PDA

View Full Version : На горещия стол е fake



bulgarche
02-05-2008, 17:06

ABSOLUTme
02-05-2008, 17:16
Е са умря темата. 8-)

fake
02-05-2008, 17:25
аха :D :D

Canis_Dirus
02-05-2008, 17:30
Как оценяваш шансовете си за оцеляване при гръмотевична буря?

Е ли техническият прогрес ключ за ускорена развитие на родината.

До каква възраст смяташ да кърмиш децата си, ако ги кърмиш изобщо. Защо?


Какво мислиш за мен? (Освен, че съм грозен и дебел ) 8-)

Красив и тъп или умен и грозен. Вариантът красив и умен е изключен.

Дълъг и тънък, или къс и дебел? Варинатът хем дълъг, хем дебел, хем да не боли не съществува!

Pedigree
02-05-2008, 17:44
1.Изневеряваш ли?Като цяло...какво мислиш за изневярата?
2.Виждам,че си пиърс маниачка.На колко ти беше първия пиърс и къде?
3.Кое е любимото ти желязо по теб?
4.Каква музика слушаш?Кои са любимите ти групи?
5.Коя песен те описва най-точно?
6.Обичаш ли да отговаряш на въпроси?
7.Кога за последно каза "обичам те"?На кого?

fake
02-05-2008, 17:45
Как оценяваш шансовете си за оцеляване при гръмотевична буря? - Доста големи, къвто съм карък, до сега е трябвало да умра, щом още не съм, значи всичко е наред :D
Е ли техническият прогрес ключ за ускорена развитие на родината. - Ем, до колкото ми е известно за мойта родина...ся е доста развита в момента :D така че, предполагам, че да. всъщност наистина нямам идея за кво говоря.
До каква възраст смяташ да кърмиш децата си, ако ги кърмиш изобщо. Защо? - даже и да раждам някога, в което силно се съмнявам, със сигурност няма да кърмя, щото ще ми увиснат циците.
Какво мислиш за мен? - умен симпатичен младеж с потенциал да се запознае с мен някой ден 8-)
Красив и тъп или умен и грозен - зависи. ако ще е приятел, нека е умен, ако ще е гадже, тъп и красив - тъп, за да си го манипулирам, красив, за да ми завиждат за него :lol: (бой ще ям след тоя отговор, ама карай)
Дълъг и тънък, или къс и дебел? - за кво говорим 8-)


1.Изневеряваш ли?Като цяло...какво мислиш за изневярата? - не. всъщност, случвало ми се е, но я намирам за нещо супер обидно и подло
2.Виждам,че си пиърс маниачка.На колко ти беше първия пиърс и къде? на..13 или 14, лабрет(долната устна)
3.Кое е любимото ти желязо по теб? - ми..май си ми е първото, най-много си го тача
4.Каква музика слушаш?Кои са любимите ти групи? - предимно ска и Ой!(благодаря много на човека, който ме открехна към тази музика)...Cock Sparrer, Devotchkas, Madness, но няма как да не спомена Нова Генерация, които са просто Велики.
5.Коя песен те описва най-точно? - никога не съм разбирала как можеш да се опишеш с песен...ако измисля някоя, ще отговоря
6.Обичаш ли да отговаряш на въпроси? - много се кефя 8-)
7.Кога за последно каза "обичам те"?На кого? - преди малко на майка ми 8-)

Mooo6no
02-05-2008, 18:14
Офф: Абе сори, ама много връзкарко се избирате. Не може ли и мен да ме натъкмите за някоя друга седмица?


Въпрос - Абе какво е усещането да имаш обеца на оная си работа? 8-)

fake
02-05-2008, 18:22
тържествено обещавам, че ще те сложа другата седмица. само ме подсети :D
усещането е....болезнено, поне при мен беше така.

Presley
02-05-2008, 18:29
С кои 3 думи,би описала себе си?
Коя е най-голямата ти мечта?
Вярваш ли в Бог?
Чела ли си Билията?
Коя е най-голямата простотия,която си чувала эа себе си?

bulgarche
02-05-2008, 18:30
Офф: Абе сори, ама много връзкарко се избирате. Не може ли и мен да ме натъкмите за някоя друга седмица?
Който има връзки така е. Не знам аз как бях на стола тогава де, ама айде. Пък...без да се мазниш ся 8-)

Mooo6no
02-05-2008, 18:39
тържествено обещавам, че ще те сложа другата седмица. само ме подсети :D
Благодаря. ;-) (тва трябва да е поклон)

Още няколко въпроса -
1. Правила ли си опити за самоубийство?
2. Смяташ ли, че си толерантна и до каква степен?
3. Можеш ли да готвиш и какво? Какви са най-странното и най-гадното нещо, които си яла някога?

бтв Аз съм БЪЛГАРЧЕ не видях с какво точно се мазня, ама ти си знаеш.

bulgarche
02-05-2008, 18:53
Въпросите които са ми задавали на мен. Нагаждай си ги, само най-фрапантните съм променил.

Имаш ли желание да отидеш на екскурзия или да живееш за определен период от време извън България? Харесваш ли малките деца? Ваканциите ли предпочиташ или ти харесва да ходиш в училище и как ти минава стоенето там? На кой се възхищаваш? :)

kakvo e ne6toto v jivota ti,koeto tursi6,no ne namira6 i pak produljava6 da tursi6

Какво мислиш да следваш след като завършиш? Като цяло какви са твоите мечти, твоите цели?

Обичаш ли да четеш? И ако да, каква литература?

Кое е нещото, с което най-много се гордееш?


Чувстваш ли се щастлив?
Хора от коя националност са ти противни... : )

Можеш ли да пееш?
А да свириш на нещо?
Кой е човекът, когото обичаш най-много на този свят?
На какво си готов за този човек?
Колко истински приятели имаш?
Какъв беше като дете?
Как те възприемат хората около теб?
А как искаш да те възприемат?
Оптимист, песимист или реалист?
Ако имаше право на едно желание, какво щеше да бъде то?
Мразиш ли?
Опиши се с една дума.

Как се запозна с приятелката ти, кой кого свали?
Какво те прави щастлив?
Какво детство си имал? Полсушно дете ли си бил?

От колко се напиваш?

Най-голям срам си брал, когато.. ?

Любимата ти историческа личност е ?

Момиче или момче искаш да имаш, като му дойде времето за деца ?

Първият път ти беше на...
Справи се...
Най-голямата издънка в леглото беше...
Моментът, който никога няма да забравиш...
Най-шантавото нещо, което си правил, за да удовлетвориш желанието на мъж (пак за секс говоря)...
Идеалния мъж е (говоря за визия само)...
Моногамен ли си?
Мошното, стига се връзва де

KimBerLy1912
02-05-2008, 18:56
Моя въпрос е един ама 100 на 100 ше е доста обширен за теб : ))) Къде имаш пиърси...с какви емоции ги свързваш..кой беше най-болезнен...и как се почувства след първия ти...пиърс : ))

fake
02-05-2008, 19:03
С кои 3 думи,би описала себе си? - инат, прекалено доверчива
Коя е най-голямата ти мечта? - да си имам собствено преуспяло пиърсинг студио
Вярваш ли в Бог? - не
Чела ли си Билията? - не
Коя е най-голямата простотия,която си чувала эа себе си? - пф, то една да беше...че съм сатанистка и се друсам.

1. Правила ли си опити за самоубийство? - да :?
2. Смяташ ли, че си толерантна и до каква степен? - понякога даже прекалено толерантна. зависи към какво/кого де.
3. Можеш ли да готвиш и какво? Какви са най-странното и най-гадното нещо, които си яла някога? - мога..много неща...баница, супа, мекици, палачинки, пиле 'Жулиен', кекс, гъби с масло, кашкавал и сирене пане, салати, омлети, сандвичи..абе гладна няма да остана :-D

Имаш ли желание да отидеш на екскурзия или да живееш за определен период от време извън България? - естествено. обичам да пътувам. а за живеенето - трудно би ми било, но да, бих се махнала за определен период...и за неопределен също
Харесваш ли малките деца? - напоследък много ме кефят.
Ваканциите ли предпочиташ или ти харесва да ходиш в училище и как ти минава стоенето там? - доста тъп въпрос. ваканциите са яки, но ако нямам какво да правя, бързо ми омръзват, и в даскало е фън. по равно ги харесвам май.
На кой се възхищаваш? - На себе си...скромно, а? не, сериозно...на никого не се възхищавам май

kakvo e ne6toto v jivota ti,koeto tursi6,no ne namira6 i pak produljava6 da tursi6 - каквото търся, намирам. после освен да го изгубя друго няма кво да стане.

