PDA

View Full Version : Ам..искам да се запозная с нови хора



monityY
02-05-2008, 14:45
Търся си нови приятели... От София съм..Ако има тука истински хора,свестни,които знаят какво искат,не са лицемерни и не са предатели,интриганти..Може да пишете..! ТФа не е обява,просто искам да се запозная с нови серизиозни хора...Скайпа ми е:monika3948 ! Ако смятате да ме добавите, само за да се запознаем и да се идим кой от де е и до там..Не се занимаайте..Писнало ми е да си "пиша" с хора които не пишат изобщо и си имат други си приятелчета (не че има лошо) и не намират време да си лафят с мене..Препоръчително да пишат хора от София.. :) Ще се радвам да ми пишете ..

П.П-на 14 съм... (момиче)

gamercheto_
02-05-2008, 14:51
абе то да ти кажа баш като обяви си е!амм ти сама трябва да прецениш един човек дали е сериозен или не по начина му на говорене,писане,държанието му и най-вече действията му!аз мога да ти кажа че съм мн сериозен ама да съм пълен лиолио!

monityY
02-05-2008, 14:53
Ами не,не е обява..Щото приятели по обява не се намират..Не може да си кажем "вече ще сме бест фр форевър" и айде готово..Всичко става от само себе си..Просто искам да се запозная с нови хора и ако са сериозни да пишат,пък от там на татък каквото стане..

gamercheto_
02-05-2008, 14:55
абе то ми е ясно това!въпроса е че няма бест фр форевер!ако не си го разбрала сега е момента!всеки рано или късно те прецаква :)

monityY
02-05-2008, 15:10
Хах.. мда ..но искренно се надявам че има и такива хора някъде и се надявам да ги срещна,пък каквото ще да казваш! :)

gamercheto_
02-05-2008, 15:21
е че сега какво толкова ти казах :)

IrReplacaBle
02-05-2008, 15:36
Тъпичко е според мен...Които има желание да се запознава с теб и без обяви ще го примамиш...

LiLGrizzly
02-05-2008, 15:58
fenka na kamelia :? e i az sym i fen no samo bez drehi 8-)

chipi_kaoo
02-05-2008, 16:05
Тук съм. Само, че ме мързи да те намеря, и не съм от София. На ЛС ти пращам скайпа ми (сга не съм там) и когато имам време ще си пишем. :-P

ToySoldier
02-05-2008, 16:20
тук стана малко като сайт за запознанства :D :D

ilenceto
02-05-2008, 16:26
Не е ли по-лесно да излезеш и да си намериш реални приятели,а не виртуални,да,по-трудно е,но по-значимо.Истинските приятели не се намират така"чрез обява в нета" те се търсят на вън,макар и да е по-трудно. :)

monityY
02-05-2008, 17:08
Ами не,не е обява..Щото приятели по обява не се намират..Не може да си кажем "вече ще сме бест фр форевър" и айде готово..Всичко става от само себе си..Просто искам да се запозная с нови хора и ако са сериозни да пишат,пък от там на татък каквото стане..

Сама го казах,защо го повтаряте?Не съм фенка на Камелия ве.. Мноо сте зле..АаАаа какво предлагате да изляза и да питам секи срещнат иска ли да се запознаем?Просто казах че искам да се запозная с нови хора.. Лошо ли има в тфа?Първо за по скайп,па после ще видим...

ToySoldier
02-05-2008, 17:14
трудно е да намериш човек с близък до твоя характер в някви измислени чатове..Но все пак ти пожелавам успех :)

mhmhmhmhm
02-05-2008, 17:17
Не съм фенка на Камелия ве..

lyDa fEnKa Na KaMeLiQ!!!
8)

monityY
02-05-2008, 17:22
Не съм фенка на Камелия ве..

lyDa fEnKa Na KaMeLiQ!!!
8)
Охоо.. ама тфа още седяло.. Тряя го махна,но сериозно не слушам чалга :)

l2p4fs
02-05-2008, 17:28
nvm sorry ако си се засегнала от мнението ми.

