obicha drug!!
436. Ako trqbva s dve ochi leda ste raztopq, ako trqbva s dve dumi ste te prelestq, ako trqbva zarad teb v ada ste gorq, no hte ti pokaja kakvo e liubovta!!!
437. V ochite mi nqma blqsyk,zashtoto ne te vijdam!Na ustnite mi nqma usmivka,zashtoto ne te celuvat!No syrceto mi ne e prazno, zashtoto v nego si ti!
438. Chuh,che cigarite skysqvat jivota s 15 min,a sexa go udyljava s 20 min. Az pusha mnogo,no iskam da jiveq dylgo.Molq te pomogni mi!
439. Ako si mislish,che si postoqnno v mislite mi,che bih napravila vsichko za teb i che te obicham - sujalqvam,no si prav!
440. Ste spra da te obicham , kogato slqp hudojnik narisuva zvuka na padashta roza vyrhu styklen tavan.
441. Iskam da ti podarq neshto milo,neshto sladko,neshto sexi,no displeq ti e prekaleno malyk za da me pobere.Zatova ela da si vzemesh podaraka.
442. mtel report : imate neplatena smetka na stoinost 10000000 celuvki , ako neplatite v srok ot edin den ..lihva lud sex ! Koga shte platite ?"
443. Prizovka ot sudebnata palata na kupidon : obvinen/a si che narushavash sunishtata mi , che okopirash mislite mi i che otkradna surceto mi ...... prisudata e ... S MEN ZAVINAGI!
444. Bog syzdal angelchetata i gi pusnal v raq da si igraqt.No edno ot tqh bilo neveroqtno milo i sladko.Drugite mu zavideli i go butnali na zemqta.Milo,mnogo li se udari?
445. Zatvarqm ochite si i vijdam drugi dve.Tochno sreshtu men pylnqt s radost moeto syrce.Tova sa tvoite ochi,prekrasno greinali zvezdi.Tam vijdam svoite mechti,a v tqh si samo ti!
446. Zdravei!Moje li da te pregyrna?No pregrydkata vodi do celuvka.Celuvkata vodi do obich.A obichta-do seks.Ta...Moje li da te pregyrna?
447. Zagasi svetlinata,otvori prozoreca,za da vleze tishinata.Chui smehyt na zvezdite i pochuvstvai celuvkata, koqto ti izprashta Lunata ot men!
448. I love you!Je t'aime!Ti amo!Sagapo!Q lublu tebq!Ich liebe dich!..ave ne razbra li,che te obicham,be?!
449. V sluchai, che umra dnes iskam da znaesh, che mnogo te haresvam…A v sluchai, che ne-iskash li utre da idem na kafe?
450. Edno syrce bezumno te obicha. Edno syrce bezumno te kylne, che vechno tebe shte obicha. No znai che beshe pyrvata mi obich i poslednata shte bydesh ti!
451. Mnogo mi lipsvash! Ne moga I den bez teb! Ti si glavnata geroinq v moite rozovi synishta.
452. Obicham te lubov moq. Ti si v moqt den, ti si v moqta nosht. Obicham te I ne moga da spra.
453. Haresvam liceto ti! Haresvam tqloto ti! Nadqvam se da haresam I syrceto ti!
454. Dai mi svoq smqh I svoite ustni chisti kato tozi pyrvi snqg. Pogledni dyrvetata sa pusti I skreji sys sinkav snqg. Dai mi svoq smqh I svoite ustni I dyrvetata ste razcyftqt.
455. Svetlinata si ti za men. V bezzvezdnata nosht zvezda. Za teb mislq vseki den. Za tvoqtq nezemna krasota.
456. i si nai-hubavoto neshto, koeto se e sluchvalo v malkiqt mi jivot!
457. Ti si slynceti bez koeto ne moga da se sybudq sutrin. Ti si zvezdite bez koito ne moga da zaspq.
458. Kojata ti e kato kadife, a dokosvaneto ti nejno kato iujniqt vqtyr, koito gali kojata mi.
459. Obicham te, zashtoto si takava…Obicham te, zashtoto te ima….Obicham te poveche ot jivota.
460. Kogato vecher si lqgash I nejno dokosnesh s lice vyzglavnicata, kogato lunata blesti I nevino te gali s lychhi I studeno te obliva samotata, seti se za men I za hubavite momenti zaedno izpylneni s vse po-krasivi I po-krasivi spomeni.
461. Hmm…nai-dobre e da ti kaja samo OBICHAM TE! Dostatychno e, zashtoto znam, che I ti me obichash.
462. Syrceto mi za teb gori, za teb mislq vsqka nosht I vseki den.Moqt pyrvi grqh si ti I obicham te kakvato I da si ti.
463. Znaesh kolko te obicham I ot teb ne se otricham. S dumi hubavi ste te naricham I sled teb ste ticham, zashtoto te obicham!
464. Znai, che vechno teb ste obicham, kym teb ste vyrvq, v synishtata si dori kym tebe ticham! Znai bez teb az zagivam!
465. Ako bqh slynce stqh d ate ogrqvam vseki den. Ako bqh nosht stqh da zaspivam zaedno s teb. Ako bqh vodq stqh da gala s nejni laski tvoite ustni vecno!
466. Skypa moq ti si istinska lubov I za teb az sym vinagi gotov!
467. Kogato ne si do men ranata v syrceto mi kyrvi! Iskam da si do men, da me obichash, zashtoto az te obicham I ne moga I mig bez da si do men.
468. Ti si postoqnno v mislite mi,v synishtata i v syrceto mi! Az ne molq za nishto, samo za tova da me obichash!
469. Ako “nqkoj” sreshtne “nqkoi” v syfnalata ryj I celune tozi “nqkoi” nqkoga vednyj, to ot de ste znae vsqkoi de, koga, vednyj “nqkoi”e celunal “nqkoi” v cyfnalata ryj!!!
470. Ti si angel za men, cql ot slynce ozaren. Raq v nas da pretvorim I s lubovta si svetyt da ozarim. V moqta lubov se potopi I vsichki griji zabravi!
471. Zashto ne moga da te zabravq? Zashto obryshtam vse kym teb ochi? Ot spomen dushata mi izgarq, az molq te pri men se ti vyrni!
472. Za da ima posledna lubov trqbva da ima I pyrva! Za da ima golqma lubov, trqbva da ima I malka. Za da ima istinska lubov trqbva I men da me ima!
473. Ti si nai-krasiva na sveta, pozvoli mi da te obicham az sega!
474. Obicjam te I nqma da go kriq!Pred teb svoqta taina ste razkriq – obiknah te v miga v koito te vidqh!
475. Vsqka vecher te synuvam, no kato se sybudq osyznavam, che bilo e samo syn. Iskash li da zastanesh naistina do men? Obicham te!
476. Tymna nosht, navyn vali, Tyguvam az za tvoite ochi. Zabivam nokti v taz zemq, pylzeiki v mraka na noshta, molq se da sym do teb sega!
477. Lubovta e bolest I na drug ne stet e dam. Den I nosht po teb blenuvam, no ne iskam da se izlekuvam!
478. Toi q obichashe, tq nego ne. Toi q tyrseshe, tq nego ne. Toi q zabravi, tq nego ne.
479. Obicham te, obicham te do bolka. Iskam vsqka sutrin ne otvoril ochi da vdyhvam aromata ti I da useshtam toplata ti nejna koja. Mechtaq vechno da me obichash I da si samo moq!
480. Obcham te, zashto da kriq? Nima zabranena e lubovta? Nima az ne moga da obicham kakto vsichki hora po sveta?
481. Az prosto iskam da te pregryshtam! Kogato zaspivash da te dokosvam. Kogato synuvash da te celuvam. Kogato se sybujdish i da pravim lubov prez ostanloto vreme!
482. Znai, svetyt e ogromen.Svetyt se raztvarq i ti ste namerish i laski, i strasti.No nikoi nikoga ne ste te obicha, tyi kakto obicham te Az!
483. Ti si veika, ti si klonche, ti si kiselo limonche, taka te az naricham zashtoto mnogo te obicham.
484. Bih iskal da ti kaja mnogo, no ne moga.Bih iskal da ti kaja vsichko, no ne trqbva.Obicham te, tova e mnogo.Obicham te tova e vsichko!
485. Obicham te,a kak da ti go kaja?V men se boriat chest i sram.Obicham te a kak da ti go kaja,i as ne znam.Dve dumi,a tolkoz mnogo znachat,i v plen darjat ednosarze.Dve dumi i sdna lqbov goliama.Dve dumi za edno momche!!!