Какво мислиш да следваш след като завършиш? Като цяло какви са твоите мечти, твоите цели? - влизам висше, това ми е билета да се махна от тоя град. оттам вече...искам да се уредя в някое студио и да се развивам професионално в тази насока. но никога не знаеш къде ще те отвее вятъра, така че висшето ще е гаранция, че ще има на какво да се опра, ако нещо не потръгне.

Обичаш ли да четеш? И ако да, каква литература? - поезия обичам - Далчев, Смирненски, Ботев... също съвременна литература..и детска:)

Кое е нещото, с което най-много се гордееш? - де да знам...за крехките си 18 години не съм постигнала кой знае какво...

Чувстваш ли се щастлива? - Да, през повечето време така се чувствам
Хора от коя националност са ти противни... - тъп въпрос. няма такава.

bulgarche
02-05-2008, 20:27
Харесваш ли малките деца? - напоследък много ме кефят.
Ще ти направя 1-2 :D

Защо не отговори на останалите въпроси?

Insatiable
02-05-2008, 20:36
На колко си години? 8-)

ABSOLUTme
02-05-2008, 20:48
^^на 18 е.

И аз имам въпрос.Щом си толкова толерантна,защо така предубедено не ме харесваш? 8) (може и на лично да ми кажеш 8-) )

Canis_Dirus
02-05-2008, 20:53
^^на 18 е.

И аз имам въпрос.Щом си толкова толерантна,защо така предубедено не ме харесваш? 8) (може и на лично да ми кажеш 8-) )Тебер трябва да те турим на стола.

fake, би ли правила секс за пари?

fake
02-05-2008, 21:10
Можеш ли да пееш? - аз че мога, мога...ама никой не може да ме слуша
А да свириш на нещо? - ...ем... :oops:
Кой е човекът, когото обичаш най-много на този свят? - де да знам...на мама сестра и.
На какво си готов за този човек? - аз за много хора съм готова почти на всичко.
Колко истински приятели имаш? - истински...не мога да ги преброя така...но не са повече от 5-6
Какъв беше като дете? - не си спомням. сдухана.
Как те възприемат хората около теб? - познатите са ми свиканли, в добри отношения гледам да съм с всички. случвало се е да ме зяпат странно, ама то си е за тях, не знаят какво изпускат:)
А как искаш да те възприемат? - искам всички да ме харесват.
Оптимист, песимист или реалист? - реалист, но с изблици на песимизъм и оптимизъм...
Ако имаше право на едно желание, какво щеше да бъде то? - още желания 8-)
Мразиш ли? - не. не мога.
Опиши се с една дума. - инат.

Как се запозна с приятелката ти, кой кого свали? - аз го свалих, но по начин, по който да си мисли, че той го е направил:)
Какво те прави щастлив? - доста неща...
Какво детство си имал? Полсушно дете ли си бил? - ми..в общи линии послушна бях, не си спомням да съм правила кой знае какви издънки. детството не си го харесвам много, понеже майка ми е доста кофти родител и съм яла доста бой.

От колко се напиваш? - от малко
Най-голям срам си брал, когато.. ? - и продължавам да бера, когато се хиля в абсолютно неподходящи ситуации. често се случва.
Любимата ти историческа личност е ? - пф, де да знам. не съм много навътре в историята. Ботев може би.
Момиче или момче искаш да имаш, като му дойде времето за деца ? - по едно и от двете, да не взема да се прецакам.

Първият път ти беше на... - 15
Справи се... - тъпо беше
Най-голямата издънка в леглото беше... - ми веднъж той извади презерватива и ми се стори, че е някъв от тия на червен кръст...и викам "ъъъъ, кво е тва"...той доста се учуди...отговора беше "ми..презерватив..ааа, ти да не си девствена?"
Моментът, който никога няма да забравиш... - доста такива има..може би е някой концерт.
Най-шантавото нещо, което си правил, за да удовлетвориш желанието на мъж (пак за секс говоря)... - няам представа
Идеалния мъж е (говоря за визия само)... - идеалният мъж е висок, не много слаб, нито прекалено мускулест, няма коса(или има дълга коса, 'нещо средно' не ме устройва), дебела пишка, и няма косми по гърба 8-)
Моногамен ли си? - ми..когато си имам приятел, да:)


Къде имаш пиърси...с какви емоции ги свързваш..кой беше най-болезнен...и как се почувства след първия ти...пиърс : ))
Къде...то се променя постоянно...в момента имам на езика, две на долната устна и на лявото зърно. поналожи се да сваля останалите, че взеха да умират. но към лятото бройката ще се покачи. най-болезнен като че ли не си спомням болката да ми е правила впечатление...на оная работа като се дупчих ме болеше в продължение на 2 месеца и накрая се отказах и го свалих. след първия си пиърс...ме беше страх как ще реагира майка ми(и с право), но се чувствах невероятно добре.

Щом си толкова толерантна,защо така предубедено не ме харесваш? - не, че не те харесвам...просто не си ми особено симпатична. не твърдя, че е невъзможно да стане обратното, просто не сме опитвали, хаха. те мойте предубеждения лесно минават. аз по принцип не харесвам момичетата и винаги по-добре съм се разбирала с мъжката част от познатите си, и имам известни предубеждения към женския пол като цяло.

fake, би ли правила секс за пари? - за момента, естествено, че не - просто нямам нужда от пари, спечелени по такъв начин, имам си. но не мога да кажа 'никога'...ако от това зависи нещо ужасно важно, ако спешно ми трябват пари, които не могат да бъдат изкарани за малко време по друг начин...никой не знае в каква изключително крайна и ужасна ситуация мога да изпадна някой ден.

bulgarche
02-05-2008, 21:16
Как се запозна с приятелката ти, кой кого свали? - аз го свалих, но по начин, по който да си мисли, че той го е направил:)
Това за 5 път го казваш, но как се случи точно? Запознаването..

fake
02-05-2008, 21:19
Как се запозна с приятелката ти, кой кого свали? - аз го свалих, но по начин, по който да си мисли, че той го е направил:)
Това за 5 път го казваш, но как се случи точно? Запознаването..
аз ти писах първа след Шипка, ако не помниш. и те карах да ходим на марс, и на палатка, и къде ли не. и се навих да дойда до СтЗ и да спя у вас. и ти казах 'не, не ми слагай друго легло, ще спя в твоето'.
е извинете, колко още намеци искаш :D а и имам бегли спомени, че докато лежахме, аз първа те гушнах, така че... :o признай си, кучко!

bulgarche
02-05-2008, 21:29
Както казах "да го дуфаш, нищо не признавам!" 8)
Ако не те бях зарибил как щеше да се навиеш да ходиш с някъф си непознат на майната си? :-o А преди 4 години кой пръв ти писа бе, шемет! :-D То кое дете не е псувало и биело момичетата, за да им покаже колко ги обича :lol:

Ай стига съм Си усирал Твоята тема

Lestat357
02-05-2008, 21:30
„Горещ стол” – защо не?) Поне на пръв поглед изглежда доста интересно.

Здрасти, fake! Ще използвам възможността да задам и аз няколко въпроса. Като гледам предишните, май ограничения по отношение колко лични да бъдат те нямам, все пак, ако не ти допадне кой да е от тях – няма проблем да не ми отговаряш.

1) Как се казваш?
2) Най-хубавият подарък, който си получавала досега? Или поне някой от тях? Най-стойностен за теб имам предвид. Кога? От кого?
а) обичаш ли да получаваш подаръци?
b) а да правиш такива?
3) Имаш ли в момента до себе си човек, който да те кара да се чувстваш желана (и щастлива, въпреки че между двете не е задължително да има връзка) всеки един момент?
4) За теб чашата винаги е наполовина пълна или наполовина празна? Как определяш себе си – песимистка или оптимистка? Позитивен човек ли си или обратното?
5) На 18 си, така ли? Вероятно си 12-клас тогава? Ако да къде и какво възнамеряваш да кандидастваш? (последното беше един от „любимите” ми въпроси и на мен по онова време) Пиърс студио ли? Къде? *”Тоя град”, който имаш такова (голямо) желание да напуснеш Стара Загора ли е? „ Има ли връзка между това и “но да, бих се махнала за определен период...и за неопределен също”?
6) Без какво не можеш? Малко по-общ е този въпрос, та ще приема и по-лаконичен отговор, ако „не ти се занимава”. А нещо, което ти се иска да можеше?) Освен да пееш, явно. :P

EDIT
..7) Къде извън България си била досега? И съответно къде ти хареса най-много и защо?
8. Най-якият концерт, на който си била?