monityY
02-05-2008, 17:36
Офф изобщо незнаеш къф е случая за да ме съдиш.В тоя тъп форум аз не можах да влезна повече от 2 месеца,защото нещо се бъгваше-незнам защо!Накрая админите оправиха проблема и през тези изминали 2-3 месеца,аз мноо се промених,като казвам че не слушам чалга,начи не слушам,няя смисъл са лъжа.. В чалгата няма нищо лошо.. Освен тфа че вече я намразих и се осъзнах.. Аз ако си криех музиката която слушам нямаше да търся искренни и свестни хора тука,щото истинските хора би трябвало да не се интересуват от музиката или дрехите на отрещния събеседник.. А да се интресуват от характера му..Мислети си че слушам чалга,както искате,явно ако слушах чалга,нямаше да искате да си пишем..Пуу добре че не слушам,ама ква файда?Вече се разбра че не сте истински хора.. Не ГОВОРЯ за всички.Той си знае за кой!

GreenFairy
02-05-2008, 18:38
Хах, момиче, нищо лично, ама тва е супер адски тъпо... аз съм от София на 16 години, но ти препоръчвам да не си търсиш приятели от скайпа... Тва е проблема на много хора, мислят си че като си пишат по скайпа вече е станало кой знае какво... Държиш се мило, усмихваш се, а човекът от другата страна изведнъж ти казва: "Не мога да спра да мисля за теб, много те харесвам"... Кофти е, щото най-вероятно не се получава... Ох, извинявай отклоних се от тва което щях да ти кажа...

Мисълта ми беше там, че темата звучи прекалено обвързваща, а хората не винаги са готови за нещо подобно... Виж за какво става дума: "Писнало ми е да си "пиша" с хора които не пишат изобщо и си имат други си приятелчета (не че има лошо) и не намират време да си лафят с мене.."
Какво трябва да значи това, че трябва да отдадем цялото си време за да си пишем с теб, така ли?!? Че аз не пиша на никой, който се сети за мене отговарям и пиша, ама аз рядко започвам разговор...

Ако искаш приятели, скайпа не е най-добрият вариант... Излез, разходи се, дори и сама... По кафета, барове, дискотеки можеш да стрещнеш нови хора с които да се сприятелиш... Пък и не само там... аз например като си харесам някой в рейса или му се усмихвам през целият път, или просто отивам и се запознавам...

И накрая малко окуражение:"Ако не успееш да направиш случайният човек приятел, то поне едва ли ще го видиш повече :)"

dekovbg
02-05-2008, 22:27
мнението над моето е много добро такаче ... прочети го и го приеми по сериозно... аз от това което прочетох в темата ти разбирам че ти искаш да командваш приятелите си... "искам да ми отделяш време само на мене" той/тя да не са играчки ? а и наистина приятели така няма да си намериш.. съдвата ти ги намира...
ако искаш един съвет : ходи тренираи нещо там винаги има хора които тренират и така може да се запознаеш с някой и да станете добри приятели и между другото няма приятели форевер ... мн рядко.. съдбата винаги ви разделя...

great_mari
02-06-2008, 10:40
mila nz dali 6te si nameri6 nqkooi svesten ot tuka 6tot az kato pusnah tema da se zapoznaq s nqkoi ot foruma ama po skype taka da si lafim puk ako sa ot pld i moje da se viim i te me pitaha kolko mi e lufta :razz: :shock:

MindYourMind
02-06-2008, 11:18
Aбе имам ти скайпа по някакъв повод сигурно е било ама ква файда, като откровено казано първия и единствен разговор с теб ми беше адски тъп, а при опит да си полафя веднъж с теб изключително раздразнено реагира, като че едва ли не ти е неприятно, помоли и да те блокна. И без това в скайпа гледах на профила ти, че имаш адски много абонати (939) за какво са ти още 100 при положение, че на никой не обръщаш внимание. Поне се опитай да привлечеш вниманието на хората около теб като бъдеш дружелюбна, а не като демонстрираш, че ти е досадно да те търсят. Честно казано капацитета на разговорите с нови хора от скайп и без това се свежда до това "от къде си, каква музика слушаш, дай пик, ми айде чао..."
Та съвета ми е да се обръщаш с хората така както би желала да се обръщат към теб. Не очаквай дори да имаш 1000000 абонати в скайп някой да е особено заинтересуван от теб, да понася кофти настроенията ти и въпреки всичко да ти пише. Ти си просто никоя, тук сигурно ще се обидиш, че и аз в качеството си на никой те определям като такава, но поне имам база, на която да го кажа.
Съвете ми към теб е да установиш някакви контакти със съучениците ти, не вярвам па да си такъв аутсайдер, пробвай дори на кръжок ако щеш на кръжок по танци се запиши и лека по лека ще се запознаваш с нови хора. Не са ти необходими много приятели, 2-3ма стигат стига да се чувстваш добре в компанията им. Всеки си има периоди, ако сега си самотна и кесиш само по форуми, сигурен съм че към 16-17 годишна възраст напълно ще си забравила за този си период стига да имаш търпение с новите хора, с които се запознаваш и им позволяваш да те опознаят. Понякога приятелства може да изградиш дори с хора, с които си се карала или ненавиждала. Та първо провери работата със съучениците си, хептем пък да няма хора от класа ти, които да не те мразят пък не ми се струва. Все пак с тях има да прекараш още 3 години, все с някой трябва да почнеш да общуваш. И да не повтарям много горенаписаното, но все пак запиши се на някой спорт или танци, хем ще ти се отрази добре, хем ще се запознаеш с нови хора, лека по лека ще излизате на кафе заедно и ето ти едни нови и свежи приятелства. Не допускай да останеш асоциален тип, май така му се викаше на човек, който мрази околните, непонася никой и му е най-добре да си е сам. А може би на теб ти е добре да си сама? Не знам, помисли си с кой, кога и от къде ще почнеш да се сприятеляваш, но не се затваряй в самота. Просто на никой не му пука колко плачеш и колко си депресирана, освен ако не се покажеш на света, никой друг няма да разбере, че съществуваш.
И за да не трупам лавинообразни постове ще спра до тук, мисля че това беше смисъла на дискусията.

Ай, чао за сега! 8-)

monityY
02-06-2008, 11:38
Aбе имам ти скайпа по някакъв повод сигурно е било ама ква файда, като откровено казано първия и единствен разговор с теб ми беше адски тъп, а при опит да си полафя веднъж с теб изключително раздразнено реагира, като че едва ли не ти е неприятно, помоли и да те блокна. И без това в скайпа гледах на профила ти, че имаш адски много абонати (939) за какво са ти още 100 при положение, че на никой не обръщаш внимание. Поне се опитай да привлечеш вниманието на хората около теб като бъдеш дружелюбна, а не като демонстрираш, че ти е досадно да те търсят. Честно казано капацитета на разговорите с нови хора от скайп и без това се свежда до това "от къде си, каква музика слушаш, дай пик, ми айде чао..."
Та съвета ми е да се обръщаш с хората така както би желала да се обръщат към теб. Не очаквай дори да имаш 1000000 абонати в скайп някой да е особено заинтересуван от теб, да понася кофти настроенията ти и въпреки всичко да ти пише. Ти си просто никоя, тук сигурно ще се обидиш, че и аз в качеството си на никой те определям като такава, но поне имам база, на която да го кажа.
Съвете ми към теб е да установиш някакви контакти със съучениците ти, не вярвам па да си такъв аутсайдер, пробвай дори на кръжок ако щеш на кръжок по танци се запиши и лека по лека ще се запознаваш с нови хора. Не са ти необходими много приятели, 2-3ма стигат стига да се чувстваш добре в компанията им. Всеки си има периоди, ако сега си самотна и кесиш само по форуми, сигурен съм че към 16-17 годишна възраст напълно ще си забравила за този си период стига да имаш търпение с новите хора, с които се запознаваш и им позволяваш да те опознаят. Понякога приятелства може да изградиш дори с хора, с които си се карала или ненавиждала. Та първо провери работата със съучениците си, хептем пък да няма хора от класа ти, които да не те мразят пък не ми се струва. Все пак с тях има да прекараш още 3 години, все с някой трябва да почнеш да общуваш. И да не повтарям много горенаписаното, но все пак запиши се на някой спорт или танци, хем ще ти се отрази добре, хем ще се запознаеш с нови хора, лека по лека ще излизате на кафе заедно и ето ти едни нови и свежи приятелства. Не допускай да останеш асоциален тип, май така му се викаше на човек, който мрази околните, непонася никой и му е най-добре да си е сам. А може би на теб ти е добре да си сама? Не знам, помисли си с кой, кога и от къде ще почнеш да се сприятеляваш, но не се затваряй в самота. Просто на никой не му пука колко плачеш и колко си депресирана, освен ако не се покажеш на света, никой друг няма да разбере, че съществуваш.
И за да не трупам лавинообразни постове ще спра до тук, мисля че това беше смисъла на дискусията.