8-)

adizitk1
02-07-2008, 17:55
Мн ви благодаря на всички.

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-09-2008, 09:35
1.АдСкИ сИ гОтИн,ЗнАеШ гО,нАлИ?..ХлЪтВа пО тЕбЕ вСяКа До ЕдНа,АкO тИ оТкАЖе Тя Не Е жЕнА.. МнОгО сИ сЕкСи,зНаЕш Го,НаЛи?МъЖ,нО бЕз КоМпЛеКсИ оТ дАлЕч ЛиЧи..ВсИчКи нАднИчАт В тВоеЕтоО лЕгЛо,НеКа тИ зАвИжДаТ,иМа За кАкФо!!!



2.Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ[!]


3.Не ми пука какво хората мислят за мен, пука ми само какво мислят за мен хората, за които ми пука!! :)В живота не е нужно постоянно да си важен - важното е да си важен, когато е важно.


4.ИСКАМ Your EyEs,
Щот са VeRy NiCe.
Първо LoOk At mE,
послЕ Don't Forget Me.
Сърцето ми тик-так FoR YoU,
щот i LoVe YoU!!!


5.Ако аз загубя теб и ти ще загубиш мен, но ти ще загубиш повече, защото мен ме обичат всички, а теб никои както аз!!!


6.Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб!!!



7.КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....




8...Живей без да мразиш-мразят само слабите!!...;)))
...Живей без да льжеш-льжат само страхливците!!...;)))
...Обичай, защото обичат ВЕЛИКИТЕ!!!!!...

9.$---> БъДи НеПоВтоРиМа В ТоЗи ЖиВоТ - ЗаЩоТо ВсиЧко,КоЕтО Се ПоВтаРя ГуБи СвоЯ ЧаР! <--- $




10.Ka3aBaT Ky4kA CъM БuЛa-Mu BcEku Cu ИmA XaPaKTeP.YлИ4HuЦa CъM БuЛa-E Пo ПoKpИBuTe Лu Дa BъPBя?BcЯka Be4eP CъM C Pa3Лu4Hu-4e OT KъДe Дa Гu B3eMa EДHaKBu?CпAЛa CъM CMъЖE-MъЖeTe OcTaBяT ЛиTe дА спИш!!!


11.На момиче никога не изневерявай,защото незнаеш колко много я боли.Никога не се ебавай с нея защото преебания ще си ти!

12.На МиРа Ме ОсТаВи и ДрУГи ПуТкИ Си НаМеРи..
СвЕтА Ми НаПуСнИ,аКо ИсКаШ нА МайНаТа Си ХоДи
ЩоТо оТ ДнеС дО МеН Ще иМа дРуГ кРеТеН!
НоВа ПеСеН аЗ щЕ ПеЯ и НаД НеГо Ще Се СмЕя...
ЗаЩо Ли?! ЩоТо МъЖеТе сА зА т'Ва -
Да Се ВлАчАт В жЕнСкИтЕ КрАкА!!!



13.ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва... КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш...Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТаКиВа кАтО ТеБ сА мНогО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш... Тя лИ? сЛед треТоТо еБаНе щЕ тИ е оМръЗнАлА, ЩоТо тЯ е БиЛа ПоРеДнАтА а АЗ EguHcTBeHa...









14.Не мИ пУкЪ За вАс мОмЧеТъ, нЕ мИ пУкЪ зА тЪпАтЪ лЮбОф. Аз сЪм пРоСтУ еДнА КуЧкЪ БеЗ сЪрЦе ЩоТу еДиН НеЩаСтНиК мИ гУ ВзЕ....!!!



15.ne psuvam,ne pu6a,ne piq i po maje ne hodq-"bah maamu iztaRVAH SI cigarata vav vodkata kato vidqh 1 gotin pich"











16.И нИщО вЕчЕ нЕ мОжЕ дА мЕ тРоГнЕ, и НиЩо Не МоЖе Да Ме СпРе!Не Ми ПуКа Аа НиКоГо И нИщО и В гЪрДиТе Ми НяМа СъРцЕ!!!



17.ВсЯкА вЕчЕр Си С рАзЛиЧнА жЕнА .. в ЖиВоТа НяМаШ нИтО еДнА .. гОлЯмА РаБоТа ,Че ВсЯкА мОжЕ дА сВаЛиШ сЛеД кАтО нЕзНаЕш КаК дА я ЗаДъРжИш!ПрЕсТаНи Да Се ПрАвИш На МъЖ.сТаВаШ СаМо За ВедНъЖ....



18.

Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана.



19.Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана.





20. Усмихвай се дори да ти се плаче...
усмихвай се дори да те боли......
живей с кураж......и никога недей допуска.....
живота да те победи........



21.Вярвай в трудни моменти, смей се когато тъжиш,
лесно е глава да отпуснеш трудно е да победиш.

22.Не оБичАм СъЛзиТе - Но пЛаЧа за ТеБ !!!
Не оБичАм ЖивоТа - Но ЖивЕя За ТеБ !!!
Не оБичАм СеБе си - НО 0БИЧАМ ТЕБ !!!