Хмм, сещам се за още, но нека започнем с тези и после ще преценя дали да задавам и други. Ако съм повторил нечии въпрос от темата, извинявам се предварително на автора му, за което и няма проблем да го пропуснеш, както и кой да е друг.

ОFF/
P.S.: абе, къде си качвате вече аватарите, за да Ви приема url-a, бре?!
П.П.С.: Ниго още ли тренираш и ако да в София ли?

bungle
02-05-2008, 21:41
Имаш ли хитлеристки мустачки? 8-)

bulgarche
02-05-2008, 21:50
*”Тоя град”, който имаш такова (голямо) желание да напуснеш Стара Загора ли е?
Кой би желал да напусне Стара Загора бе :smt075 :-|

Lestat357
02-05-2008, 22:25
Кой би желал да напусне Стара Загора бе :smt075 :-|

OFF/
Ами, за съжаление е пълно с такива наоколо.;] Дори и малко грубо да звучи. Сега, ако ще издребняваме между „би желал” и „принуден от обстоятелствата” разликата понякога може да бъде доста тънка. Но го правят, факт. Ти си на 16, нали? Предимно за малко над 18 говоря аз. И е жалко, да. Хубав град, дано имам възможност (най-накрая) да го посетя отново втората половина на тази година.

fake
02-06-2008, 11:56
БЪЛГАРЧЕ, аз ти писах!!! беше ти ОГРОМЕН аватара и аз ти казах 'ти си тъп келеш смали си шибания аватар има хора дет са на трафик'
1) Как се казваш? - Ина :)
2) Най-хубавият подарък, който си получавала досега? Или поне някой от тях? Най-стойностен за теб имам предвид. Кога? От кого?
- подаръците, които винаги съм искала, никой не ми ги е подарявал. ска-суичър ми подари Сашо за рождения ден. супер як е, много го обичам. суичъра де :D
иначе най-прекрасния 'подарък', който съм получавала...не е материален
разбира се, че обичам да получавам подаръци, стига да ми харесват
обичам и да подарявам, всъщност това ми е любимото. когато съм уцелила какво е искал човека...се чувствам на седмото небе. като след секс:) ама избирането на подаръци винаги ми е било огрооооомен проблем.
3) Имаш ли в момента до себе си човек, който да те кара да се чувстваш желана (и щастлива, въпреки че между двете не е задължително да има връзка) всеки един момент? - чак във всеки ден не, но през повечето време - да, определено, и съм супер щастлива по тоя повод :)
4) За теб чашата винаги е наполовина пълна или наполовина празна? Как определяш себе си – песимистка или оптимистка? Позитивен човек ли си или обратното? - чашата е...няма значение, важното е алкохолец да има. хи-хи. опитвам се да съм позитивна, и до някаква степен успявам, но има моменти, в които просто не се получава :)
5) В СУ и ПУ главно искам, но ще се пробвам и във Варна, Търново, Благоевград може би... Социология и Психология са специалностите, които ме влекат най-много
пиърс студио няма значение къде, важното е, че ще се занимавам с нещо, което наистина обичам да правя.
градът, от който искам да се махна е Монтана:)
6)Без приятели не мога. Те са ми всичко.
Винаги съм искала да мога да рисувам...какви невероятно татуировки щях да правя...мрън. за съжаление съм творчески саката - нито пиша, нито рисувам, нито пея...нищо бе, нищо.


аватарите си ги качваме в tinypic.com

Имаш ли хитлеристки мустачки? - що хитлериски не разбрах...иначе имам по принцип,ама си ги махам. само че ми се свършиха лентите и в момента съм леко обрасла 8-) 8-) 8-)

w0sh
02-06-2008, 12:17
Как ще изхраним хората в африка?
Какво е отношението ти към грозни/дебели хора?
Защо всички казват, че те (дебелите и грозните) не са виновни?
Защо на мода е депресарското поведение?

bulgarche
02-06-2008, 12:18
[b][b]БЪЛГАРЧЕ, аз ти писах!!! беше ти ОГРОМЕН аватара и аз ти казах 'ти си тъп келеш смали си шибания аватар има хора дет са на трафик'
1) Как се казваш? - Ина :)
2) Най-хубавият подарък, който си получавала досега? Или поне някой от тях? Най-стойностен за теб имам предвид. Кога? От кого?
- подаръците, които винаги съм искала, никой не ми ги е подарявал. ска-суичър ми подари Сашо за рождения ден. супер як е, много го обичам. суичъра де :D
иначе най-прекрасния 'подарък', който съм получавала...не е материален
Може и ти да си писала.
Така ли се казваш наистина?
Защо не уточни за подаръка?

обичаш ска-суичъра повече от мен ли е? А мен избощо?


Не е ли супер тъпо да коментирам всяко мнение :-o 8)

Darkl1ng
02-06-2008, 13:54
U R sick!

FelisDirus
02-06-2008, 14:18
Защо се татуира и как го реши? Първо видя татуса и си каза, че искаш това да е нарисувано на тялото ти или първо реши, че ще се рисуваш и после си измисли какво точно да бъде?

air_J
02-06-2008, 15:08
Вижда ли ти се странно, че приятелят ти е по-активен от теб в собствената ти тема (дано не се обиди)? :smt102

bulgarche
02-06-2008, 15:19
Вижда ли ти се странно, че приятелят ти е по-активен от теб в собствената ти тема (дано не се обиди)? :smt102
Не видя ли че сам го отбелязах, няма какво да се обиждам. Да се радва че й държа темата горе ;)

fake
02-06-2008, 17:33
7) Къде извън България си била досега? И съответно къде ти хареса най-много и защо? - в Гърция, Турция, Англия/Лондон/, Украйна и Русия...в Русия най-много си ми харесва, по-специално Москва де/то Москва не е съвсем Русия, ама 8-) /Много е яко. нормално, там съм родена :D
8. Най-якият концерт, на който си била? - първият ми - Machine head на 11.12.2004, ако не се лъжа. ден преди рождения ми ден, направо се размазах. също ще спомена Korn, тоя концерт беше невероятно велик откъм емоции. яд ме е , че пропуснах някои много хубави.
Как ще изхраним хората в африка? - трудно.
Какво е отношението ти към грозни/дебели хора? - много гадно се почувствах 8-) имам предразсъдъци относно дебелите. ми...кво да напрая, не ме кефят. мисля си, че ги е гнус, докато се къпят.
Защо всички казват, че те (дебелите и грозните) не са виновни? - е, такива са се родили, кой е виновен според теб?
Защо на мода е депресарското поведение? - щот населението на света драстично се увеличава и това е американски проект за намаляването му. всички се превръщат в емота и 'няма човек, няма проблем'
Така ли се казваш наистина? - да
Защо не уточни за подаръка?
- кой?
обичаш ска-суичъра повече от мен ли е? А мен избощо?
- ска-суичъра е вещ, как бих могла да го обичам повече от човешко същество. на втория въпрос мисля, че ти е известен отговора 8)

Не е ли супер тъпо да коментирам всяко мнение - да, много е тъпо.

Защо се татуира и как го реши? Първо видя татуса и си каза, че искаш това да е нарисувано на тялото ти или първо реши, че ще се рисуваш и после си измисли какво точно да бъде? - за звездите - видях ги първо и реших, ей това го искам на себе си. черешки знаех, че искам, но не можех да си избера модел. и един ден видях този, който е на мен, писна ми и реших 'това ще , много е яко'. якото е също, че никога не съм съжалявала за това.

Вижда ли ти се странно, че приятелят ти е по-активен от теб в собствената ти тема (дано не се обиди)? - не, той си е такъв. моя спамер нещастен :-) вижда ми се странно, че пак не ми пишеш в скайпа :D

Lestat357
02-06-2008, 17:36
Благодаря за това, че си отговорила дори на най-общия въпрос за тъпите аватари. [EDIT(май по едно и също време сме писали))] //на мен пък Korn никак не ми харесаха откъм озвучаване и изпълнение. Очаквах много повече. Дори и откъм емоции, защото се наложи да се посдърпам с един подпийнал фен, който се беше посбил с гаджето си.. както и да е... Machine Head не ме кефят особено. Беше ли на Judas Priest? Това си остава най-добрият за мен, so far. Дори само заради бисовете. Sabbath, Tull? За Manson не вярвам, защото паметта ми е сравнително добра и не помня да си писала какво да е в темата, която пуснах тогава.

