PDA

View Full Version : Какво да направя?



slAduk17
02-05-2008, 13:23
Ух мн се нерва на самия себе си защото скоро скъсах с приятелката си с която бяхме мн време но просто магията м/у нас изчезна и двамата го приехме нормално са като не се обичаме вече всичко да свърши и така аз преди още докато ходех с нея се занимавах с едно друго момиче ам уж само приятели ама тфа момиче малее е уникално красива но тя ми каза че иска да сме само приятели и аз още тогажа и казах ок и сега тя само ми пише по скайп смс-и по цял ден си пишем ии нз тя е мн хубава и ми вика на 14-ти ще съм сама и аз и викам хаха шанс аз няма да съм сам трябва и подарък да купувам и тя ми вика що влюбен ли си и аз даа в себе си хаха и после пак ме пита ай кажи с кой ще си на 14 и аз ми незнам още и аз и викам ти ко ще прайш тогава и тя еми аз имам концерт тогава (тя танцйорка) ако искаш ела ми вика хаха ама незнам дали да хода или не незнам тя какво очаква и иска от мен държим се само като пряители пък и до скоро все ми говореше за нейния там бивш и ме обърква така а пък и сега като ми показва че има интерес към мен.. ии вече може би не ме кефи толко мн и винаги така става харесвам някое момиче и права кво ли не тя да ме хареса и тя ме хареса и вече не я искам .. пфф не трябва да стане така и с това момиче но незнам какво да направя :(

hooliganka89
02-05-2008, 13:37
Няма нищо ще се оправиш :-D

antifreeze
02-05-2008, 13:38
еми виж ся винаги когато получиш нещо губиш интерес към него и бтв точно по този начин можеш да разбереш кога нещата са нещо повече от обикновено увлечение ...а щом смяташ че тя е започнала да проявява интерес (и ти си сигурен какво искаш) мисля че съвсем спокойно можеш да опиташ намекни и го ако тя не го желае просто ще се отдръпне а ако ти отговори поеми нещата в свои ръце... нищо не губиш... :)

makarona
02-05-2008, 13:41
незнам какво да направя :(

Временно е (поне при повечето)! Повечето момчета искат да се докажат ,че могат да забият някое моме и като го направят се запътват към "следващия обект" (в случая момиче) :)

hooliganka89
02-05-2008, 13:53
Нямал интерес,ами ти ако харесшваш някое момиче на и тя така изгуби интерес хубаволи ще ти е ?

slAduk17
02-05-2008, 14:01
ami gubq si interesa kvo da naprava a ina4e tq e adcki krasiva i si4ki i se natqgat puk tq si4ki reje haha i sme si priqteli se e s mene haha otivam do tqh maika i mi vika gosho za ra4i4ka q vzima6 i q pribirash i az da be mn qsno haha i taka mn se privurzah kum neq po nqkuf na4in puk sega kato znam 4e i tq me iska haha ne6to ve4e ne me kefi tolko haha a puk i kogato az q iskah tq vika samo fr-ta

hooliganka89
02-05-2008, 14:11
Хахаха аз ти вика щом нямаш инатерес вече ахаха такова,кво си се разписал тука такова ахахаха като не я искаш такова ахаха ние какво можем да направим такова ахахаха :?: :?: :?:

BlueFace
02-05-2008, 14:22
Хмммм мене адски мн ме надразни факта 4е постоянно казва6 само "тя е адски красива"... Само това ли има зна4ение за твб ..Явно да щом токова бръзо губи6 интерес...Пък и ако няма6 недеи се хва6та 6тото само тя 6те бъде наранена после... :)

hooliganka89
02-05-2008, 14:24
Съгласна.

slAduk17
02-05-2008, 14:38
ami tq naistina e mn krasiva i ako trugna s neq 6e sum ebati pi4a si4ki 6e vikat auU toi trugna s iveto be basi pi4a haha vupreki 4e sme priqteli s neq i tolko mn ne6ta sme si kazali ne e samo tfa ot zna4enie tq ne samo e krasiva puk i e umna trenira tq dori nqma vreme da izleze ot daskalo v tqh u4i posle trenirovki do 9 i se pribira i v skype s mene haha i kogato moje izlizame iskam da trugna s neq za6toto q haresvam nali ama gubq interes burzo i sega use6tam malko sum zapo4nal da gubq interes puk ako sme zaedno trugnem i az pff se otkaja ot neq i q preeba ;(

анонимка
02-05-2008, 14:56
Пффф та ти не знаеш какво искаш хахахахха....Първо разбери какво искаш ти самия хахахахах...Недей да забъркваш и момичето в твоите хахаха истории!Щом сам разбираш че губиш хахаха интерес какво си ни запитал нас какво да правиш хахха? просто си намери друга "играчка"(защото по твоите думи момичетата за теб са само това!) и остави наистина свястното момиче(поне по описанията , които даде) хахах на мира хахха!!!

slAduk17
02-06-2008, 07:31
govorih si s neq sno6ti i qvno iska da sme samo priqteli..