Ай, чао за сега! 8-)

E,първото което е-какво като имам 1000 абоната?От тях познавам 300 човека на кръст,с които сме си писали по 2 думи,неисках да прозвуча така че искам да си пише някой само с мен,но не и да ме пренебрегва,щото с който и да се запозная-запознаваме се и до там-после изобщо не си пишем,както явно е станало с тебе.Изгубила съм ти скайпа сред толкова абонати,а защо сме спрели да си пишем и кой е бил инициатора в тфа нещо щше ти кажа ако ми дадеш скайпа си и ти видя хронологията...Спортувам,но там няма подходящи хора с които да се запозная..А още по кофтито е че дори да се запозная с някой и да се зачатим после и да се видим,виждаме се 1 път и се забваме..Просто повечето хора си имат техен си живот,доста приятели и не им е до някфа там дет не я познават и ги мързи да я опознават..Вярно че 1 приятел повече няма да им натежи,но очевидно при повечето натежава.. Не съм казала че искам да имам мн приятели.. На мен и 1 ми стига,само да е истински.. И в никъв слушай не бих го ангажирала да си пише само с мен(тфа е адски тъпо).В класа сме 13-14 човека на кръст.. с 2 момичета от тях се мъкна(не мога да ги нарека приятелки) .За мен приятел значи много повече от това тяхното.. И от това което значи за повечето хора...А останалите 2 момичета които имаме в класа си ходят заедно.. А и без тфа едната не мога да я търпа.. Тфа е.. Не ми разбрахте темата,почнахте да ме критикувате-нищо.Не се обиждам лесно.Моля модераторите да я заключат.!!!

MindYourMind
02-06-2008, 11:53
E,първото което е-какво като имам 1000 абоната?От тях познавам 300 човека на кръст,с които сме си писали по 2 думи,неисках да прозвуча така че искам да си пише някой само с мен,но не и да ме пренебрегва,щото с който и да се запозная-запознаваме се и до там-после изобщо не си пишем,както явно е станало с тебе.Изгубила съм ти скайпа сред толкова абонати,а защо сме спрели да си пишем и кой е бил инициатора в тфа нещо щше ти кажа ако ми дадеш скайпа си и ти видя хронологията...Спортувам,но там няма подходящи хора с които да се запозная..А още по кофтито е че дори да се запозная с някой и да се зачатим после и да се видим,виждаме се 1 път и се забваме..Просто повечето хора си имат техен си живот,доста приятели и не им е до някфа там дет не я познават и ги мързи да я опознават..Вярно че 1 приятел повече няма да им натежи,но очевидно при повечето натежава.. Не съм казала че искам да имам мн приятели.. На мен и 1 ми стига,само да е истински.. И в никъв слушай не бих го ангажирала да си пише само с мен(тфа е адски тъпо).В класа сме 13-14 човека на кръст.. с 2 момичета от тях се мъкна(не мога да ги нарека приятелки) .За мен приятел значи много повече от това тяхното.. И от това което значи за повечето хора...А останалите 2 момичета които имаме в класа си ходят заедно.. А и без тфа едната не мога да я търпа.. Тфа е.. Не ми разбрахте темата,почнахте да ме критикувате-нищо.Не се обиждам лесно.Моля модераторите да я заключат.!!!