1) От колко време сте заедно (със Сашо)? Това първата подобна връзка от разстояние (с човек от друг град) ли ти е? Като приемем, че независимо колко често, пак надали е дотатъчно, но все пак – колко често се виждате? Седмично, месечно? Може и ежедневно, но би било малко трудно осъществимо, като че ли?

2) Живяла ли си с приятел досега? (отговора предвид възрастта ти е почти логичен, но аз да си питам) Колко, хмм, връзки си имала и има ли някакво повтаряемост в причините за приключването на всяка от тях? Или поне някои от причините за приключването на последната такава?

3) Каза че психологията те влече, защо? Питам, тъй като в последните години е посочвана като предпочитана специалност от всевъзможни момиченца и момченца доста слабо наясно какво представлява или изучава тя, но защото звучи някак си по-така/шукаритетно. Естевствено, далеч съм от мисълта, че и ти спадаш към тази група, дори само на база отговорите ти в тази тема и все пак.)

4) Виждам, че си регистрирала този си акаунт преди малко повече от година – имала ли си предишен такъв? Кога и защо беше необходима регистрацията на нов? За тези близо 13 месеца какви са наблюденията ти над развитието на форума? Освен това, че вече „гости” не могат да генерират на практика неограничен обем флууд някакви други по-сериозни положителни или отрицателни промени да са ти направили впечатление? Ако да – какви и защо? Би ли модерирала форума, ако те помолят за това или все още нямаш достатъчно информация за права/задължения на модераторите по принцип?

5) Импровизиран Top 5 на любими филми и книги?

Това е засега. Нямам повече въпроси. Благодаря предварително за отделеното време да прочетеш всичко (пак дългичко стана, май)) и да отговориш поне на част от тях. Ако възникнат допълнителни въпроси, породени от отговорите на настоящите най-вече, обещавам да не ти ги задавам в идните 2 дни, та да можеш да си починеш малко от мен и да се наслаждаваш на останалите такива. Лека вечер!

П.С.: Мхм и на мен ми се щеше да можех да пея или рисувам въобще. 8)

Canis_Dirus
02-06-2008, 17:53
П.П.С.: Ниго още ли тренираш и ако да в София ли?
Ами аз си тренирам, но както винаги в къщи. Оборудвам се постепенно. Сега си чакам стойките за клек. От месец имам и пудовки. А в София не съм ходил от 3+ години.


Fake, какви ти бяха предишните никове и защо получи банове на тях?

fake
02-06-2008, 21:52
1) Заедно сме от..скоро ще станат 7 месеца. Не ми е първата връзка от разстояние. Вижадме се...сега не сме се виждали от месец вече( :( ), но по принцип на 2-3 седмици се виждаме.
2)Живяла съм...5 дена с него :-D много яко. иначе лятото на морето постоянно живеех със съквартиранти, ама нищо не сме правили.
Връзки съм имала...доста. Повторяемост..да, писва ми. Не са ме зарязвали засега. Последната ми връзка приключи, защото той не искаше да правим много секс. :?

3) Влече ме. Влекат ме изживяванията на хората, мотивите им да направят дадено нещо(искам да работя със затворници или малолетни престъпници). Винаги съм била добра в изслушването на хората, защо пък да не правя пари от това:)

4) Имала съм около 30 предишни акаунта. Регистрациите им бяха необходими, защото постоянно ме банваха. Преди форума беше много як...беше супер забавно, а и като че ли ги нямаше пиклите и пикльовците от разделите за фън и игри... или може би ние бяхме същите тези пикли и пикльовци и се присмивахме на батковците и каките. Промени...да, наблюдавам рязкото затъпяване на младежта.
не бих модерирала форума, защото нямам толкова време. достатъчно съм заета с моя :)
5. филми : Requiem for a dream, Beetlejuice, Edward Scissorhands(изобщо всичко на Тим Бъртън без Батман, Батман е тъп)...тъпо е, ама се зарибявам по сериали напоследък :razz:
Книги : 11 минути на Паулу Коелю, Железния светилник, Червено и черно(много яка!!). Скоро прочетох една биографична за Ози Осбърн(Без цензура), счупих се от смях, лудата книга е

не бях на Judas. Доста далеч съм от този стил вече, въпреки, че започнах да слушам нормална музика именно с подобни групи. За Менсън се чудих дълго време, но накрая реших, че не си заслужава, а май имаше някакъв друг як концерт тогава и реших да избера него.


Fake, какви ти бяха предишните никове и защо получи банове на тях? - първия беше Murderdoll. любимия ми ник. все още си го искам. много. надявам се някой админ да ми направи подарък някой ден във вид на ник. Баннаха ме, щото се бях издразнила на цоци и цецо, че банваха някви яки хора наред ей така, щото казваха някви истини за форума..иии решших да се набутам и аз в кюпа, напсувах ги хубаво и такаммм...после разни вариации на мърдърдол с кавички, тирета, къщички и т.н., известно време съм писала с Lola Bunny, zlo, и вариации на тези...и сега с тоя.

w0sh
02-06-2008, 22:18
Хъхъ и аз бях на Корн на концерта. Ама нищо не разбрах. Не ми ареса озвучението. Имаше некви анченки на пого ама и те можеха по-добре да станат.

psychopath
02-06-2008, 22:19
Колко дупки имаш по тялото /ако е задаван такъв въпрос ,моля напсувайте ме нечетен брой пъти../

w0sh
02-06-2008, 22:21
Колко дупки имаш по тялото /ако е задаван такъв въпрос ,моля напсувайте ме нечетен брой пъти../
Да те еба.

FelisDirus
02-07-2008, 14:21
Що за човек си?

Малко тъп въпрос и вероятно са те питали, ноооо.. хм, не се сърди, но понякога ми изглеждаш много зла, а не вярвам, та затова питам.

А когато си изграждаш мнение за някого, на какво се базираш основно? Грешиш ли в преценките си?

Допускаш ли хората близо до себе си или държиш строга дистанция?

Последната случка, която те разплака? Често ли плачеш.. в смисъл, минава ли ти по-лесно, ако се наревеш едно хубаво.
Шоколад или алкохол (когато ти е кофти)?

Най-голямото разочарование за теб беше..?

fake
02-07-2008, 14:31
Psychopath*, дупки от пиърсинг ли? 8-)

Що за човек си? - принципно не съм няква...зла. смятам, че съм доста разбран човек повечето пъти. старая се да се усмихвам повече и общо взето да бъда няква...жизнерадостна, знам ли.

А когато си изграждаш мнение за някого, на какво се базираш основно? Грешиш ли в преценките си? - главно на поведение, наблюдавам хората доста преди да реша да ги опозная, забелязвам как се държат с другите и правя нещо като психопортрет...голямо внимание отделям на външния вид на хората. често първото ми впечатление се оказва погрешно, докато второто вече си остава завинаги :)

Допускаш ли хората близо до себе си или държиш строга дистанция? - тука е супер сложно. доста съм страдала от факта, че преди се сближавах с адски много хора и често се чувствах...преебана. сега ги допускам до известна степен, и някъде по пътя спирам. понякога, за да не се сближавам повече от нужното с някого, прекъсвам всякакви контакти с него за неопределен период. предпочитам да прееба някого, отколкото аз да съм преебана.

Последната случка, която те разплака? Често ли плачеш.. в смисъл, минава ли ти по-лесно, ако се наревеш едно хубаво.
Шоколад или алкохол (когато ти е кофти)? - пф, не помня вече. нещо Сашо ме е ядосал най-вероятно. супер често плача и ми минава. плача не само когато ми е тъжно(даже тогава почти не плача), а най-често от яд. Когато ми е кофти - алкохол и цигари. много 8-)

Най-голямото разочарование за теб беше..? - чак НАЙ-голямо не знам дали имам...може би не, щом не се сещам, а и не ми се замисля сега за такива ужасни неща :-o

spongebob
02-07-2008, 19:09
На колко години си? Извинявам се,но уж прегледах и предните 3 страници пак извинете ме

rakiQ
02-07-2008, 21:23
кое те дразни в хората?
(съжелявам ако въпросът ми е задаван!)

fake
02-08-2008, 11:21
кое те дразни в хората? - дразнят ме простите хора. също ме дразни когато мъжете носят сандали :?


