PDA

View Full Version : Не ми се живее..



kukla_bes_sarce
02-05-2008, 17:34
Пфф...от 5клас (ся сам 7) харесвам много едно момче..С всяка изминала година го заобичвам все повече и повече...Миналата година бяхме станали много добри приятели..даже за мен той беше най-добрият ми приятел..Но понеже не само аз го харесфам за да го спечеля беше много трудно...Много пъти сам му признавала чувствата си..и той все ми казва "Ами незнам.." или "Ще видим по нататък.." и аз чакам ли чакам но нищо...той се държи сякаш нищо не се е случило..Миналата година когато бях на косъм да спечеля сърцето му...заминах на лагер и той трагна с тогава най-добрета ми приятелка...след това както отричаше че ще трагне с едно момиче (моя неприятелка) изведнаж разбирам че той ще и предложи а той даже ми отрича в лицето...А сега след много караници през изминалата ваканция...като му казах че все още го обичам той ми каза "Искам да сме приятели..пък по нататък може и повече.." но не пак сеедно нищо не се е случило държи се мило с мен..и ми дава надежди...(това е хубаво) ноо сега той зарибява сас най-добрата ми приятелка която доскоро твардеше че е курва и сякакви такива..(а и тя за него..ма и тя го зарибява...въпреки че отрича) и когату му кажа какво зарибяваш Мимето ( приятелката ми така се казва)той ми отговаря "Ти луда ли си и се смее.."....Кажете ми какво да правя...немога да го забравяя...немога да спра да го обичам...немога да бъда с други защото постоянно мисля за него....наранявам и обиждам близките,дори приятелите си зарди него....Как да го забравя забога...неиздаржам...не ми се живее..той ме наранява..но ас пак...и пак... моляви помогнете ми.... :( :( :( :( :( :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-05-2008, 17:42
алтернатива ... някой друг ... ако е имал намерения все ще е казъл нещо ако не е абсолютно келеме ... ако питаш мен зарязвай тази история и си гледай живота .... щом той така лекомислено тръгва с коя ли не , а теб игнорира .... просто не те харесва ... не ти дава надежди .. просто е слабак да те отреже и се прави на мил с надежда да не те засегне пък и явно му допада идеята за "резервираното" внимание което вижда в теб ...
стига си хранила егото на това лицемерче ... а и си малка ... ако знаеш какви пичове чакат около теб ... така е ... първата любов е шибано нещо ако е несподелена или е насочена към неподходящ човек :)

Miss_Perfekt
02-05-2008, 17:44
И аз съм по-същия ама по-абсюлютно същия начин.И вече почнах да свиквам явно не съм достатъчно хубава или вече незнам кво ми е ама да ти кажа НЕ МИ ПУКА според мен ако му покажеш че не ти пука може да почне повече да ти обръща внимание защото ще му е интересно да те спечели.В момента колкото повече бягам от него толкова повече ме гони :D Незнам дали ще стане и при теб но УСПЕХ

анонимка
02-05-2008, 17:45
но не пак сеедно нищо не се е случило държи се мило с мен..и ми дава надежди...(това е хубаво) - не ,не е хубаво!!! защото по този начин ти страдаш!Трябва да се опиташ да се отдръпнеш от него!Да го оставиш на мира,да прави каквото той иска,а това по твоите думи,не си ти....

nicolepcd
02-05-2008, 17:53
Ми просто се опитай да го забравиш... няма смисъл... щом момче ЛЪЖЕ, той е "нищо", защото щом момче лъже, това не е достойно за мен. Ти ако искаш да се унижаваш и да го искаш упорито... само си съсипваш живота... с това "Ще видим по-нататък"... Наистина ли ще чакаш той да реши??? Ми ще постъпиш много глупаво... :? Опознай нови хора, и може би ще намериш човекът, който те заслужава :)

mila92
02-05-2008, 18:05
toi samo te razigrava "6te vidim";"moje bi po k1sno" nedei da mu se v1rje6 i napravo si nameri drug zabravi go toq .qvno e edin BUKLUK