Май не ме разбра напълно или изобщо. Не ти мърда запознаването с приятели стига да поемеш инияциатива. Точно защото ти липсва дух в инциаторска дейност, заради нея ти е трудно запознанствата ти да преминават в приятелства. Все пак каза, че се движис с некфи твои приятелки и на тях им имаш скайповете 100% пък един ред да им драснеш е достатъчно да ги поканиш на кафе в събота примерно и да излезете да се забавлявате като момичета. Просто чакаш някой да те покани! Както и чакаш някой да ти пише, което е адски грешно. Ако пък имаш интересни наченки на запознанства с готини хора, пиши им естествено! Досаждай ако трябва! Ти просто чакаш от нищото някой да се заинтересува от теб, още по-жалко е че го правиш с обяви, въпреки че сама осъзнаваш факта, че всичко се свежда до някакво скучно лафче и после се заебавате. Даже и не помниш хората, с които си си писала. Та идеята е да се запознаваш с реални хора, не с профили. Толкова ли е сложно, пък класа ти ако е толкова смотан, не значи че целия випуск е смотан. Запознай се с хора и от другите класове. Още по-лесно става ако например пътуваш с някои от тях за вкъщи. Просто почни с едно "Кво става? Как сме?" и така лека по лека се разучпва леда. Говорите си в началото за даскало, после преминавате на други общи теми, свикваш им с привичките, виждаш дали са готини, ако да им предлагаш някой път да отиде на кафе, намирате си любимо място, правите го ваше и така постепенно изграждате компания или евентуално ти се приобщаваш към някоя по този начин. Няма нищо сложно. Сега не знам имаш ли някакви комплекси, които те възпират да си контактна, но осъзнай че няма нищо сложно. По-сложно е да се страхуваш, да си седиш в къщи и да пресмяташ възможността да те отхвърлят или, че ще ти се подигрват. Глупаво е и инфантилно. Смятай, че губиш времето си след като е можело още днес да се запознаеш с някой и да отидете на кафе или да се помотаете по шоповете с разни връснички. Търси контакти, а приятелствата ще си дойдат постепенно.

Хайде, пробвай се утре и сподели толкова ли е било сложно! 8-)

gorska
02-06-2008, 16:25
Aбе имам ти скайпа по някакъв повод сигурно е било ама ква файда, като откровено казано първия и единствен разговор с теб ми беше адски тъп, а при опит да си полафя веднъж с теб изключително раздразнено реагира, като че едва ли не ти е неприятно, помоли и да те блокна. И без това в скайпа гледах на профила ти, че имаш адски много абонати (939) за какво са ти още 100 при положение, че на никой не обръщаш внимание. Поне се опитай да привлечеш вниманието на хората около теб като бъдеш дружелюбна, а не като демонстрираш, че ти е досадно да те търсят. Честно казано капацитета на разговорите с нови хора от скайп и без това се свежда до това "от къде си, каква музика слушаш, дай пик, ми айде чао..."


Просто ми взе думите от устата. Преди време беше пуснала тема Нямам приятели. И аз реших да ти пиша по скайпа. Държеше се абсолютно враждебно и заяви, че отиваш да гледаш телевизия. После като съм те питала дали ти си това на снимката /беше си сложила/ ми каза нещо като: и кво като съм аз или... не си спомням.
Споменах и огромната цифра абонати, които имаш. За какво са ти?
Просто не разбирам хората, които си аддват някви скайпове от къде ли не.
До един момент слагаше снимки на гаджето си, как се целувате; после започна да пишеш лайф съкс ноу риал френдз емо...
Опитах да ти стана приятелка и аз съм от София, но в последствие ми се стори напълно невъзможно... и няма да опитвам пак.
Не си мисли, че ти пиша с някакви лоши чувства, но за мен ти си особен човек. И сякаш не знаеш какво искаш... или и да знаеш, не знаеш как да го постигнеш.

monityY
02-06-2008, 18:05
Tия от моя клас,мисля че казах,че не мога да ги нареча приятелки..Нямам огромно желание да излизам с тях.. Но дори да имам-се става нещо че не излизаме.. А относно другото което каза.. Доста затворен човек съм..Не мога просто така да се запозная с някой от даскалото.. Но.. дано се опраа с времето!

teenkopele
02-07-2008, 07:09
Някакъв резултат до момента?

apparition
02-07-2008, 08:09
миличка сори 4е ще копирам нашата "дълга" хронология тук..