Какво те кара да мислиш, че си перфектна? - покажи ми къде съм казала "Аз съм перфектна" и ще ти отговоря на въпроса...
перфектна не съм, никой не е перфектен. просто имам самочувствие и самоуважение. това е най-важното. не можеш да очакваш от хората нещо, което нямаш ти самия.

fake
02-08-2008, 11:29
Какво те кара да мислиш, че си нещо повече от хора, който не познаваш? - dude, на ЛС ми написа, че си завършил Кембридж, а не можеш да скалъпиш две кадърни изречения на английски. е извинете за ужасната грешка.
нямам абсолютно никакво желание да те опозная, просто защото не ми пука за теб, базирайки се на плоските ти безсмислени мнения. точка.

Boot
02-08-2008, 11:37
Ти изучаваш просто английски, без да учиш неговите диалекти, започни с ирландската диалектика и мисля, че ще разбереш за какво говоря.

Хахаахахаххах диалектика вика.... Ирландска диалектика....?!!?!!?!?! ОМГ!!!!!!
Красавецо, диалектиката няма общо с диалектите :lol: :lol: :lol:

e4o
02-08-2008, 14:49
На колко години се чувстваш и на колко би искала да си ?
Какво би искала да имаш, което за сега нямаш? 8)

Disrespect
02-08-2008, 16:15
ухухауахуахуахуахаХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАГХГАХУАУАХАХА ХАХАХААХ
АХАХАХАХАХУАХАХАХАХАХхаах ахахаХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХ АХАХАХ







фейк, сори за тъпия спам ама не можах се сдържа... :lol:

свастика, давай все така!!
:razz: :razz:

Canis_Dirus
02-08-2008, 16:23
fake, да ми направиш една услуга така. Да сложиш в понеделник на горещия стол SWASTICA. Да се посмеем така. Да го подъвчем за последно и да го оставяме на мира. Ще го направиш ли?
Е, ако има друг, който се пада ...

Disrespect
02-08-2008, 16:24
Мошното искаше...дано да отстъпи
:D

Decu
02-08-2008, 16:26
Абе сигурно свастиката няма да иска да седне на стола :Р

Disrespect
02-08-2008, 16:28
Абе сигурно свастиката няма да иска да седне на стола :Р

ще не ще...боб ще яде

Decu
02-08-2008, 16:31
Абе сигурно свастиката няма да иска да седне на стола :Р

ще не ще...боб ще ядеЕ фейк трябва да го пита на лс..май ;D

Canis_Dirus
02-08-2008, 16:37
Хах, ама как с expolitedteen по едно и също време казахме, че го искаме на стола. Е просто при толкова желаещи. Той Свастика има реноме да защитава. Не би посмял да отклони тази молба, отправена толкова горещо от неговите фенове.

w0sh
02-08-2008, 17:43
Брех брех тоз стол.
Добре,че ще ми се размине, защото съм непопулярен.

Blacklisted
02-08-2008, 21:30
Фейк дай да ги видим тия череши :-D
това на молба го бие... ма к'фо са :wink:
омръзнаха ми тия въпроси :)

RAWRRR
02-09-2008, 05:00
14. Разбрах, че имаш вибратор.... Колко често го използваш? Къде по - точно го използваш? Анално? Орално? Под мишниците? Laughing
..

И за какъв кеф,по дяволите, момиче ще ползва вибратор орално???



55. Какви превръзки използваш?
56. Използваш ли тампони?

Забрави да я попиташ само,каква марка е интимният й сапун/гел.

:)

fake
02-09-2008, 07:17
[b]Защо черешки, а не примерно манго или киви??? - защото са красиви...а киви има чичкото от созопол. разрязано.

Canis_Dirus,и да го сложа на стола, тоя си живее в някъв измислен свят дето само той си вярва...ама би било интересно де...
само че аз вече обещах на мошно. ако той няма против...и аз нямам

Fuckin'Hostile, ми ще ги видите..аз обичам да ги показвам
мmy preeeeciousssss (http://a399.ac-images.myspacecdn.com/images01/48/m_e3a68d61ef33ad0ea62ec89b1ede8266.jpg)

оле 62 въпроса 8-) 8-) 8-) няма да успея да ги свърша всичките сега

1. Напикавала ли си се на сън? - най-вероятно като малка, да
2. Какво мислиш за климатиците? По добрия вариант ли са от печките на дърва и въглища? Аргументи. - мисля, че климатиците харчат много електроенергия и водят до ускоряване на глобалното затопляне. откъдето и да го погледнеш, една печка е доста по-екологична. на дърва. пък и топли повече. вкъщи в момента сме с камина с водна риза и от месец спя на отворен прозорец, щото не се диша от жега. много е яко.
3. Вярваш ли в Господ? Ако не вярваш в Господ, може да вярваш в Алах! Суеверна ли си? Ако да, на какво се дължи? Молиш ли се? Ако се молиш - какво се молиш? На кой се молиш? - не, не, не, не, и т.н., нямам нищо общо с религията, моленето и т.н.
4. Приказваш ли си самичка? Ей така като няма никой покрай теб? - естествено, няма нищо по-хубаво от събеседник, когото наистина харесвам:)

5. Имала ли си проблеми със срамните си устни/вагината/клитора/матката? Тук ще кажеш "не", така, че да не издребнявам. И все пак, ако да - от какво? - кви проблеми може да има човек със срамните си устни и клитора О.о ъм..не. като малка паднах от един диван и си ударих оная раута. до тук се изчерпвам
6. Епилираш ли си срамния триъгълник? - а безсрамния? 8-)
7. Кога загуби за пръв път девствеността си? С кой? Къде? - за пръв път я загубих 2005 с един човек в един апартамент. за втори път - няколко месеца по-късно, а тази година си я загубих за трети път :?
8. Ако не си девствена, какво ти харесва във секса? Кой пози предпочиташ? Какво мислиш за френската любов? Практикуваш ли я? - самия секс ми харесва във всички пози освен 69, френската любов е нещо прекрасно и да, практикувам(това прозвуча все едно това работя хахаха)
9. Сподели някоя твоя секс фантазия, която е по дърти вершън. - то щом е фантазия, не е ли само за пред специални хора?
10. По какви неща си падаш в секса, сега в друг аспект - само - мазо, извращения, секс с дядовци и тн? - секс със слепи кученца и папагалчета
11. Епилираш ли си мишниците (защото много не го правят)? С какво? - много МОМИЧЕТА не си епилират подмишниците? дюд, тоя твоя свят не ми харесва. със самобръсначка си ги ЕПИЛИРАМ :lol:
12. Използваш ли сух дезодорант за мишници? Ако, да - какъв? - тука ще използвам момента да нарпавя антиреклама - рексона, дето уж не оставя бели петна, ми прееба всичките черни блузи. майка им дееба.
13. Какво мислиш за оргиите? - объркващи са...толкова много полови органи навсякъде..
14. Разбрах, че имаш вибратор.... Колко често го използваш? Къде по - точно го използваш? Анално? Орално? Под мишниците? - не го ползвам. не е интересен вече.
15. С какво бельо обичаш да ходиш? Прашки? Килоти? Боксерки? Слипове? Парашутки? Ако прашки - какви цветове и разкраски? Ако са някой от другите - най - добре да ги смениш със прашки. - ти пък шми кажеш кво бельо да нося, убитак. боксерки нося

6. Какво мислиш за времето? Не за времето като "зима", "лято" и тн, ами за времето като пространствен интеграл? Тоест... Много казват, че всяко нещо се движи по определен за него път, но нима всяка една прашинка е с начертан път? - не вярвам в "начертани пътища", пътя ти сам си го чертаеш в момента, примерно чертаеш си моите юмруци в носа ти 8-) времето лето супер бързо, това мисля за него
17. Какво мислиш за съдбата? - съдбата е нещо, което хората са си измислили, за да оправдаят нещастията си с думите "е, така ми било писано" - глупак, нищо не ти е писано, ти сам си си го направил
18. Какво мислиш за расизма? - тъпа, долна измислица не знам и аз на кой, но първите расисти е трябвало да се изгорят живи. абсолютна тъпня е
19. Каква марка gsm използваш? Защо избра марката? - нокиа, щот' ми харесват моделите им, а и за никой не е тайна, че са най-здрави. доказателство за това е, че старата ми нокиа, която преди 2 години умря славно след като беше залята с ракия и в сервиза ми искаха 50 лева да я оправят, преди около 2 седмици се включи и заработи