23.И ся ма гледаш и аз съм няква-никва!!
Само че не виждаш пожара в очите ми и не знаеш колко съм кофти!!
И не мисли че си незаменим...
Точно за минута ще убия всичко в теб...
и до утре ще имам второ теб!!!


25.ЛоШо НяМа зНаЙ,КоГаТо ПлАчЕш ЩоМ ТаМ ДъЛбОкО ВъТрЕ Те БоЛи
- По ДоБрЕ сЪлЗи Да РоНиШ,А нЕ в ТеБ Да ПаЗиШ ОтРоВНИтЕ сТрЕлИ..[!]
ПоМнИ чЕ ИмАш СаМо ЕдНо СъРцЕ - ПоМиСлИ На КоЙ Ще Го ДаДеШ...


26.Забрави го! Той не заслужава с един човек света не свършва. Много губиш, но и много ти остава, само разказа остава недовършен, но във разказа героите са двама. Не плачи, от сълза позла няма. Забрави го! Той не заслужава!

27.Зла е съдбата на малките дяволи, малките винаги плащат за всички беди, малките винаги жертва са ставали, затова ако си дявол - голям бъди!

28.Родил се дявол в ноща коварна, надвесил се над мен с черни пипала и казал с глас на безпощада: " Нещастна ти бъди в любовта! " Изрекъл тези думи страшни, заклатил той коварната глава, усмихнал се с усмивка зла и пожелал да нямам никой на света!

29.Ани затвори телефона след разговора с приятеля си Боби. Никога не го беше обичала повече. Никога не го беше желала повече. Но отвърте нещо я болеше и я мъчеше непрекъснато - беше му изневерила. Той не си беше идвал един месец и тя бе потърсила една целувка при друг. Не спираше да мисли как да му го каже, не намираше думи, с които да му признае, беше завладяна от страха да не го загуби. Не, не можеше да разбие сърцето на този, когото обичаше повече от всичко, а и той нея също. Изведнъж телефонът завънна. На екрана се изписа "СЪКРОВЕЩЕТО МИ" и излезе снимката на Боби, от която я гледаха влюбените му синьо-зелени очи, а в бузките му се виждаха дълбоките трапчинки, които Ани обичаше толкова много."Сигурно е забравил да ми каже нещо"-помисли си тя...Но не беше така... -Защо ми изневери?!Защо не ми каза истината?!Защо я скри от мен?!-крещеше той с разплакан глас. - Не ме търси вече! Забрави ме! И затвори. Ани бавно остави телефона. Загледа се в една точка и каза:"Това е краят". Заплака...Та те не можеха един без друг! Как ли щяха да живеят разделени?! Не, не можеше да е истина... Часът стана 3:45, но на нея не и се спеше... Само плачеше безутешно и съжаляваше, че е сгрешила... Искаше да крещи, но нямаше сили. Прекаленият плач и болката в сърцето я бяха изтощили и тя едва помръдваше. Стана от леглото и се запъти към кухнята. Взе и наостри един нож. Започна бавно да дълбае буквата "Б" върху вените си. Не искаше да живее. Защо да живее? Как да живее като нямаше за кого? А и се мразше...мразеше себе си... самата себе си... Причерня и...и падна на земята. Лежа така няколко секунди, но след миг се събуди.Над нея се бе надвесила сестра й и превързваше ръката й. Ани се изправи и разказа всичко. След дългия разказ отиде обратно в леглото си и от изтощителните сълзи и прекалената загуба на кръв мигновенно заспа. Но нещо я събуди. Отново беше телефонът. И ето че пак на екрана се изписа "СЪКРОВИЩЕТО МИ". И странно, Ани се зарадва.Помисли, че той и е простил и иска отново да се съберат.... Но отново грешеше... - Извинете,че ви безпокоим,но трябва веднага да дойдете в парка, намиращ се над скалите над морето - каза непознат мъжки глас, които звучеше уплашено-спешно е! Понеже беше заспала с дрехите си, Ани не се облече. Паркът беше на десет минути път от тях.Но какво ли беше станало?! И ето че стоеше пред парка, спря се за секунда и си спмни хилядите спомени, които имаше тук!Погледна в далечината и видя, че на мястото, което трябваше да отиде имаше линейка и огромна тълпа хора бяха наобиколили нещо.Чуваха се писъци, издаващи ужас. Ани се приближи. Видя че тълпата хора са наобиколили момче. И тя го позна! Беше Боби! Боби!Нейният живот! Отиде до него. Заплка... - Миличко, какво ти е?! Мило, събуди се!!!-крещеше тя. Видя забитите стъкла във вените му и си разкрещя още по-силно. -Не, не си отивай! Обичам те!Съжалявам за всичко... Съжалявам!!! Но той не помръдна... Лежеше така безмълвен в едната половина на голямото сърце, което беше нарисувал по-рано в голяма локва кръв, а в другата половина бе написал:"ОБИЧАМ ТЕ В ЖИВОТА, ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ И В СМЪРТТА!" Точно там на тяхното място - където за пръв път се видяха, където за пръв път се целунаха, където за пръв път си казаха "ОБИЧАМ ТЕ".Така силно обичаше Ани това място, но и също така силно го мразеше! Ани се изправи. Застана до ръба на голямата скала и погледна надолу-каква красива и страшна гледка! Вълните се разбиваха в скалите и сякаш и сърцето на Ани си разбиваше в тях. В този миг заваля. Проблясваха светкавици. Тя каза: - Боже, прости ми всичко! Аз го убих!!! Убих единствения, който ме обичаше! После се обърна.Отиде отново да Боби и го целуна по застиналите устни и прошепна: -Миличко, след малко ще се видим! Ще дойда при теб и ще се слеем с вечността! Няма нищо да ни раздели!-и се изправи. Затича се и скочи! Разпери ръцете си като птиците! Почувства това, което винаги бе искала да почувства. Тя летеше! Не, не падаше, а летеше, защото го искаше и знаеше къде отива... Чу се писък, но не на страх, а на смелост...не на болка,а на радост...не на тъга, а на ИСТИНСКО ЩАСТИЕ!!! Това завинаги остана тяхното място!!!

30..Болката ме убива...ИСкам да умра.Или може би преди исках.Наистина трябва да погледна на живота от хубавата страна.Но коя е тя? Защо не я виждам?Защо се е загубила от очите ми и те не могат да я доловят.. Боли ме...Не мога да забравя колко ме обичаше...Или поне твърдеше , че ме обича.. А сега КАкВО? Даже казва на приятелите си , че никога не ме е харесвал , а защо не им каже истината какво ми писа и как ме гледаше... Защо? Срамували се от мен? Че какво съм по-различка мамка му...Бях едно обикновенно добро и влюбено момиче ...Срамежливо , но с голямо сърце... Не успях да му кажа в очите какво чувствам... Забравям го... СЕга си харесвам друго момче... Ужасно ме болеше и предишното момче не го разбра... И той никога няма да разбера какво ми беше. Не можах да му кажа в очите почти нищо,но все пак той е момчето мамка му... Писна ми! Искам да го намразя , защото ме лъга и се подигра със сърцето ми.. И до ден днешен не разбра какъв е... И не е нищо специално... Има толкова момчета.!