анонимка
02-06-2008, 10:44
govorih si s neq sno6ti i qvno iska da sme samo priqteli..Правилно решение е взела!

coolkiss
02-06-2008, 11:03
Ми играе си с тебе. Така става, като от мъж се превърнеш в п***а.
Вместо да и вървиш по гайдата- вземи ти инициативата - покани я някъде - не на 14 - мани ги тия глупости, седни до нея - до като си приказвате КИНО - галения, милвания, докосвания - и постепенно я налазваш...

slAduk17
02-06-2008, 11:30
Znam kak se pravat teq ne6ta .. ;) coolkiss samo 4e tq mi dava si4ko smisul sedim si gu6kam si q cunkam si q ama sno6ti pi6em si sms-i 6ot az bqh navunka imah sre6ta.. hahaha i tq znae6e nali i vika priqtno prekarvane i az misi i taka iskarah si sre6tata tq be6e s edna bivsha i vsi4ko mn hybavo tam za 14-ti da sme zaedno az i govorih nekfi gluposti i taka pribiram se i pi6a sms-i na tfa momi4e i tq po4va da mi obqsnqva kak sno6ti si mislila za bivshiq si nekfi takifa i az i vikam of are misli si za nego i tq nee sega za teb 6te si mislq i nekfi e takifa dneska az otivam na kafe i tq mi (call) i vika kude si i az mi na kafe i tq ai ako iska6 ela sled 20 min pred moito daskalo da se vidim i az ne nemoga i tq uh aide ti kude si az 6te doida togava i tq doide vednaga s taxi a tq u4i dosta dale4 ot moito u4ili6te i doide za 20 30 minuti govorehme si i vika ai 4ao 4e imam kontrolno haha i obratno s taxi i za kvo dade 10 leva za taxi za da se vidim za 20 minuti haha obukrva men mNogoO..

hooliganka89
02-06-2008, 11:37
Оф дай ми скайпа на тая готина мацка дето се е обаркала да се занимава с теб.Ти много работи с мислиш,че знаеш и вече хората ще кажат,че с тръгнал с нея а у голям прас.Мале как ме нервиш нямам думи,дай скайпа на малката госпожица аз да и кажа две три думи.

The_69
02-06-2008, 11:42
Momичето ти пуска нишан-възползвай се- мн ще се зарадва ако отидеш на представлението й и пред вс и подариш кутия бонбони и цветя, уж само да я поздравиш :grin: - а и приятелките й от състава ще те харесат и може и те да пмогнат.

slAduk17
02-06-2008, 11:44
haha hooliganka89 iska6 mi preebe6 tuka taktikite haha kak 6e ti dam neiniq skype ahhaha
The_69 dam tfa e ideq ama puk ako onq neiniq bivshiq doide 6e se polu4i mn tupo .. shot tq mi vika 4e mislila da go pokani da q gleda puk toi nqmalo da doide imal rabota nekfi takifa a toq kak moje da e tolko zle da izpusne momi4e kato neq .. naray ninam..

BlueFace
02-06-2008, 11:48
ami tq naistina e mn krasiva i ako trugna s neq 6e sum ebati pi4a si4ki 6e vikat auU toi trugna s iveto be basi pi4a haha vupreki 4e sme priqteli s neq i tolko mn ne6ta sme si kazali ne e samo tfa ot zna4enie tq ne samo e krasiva puk i e umna trenira tq dori nqma vreme da izleze ot daskalo v tqh u4i posle trenirovki do 9 i se pribira i v skype s mene haha i kogato moje izlizame iskam da trugna s neq za6toto q haresvam nali ama gubq interes burzo i sega use6tam malko sum zapo4nal da gubq interes puk ako sme zaedno trugnem i az pff se otkaja ot neq i q preeba ;(

О боже мой :shock: :shock: . Ти маи гледа6 само вън6ния вид...
"пък и е умна вика"....Тва някъф бонус ли тряя да е...За6то вън6ният вид по4на да играе толкова голяма роля....(Не казвам 4е няя зна4ение,има)Ли4но аз предпо4итам да ходя с някой хубаво умно моми4е вместо с някой супер яка дето няя грам мозък... :? :?
П.П. Ако съм разбрал гре6но sry ама на мене така ми прозву4а....

hooliganka89
02-06-2008, 11:52
Абе тоя е много шибан иска я не я иска и се мисли за супер гъзарче,а съм сигорна,че е някав супер...няма да коментирам.Тоя приказва много несмислени неща.Един съвет мисли малко преди да пишеш тук и преди да говориш.