ай, после ще довършвам

Blacklisted
02-09-2008, 08:58
Окей, черешките важът, много! Благодаря :)

fake
02-09-2008, 10:40
моля, моля. и аз така мисля за тях :grin:
20. Кое копче от клавиатурата ти е любимо? На кое се дразниш? - спейс-а ми е любим, щото е най-голям. дразни ме \, щото постоянно го цъкам вместо ентер
21. Харесва ли ти морето? Какви спомени имаш от там? (предполагам, че си ходила, извини ме, ако не си. ) - море=голи пичове=много алкохол и наркотици...кво да не му харесвам :D
22. Какво мислиш за любовта от пръв поглед? - да бе да 8-) 8-) 8-)
23. Какво мислиш за вечната любов? - любов по навик както я наричам :)
24. Какво мислиш, че ще се случи с връзката ти в моента? Няма да се ожените, колко мислиш, че ще издържи още ? (Всъщност едно птиче ми каза) - що пък да не се оженим? доволна съм си от връзката. определено е проблем огромното разстояние, но аз така или иначе скоро се махам оттук. нищо не се знае, може пък той да ме последва :)
25. Какви възглавнци обичаш? Как спиш нощем? Много ли се въртиш? - обичам огромни меки възглавници. спя по корем и не се въртя, ама ако някой спи до мен, го изритвам, за да си осигуря лично пространство 8-)
26. Хъркаш ли? (питай някой твой роднина) - Сашо казва, че да :(
27. Мислиш леко повърхностно, на какво се дължи? (имам предвид отговора за кърмата) - ебавах се за кърмата:) повърхностното ми мислене е такова, защото понякога просто не ми се занимава и изстрелвам първия отговор, който ми дойде наум.
28. Ако времето спре за 10 мин какво би направила? - ако съм някъде навън - ще се зарадвам изключително много на създалата се тишина и ще се разходя.
29. Били дала живота си за някой? Ако, да - за кой? - пф, при положение, че изобщо не ми пука за живота ми...де да знам, за някой по-близък.
30. Правила ли си виртуален секс? Ако, да - как? Какво беше осещането? - преди...около 4-5 години, в мирк...тъпо беше 8-)
31. Каква е разликата между лавандуловия и ментоловия спирт, според теб? - ми...единия е с една билка, другия с друга. може би имат разлика в градусите.

32. Зависима ли си от компютъра ? А от нета? - адски. спре ли ми нета, ако ще за един ден да е, откачам. обаче ако не съм си вкъщи, изобщо не ми прави впечатление. цяло лято не съм сядала на компютър почти.
33. Обичаш ли киното? Ходила ли си? - готино е, ако си с компания и се обстрелвате с пуканки например.

34. Обичаш ли романтиката? - да, в нормални количества обаче, ако някой ме вкара с стая с розови стени и сърчица по тях, и легло, обсипани с рози и свещи, ще го помисля за ненормален.
35. Как ти е телефонния номер? - сам го каза - не ти трябва. нито пък на останалите, които четат темата.

36. Имаш ли фобия от апарати? Сякаш не се усмихваш много много преди снимка? На какво се дължи? - просто не обичам да се усмихвам, когато ме снимат. мисля, че сериозното изражение изглежда по-добре на снимки. + това, не си харесвам зъбите

37. Какви цветя харесваш? Изобщо ако харесваш... - кактуси...и зюмбюли
38. Какво мислиш за телевизията? Загуба на време ли е или не? - зависи какво гледаш...
39. Кои са ти любимите предавания? - хаха, по телевизията на Азис има едно "ОКНА" - дет се карат и се бият...супер забава.
40. Мислиш ли, че всичко, което казват по новините в истина? - естествено, че не.
41. Знаеше ли, че птичи грип никога не е имало в България или току що разбра? - не ми пука за птичия грип.
42. Какво мислиш за медицината в България? Достатъчно напреднали ли сме? - като гледам какво правят в другите държави, най-малкото с каква апаратура работят...на светлинни години сме. здравеопазването няма да го коментирам изобщо, достатъчно е да кажа, че да отидеш на поликлиника в България си е доста екстремно преживяване.
43. Някога... Не това няма да питам, че ще те засрамя , както и да е. - отговорът най-вероятно е 'да' или 'не, но искам'
44. Какво мислиш за убиването на псетата от улиците? - отвратително. трябва да се правят приюти, в които те да се прибират, но приюти с нормални условия, а не да набутат 20 кучета в клетка метър на два.
45. Какво мислиш за политиката в България? - не се интересувам от политика.
46. Какво мислиш за мафията в България? Голяма ли е? Малка ли е? Засенчва ли Коза Ностра? - мафия..смешници.
47. Кой са известните личности с който искаш да се запознаеш? - в общи линии групите, които слушам...и Евгени Минчев.
48. Кой от известните личности ( момчета/мъже) ти харесват или по скоро те възбуждат? - момИченцата от токио хотел 8-) ...абе, а известни личности жени не може ли да ме възбуждат?
а, джони деп:)
49. Изпадала ли си в ситуация в която да няма какво да ядеш? - слава богу, не. просто ме е мързяло да отида до магазина.
50. Кажи нещо за родителите си? Караш ли се с тях? - не се карам вече, щото почти не си говорим. отдавна са изгубили уважението ми.
51. Гледаш ли порно? Ако, да - какво? - случва се, каквото дават по канала.
52. Някога била ли си в болница? Ако, да - за какво? - за последно на 8, когато ми вадиха сливиците.
53. Правила ли секс без презерватив? Ако, да - защо? Ако не, значи може да е бил спукан и директно се прехвъря към предишния въпрос. - да и обичам, защото е по-яко без.
54. Имаш ли някаква мания? Ако, да - каква? - освен пиърсингите...не се сещам за някоя чак толкова значима
55. Какви превръзки използваш? - не използвам.
56. Използваш ли тампони? - да
57. Обичаш ли да си слагаш грим? Ако, да - какъв? Защо? - абе, по принцип не обичам, но ако слагам - молив, сенки, евентуално пудра и спирала. акцентирам на очите, защото много си ги харесвам.
58. Би ли убила за 100 000 000 000$? - предполагам. ще ме хванат ли? няква защита предлага ли се?
59. Какво мислиш за халюциногенното "диетиламид на лизергиновата киселина" (LSD)? - не е халюциногенно, а халюциноген. интересен ми е, но не бих пробвала
60. Някога през живота крала ли си? Ако, да - какво? - като малка - едно шоколадово яйце от един магазин, щото мама не ми даде пари да си го купя. преди 3-4 години с приятелки откраднахме едни прашки от някъф магазин по левче. а, да и на морето миналата година си откраднах една паста за зъби от квартирата, щото много ми харесваше вкуса
61. Каква марка е интимния ти гел? - нямам си интимен гел.
62. Омръзна ли ти да отговаряш? - съвсем не.

Pedigree
02-09-2008, 11:01
1.Имаш ли други татуси освен черешките?Ако не е нахално,може и снимка... :oops:
2.Какво мислиш за SWASTICA? 8-)
3.Имаш ли любим предмет в училище?Ако да-кой?
4.На колко се целуна за пръв път?
5.Скачала ли си с бънджи?Ако да-какво беше усещането?
6.Каква музика слушаше като малка?Как се зариби по тази,която слушаш в момента?
7.Често ли лъжеш или предпочиташ да кажеш истината?
8.Споделяш ли с някой проблемите си?
9.Секс за една нощ?Случвало ли ти се е?Какво мислиш за това?
10.Коя беше последната книга,която прочете?

psychopath
02-09-2008, 11:08
Psychopath*, дупки от пиърсинг ли? 8-) Сега като питаш... 8-)
Общо колко са :lol:

fake
02-09-2008, 17:22
1.Имаш ли други татуси освен черешките?Ако не е нахално,може и снимка... :oops: http://a571.ac-images.myspacecdn.com/images01/20/l_4417ac34483cff78d77924ec372eebf2.jpg
2.Какво мислиш за SWASTICA? 8-) - заблудено дете, което живее в собствения си свят на мечтите. с други думи - рядко тъпо парче
3.Имаш ли любим предмет в училище?Ако да-кой? - английски. историята също ми е много интересна
4.На колко се целуна за пръв път? - на 13 с един съсед :oops:
5.Скачала ли си с бънджи?Ако да-какво беше усещането? - не, но искам ужасно много...
6.Каква музика слушаше като малка?Как се зариби по тази,която слушаш в момента? - спайс гърлс и тату...още имам касетки:)) по тази, която слушам в момента...батко ви Вили ме просветли. за което си спечели уважението ми за цял живот:)
7.Често ли лъжеш или предпочиташ да кажеш истината? - ау, много лъжа...мисля, че е хронично
8.Споделяш ли с някой проблемите си? - пф, да. с всеки, на когото му се слуша.
9.Секс за една нощ?Случвало ли ти се е?Какво мислиш за това? - дам. лошо няма, стига и двамата да сте наясно, че всичко е само за една нощ. е, скоро няма да ми се наложи пак :smt007
10.Коя беше последната книга,която прочете? - Ози Осбърн - Без цензура. биография. счупих се от смях :D


Psychopath*, 17 :-D [/url]

AvaLan4e
02-09-2008, 17:31
Фейк, защо 69 не ти харесва :-# ('=

Momchence
02-09-2008, 17:39
...фейк ПОпринципно не дава да я лижат...поне едно време беше така :D

AvaLan4e
02-09-2008, 17:40
...фейк ПОпринципно не дава да я лижат...поне едно време беше така :D
принципите се менят, нея питам

Momchence
02-09-2008, 17:42
я па тая как ми говори

bulgarche
02-09-2008, 17:42
...фейк ПОпринципно не дава да я лижат...поне едно време беше така :D
Бая едно време е било. Сега е съвсем на друго мнение, относно оралната любов като цяло.