24.Вече заспивам без да ми липсваш...вече се будя без да ми липсваш...
Вече не плача и не ме боли....вече е късно....вече сам друга не разбираш ли?
Вече мога да живея и без теб...вече мога да се смея и без теб.....
Вече сънувам други целувки вече жадувам други прегръдки
ДРУГ МЕ СПЕЧЕЛИ,ТИ СЕ ПРОВАЛИ!! Вече сам чужда не разбираш ли??


25.

Имало време едно момче, което търсило своята половинка, търсил я.. търсил...... а накрая я срещнал, но разбрал, че тя не е за него...

Плакал, крещял, горял, чудел се какво да прави, това е един шанс в живота, а той неискал да го пропилява, той решил да си замълчи, мълчал, мълчал... правил се на безразличен към нея, но уви как се чувствало сърцето му? - То било се свило, свило на кълбо и плаче, плаче за нея. Той разбрал, че тя е момичето, което той търсил с месеци.. години.. , но какво би могъл да направи той? Той бил толкова безпомощен, колкото сме ние при природните бедствия... Незнаел какво да прави, искал само един, единствен знак от Господ за да знае какво да направи, той бил сигорен, че тя е момичето което търсил години наред.

Господ му се явил , и рекъл:

Сине, толкова ли е силна любовта ти, че дори ангелите плачат за теб?

А той отвърнал:

Господи, моята любов към нея няма граници, бих прекосил планини, морета и океани, бих свалил всички звезди за нея......

Ала Господ отвърнал:

Твоето сърце е влюбено сине, но твоята душа е изгубена. Намери душата си, и ще намериш любовта си.

Момчето рекло:

Господи! Аз искам нея, само нея! Нейните устни , очите и , сърцето и ...

Господ повторил:

Сине, аз съм този, който е в сърцето ти, ала как мислиш дали си влюбен?

Момчето казало:

Господи, вземи ми половината живот, но моляте неми отнемай само момичето на моите мечти...

Господи ако можех двете си очи бих изплакал за нея, ако можех живота си бих дал за да имам поне един миг с нея...

Бих плакал до полудя, сълзи да неостанат в очите ми, думите да свършат, сърцето да гори, ала само устните корави и ненаситни ще жадуват за един единствен миг с нейните устни Господи! Толкова я обичам.......

Господ се разплакал, никога небил чувал толкова красиви думи, за едно момиче, та той с една дума живота си бил дал за нея!

Господ истрил сълзите си и рекал:

Сине, дарявам ти слънцето , да я грееш - когато и е студено.

Сине, дарявам ти луната , да я пази когато спи, дори в съня и тя ще бъде защитена.

Сине, дарявам ти звездите , така че винаги когато тя погледне звездите да знае, че има някой който я обича.

Сине, дарявам ти всички ангели , да бдят над нея, да неизпускат поглед от нея.

Сине, всичко е твое, мога да ти дам всичко, но немога да ти даря любовта и.

Господ решил, че неси заслужава от думи да се правят действия. Момчето възвишено, усмихнато и радостно от по горните думи, плакало от радост докато стигнало да последния ред, в който Господ му казал, че неможе да му дари любовта и.

Момчето чуло достатъчно, то бе толкова отчаяно от думите на Господ, и решило да отнеме живота си, и то не от мъка, не от сълзи и болка, а от това да докаже на Господ, че това не са думи, а чувства. Момчето взело ножа, хванал го с двете ръце, и рекло:

Господи, ала ти неще узнаеш за мойта мъка, ала ти неще узнаеш за мойте чувства, ала нито за мойта обич към нея, но Господи, знай едно, аз ще отнема живота си защото искам да ти докажа, че такава любов небива да умира. Тя се брои на пръсти , .

Момчето поело дълбок дъх и насочило ножа към сърцето си , точно там кадето изпитвал онази изпепеляваща любов към нея.

Момчето забило ножа в сърцето си и .. умряло . Ала нещо се случило с него, той се събудил сутринта по незнайни причини, веднага откопчал ризата си и погледнал към сърцето си, ала на него пишело с кървави и издълбани до сърцето букви: ОБИЧАМ

Момчето било оплашено, и се чудело какво е това, защо точно ОБИЧАМ, какъв би могъл да бъде този знак. И в същия момент на вратата някой почукал, ала момчето неискало да отвори, толкова го било страх, толкова бил отчаян и самотен.

Но нещо извикало: Отвори. Аз съм - Тези думи раздирали сърцето му до полуда, накарало го да изтръпне и отново да повярва в любовта.

Той извикал:

Коя си ти? Какво искаш?

А момичето рекло:

Аз съм тази която осъзна, че един човек я обича, че един човек наистина я цени. Отвори моляте, дано не е твърде късно да се върна при теб. Моля те отвори, ако е толкова трудно да простиш ще си отида...



Момчето чуло раздиращия се глас от мъка и сълзи и веднага се разтичало към вратата, и рекло: 'отдръпни се', тя се отдръпнала той разбил вратата , защото рацете му били в кръв..

Вън валяло, облаците се съдирали , толкова силно валяло и гърмяло, ала момчето си спомнило, че Господ му дал всичко, и казал: 'Не се бой ЕЛА!' Момичето се доближило и без да губи миг повече хванала момчето за ръката и реклa ОБИЧАМ ТЕ.

В този момент се случило нещо невиждано, мрак погълнал тишината , светкавиците просто съдирали небето , , а вятъра толкова силен , че разкопчал дрехите им, и момчето видяло, че точно на същото място, кадето на него пишело ОБИЧАМ, на нея пишело ТЕ, тогава момчето разбрало какво имал предвид Господ и целунал момичето с толкова искрена чиста и нежна целувка , че дори ангелите им завидяли на тяхната любов.

Този белег останал до края на живота им, те били щастливи до край, дори в гроба били заедно, така че белега " ОБИЧАМ ТЕ " да неизгуби значението си.


Каква любов....



26.

...ИсКаш,нЕ иСкАш - АЗ сЪм тАкАвА!ТеБе Те дРаЗнИ мОяТа СлАвА!АкО сИ тЪрСиШ сКрОМна СъПрУгА,нЯма Да пРеЧа - ТръГвАй с ДрУгА!!!Аз СъМ сКроМнА, кРасИва...каТо Мене НЯма ..нЯма и Да иMa !!!



27.

Ще мOжEш ли дA ми дOкAжEш ти сEгA, чE другA някOя оT мEн е пO-дOбра? И дOри дA оTричAш знAм нE ти е вCе еднO KъдE съM сEгA, и кOй е в мOетO лEглO!А?