BlueFace
02-05-2008, 18:10
Offf стига с това не ми се живеее.Ся кво 6те се превърне6 в поредното емо wannabe само заради едно мом4е :? :? Оспокой се живота продължава .... Не си заслужава .... :)

rummi
02-05-2008, 18:34
Ти си само 7-ми клас, а вече не ти се живее. И то-заради някакъв пикльо, който не знае какво иска. Я го зарязвай и гледай напред. А той ако те харесваше истински досега да ти е обърнал необходимото внимание. Явно ще те използва, или когато остане сам - ще те потърси, но ти не му се връзвай.

r3al_l0ff
02-05-2008, 18:50
колко познато и аз ф 7-ми клас бях с тфойте кахъри :D :D :D аве я са дръж малк0о на нив0 ся спри да му върви6 след гъза на т0оя пиклио ;) мом4етата в тая възраст не ги търси за любоф :lol:

bebeto0o
02-05-2008, 18:53
Offf стига с това не ми се живеее.Ся кво 6те се превърне6 в поредното емо wannabe само заради едно мом4е :? :? Оспокой се живота продължава .... Не си заслужава .... :)
MI da :P

BlueFace
02-05-2008, 18:56
мом4етата в тая възраст не ги търси за любоф :lol:[/quote]

Аре pls да не слагате си4ки мом4ета под об6т знаменател?Тва 4е има много женкари и надувки не озна4ава 4е няма и нормални мом4ета,които наистина могат да оби4ат,а не да те зарежат при появата на следва6тата наивна мацка...

sentient_
02-05-2008, 18:58
аман от детските ви глупости!!!
Деца че ми се праят на тарикати!

Bubbly
02-05-2008, 19:36
1-во -Научи се да пишеш грамотно!
2-ро -Съжалявам ако обиждам някого, но ми се струва "леко странно" седмокласници да ми пишат за самоубийство от любов. :razz: Не че искам да се правя на особено зряла обаче нещо не ми се връзват нещата. Не знам защо все повече 13-14-15 годишни искат да превърнат живота си в сценарий за сапунен сериал. Чудя се вие нямате ли си друга работа освен да се влюбвате и разлюбвате? :?
3-то- Гаранция ти давам, че ще го преживееш, няма нужда да се притесняваш за глупости.
ПП: Да ти имам проблемите
Цитирам по памет: Влюби се в най-добрата ми приятелка, която всъщност сама си признава, че е курва. :lol: Това ме разби просто.

kukla_bes_sarce
02-05-2008, 19:43
1-во -Научи се да пишеш грамотно!
2-ро -Съжалявам ако обиждам някого, но ми се струва "леко странно" седмокласници да ми пишат за самоубийство от любов. :razz: Не че искам да се правя на особено зряла обаче нещо не ми се връзват нещата. Не знам защо все повече 13-14-15 годишни искат да превърнат живота си в сценарий за сапунен сериал. Чудя се вие нямате ли си друга работа освен да се влюбвате и разлюбвате? :?
3-то- Гаранция ти давам че ще го преживееш, няма нужда да се притесняваш за глупости.
ПП: Да ти имам проблемите :-D

1.Кфо да направя че съм свикнала да пиша на латинеца
2.Това че ти не си обичала някой когато си била на мойта вазраст,не значи че неможе да се обича когато си 7 клас...а обичаш ли нищо неможе да те спре ако обичта ти е несподелена да мислиш за (цитирам : "самоубийство от любов.")А и аз никаде не сам писала че ще се самоубия...едно е да не ми се живее друго че няма да живея...
3.Аз че ще го преживея,ще го преживея но до тогава много салзи ще излея...за съжеление

BlueFace
02-05-2008, 19:51
Много песимизъм :) Моми4е не си заслужава да пла4е6 и да се мъ4и6 заради такъф тъпак.Тоя се гаври с 4увствата ти и те размотава ти си седнала да пла4е6 :?
Веднъж ми казаха:"Колкото пове4е тъп4еш и ма4ка6 една жена толкова пове4е те оби4а"
Не го вярвам и до сега ма май при теб има не6ту вярно :?