BlueFace
02-06-2008, 11:55
Абе тоя е много шибан иска я не я иска и се мисли за супер гъзарче,а съм сигорна,че е някав супер...няма да коментирам.Тоя приказва много несмислени неща.Един съвет мисли малко преди да пишеш тук и преди да говориш.
+1 :)

slAduk17
02-06-2008, 12:23
hehehehe hoolignka89 qq si kaji skype pls haha

the_uNf0rgIv3n
02-06-2008, 12:29
Нищо не ти пречи да опиташ бе. Представи си, че нещата се получат ... Нямаш други проблеми като да си влюбен в някоя, да излизаш с още 52365234 момичета ... мятай се! Поне няма да си сам на 14!

slAduk17
02-06-2008, 12:46
be predi malko i zvunq i vikam kude si i tq na kafe i az i vikam 6e hodi6 li na tanci i tq dam i az e ve4e trqbvashe da si se pribrala i az nali da doida s teb da te izprata taka se bqhme razbrali i tqq vika ee ne imam rabota nqma da moga .. luje nqma nikva rabota samo me razigrava

hooliganka89
02-06-2008, 13:16
slAduk17 Защо ти е моя скайп?
Ако харесваш наистина момичето добре пробваи се с нея,ако се правиш на интересен и се чудиш как да с вдигнеш самочуствието недей се занимава с момичето,че някой пут ще попаднеш на някое лошо момиче като мен и ще ядеш бой :razz:

slAduk17
02-06-2008, 13:24
hahaha mii tq samo me razigrava .. a btw hooligankata ot dimitrovgrad li si??

Alli
02-06-2008, 17:37
""сега като ми показва че има интерес към мен.. ии вече може би не ме кефи толко мн и винаги така става харесвам някое момиче и права кво ли не тя да ме хареса и тя ме хареса и вече не я искам .. пфф не трябва да стане така и с това момиче но незнам какво да направя ""

tva mie predelno qsno az imah s6attata styacia noaz igraq rolqta na tova 'tvoe momi4e' taka me harevsashe doabr priatel i a zmn mu revah za bivshia noz naeh 4e toi me haresva i kvo stana ia z iskah smaofr da sme ama nai nakraq zeh 4e se vlubih v priatel4eto traganhme po4nah d amupokazvam kolko mnogo mi puka i kolkogo obi4am i toi kakvo...prosto zagybi interes i ot tolkova vluben v men sega e oteg4en... e :? za tova vnimavai kakvo pravish i vij dali si sigyren v 4ystvata si za6toto mojesh adski mnogo da q naranish kakto bqh naranena az :? a i edin vapros : kogato zagybiosh interes kam momi4e 6tom tq pokazva 4e i pukaz a teb,a spre da go pokazva ima li shans da ti se zavyrne interesa>?

slAduk17
02-07-2008, 10:23
edin vapros : kogato zagybiosh interes kam momi4e 6tom tq pokazva 4e i pukaz a teb,a spre da go pokazva ima li shans da ti se zavyrne interesa>?

dam kato tq ne mi pokazva 4e me iska aaz pov4vam da q iskam haha nekfi igri4ki :D :D ama to ve4e mina tqq ne6to si zagubi interesa kum men puk az nemoga samo po neq da ti4am tui 4e sig 6e si ostanem samo priqteli i si namerih momi4e s koeto da sum na 14-ti no ako mojeh da sum s tfa deto az isakm 6te6e da e super am qvno tq vse o6te obi4a bivshiq si nqma smisul da se butam tam dety ne me iskat

Alli
02-07-2008, 15:15
aham qsno zna4i i az sega trqq se pravq na bezrali4na za da podeistva :razz:

pepita87
02-13-2008, 15:31
Риск-Печели....Риск-Губи... :P

hooliganka89
02-13-2008, 15:41
Под профила ми пише-Местожителство Димитровград,повече от ясно е от къде съм.Поънаваме ли се ,че питаш ?

rashito0o
02-13-2008, 15:44
след време ще загубиш интерес по нея