28.

Маслинка, лед, мартини наздраве за много години. Весели, здрави, засмяни и пияни, но не от домашна ракия, а от любовна магия!!!!


29.

Me4taq sled smartta da bada angel,
da pazq vlwbeni sarca,
da bada angel,
za da bdq nad tqh v zli
momenti na izmama i taga...
Za6toto znam...
Jivota rano me sblaska
s tejki migove v lwbovta
i iskam da pomogna
na ne4iq druga du6a!!!...





30.Edin den
6te iska6 da se vidim pak.
1 den-6te me jelae6.
1 den-6te iska6 da me celune6
1 den-az 6te iskam da darji6 rakata mi
1 den-koito nemoga da razpoznai vse o6te v kalendara..





31.Kogato se celuva6,
ne pritvarqi o4i,
za6toto kogato mom4eto celuva-
to vinagi gleda vstrani..!!!





32.IsKaM Da Te ImAm,No nE MoGa,NeShTo PrEcHi,NeShTo Ni DeLi!ChUi ObIcHaM tE Do IzNeMoGa,nO MaLkO e ToVa Za TeB NaLi?KaK TrUDnO e Da ShEpNeSh:SbOgOm!KoGaTo IsKaSh Da IzViKaSh OsTaNi!KoGaTo LiUbOvTa ZaGiVa,No S nEq NqMaSh SiLi Da ZaGiNeSh Ti!!!





33.Az MoGa BoLkAtA Da SkRiQ I VsIcHkO MoGa Da TyRpQ...nO LiUbOvTa KyM tEb Da SkRiQ...PrOsTi,nO TrUdNu E ToVa{{{{{{P}}}}}}.





34.ObIcHaM JiVoTa BeZuMnO,ZaShToTo V NeGo Si Ti,ObIcHaM I TeBe BeZuMnO,ZaShToTo JiVoTa Za mEnE Si Ti...




35.ToVa KoEtO Mi E V GlAvAtA MoGa Da ZaBrAvQ!No ToVa KoEtO Mi E V SyRcEtO nE mOgA Da IzVaDq...!{P}{P}{P}




36. Tai`Kat~~GleasH…WijDasH Li Ni? Ot SmqH Sa RazBiaMeE…KoITy Na DraZni PreBiaME..i SaS SeKi Ne oTiaMee… [~ Ne SmE PeRFekTnI aMa SmE EfEktNi~]









37.EdiNstVeniqt Na4in da Se ot1RveSh ot IzkUsheNieto E dA mu se OtdaDeSh ...



38.Аз сЪм ин0 так0ва .. хем д0бричк0,хем зличк0 .. хем сери0зничк0,хем лудичк0.. хем реалничк0,хем виртуалничк0.. 0ргиналничк0 и мн0г0 специалничк0 !



39.]------------>>> >ShiBaNiTe Ky4kI mEn Mn mE mrAzQt 6OtO pi4OvEtE f KrAKaTa Mi lAzQt MOgA Da tE naKaRaM dA sE rAzTrePeRi6 eDVa Li pO-dObRa oT mEnE sH NaMeRiSh...<<<<<-------- ---



40.мАлКа сЪм.. щЕ ПоРаСнА... СлАдКа сЪм..ИзЯж Ме...дИвА СъМ ..УкРоТи мЕ... ГоРеЩа СъМ... ЛеКо пИч щЕ Се оПАрИш...





41.Po-mAlKO iZgLeJdAm POvE4e sAm ...varxat e za men,a za druGiTe oStAnAlOTo..Ne PLa4a zA tOVa KoEtO sAm NqMaLa...oStAVqM dRuGiTe Da pLa4aT 4E sa NqMaLi MeN...i nE E vAjNo Da saM pArVa A EdINsTvEnA!





42.b1Di s?kSi B?Z KomPl?kSi Da t! v!kat KoLko $i slaDKa Bebsi , nO KAkyv 4ovek Si?OtgoV@rqSh Sl@dka S1m i S?k$i,No b@by t! kak@v 4ov?k $i?



43.нЭ сЪм пЭрФекТнЪ нО сЪм ЭфЭкТнЪ..фсЭ сЪм нЯкЪф пРобЛясЪк и фСе иЗлизЪм с тРясЪк..фСэ ЭднО сЪм нЪ кОриЦъ нЪ жЪлТо сПисАнИЭ, фсЭ сЪм цЭнтЪр нЪ фНимАниЭ...





44.В моето сърце някой пак е влизал, някой всичко е разбил, ти ли си това. С късчета лед в мен, ти ли си това. С късчета лед в мен, ти ли си това, с късчета лед от замръзнали сълзи. Някой е рисувал в мен, ти ли си това. Няма любов, не намерих любов, преобърнах всичко ала не намерих любов. Няма любов, нито лъч, нито звук или просто всичко си дал на друга...


45.ФеШъН гЛеЗоТиЙкА,вКуСнА кУрАбИйКа,СлАдКа КаТо АпЕтИтНа ХаПкА,заБиВаМ се В СъРцЕтО Ти КаТо ПирОнЧе СлАдКо,Аз сАм ТвОеТо СеКсИ бОнБоНчЕ..........



46.тИ бЕшЕ тОзИ,кОйТо иСкАх дА пРеГъРнА... тИ бЕшЕ тОзИ, кОйтО мЕчТиТе пАк мИ вЪрНа. В мОеТо мОмЧЕ оТнОвО иСкАм дА тЕ пРеВъРнА,зНаЙ щЕ мИ е тРуДнО гРъБ дА тИ оБъРнА !!!

47.Ще ПлАчЕш За МеН,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН ! Ще КоПнЕеШ Да СаМ ТвОЯ,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН!СаМо,Че ЕдИнСтВеНаТа РаЗлИкА МеЖду ТеБ И МеН Е,Че Аз Го ИсКаХ.. САМО ОНЗИ ДЕН !!







48.Iskam edin chovek da me chuvstva istinski.

Iskam dve ochi da me gledat strastno.

Iskam dve ustni da me celuvat nejno.

Iskam teb!!!

Mnogo li iskam???



49.Искам да ти кажа нещо много важно! Значи... и така! А-а-а ... о да! Да кажа, че искам да кажа всъщност какво трябваше да кажа? Мамка му! ОК! Да кажа просто 0бичам те!



50.Za6to me sre6tna ti v jivota?

Za6to celuna me taka?

Za6to ruka mi ti podade?

Za6to pleni ti moqta du6a?

Az znam, 4e v druga 6te se vlubi6,

makar, 4e se obi4axme taka... jalko...



51.Нарани ме! Знаеш го, нали?

Плаках! Ще плачеш и ти!

Виках! Не отговори нали?

Молих! Ще молиш и ти!