kukla_bes_sarce
02-05-2008, 21:15
мерси за саветите...да разбирам ви трябва да го забравя...ма точно това е проблема...невазможно е :( едно че постоянно си пишем...ами и го виждам постоянно в училище..и той винаги или ще ме пита как сам..кфо си правя...или ще се закачи нещу с мен ..ще се полигави... и немога да спра да мсиля за негоо...виждам го...чувам о...навсякаде само той... :(

koalka
02-06-2008, 09:28
Отчайваш се заради някакъв идиот...това е наистина жалко и пропиляно време.Тези обещания са абсолютни празни приказки, не го ли разбираш?Знае за чувствата ти, но не те харесва, защото щеше да зарибява теб, нали?
Въобще не се занимавай с него и ще видиш как той ще тръгне след теб, защото е свикнал да му обръщаш внимание и да правиш сцени на ревност.Остави го и си живей живота, намери момче, което ще те харесва, а не такъв...лигльо.
Докато го търпиш и той ще ти скача на главата. :)

INF3RNO
02-06-2008, 09:57
ne mu se obajdai izvesno vreme ostavi go toi da te tarsi.Ako go napravi zna4i e razbral kakvo e zagubil i ako iska da si te varne toi 6te ti se obadi ina4e ako li ne prosto go ostavi da si 4upi glavata 8)

The_69
02-06-2008, 12:03
soри, че ти го казвам така директно,ама явно нете харесва като нещо повече от другарче и просто не иска да те нарани като ти го каже направо.Няма смисъл.Заеби тия чувства и иди на доскотека няколко пъти-все ще се запознаеш с някого. :grin:

led_i_ogyn
02-06-2008, 14:00
но не пак сеедно нищо не се е случило държи се мило с мен..и ми дава надежди...(това е хубаво) - не ,не е хубаво!!! защото по този начин ти страдаш!Трябва да се опиташ да се отдръпнеш от него!Да го оставиш на мира,да прави каквото той иска,а това по твоите думи,не си ти....

Напълно съм съгласна!

NightGuardian
02-06-2008, 15:30
Здравейте първо !

Аз съм нов в този форум и наскоро открих този сайт и съм много впечатлен от всичко тук ! Дизайна,хората и т.н !

Момиче , ще ти кажа само едно ! Получили ли се между вас приятелство ЗАБРАВИ за връзка просто ти казвам !

Второто което е , е от твоя клас това е много кофти , ще се виждате всеки ден и ще си омръзнете бързо...

Трето : От личен опит ти казвам ,че винаги става така умираш за някого , а като тръгнете всичко се променя отношения и т.н и след 2-3 седмици ти омразва и късаш с негО !(В моя случаи късам с нея!)

kukla_bes_sarce
02-06-2008, 15:34
Здравейте първо !

Аз съм нов в този форум и наскоро открих този сайт и съм много впечатлен от всичко тук ! Дизайна,хората и т.н !

Момиче , ще ти кажа само едно ! Получили ли се между вас приятелство ЗАБРАВИ за връзка просто ти казвам !

Второто което е , е от твоя клас това е много кофти , ще се виждате всеки ден и ще си омръзнете бързо...

Трето : От личен опит ти казвам ,че винаги става така Омираш за някого , а като тръгнете всичко се променя отношения и т.н и след 2-3 седмици ти омразва и късаш с негО !(В моя случаи късам с нея!)

Samo da otmetna ne e v moq klas...daje e na dryg etaj v daskaloto mi...ii 4esno da ti kaja 4e tolkova go obi4am 4e iamm 4yvstvoto 4e ako stane ne6to m/u nas 6te go pregarna i nqma da iskam da go pyskam s godini... :smt007

sasha_90
02-06-2008, 15:41
И всички тези мъки за човек,на когото не му пука за теб?Осъзнай се,твърде малка си,за да "не ти се живее вече"!