·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠·. ***
[05.2.2008 г. 20:31:02] white dove ` каза: здрасти ^^
[05.2.2008 г. 20:31:18] white dove ` каза: прочетох тфа дето си писала във форума на тийн проблем
[05.2.2008 г. 20:32:21] ·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠· каза: koe tochno?
[05.2.2008 г. 20:32:40] white dove ` каза: ми че си търсиш
[05.2.2008 г. 20:32:42] white dove ` каза: френдове
[05.2.2008 г. 20:32:43] white dove ` каза: :D
[05.2.2008 г. 20:32:47] ·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠· каза: am
[05.2.2008 г. 20:32:48] ·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠· каза: ok
[05.2.2008 г. 20:32:52] ·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠· каза: kfo smeshnO ima?
[05.2.2008 г. 20:33:11] white dove ` каза: аммм......не ставаш сори
[05.2.2008 г. 20:33:13] white dove ` каза: чао
[05.2.2008 г. 20:33:20] white dove ` каза: прекалено си сериозна
[05.2.2008 г. 20:33:21] white dove ` каза: ;d
[05.2.2008 г. 20:33:45] ·٠•(͡๏̯͡๏)[!]{lOnElY`KiD}[!](͡๏̯͡๏)•٠· каза: ok.. ae

ее да наистина и аз набързо те отрязах ама нещо ми беше на кеф :lol: извинявам се за което :D :D :D

амм а можеш ли да ми кажеш каква зодия си (наистина няма общо с темата,но..) плс :P

m0rb1d
02-07-2008, 09:33
Абе френдове не се намират по нета , а по скоро , по заведения , по спортни мероприятия и т.н ;) .Нета е една голяма заблуда трудно можеш да прецениш човека в другия край на кабела. По скоро излез от тва дълбоко емо (нищо лично) и погледни по друг начин нещата. И аз казвам че съм самотен, нямам си приятелка нито кой знай колко много приятели ама ко да напрая плюя на пътя и заминавам напред, много си малка за да се "самоубиваш" по тоя начин.Тва дето си го писала на скайпа ".,ۣۣ ۣ,ۣ†ۣ,ۣۣ [!]КуХнЯтА,нОжА, бАнЯтА,вЕнИтЕ,кРаЙ нА пРоБлЕмИтЕ,кРеЩи,ПлАчИ,рЕж ,УМРИ[!] ,ۣۣ ۣ,ۣ†ۣ,ۣۣ" са пълни глупости не си струва да мислим за смърта , защото тя и без наша помощ сама мисли за нас.

