PDA

View Full Version : Tattoo



DeVoi4eTo
02-05-2008, 17:19
Нека всеки покаже снимка на харесвана от него татуировка...мисля че ще е от полза и на тези които си избират и чудят каква точно да е... :)

FelisDirus
02-06-2008, 14:16
Даа бе.. за да открадне някой нечия друга идея? Никога.. аз си имам един татус, мисля да си правя и втори, но нямам намерение да показвам другата, докато не се нарисувам.

bulgarche
02-06-2008, 14:20
На мен ми се вижда тъпо да вземаш чужда идея. Някой се нашарил и да си правиш същото...дори самия татус е по-яко да си го измислиш сам

FelisDirus
02-06-2008, 14:28
На мен ми се вижда тъпо да вземаш чужда идея. Някой се нашарил и да си правиш същото...дори самия татус е по-яко да си го измислиш сам

Естествено, че е тъпо.

И да вметна само - не всеки има въображение да си измисля. Пък и това, което смятам да си рисувам сега, е приказно! Абсурдно е сама да се сетя за нещо такова...

bulgarche
02-06-2008, 14:46
Дори и така да е, поне никой да не си го е татуирал (или да не знаеш за това). Или някой си направи нещо някъде...и айде и ти си го нашари на същото място... :(

FelisDirus
02-06-2008, 14:47
Дори и така да е, поне никой да не си го е татуирал (или да не знаеш за това). Или някой си направи нещо някъде...и айде и ти си го нашари на същото място... :(

Е, много ясно бе... да не съм гаден плагиат! 8-)

bulgarche
02-06-2008, 15:20
Щото пък не си! Май е време да поспирам с писането във форума, за сега, че щом започнах по толкова много коментари в една и съща тема да има...лоша работа :?