SandForGaara
02-06-2008, 17:09
За *достаголямочисло*-ен път казвам че в седми клас не ви трябват гаджета!!!Хванете си като влезете в езикова гимназия където още по-трудно! 8-) :lol:

ofyes
02-06-2008, 18:13
хах и аз бях така 3 години.. скъсвах си нервите :cry: сега пак учим в едно даскало и отвреме на време се поздравяваме ама само толкова :---) даже ме избива на смях каtо се сета колко наивна съм била :oops: :-D

juchoche
02-06-2008, 18:58
pyrvo tfa momi4e ne ti e priqtelka "imala sam sa6tata dobra priqtelka" i situaciata be6e gd ednakva ako pita6 men probvai s drug ne si struva da se v4i6 sled nqkoi gyz .. dr e 4e kato trygne6 s dr toi 6te razbere 4e nqma da go 4aka6 ve4no i moje i da re6i e e nadtypil momonta .t.e zaribqvai se s drugi mom4eta pred nego ako ima6 vazmojnost tragni s nqgkoe toku vij mu trepnalo Ne6to NA ONIQ kALAF deto se zaribqva s priqtelkata ti 4e moje da ste ne6to poe4e ot priqteli :-D Uspeh :-)

Pliok0019
02-06-2008, 20:30
Ами сега ще ти предложа един метод...Представи си живота си без него... Внимавай, изключи го от мислите си, недей да вдигаш телефона, когато ти звъни, недей да му пишеш в скайп. Отговаряй на въпросите му в училище, но не задавай към него.

По думите ти той е просто един бройкаджия, един боклук... Недей да страдаш за него. Не си заслужава ;)

Успехи!

mimi_pink
02-06-2008, 20:37
Много кофти ситуация, Мацка!!!ББ :( :( :(

TheNewReligion
02-07-2008, 17:20
Абе ти не стига , че си нахална , пък си и много нахална ... не виж , че момчето не те харесва за гадже , ти наглата пак ... е то на сила хубост не става мацка , сорка .... :-P :-P :-P

Bubbly
02-07-2008, 18:06
1-во -Научи се да пишеш грамотно!
2-ро -Съжалявам ако обиждам някого, но ми се струва "леко странно" седмокласници да ми пишат за самоубийство от любов. :razz: Не че искам да се правя на особено зряла обаче нещо не ми се връзват нещата. Не знам защо все повече 13-14-15 годишни искат да превърнат живота си в сценарий за сапунен сериал. Чудя се вие нямате ли си друга работа освен да се влюбвате и разлюбвате? :?
3-то- Гаранция ти давам че ще го преживееш, няма нужда да се притесняваш за глупости.
ПП: Да ти имам проблемите :-D

1.Кфо да направя че съм свикнала да пиша на латинеца
2.Това че ти не си обичала някой когато си била на мойта вазраст,не значи че неможе да се обича когато си 7 клас...а обичаш ли нищо неможе да те спре ако обичта ти е несподелена да мислиш за (цитирам : "самоубийство от любов.")А и аз никаде не сам писала че ще се самоубия...едно е да не ми се живее друго че няма да живея...
3.Аз че ще го преживея,ще го преживея но до тогава много салзи ще излея...за съжеление


Ами да, не съм обичала, когато съм била на твоята възраст, и изобщо никога не съм се влюбвала, а съм почти на 16 и не смятам, че е голям пропуск- за всяко нещо си има време. Не съм казвала, че е напълно невъзможно да се влюбиш на 13, но всеки има собствено мнение и да ме убиеш, но не смятам, че основният проблем на 13-годишнште трябва да са любовните мъки :-o Съжалявам, ако имаш друго мнение по въпроса, но ми е много интересно какво ще се промени, ако си станете гаджета, освен че ще се натискате през междучасието и ще си пишете "мило обичам те" по скайпа. Ако си намериш някакво занимание освен да киснеш на компа, да се самосъжаляваш и да си търсиш проблеми, когато ти е скучно, ще ти стане по-добре. Пък, ако толкова се нуждаеш от любов, намери си някой друг, с когото да се "зарибявате". :lol: Късмет!