"Мило, свърших ти в устата" не е моя реплика ;)

bungle
02-09-2008, 17:43
Някакви фетиши имаш ли ? 8-)

AvaLan4e
02-09-2008, 17:44
я па тая как ми говори
обидих ли те?
не съм искала..
много се докачаш

fake
02-09-2008, 17:46
Фейк, защо 69 не ти харесва - ми...гъза е пред лицето...не бе, просто не ме кефи, ужасно е.
Някакви фетиши имаш ли ? - ем..нещо не си спомням, ама имам анти-фетиш към крака, ужасяват ме

Momchence
02-09-2008, 17:46
Бая едно време е било.....да бе..и аз дочух от сам от там че нещата доста са се променили от едно време :D

Momchence
02-09-2008, 17:48
абе... слагайте си сами граници на нещата, които говорите...ти па кога стана такъв моралист :D

Mamut
02-09-2008, 18:51
Какво мислиш за френската революция срещу абсолютизма ? :-o





:D

bungle
02-09-2008, 19:17
Последният път, когато удари шамар беше .. ? И на кого? :D

fake
02-09-2008, 19:28
Какво мислиш за френската революция срещу абсолютизма ?
френската революция сериозно съсипва Франция. от друга страна е било крайно време за абсолютизма да падне...но последвалата диктатура на Наполеон все пак се смята за една от най-кървавите в Европа,пф, мързи ме да говоря по темата сега, тряа си суша косата


Последният път, когато удари шамар беше .. ? И на кого? - мм днес на един приятел, с който редовно си се шамаросваме...или пък днес да не съм го удряла още...пф, не помня :-D

psychopath
02-09-2008, 19:29
Сега имаш 17 дупки...след 10 години колко мислиш ,че ще имаш? 8-)

bulgarche
02-09-2008, 22:35
Сега имаш 17 дупки...след 10 години колко мислиш ,че ще имаш? 8-)
Една от тези 17 ще е по-голяма. Те дупките май й намаляват прогресивно

psychopath
02-09-2008, 22:58
Сега имаш 17 дупки...след 10 години колко мислиш ,че ще имаш? 8-)
Една от тези 17 ще е по-голяма. Те дупките май й намаляват прогресивно :razz:


А тя какво мисли по въпроса? 8-)

Lestat357
02-10-2008, 11:34
Я да се възползвам от една от последните си възможностти за задавне на въпроси докато стола, на който седиш не е изстинал съвсем. След толкова много остри въпроси особено от един толкова начетен съфорумец, човек се замисля, „верно дали остана незададен такъв дее@”. Е, изхождайки от „how many times have I told you kids? there are no stupid questions just stupid people”(SP, Mr Garrison) да завърша и аз изграждането си на някаква форумна представа за теб въз основа на дадените дотук отговори.

1) На кой въпрос ти беше най-неприятно да отговориш? Отговор на никой за мен е по-скоро бягане от темата. А на кой се затрудни най-много? Знам, че е малко трудно предвид общия брой на зададените въпроси, но не е необходимо да четеш всичките отново според мен. Отговорите и на двата въпроса ще са пряко свързани с въпросите от тук, които все още помниш.

2) Чии въпроси ти допаднаха най-много като съдържание и формулировка дотук? Като цяло. А най-досадни и трудно-смилаеми такива?

3) Въпрос, който да предизвика по-големи емоции у теб, четейки го? И за да бъда по-конкретен – такъв, който те е накарал да се: изчервиш пред монитора), усмихнеш широко, смееш на глас (тук имам някакво добро предположение, май, но ще си го спестя), видимо да е повдигнал духа ти или обратното, станал причина да си направиш моментна равносметка дотук (неизбежно бих казал пир такава тема), накарал да се замислиш?

4) Явно не си против форумното споделяне на доста лични неща, след като си приела да седнеш на стола. Не ме разбирай погрешно, не мисля че има нещо лошо в това – право на личен избор. Все пак, съжаляваш ли, за някои отговор, който даде дотук? Чувстваш ли се по някакъв начин по-уязвима и притеснява ли те факта, че не един от хората, които са имали само бегъл поглед над личността ти, копирайки си цялата тема с всички зададени въпроси и техните отговори (съответно и реакцията ти на някои от тях) вече някак си ще бъдат с една идея по-близо до теб, отколкото ти до тях ? Съответно могат да използват всичко това по произволен начин срещу теб след това, пък било то и само по форумски в общия случай? Зависи как и по какъв начин гледаш на форума, така е и все пак?


[joke]И на живо ли е такъв Сашо? Имам предвид когато сте заедно в компания средно на колко от 10 въпроса отправени към теб успяваш да отговориш преди него? Дразни ли те това, но е едно от нещата, с които си склонна да направиш компромис или напротив допада ти, приемайки го като част от сигурността и закрилата, които, нормално търсиш у него?[/joke?]

Благодаря още веднъж да откровеността и прямотата! Не вярвам да има друг досега, който да е отговорил буквално на всички отправени към него въпроси на горещия стол без видимо да избягва кой да е от тях.

Повече въпроси докато си на стола към теб нямам.

fake
02-10-2008, 12:59
[b]На колко години се чувстваш и на колко би искала да си ?
Какво би искала да имаш, което за сега нямаш? - опа, пропуснала съм ги тези. чувствам си се съвсем на 18....бих искала да съм на толкова, ама вечно...щото като знам тая година кво ми предстои, ми се изправя косата от ужас.
нямам...собствен, независим живот нямам. а към това се стремя.

Сега имаш 17 дупки...след 10 години колко мислиш ,че ще имаш? - а, след 10 години мисля да вкарам и някви по-екстремни модификации...един татус колко дупки е..ехеее:), освен това планирам импланти.


1) На кой въпрос ти беше най-неприятно да отговориш? - може би на 'с какво се гордееш' ... с какво по дяволите би могъл да се гордее един човек на 18, живееш с ваште, нит' пари изкарваш, нито правиш опити да откриеш лекарство за спин да речем...и осъзнаваш, че всъщност нямаш още с какво да се гордееш, което си е жалко и неприятно
А на кой се затрудни най-много? - може би твоя топ 5 на филми и книги. никога не съм била добра в съставянето на топ- каквото и да било
Чии въпроси ти допаднаха най-много като съдържание и формулировка дотук? Като цяло. А най-досадни и трудно-смилаеми такива? - формулировката на твоите ме кефи. задаваш въпрос един ред и после още 3-4 реда обясняваш кво имаш предвид 8-) като за идиоти, на мен така трябва 8-)
досадни - на Сашо, щот не ми зададе негови собствени въпроси, а копира въпросите на някви хора към него. въпросите от рода 'кво мислиш за глобалното затопляне' също сметнах за невероятно тъпи. явно целта им е била да нямам какво да кажа по въпроса, добре, че съм човек, който се интересува от много неща
Въпрос, който да предизвика по-големи емоции у теб, четейки го? - дискусиите за мойто нехаресване на 69 доста ме разсмяха :D ама Димо си е идиот, аз в него не се съмнявам :-)
свастика имаше доста въпроси, които ме накараха да мисля "о боже, наистина ли човек може да е толкова тъп", но пък и доста, които ме накараха да се замисля за самата себе си:)

не съжалявам за никой отговор, който съм дала дотук, въпреки че ми се вдигат ебаси скандалите 8-) не смятам, че някой от отговорите може да бъде използван срещу мен, тъй като съм казала това, което мисля, и наживо да ме бяха питали, пак това щях да кажа и определено не се чувствам уязвима. ако имаше някой въпрос, на който не искам да отговоря, просто щях да излъжа или да го пропусна. пък и слабо ме интересува кой какво ще си помисли за мен от някакъв форум.