Исках! Но нямах нали?

Лъгах! Но лъга и ти!

Страдах! Знаеш нали?


Обичах! Ще обичаш и ти!


52.ВъЗмОжНо Ли Е Да ОбиЧаШ НяКоЙ ТоЛкОвА СиЛнО...ТоЛкОвА ИсКрЕнО...ТоЛкОвА ЧиСтО...Да ВиЖдАш В НеГо СъДбАтА Си...Да ВиЖдАш В НеГо СеБе Си...Да Си ГоТоВ Да ПоЖеРтВаШ ЖиВоТа Си За ДрУгИя...Да Си ГоТоВ Да Го ПоСлЕдВаШ НаВсЯкЪдЕ, За Да СтЕ ЗаЕдНо ЗаВиНаГи...Да ОбиЧаШ ЛюБиМиЯ Си И КоГаТо Го ВиДиШ ТяЛоТо Ти Да ТрЕпЕрИ, ОчИтЕ Ти Да Се ПъЛнЯт СъС СъЛзИ От ЩаСтИе, Че СтЕ ЗаЕдНо.И ВсЕкИ МиГ ПрЕкАрАн С НеГо Да БъДе МиГ На ЩаСтИе...И ВсЯкА НоЩ Да БлАгОдАрИш На БоГ, Че Го ИмА И Че Е С ТеБ, Че Те ОбиЧа ТаКа КаКтО Ти НеГо...Да ПоТъВаШ В ОчИтЕ Му...За ТеБ ТоЙ Да Е НаЙ-ПрЕкРаСнИяТ ЧоВеК На СвЕтА...НаЙ-ДоБрИяТ...НаЙ-НеЖ нИяТ...С НаЙ-МиЛоСъРдНоТо СъРцЕ...С НаЙ-ПрЕкРаСнАтА УсМиВкА...С НаЙ-КрАсИвИяТ СмЯх И СаМо ТоЙ Да БъДе В МиСлИтЕ Ти...Да БъДе В СъНиЩаТа Ти...Да БъДе В МеЧтИтЕ Ти...Да Се СлЕяТ В ЕдНо СъН И РеАлНоСт И ВсЕкИ МиГ, В КоЙтО Не СтЕ ЗаЕдНо Да СтЕ ЕдИн С ДрУг В МиСлИтЕ Си...КоГаТо ИмА БоЛкА...Тя Да Е ПоДеЛеНа МеЖдУ ДвАмА Ви, А КоГаТо ИмА РаДоСт Тя Да Е УмНоЖеНа И ИзЖиВяНа От ДвАмА Ви...ЗаВиНаГи ЗаЕдНо....Но ПоНяКоГа, КоГаТо ОбиЧаШ КаКтО Се ОбиЧа СаМо ВеДнЪж, А НеГо Го НяМа И ИдВа СаМо НоЩеМ В СъНиЩаТа Ти...В МеЧтИтЕ Ти...И ЗаСпИвАш БеЗ НеГо...И Се СъБуЖдАш СъС СъЛзИ В ОчИтЕ, ЗаЩоТо УтРоТо Го Е ПрОгОнИлО зАеДнО СъС СъНя... ЗаЕдНо С КрАсИвАтА МеЧтА...ТоГаВа ДуШаТа Ти ОтЛиТа...И Не Се ЗаВрЪщА...ОсТаВа СаМо БоЛкАтА...И СлЯпАтА ВяРа...И БеЗнАдЕжДнАтА НаДеЖдА, Че Ще Го ОтКрИеШ ОтНоВо НеГо...ЛюБоВтА...ДуШаТа Си...ПоВеЧеТо ХоРа Се СтРаХуВаТ От ДуМи КаТо ЛюБоВ И ЗаВиНаГи... ГоСпОдИ, КоЛкО МнОгО МоГа Аз Да Те ОбиЧаМ....




53.Знаеш ли какво е самота...изпитвал ли си я ...кажи!?! ЗНаеш ли как боли от любовта когато си един...Хиляди мечти за теб градя но остават неосъществими....Живота е една лъжа щом не мога да те имам...Нощите са пълни с болка...чувствата от скръб са напоени...Всяка моя мисъл е сълза...а сълзата капка кръв от моето сърце...Любовта огромна в болка и сълзи за миг се превръща...НЕ мога да живея в самотата,не мога аз да съм сама...В съня си виждам твоя образ...гласа ти е в моята душа....Но реалността е тежка и боли от любовта...Нямам сили да се боря за мечтите и да чакам да се разрушат...Болката оства във гърдите и съм безсилна да я залича...В живота си за пръв път така обичам от душа и от сърце..Но какво от това когато е неосъществима любовта?!...Мечтите да съм с теб са в самотните ми нощи....а истината е че съм сама...Сивата деиствителност мечтите ми убива и от мъка по теб кървави сълзи проливам...Съжалявам че се влюбих в теб защото просто няма смисъл...Съжалявам че се влюбох в теб защото нашите съдби не се пресичат...Дори за миг не съм усетила нежността ти...дори за миг не съм погледнала в твоите очи...дори за миг не съм докоснала лицето ти...но се влюбих , разбери!!!....Прости ми че се влюбих в теб...но сърцето победи...аз нямам власт над него и не мога да реша...то само реши че тебе ще обича и при тебе е сега...Прости ми че се влюбих....но сърцето ми те пожела!!!!





54.Сама съм...Спомням си за отиманлите дни, когато бях безкрайни...а сега минават толкова бавно...БЕЗ ТЕБ!

sexy_eJlz
02-09-2008, 10:04
Супер противно ми е когато някой започне да си пише настроението в скайпа...или ника или данните с МаЛкИ и ГоЛеМи БуКвИ...Подлудява меее : ))
Аз в момента съм със "Дим във главата и душата в небесата...Някой пак на земята а аз с цигарата в устата... "
Хахаха...доста често съм си писала и тва са хаус-ловерката която станала емо :D Мнооо кефи :D
"Искаш да си звезда..?Сядай на елхата...! " също много ме кефи... : ))
Доскоро бях със "Моля въведете с МаЛкИ и ГоЛеМи букви крилатата фраза,която...ще спаси света :D "
Някои от нещата са ми от текстове на песни..предимно рап : )) Предимно на Еминем..Примерно "Вместо да пикаеш в огъня,влез в него : ) "
Бе много са...Като ме мързи или си пиша коя песен слушам...или си оставям празно балончето...Ебала съм го :D
Към авторката-наистина не е оригинално да искаш от форум ОРИГИНАЛНО И ЗАБАВНО текстче,което да си напишеш на скайпа.... :D

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

xXxScreamxXx
02-09-2008, 18:16
google za teq cel nqma li ?! :? .... tav tyka ne ti e dir.bg ;)

InFluEnCe
02-10-2008, 04:04
wтF?! :lol: ti ne znaisH li cHe za tiq sp0meni ima saiTowe?! :lol: w googe kaTy napisHisH ima sypeR mNn!! :)

tankistabg
02-10-2008, 08:13
И една класика

Ям, пия, Еба и бия, душата в рая и хуя до края!