Пс Това, че пишеш на кирилица, не ти пречи да пишеш "не знам" отделно :P

FreeSpirit
02-07-2008, 18:12
А сега ако ми кажеш за какво ти е такова безчувствено момче ,ще бъде мн хубавп ;)
Само аз ли смятам че е идиот(може да става за фр,ама за гадже)Така прекарвате си супер като фр,ама той не става за твое гадже,щом се държи така стеб и щом отговорите на признанията ти са такива .
Ае може и да ме напсуваш ,ама аз така мисля :oops:

DevilWish
02-07-2008, 18:19
Абе ей . . . к'во не ти се живее за първият срещнат ,който ще забравиш ако се отдалечиш от него!??И аз бях така и то 4 години и аз бях 6ти-7ми клас и си мислих ,че света се сръшва с т'ва момче . . . пропилях 4 години от живота си всеки ден да рева по това момче мамка му де*ба и просто . . . никъф смисъл . . . така че по-бързо се отдалечи от него - личи си от км. ,че си играе много здраво с чувствата ти !?

Scared_Straight
02-07-2008, 18:25
Горе главата живота не свършва с това момче

Chess
02-07-2008, 18:34
Хиляди извинения, но МНОГО СИ ТЪПА :lol: ... Знам, че разочарованието от първата любов е "много болезнено нещо" и си е така... Не мога да ти помогна по никакъв начин , освен и аз да споделя опит :razz: ... Такаам : аз харесвам (меко казано :-D ) едно момиче от 4 години и моята ситуация е мааалко по различна от твоята... малко със това, че трае 2 години повече :lol: ... И през тези 4 години получавам един "уй у гъзо"... "Глей ся" просто си се кефи на живота , дистанцирай се , намери си забавления , нещо което да те кара да не мислиш за него, и най-важното - излез с приятели :-D ...

feelthless4o
02-07-2008, 19:01
Хиляди извинения, но МНОГО СИ ТЪПА :lol: ... Знам, че разочарованието от първата любов е "много болезнено нещо" и си е така... Не мога да ти помогна по никакъв начин , освен и аз да споделя опит :razz: ... Такаам : аз харесвам (меко казано :-D ) едно момиче от 4 години и моята ситуация е мааалко по различна от твоята... малко със това, че трае 2 години повече :lol: ... И през тези 4 години получавам един "уй у гъзо"... "Глей ся" просто си се кефи на живота , дистанцирай се , намери си забавления , нещо което да те кара да не мислиш за него, и най-важното - излез с приятели :-D ...


Или гледай SAW да цениш живота...който здраво sucks...

Chess
02-07-2008, 19:03
АА да , как можах да забрая (м/у другото този човек не е гледал филма, но :-D ) гледай го задължително :lol: ... Наистина след като го изгледаш гледаш на живота мааалко по различен начин... ( действа ободряващо)

kukla_bes_sarce
02-07-2008, 19:50
Искам супер много да благодаря на всички че ми помогнахте...в последно време гледам да не му обращам внимание..закачам се с приятелите му пред него и не му говоря не му пиша само ако той ме пита или ми пише..а до приятелката ми с нея немога да се скарам зарди него защото много я ценя...аз немога да и кажа в кой да се влюбва..."любовта не пита а връхлита " тя ако ми е приятелка мисля че ще спре но..както и да е...вие наистина много ме стимулирахтеда го забравя..малко ще ми е трудно но ще го направя твърдо съм го решила...е въпреки всичко имам чувството че ако ми предложи ще трагна с него..но от мен нищо повече...и наистина пак много благодаря :-) :-)

Chess
02-07-2008, 19:58
Е са, ако ти предложи няма нищо лошо да тръгнете... да му се порадваш малко докато не се разделите и не се съсипеш (освен ако не си със здрава психика)...Иначе радвам се, че сме/са ти помогнали 8-) . И не забравяй - горе главата и гледай "SAW" :-D

kukla_bes_sarce
02-07-2008, 20:37
ОоОо Ас съМ реШилА ТраГнеМ Ли ...уСетЯ лИ чЕ неЩатА Не ВърВяТ...Го РеЖа :-D :-D :-D НеМа Гу УсТаа МЕ СъсиПе

Las Vegas, Baby!
02-07-2008, 21:23
Харесай си някое друго момче и го целуни пред други хора. Твоят пич ще научи и ще го хване яд.