PDA

View Full Version : Нямаме за какво да си говорим ;(



Dark_Angel_F
02-05-2008, 15:32
Ще започна отначало...Занчи с приятеля ми ходим вече повече от 8 месеца и последно време преживяхме много турден период мнгоо се карахме за глупости и все сърдити имаше . На няколко пъти за малко да скъсаме ... дори сме го рпавили , но осъзнавахме че не мжоем еидн без друг и се събирахме и сега двамата остзнахме нещо , че вече няма какво д а си говорим кой знае какво след чат по скайп...Смея да кажа , че и двамата много се обичаме един друг и сме силно привързани....И нито сме сми омръзнали , нито не знам какво .... това е в следствияе на някой пълни флупости и небмислени постъпки , ойто донякъде са повляини от напрежение покрай училище, и сега неог го е обвзела някаква параноя , че при всеки спор той може да се превърне в караница , а караницата да доведе до край ан всичко . Последняи път когаот имаше такова изпълнение му обещах че вече ще се опитам да не се сърдя за глупости и т.н , но ето че той отново е несигурен в отношениета ни. Чувствам се адски виновна и глупава , че допуснах да се случи това . Заради пълни глупости сега май идва началото на края ... И за всичко съм виновна аз ... Моля ако някой може да ми каже как да му върна вярата в чова че ще се справим и това е само труден период и двамета заедно да преодолеем всичко.

So unbelievable love..
02-05-2008, 15:41
Ami opitvai se vuv vseki edin moment da my pokazva6 kolko mnogo go obi4a6 i durji6 na nego,i naistina se opitai da ne se surdi6 za glyposti,vuv vseki edin moment misli kakvo pravi6! :) Yspeh :)

BlueFace
02-05-2008, 15:44
1во не може само в теб да е вината.2ро недеи праи глупости които могат да те изложат или наранят.Не мисля 4е си само ти виновната.
Според мен 6том сте изгубили темите си говорете за деня на другия ,разнообразявайте ежадневието си ,опитвайте нови не6та.
Ако толкова мн си ре6ила да му се извинява6 докажи му 4е е специален и единствен(няям представа как тука някои по голям да дава идеи :) ) УСПЕХХ :)

hooliganka89
02-05-2008, 15:45
Ем кажи му го,че тва сигорно е временно ако пък не схваща незнам какво да му кажеш,че да разбере.

gamercheto_
02-05-2008, 15:45
Според мен най-добре ще е да поговорите за всичко станало до сега!след което наистина трябва по всякакъв начин да му показваш че го обичаш и че искаш да бъдете заедно!не се цупи за глупости защото наистина е мн дразнещо и тъпо!ако наистина се обичате ще преодолеете този етап и ще си бъдете много щастливи

Dark_Angel_F
02-05-2008, 15:51
В момента дае говорим за това доста серизоно и си изясняваме много неща признавам вината си , защото тя е неуспорима , но не знам как да я изкупя и да върна нещата както си бяха преди да се почне с караниците и т.н. :(

Radeto_
02-05-2008, 15:51
Знам какво е да си виновен - нямаш друг избор освен да замълчиш, когато той има право.И не избухвай необмислено - не е добър вариант - нямаш право на повече грешки...

BlueFace
02-05-2008, 16:08
Знам какво е да си виновен - нямаш друг избор освен да замълчиш, когато той има право.И не избухвай необмислено - не е добър вариант - нямаш право на повече грешки...
+1 :smt023

KimBerLy1912
02-05-2008, 19:52
Като начало опитай се наистина да не се сърдиш за всяко малко нещо : )) От личен опит знам че е трудно... : )) И аз съм така... : )) И съм много докачлива : ))
Всъщност във всяка връзка малко или много има такива периоди...били те кратки или не съвсем... : )) (отплеснах се) : ))
Друго,което ми идва на акъла е да му подариш една романтична вечер с теб... : ))
Опитай се да си спомниш в началото на връзката ви..или от досегашната ви връзка...някои моменти на които и двамата сте се наслаждавали : )) Опитай се да му ги подариш пак... : ))) Заведи го на вашето място... : )) Пусни му вашата песен... : )) Кажи му че го обичаш и че ще се бориш за връзката ви... : ))
И мисля че тва е достатъчно : ))
Успех : )))

Dark_Angel_F
02-06-2008, 11:55
Като начало опитай се наистина да не се сърдиш за всяко малко нещо : )) От личен опит знам че е трудно... : )) И аз съм така... : )) И съм много докачлива : ))
Всъщност във всяка връзка малко или много има такива периоди...били те кратки или не съвсем... : )) (отплеснах се) : ))
Друго,което ми идва на акъла е да му подариш една романтична вечер с теб... : ))
Опитай се да си спомниш в началото на връзката ви..или от досегашната ви връзка...някои моменти на които и двамата сте се наслаждавали : )) Опитай се да му ги подариш пак... : ))) Заведи го на вашето място... : )) Пусни му вашата песен... : )) Кажи му че го обичаш и че ще се бориш за връзката ви... : ))
И мисля че тва е достатъчно : ))
Успех : )))
Много благодаря за идеята мисля да я осъществя веднага шом мога . :) :) :)