PDA

View Full Version : Прекалена срамежливост



BlueCat
02-05-2008, 15:34
:D

BlueCat
02-05-2008, 15:48
...

Roiroi
02-05-2008, 17:38
Ако си хубава едва ли ще бъдеш обект на подигравки ... по-скоро на базици ... но гледай с непукизъм на тях . В Моя клас имаме много подобни случаи , когато пускаме някой базик гледаме дали човека се дразни ... ако се дразни естествено продължаваме ... не знам защо просто така сме устроени ... смей се и ти или го обърни откъм положителната страна ... (говоря за чистия и неподправен базик не за убида или подигравка) . Та относно срамежливостта ти , това е друг въпрос и се лекува с време ... едва ли ще станеш един ден и ще кажеш "край повече няма да ми дреме за нищо - Отивам и заговарям най-якия пич :P "
За повече информация Skype:sscreamer ! 8)

Gh057
02-05-2008, 20:00
Тоя страх, че ако не напишеш на някое си момиче от класа ти домашната, есето ще останеш без приятели е малко глупав...То това не са ти приятели и се надявам да го осъзнаваш...приятелство изградено в/у взаймната изгода не е приятелство, но понякога е нужно...но приятелство с цел едностранно използване направо неможе да се нарече приятелство ... ( дано си схванала какво казах щото аз малко се заплетох :D ). Пък това как да заговориш някой и т.н. не е такъв проблем...Примерно това момче на което ти се е харесало... от негови познати му поискай скаип ... най-лесно е запознанството online, пък с течение на времето, ако си паснете се запознайте и т.н. Късмет :)

lola_step
02-06-2008, 07:04
ami ako si sramejliva trqq da se otpusne6 smsulzapo4ni s nqkoi koito ne te iznteresuva i posle 6e vidi6 i s drugite 6e govori6 pove4e :)

BlueCat
02-06-2008, 09:56
....

lovetanya
02-06-2008, 19:07
Оле момиче излагаш се...как може да им даваш на тия шматки да те използват така?! :? Направо нямам думи!!! За срамежливостта ами отпусни се, да не ти пука за нищо...пробвай да се бъзикаш с хората, но внимавай да не прекалиш! Ами надявам се всичко да се оправи, вече да не те използват, да си по-уверена в себе си и да намериш много нови приятели!!! 8)

ThunderGoddess
02-07-2008, 10:33
Имам и аз същия проблем, особено при момчетата. Хората на 16 вече почнаха да се размножават, а аз съм имала само едно гадже ... мразя се еййй. Не ми е лесно да се отпусна пред хора и тва е. Приличам на император Клавдий: Като има повече от трима човека около мен или се кефя на някой много ... смисъл дори и само като приятел и почвам да заеквам ... и супер се спичам, не знам какво да му кажа, за да завържем сносен разговор... :(