а, като сме в компания със Сашо...общо взето все си намирам с кой да си говоря, пък него най-често го боли фара щото и той си говори с някой и така не успява да ми отговаря на въпросите. не го намирам за дразнещо
моля :oops:


Какво е мнението ти за глупавите хора??? - ми...не са виновни те, че са такива...пък и да са виновни, кво да се прави ся...просто да не ме занимават с глупостта си :o
А какво мислиш за лицемерите и интригантите?? - горе-долу същото...да не ме замесват в интригите си и няма да ми пука за тях...лицемерите...то кой не е лицемер и двуличник в днешно време? кофти е, когато се оказва, че е някой, за когото никога не си си и помислял, че може да ти забие нож в гърба, но пък изхождайки от това, се научих да очаквам всичко и от всеки...
Прощаваш и забравяш или...??? - прощавам донякъде, но никога не забравям и в удобен момент припомням.
Откъде е тази мания по пиърсинга и какво точно ти харесва в него?? Пробиването, болката, самата естетика на пиърсите??? - откъде...ми де да знам и аз. още в седми клас супер много се зарибих да се дупча сама и като сввършиха ушите, реших да мина на други части...не се сещам кога точно ми хрумна, че с това искам да се занимавам. винаги преди да се пробия ми е интересно ще боли ли...как ще стои...понякога си правя плей-пиърсинг с игли за спринцовки. чрез болката разпускам, не знам дали по тоя начин не съм намерила по-приемлив заместител на рязането, но пък така повече ми харесва
естетиката на пиърсите, дам...затова и не харесвам хора, които прекаляват и са на принципа 'колкото повече, толкова по-добре'. можеш да имаш много пиърси и без да приличаш на плашило :lol:

bulgarche
02-10-2008, 13:30
Каза че си голям инат. Ако човека срещу теб също забие копита като магаре, как стигаш до консенсус и стигаш ли въобще?
Кой е бил най-трудният ти избор до сега? Съжаляваш ли че го направи?
Кой е любимият ти цвят? А най-неприятния?
Има ли нещо, което си направила, което е или смяташ че е значимо за България или света?
Какви познания имаш по латински?
Плачеш ли на филми? А заспиваш ли докато гледаш някой филм?
Любим сезон? А месец?
Коя част от домакинската работа ти е най-неприятна?
Напиши нещо за зеленчука зеле.

fake
02-10-2008, 15:28
Каза че си голям инат. Ако човека срещу теб също забие копита като магаре, как стигаш до консенсус и стигаш ли въобще? - все едно пък не знаеш. не стигам до консенсус най-често.
Кой е бил най-трудният ти избор до сега? Съжаляваш ли че го направи? - на мен всички избори са ми супер трудни, просто съм адски нерешителна 8-) но определено не съжалявам за никой от тях, защото те са ме направили такава, каквато съм сега.

Кой е любимият ти цвят? А най-неприятния? - любим - зелено, черно, червено напоследък. най-гаден - кафяво, ама такова лайняно кафяво.
Има ли нещо, което си направила, което е или смяташ че е значимо за България или света? - за България, или поне за част от България - пиърсинг-сайта. все пак е първият такъв и, въпреки че няма кой знае колко информация, пак е нещо
Какви познания имаш по латински? - доста слаби...няколко фрази, някои имена на животни и птици( 8-) пасер доместикус), и анатомичните названия на частите на лицето и тялото...повечето

Плачеш ли на филми? А заспиваш ли докато гледаш някой филм? - заспивам постоянно. рядко се разревавам, тъпо ми е.
Любим сезон? А месец? - лято, август
Коя част от домакинската работа ти е най-неприятна? - беленето на картофи. отвратително е, мразя
Напиши нещо за зеленчука зеле. - мм зелето е прекрасно, когато е сготвено във фурна..кисело де..ммм, също когато е кисело и е в...бидона(ми не знам как се казва тоя съд), много смърди. от 2 дни съм на диета - ям само салата зеле и моркови с промишлени количества ябълков оцет. супер вкусно ми е. знам, че съм тъпа. зелето винаги ми е било супер странно - как ли се е образувало? повечето живи организми изглеждат така, както изглеждат, с някаква предпазна цел - отровните плодове и цветя например са ярки на цвят, защото са отровни - защитна функция. а каква ли е функцията на зелето, защо има толкова листа? както крие под тях, толкова ли е важен кочанът?
аз лично не харесвам кочана на зелето. много е твърд и горчи като го ядеш. а в тая салата дето я ям постоянно се срещат парчета кочан, щото е такава купена на 'Денито'..в един плик нарязана, само оцет и слагаш и си готов. между другото, салатите на Денито са най-хубавите. само снежанката им е няква...водниста такава. трябва да отида до магазина да си купя снежанка. тя е гъст таратор, знаеш ли? ама няма зеле в нея, щото в таратора няма зеле.
а пък като малка наште купуваха зелки за туршия. и аз вземах някоя по-малка зелка, късах си листата едно по едно, поливах ги с оцет и ги ядях. супер вкусно ми беше. е, тогава не съм си мислела за диети, нищо, че бях дебела. ако някой иска мога да пусна снимка.
ъм..достатъчно за зелето 8)

Boot
02-10-2008, 15:54
аз искам детска снимка :-P

rakiQ
02-10-2008, 17:22
аз неам въпрос!
ма ви пожелавам с мъЖо да сте да стеее 9765432346890987654 год заедно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

супер яка двойкаааааааааааааааааааа ааа!!!!!!!!!!111
:smt035

bulgarche
02-10-2008, 18:36
Любимо кътче от България? А на кое искаш да отидеш?
Любима риба, птица и бозайник? А кола?

fake
02-10-2008, 18:55
Созопол.
риби и птици не обичам, но пък съм луда по котки.всякакви от семейството :-o
кола...мм, някоя малка ще да е...пежо 206 примерно

Иве,
http://i31.tinypic.com/6ten0z.jpg :oops:
http://i31.tinypic.com/qrlo36.jpg
забележете очите :-P

Boot
02-10-2008, 19:03
АУ, много сладка. И си приличаш със сегашната ти :-D А снимката с дупето е малко компрометираща :-D

bulgarche
02-11-2008, 05:15
Можеш ли да пишеш, без да гледаш клавиатурата? А да си връзваш обувките?

Saymon90
02-11-2008, 07:23
В какви отношения си с родителите си?
Обичаш ли някого?
Разкажи една от случките в живота ти, с които си се справила най-трудно? (ако искаш..)
Какво мислиш за мен? (хаха какъв банален върпос :-D )

ПП: Сори, ако съм повторил някой въпрос...

KimBerLy1912
02-11-2008, 07:40
Четях цялата тема...нещо не разбрах само 1...Ти ли си авторката на форума за пиърса : )))
Неам други въпроси... : )))

twiLight
02-11-2008, 10:35
^^Май е Мо6но(ако реши да не отстъпи,че да разчекнем свастиката) :D

fake
02-11-2008, 11:36
ми мошно не ми отговаря.

Крейзи, добре съм
Мога да пиша без да гледам, ама става бавно и с грешки. и да си връзвам обувките мога

В какви отношения си с родителите си?
Обичаш ли някого?
Разкажи една от случките в живота ти, с които си се справила най-трудно? (ако искаш..)
Какво мислиш за мен?
1-В ..нормални в момента, ама често се променят
2-Дам, обичам:)
3-Адски трудно се справям, когато приятел ме изостави...не искам да коментирам в момента, още ми е трудно да го възприема.
4-Ми за теб...кефиш ме.

KimBerLy1912, дам, админ на форума и създател на идеята изобщо
[/i]

fake
02-11-2008, 16:08
ем...мошно, съжалявам...
тълпата иска хляб и зрелища
разбери се със свастицата да те сложи, той може и да се откаже преждевременно :-D

Mooo6no
02-11-2008, 18:54
тълпата иска хляб и зрелища
Нормално....

А баце ви Мошно просто има и други ангажименти освен форума и сметаше да напомни тая вечер, защото си мислеше, че темата е започнала един ден по-късно.