PDA

View Full Version : как е наи-добре за всички?



lord_man
02-05-2008, 13:34
Здравейте.Аз съм абитуриент тази година.Както всяка година и ние си имаме бал.Само че не мисля, че ще е едно прекрасно и незабравимо събитие. Защото както всеки нормален човек, и аз искам да имам дама на бала.Искам приятелката ми да ме предружава през цялата бална вечер. Но не всеки мисли така. От моя клас ще има само още две момичета,които ще си водят приятелите,но буквално целия клас е против това.Получиха се караници помежду ни.Накрая се наложиха над нас и казаха да избираме между тях и приятел/ките ни.Това е най-глупавата постъпка за толкова години заедно.После се указа, че само ние тримата от целият випъск щели да сме със предружители.Става ми гадно,защото приятелката ми е от известно време в чужбина и ще си дойде специално за моят бал.Много ми е кофти,как да и кажа недей идва, като аз самия искам да е с мен.Та с най-голямата си наглост казаха да я извикам да ме предружи до мястото, където ще се събираме класовете и после да си тръгне.После пак като стане време да се махаме от ресторанта да я извикам и да сме ходили заедно на дискотека.Един вид еласи върви си.Тъпо е и нелогично. :smt075 Не знам, не знам какво да правя, а няма време никакво.Моля,дайте съвет,не знам как ще е най-добре за всички.С никого не искам да се карам.......

ThunderGoddess
02-05-2008, 14:25
Абеее я си вземай момичето на бала и си прекарай една от най-хубавите нощи изобщо в целия ти живот спокойно! Оставяй ги тия изроди - ако нещо не им изнася, да се махат те :D . А-а-а-а, ще ти казват кой ще си водиш. Като дадеш пари за куверт на приятелката ти, платиш на заведението и т.н те изобщо не може да ти се месят пък. Размахай им среден пръст на балната вечер :D Сериозно!

lord_man
02-05-2008, 14:33
abe znaesh li kvi sa kyrvi myrshavi teq be :smt097 .ne stiga che shte mi reshavat s kogo da byda daje i pravila mi nalagat.az ne iskah da se snimam za albuma,makar che i tam imahme mnogo sporove,samo che az ne se namesih.prosto oshte ne moga da se prestrasha, che shte se karame kato malki deca :smt013 .za tova se syvetvam s vas.i mnogo vi blagodarq che se otzovavate,exxxx dobre che edin fr me podkrepq inache kakvo shtqh da pravq bez noge v tozi typ klas exxxx

gamercheto_
02-05-2008, 15:04
те са ти съученици а не шефове!казваш им че няма да я вземаш за да не мрънкат и на бала ти си я вземаш и си я водиш с теб като ПИЧ! то до някаде и те са прави защото искат да се саберете целия клас за последен път но е идоистично да те принуждават да я оставяш!а още по малко след като ще дойде само за бала ти!няма да ги слушаш и това е

lord_man
02-05-2008, 15:27
kakvo ti vnimanie be batka.te sa si nqkva grupichka zatvorena,koqto komandva parada i vyobshte ne se interesuva kak sme ostanalite i kakvo mislim po dadeni vyprosi.ta chas sega li se setiha da ni obyrnat vnimanie?ulptimatomi shte mipostavqt...... :booooomb:

koman
02-05-2008, 15:28
те сигурно нямат и се комплексират :) ... знам ли ама нетрябва да им се връзваш на акъла ! вземай приятелката си и си изкарай жестоко ! няма след време да съжаляваш че на бал-а ти не е била приятелката ти я ... пък ако тея почнат да ръмжът много много винаги може да се отделите с приятелката ти някаде // въпреки че не те съветвам // ! айде успех и знай че тва ще е твоята вечер !