SeaEatsShips
02-10-2008, 09:27
напиши 'Ich bin Muschi' 8-)

bal0nessa
02-10-2008, 10:17
напиши 'Ich bin Muschi' 8-)

:lol: :lol: :lol: не разбирам немски ама точно тфа го знам :lol:

luckygirl92
03-02-2008, 15:41
MiLi4kA,iStInAtA BoLi,AmA nE Si! TeBe Li E cElYvAl? Ni6tO NaLi Po ToVa VrEmE mEnE E rEvNyVaL! S TeBe Li E sPaL? Ni6tO,nAlI pAk Za MeNe E mE4tAl...

When one door of happiness closes,another opens...but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us...

sexy_eJlz
03-06-2008, 17:57
Ам някой има ли такива, ама на English? :(

sladku_bebzi
03-06-2008, 20:17
Nqkoi jeni sa rodeni da badet Emblemi i da sa na varha,a za drugite ostava Nelepata uchast da gi kopirat!

Ne mi puka za vas mom4eta,ne mi puka za typata liubov...az sym prosto edna macka bez syrce 6toto edin ne6tastnik mi go vze …

мОгА дА †э нАкА®Ам дА ©э ®А熮ЭпЭ®Иш ?двА Ли пО ДОб®А О† мЭнэ щ? нАмЭ®Иш...в©ЭкИ ПИч зА мЭн нА ОпАШкА ©э нА®ЭждА..©АмО †oЯ дЭ†У ©и ©†®УвА ©э п®Эд®ЭждА !!!•¤.°•BсЭкИ яК иСкА дА мЭ вИжДа, ВсЯкА ВтОрА мИ зАвИждА..•°.¤•

»»»...НеДеЙ дА сЪ НаДуВъШ..зА МеНе пЕт ПаРи нЕ сТрУвЪш..нА дРуГа НоМеРаТъЪ сИ пРаВи,НеКа тЯ дА тЕ ТъРпИ..

КрАсИвА,мНоГо ДиВа,зАкАчЛиВа,ЗаЯдЛиВа,рЯ Ко ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас!

Сьнят E друг жив0т ,живоT в кOйто имAш BCичко.Ако ме желAEш...зAспивай

Все едно е от корица на списание,винаги е център на внимание..Вижте как вллиза с гръм и трясък,четете за тая луда кукла всеки Вторник в "Блясък"

53.ЗнAм,Че тЕ боЛи[!]...ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи [!] ...иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ[?]...Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти...[!] С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа [!]...НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаМ оСтАвАш [!]...

ObIcHaM kOgAtY mE oBiChAt...ToVa Me KaRa Da Se ChUsTvAm SpEcIaLnA...

MaLkA I SlAdKa, zA BaTkOvCiTe sUm zAgAdKa .SaMo s pOgLeD Gi pLeNqVaM,S UsMiVkA OpItOmQvAm ,a s cElUvKa oPuStO6AvAM!!

propusk
03-11-2008, 16:47
www.nai-qkite-spomeni.dir.bg

;)

pA
05-05-2008, 18:48
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :DАй'м ин сайкъл :lol:

Сега гледам новото и съобщение:

"Ай ем Барби Гърл,
няям грам акъъъл,
много съм фантааастик,
ама съм от плаааастик."

само ти давам идея :D
хаха това го знам така:
Аз съм барби гърл
нямам хич акъл
имам гадже Кен
е*ем се всеки ден :D

cicaaa
05-05-2008, 19:12
"Когато изгубиш най-ценното отвътре те гризе само "

в момента съмс тва от еидн филм е Смъртоносно Желание

xXxScreamxXx
05-06-2008, 08:07
Ши'с блонди енд търтийн.Уот'с иор екскюз? :DАй'м ин сайкъл :lol:

Сега гледам новото и съобщение:

"Ай ем Барби Гърл,
няям грам акъъъл,
много съм фантааастик,
ама съм от плаааастик."

само ти давам идея :D 8-)



и ся новото въведение :
Ай ем Барби Гърл,
няям грам акъл
няма ве4е ...
щот изте4е ....



:D :D :D :D

japixloops
05-06-2008, 08:29
ха ха хахаха ! Даваите и за момчета Бреи :) :grin:

NH3
05-06-2008, 09:54
tolkoz urina v taq tema ne sym prepolagal 4e 6te ima

Shadow_Walker
05-06-2008, 10:24
Ами честно казано изобщо не помня такива "спомени" ...
Обикновено на скайп слагам усмивки, нещо което да описва насторението ми, някакви простотии,разни смешки и вицове, клипове...бла бла.
Иначе ако искам нещо като стихче - сам си го измислям.

Примерно имаше един период, в който постоянно на мууд-а ми стоеше
"Със черно червило
И бял, бледен тен,
В душата мъртвило,
Сърцето във плен. "

мда, доста объркана работа ^^

air_J
05-06-2008, 12:36
Положението е трагично... :?

mimenceto666
05-06-2008, 19:44
http://skypefun.net/BG-index.html

PollyPoi
05-06-2008, 21:28
If you wanna be пиян,drunk ракия,not айрян!!!! :grin: :grin:
Тва е най доброто!!

ZaHaRcHe
03-21-2009, 21:27
485 o.O

woshata
03-21-2009, 21:32
i smisula da digne6 temata be6e ?

Jesus
03-21-2009, 21:34
i smisula da digne6 temata be6e ?
Е как по-яко нещо то 485 о.О няма

mArMaLaDkA
03-21-2009, 21:37
Най-готиното текстче за Скайп задължително трябва да е от новата песен на Андрея,Мария,Деси Слава и други хитови изпълнителки.Задължително е да цвъкнете и някоя друга мъдра мисъл-нищо,че не знаете кой я е казал,нито кога,поводът също не е важен...важното е,че вие сте една госпожица,която изпъква с интелект и мъдрост сред другите абонати.Просто чудесно ще е и ако пишете с мАлКи и гОЛеМи БуКвИ(показах нагледно).На добър час,девойки и девойчовци(тук се излигавих)!

woshata
03-21-2009, 21:37
i smisula da digne6 temata be6e ?
Е как по-яко нещо то 485 о.О нямаne se sumnqvam .. daje mislq i az da si go slojq na profila <3

eple
03-21-2009, 22:43
Просто чудесно ще е и ако пишете с мАлКи и гОЛеМи БуКвИ(показах нагледно).


mArMaLaDkA :-o

DimovB
03-21-2009, 22:44
кУчКъ сИ, Ну МоЯтЪ!

eple
03-21-2009, 22:50
аве мен много ме дразни некой като насложи по хиляда целувки,слънца,мечки и секви други емотиконки

FockidyFockFock
03-21-2009, 22:50
:lol:

DimovB
03-21-2009, 22:52
[X] (smoke) out (smoke) everything is gonna be alright ! ... you are just a sexy booy ... :*you are just MY sexy booy :*

направо копирах от скайпа на едно съучениче 8-)

Jesus
03-21-2009, 23:02
I'm telling you this because you don't get it. You think you get it, which is not the same as actually getting it. Get it?

gangstata
03-22-2009, 00:00
Иди кажи на баща ти да те напердаши...