ThunderGoddess
02-07-2008, 10:45
Aбе имам ти скайпа по някакъв повод сигурно е било ама ква файда, като откровено казано първия и единствен разговор с теб ми беше адски тъп, а при опит да си полафя веднъж с теб изключително раздразнено реагира, като че едва ли не ти е неприятно, помоли и да те блокна. И без това в скайпа гледах на профила ти, че имаш адски много абонати (939) за какво са ти още 100 при положение, че на никой не обръщаш внимание. Поне се опитай да привлечеш вниманието на хората около теб като бъдеш дружелюбна, а не като демонстрираш, че ти е досадно да те търсят. Честно казано капацитета на разговорите с нови хора от скайп и без това се свежда до това "от къде си, каква музика слушаш, дай пик, ми айде чао..."
Та съвета ми е да се обръщаш с хората така както би желала да се обръщат към теб. Не очаквай дори да имаш 1000000 абонати в скайп някой да е особено заинтересуван от теб, да понася кофти настроенията ти и въпреки всичко да ти пише. Ти си просто никоя, тук сигурно ще се обидиш, че и аз в качеството си на никой те определям като такава, но поне имам база, на която да го кажа.
Съвете ми към теб е да установиш някакви контакти със съучениците ти, не вярвам па да си такъв аутсайдер, пробвай дори на кръжок ако щеш на кръжок по танци се запиши и лека по лека ще се запознаваш с нови хора. Не са ти необходими много приятели, 2-3ма стигат стига да се чувстваш добре в компанията им. Всеки си има периоди, ако сега си самотна и кесиш само по форуми, сигурен съм че към 16-17 годишна възраст напълно ще си забравила за този си период стига да имаш търпение с новите хора, с които се запознаваш и им позволяваш да те опознаят. Понякога приятелства може да изградиш дори с хора, с които си се карала или ненавиждала. Та първо провери работата със съучениците си, хептем пък да няма хора от класа ти, които да не те мразят пък не ми се струва. Все пак с тях има да прекараш още 3 години, все с някой трябва да почнеш да общуваш. И да не повтарям много горенаписаното, но все пак запиши се на някой спорт или танци, хем ще ти се отрази добре, хем ще се запознаеш с нови хора, лека по лека ще излизате на кафе заедно и ето ти едни нови и свежи приятелства. Не допускай да останеш асоциален тип, май така му се викаше на човек, който мрази околните, непонася никой и му е най-добре да си е сам. А може би на теб ти е добре да си сама? Не знам, помисли си с кой, кога и от къде ще почнеш да се сприятеляваш, но не се затваряй в самота. Просто на никой не му пука колко плачеш и колко си депресирана, освен ако не се покажеш на света, никой друг няма да разбере, че съществуваш.
И за да не трупам лавинообразни постове ще спра до тук, мисля че това беше смисъла на дискусията.

Ай, чао за сега! 8-)
Абсолютно съм съгласна. Имах нещастието да подценя съучениците си от предишния клас ..мисъл защото не им се учеше и аз супер се възмущавах от това и се затворих, почнаха да ми се подиграват ... и така. Не си направих труда да ги опозная. След това като постъпих в нов клас и бях в голям шок, със супер ниско самочувствие, бях забравила как се общува .. защото преди си ходех дори и межучасията у нас, само да не стоя с онези хора. Сега леко се пооправям, но сама много си отъжних нещата, защото разбрах, че хората от класа ми (някои) са много яки и реших чак сега да се пъна да ставам приятелка с тях. И е малко трдуно, защото те вече от две години супер много се имат,споделят си много и не искат да стоя аз там, защото си мислят, че може нещо да кажа на другата групичка, нещо такова ... и работата става много бавно. Трявба много търпение, за да се общува с хората ;) Иначе за нета не съм съгласна - смятам, че е добър начин да се запознаеш с хора и даже да се абстрахираш от първото впечатление. Стига и двамаа човека, които си чатят да са искрени и да искат наистина да намеря приятели. Иначе почти съм сигурна, че детето е зодия рак. Нека си каже зодията, пък да видим дали съм права.

JoeBanana
02-07-2008, 11:35
истинска социална драма !
почти се разчувствах :-#

apparition
02-07-2008, 16:36
истинска социална драма !
почти се разчувствах :-#

да бе и аз..почти :lol: :lol:

monityY
02-07-2008, 17:33
ами не позна :) водолей съм..

apparition
02-07-2008, 18:22
кое не съм познала? :lol: :razz:

dekovbg
02-08-2008, 11:24
тая тема е пълен боклук и тая която я е писала..пише че иска приятели а аз като и пиша тя мълчи като п***а .... мн е зле не знае кво иска...

UnaBletoLoVeU
02-08-2008, 12:20
истинска социална драма !
почти се разчувствах :-#

Много, много, много ме кефиш :grin:

TheNewReligion
02-09-2008, 20:12
Намерих те в скайпа , ама като си улава и не седиш там за да се запознаваш, както ти искаш си мълчи в гъза !Много си тъпаааааааааа! :D :D Абе стига сте и обръщали внимание на тая пача ! Кат незнае кво иска и целия свят и е крив , бее ! Ся трабва всеки да напише по 2 страници хронологии , мнения , простотии и да и се обърне внимание , щото е надута пача ! Момичето с блузката на Slip Knot и каза кво да направи , ама като е смешна пача наща принцеса незнае какво е лайно !Ти си лайно! :? :? :?