Riot
03-22-2009, 08:33

Lucho
03-22-2009, 08:50
Поздравление за рожден ден ! Много е добро !

Пожелавам ти: Яки запивки (beer), чаровни забивки (heart), и много усмивки :), успехи в бранша ;), и чупки в ханша (dance), здраве в изобилие (happy) и радост до безсилие (sun) !

А ето и следните думи написани в емотиконки:

Fuck you:


(finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger)
(finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger)
(finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger)
(finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (mooning) (finger) (finger)
(finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger)
(finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger)
(finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger)
(finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger)
(finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger)
(finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger)
(finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger) (finger) (finger)
(finger) (finger) (finger) (mooning) (finger) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (mooning) (mooning) (finger) (mooning) (finger) (finger)
(finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger) (finger)


OK:


(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)8-)8-)8-)(*)8-)(*)(*)8-)(*)
(*)8-)(*)8-)(*)8-)(*)8-)(*)(*)
(*)8-)(*)8-)(*)8-)8-)(*)(*)(*)
(*)8-)(*)8-)(*)8-)8-)(*)(*)(*)
(*)8-)(*)8-)(*)8-)(*)8-)(*)(*)
(*)8-)8-)8-)(*)8-)(*)(*)8-)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)



HATE:


(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)( music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(m usic)(music)(music)(music)
(music)(rock)(music)(music)(rock)(music)(music)(ro ck)(music) (rock)(rock)(rock)(rock)(music)(rock)(rock)(rock)( music)
(music)(rock)(music)(music)(rock)(music) (rock) (rock)(music)(music) (rock) (music) (music) (rock)(music)(music)(music)
(music)(rock)(rock)(rock)(rock)(music)(rock)(rock) (rock)(music)(music)(rock)(music)(music)(rock)(roc k)(rock)(music)
(music)(rock)(music)(music)(rock) (rock) (music)(music) (rock)(music) (rock) (music) (music) (rock)(music)(music)(music)
(music)(rock)(music)(music)(rock)(rock)(music)(mus ic)(music)(rock)(music)(rock)(music)(music)(rock)( rock)(rock)(music)
(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)( music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(m usic)(music)(music)(music)

Сърце на фона на български флагове:


flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h) (h)(flag:bg)(h)(h)(flag:bg)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)
(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h)(flag:bg) (flag:bg)(h)(flag:bg)(flag:bg) (h)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)
(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)
(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(h) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)
(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg) (flag:bg)(h)(flag:bg)(h)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)
(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)(h)(flag:bg)(flag:bg) (flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)(flag:bg)

Голямо сърце като $ отзад буболечки и звезди:


(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(cash)(cash)(cash)(cash)(cash)(cash)(bug)(fl ag:us)(cash)(cash)(cash)(*)(*)
(*)(cash)(flag:us)(cash)(cash)(flag:us)(cash)(bug) (h)(bug)(cash)(cash)(cash)(cash)(*)
(*)(flag:us)(cash)(cash)(cash)(bug)(bug)(h)(h)(bug )(cash)(cash)(flag:us)(cash)(*)
(*)(flag:us)(cash)(cash)(bug)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(bu g)(flag:us)(cash)(*)
(*)(cash)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(h)(h)(bug)(h)(h)(b ug)(cash)(*)
(*)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)( h)(bug)(*)
(*)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)(h)(bug)(cash)(bu g)(bug)(cash)(*)
(*)(cash)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(fl ag:us)(cash)(cash)(*)
(*)(cash)(flag:us)(cash)(bug)(h)(h)(h)(h)(h)(bug)( flag:us)(cash)(flag:us)(*)
(*)(cash)(cash)(flag:us)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(h)( h)(bug)(cash)(cash)(*)
(*)(cash)(bug)(bug)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)( h)(bug)(cash)(*)
(*)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)(h)(bug)(bug)(h)(h)(bug )(flag:us)(*)
(*)(cash)(bug)(h)(h)(bug)(h)(h)(bug)(h)(h)(bug)(ca sh)(cash)(*)
(*)(cash)(cash)(bug)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(bug)(cash)( flag:us)(cash)(*)
(*)(cash)(flag:us)(cash)(bug)(bug)(h)(h)(bug)(bug) (cash)(cash)(cash)(cash)(*)
(*)(cash)(cash)(cash)(cash)(bug)(h)(bug)(cash)(cas h)(cash)(flag:us)(cash)(cash)(*)
(*)(*)(flag:us)(cash)(cash)(cash)(bug)(cash)(flag: us)(cash)(cash)(cash)(cash)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


Буквата о, като гадно е, има иконки finger, прозяване...


(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)( drunk)(drunk)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(drunk)(mooning)(mooning)(drunk)(moo ning)(mooning)(drunk)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(mooning)(headbang)(headbang)(headba ng)(headbang)(headbang)(mooning)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(mooning)(headbang)(headbang)(finger )(headbang)(headbang)(mooning)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(mooning)(headbang)(headbang)(headba ng)(headbang)(headbang)(mooning)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(drunk)(mooning)(mooning)(mooning)(m ooning)(mooning)(drunk)(drunk)(drunk)
(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)(drunk)( drunk)(drunk)(drunk)(drunk)

:)

Joc
03-22-2009, 08:55
кой ги ползва тея простотии...

uBu4k0
03-22-2009, 09:03
Иди кажи на баща ти да те напердаши...

хаха :) :grin:

glezlata7
02-06-2010, 10:42
КаЖи Ми КаК дА сПрА с ТеБе дА гРеШа....? УсЕщАм ТяЛоТу ТИ...А тИ уСеЩаШ лИ.....? РаЗтАпЯм Се СеГа---Ф тФоЯтА уСтА...КаТу КуБчЕ лЕд...ХаРеСфА мИ тАкА...ИсКаМ тЕе...ЕлАаа...



ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи...ГлЕдА нИ лУнАтА и МиГа уНеМяЛа..ТаКиВа ЦеЛуВкИ тЯ дО дНеС нЕ е ВиДяЛа..тОвА сЕ кАзВа сТрАсТ..Не ПоМнЯ кОя сЪм аЗ,Но зНаМ чЕ нЕщО сУпЕр Се СлУчВа МеЖдУ нАс... :-)