PDA

View Full Version : Я кажете как да му кажа че искам да сме приятели за секс ?



typ4o
02-05-2008, 20:14
значи с едно момче се зарибяваме от много време но аз бях до скоро дествена много го харесвам ,той си има приятелка която с която се вижда много рядко на седмицата 1 ,2 пати тя не е от града .та друг е вапроса в прав контекст ли да му кажа че искам да сме приятели за секс но искам да си оставя и вратичка ако реши че иска нещо по сериозно... :D :D :D :D Мерси на всички предварително :-)

him4e_f
02-05-2008, 20:17
frs za seks :-o :-o zvu4i qko :D emi ddz moje ma aka da mu o kaje6 moje bi sdumi :P :D

v3nDe77a
02-05-2008, 20:20
искам и аз приятелка за секс 8-)

v3nDe77a
02-05-2008, 20:20
ми кажи му го направо "пич искам да сме приятели за секс " и тва е...

juchoche
02-05-2008, 20:22
еми яко е да си имаш приятел за секс наистина ... казваш му мойто момче от мен терена от тебе мушмурока и така :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

aciko
02-05-2008, 20:24
Kажи му : Оооох как ми се ебе,може ли да ми станеш личен ебач,докато твойта приятелка е няма ... бъди приятел моля ти се.

juchoche
02-05-2008, 20:29
хахаха НАли знАете "приятел в (сексуална) нужда се познава"..... :D :D :D :D :D :D

bulgarche
02-05-2008, 20:32
Е луда ли си бе!? Как ще го правиш това, при положение че си има приятелка. Недей го кара да прави глупости. Той ако иска...няма какво да му го казваш

v3nDe77a
02-05-2008, 20:33
ми вярно кажи му "искам да си ми личен ебач"

juchoche
02-05-2008, 20:36
ха че като си има приятелка да не е накапан... :D :D пък и момичето казва че приятелката му е в дръг град за да се реши зн има сигнали от негова страна :-P Пък и в демократична дърва сме да се Е*ат Младите :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

NuRi
02-05-2008, 20:46
Kажи му : Оооох как ми се ебе,може ли да ми станеш личен ебач,докато твойта приятелка е няма ... бъди приятел моля ти се.
това картии:) хаха мила и аз бях в такива ситуации:) но при мен бе др тя си имаше приятел а аз я вазбуждах и страста беше без граници..:)П наи важно е тренинга .. ми целуни го..:) обарай го мерни му некой поглед и тои ще знае да действа :)П

DevilWish
02-05-2008, 21:20
OoOO az sym imala takyv priqteл . . . уникално е да имаш "приятел с изгода" :))))) :grin:
Нищо не му казвай ,направете го един път /ако не се дърпа мн. ясно/ и му кажи - бих се радвала това да се повтаря . . . или пък - "Ако имаш нужда от нещо такова ,обади се" :oops: :-P

hooliganka89
02-05-2008, 22:33
"Ако имаш нужда от нещо такова ,обади се"


хахаха тва е много яко :grin:

amatorium
02-05-2008, 22:39
Napravete si nqkoq po-goreshta vecher. Primerno disko s erotichni tanci i mu se razturkai edno hubavo i go opipvai. Vednaga shte si prolichi dali te jelae. Posle ako e taka deistvai i go nagrabi. 8)

Eli>>>
02-05-2008, 22:43
Жиголо,супер работа :grin: :D
ами кажи му го направо ,мисля че ще се зарадва
човека 8-)

partychild
02-06-2008, 04:44
:shock: И като приятелката му е от друг град кфо...?!? начи като не се виждат през седмицата и айде да и изневерява с някфа си дето и се правело секс.. извинявай ама.... ако наистина я обича... или поне държи на нея.. ще ти откаже.. а ти по добре не му се ври... помисли кфо ще и е на нея ако разбере :x и мисля че тфа дето искаш да го правиш е доста лека постъпка... надявам се да не си такава :?

LitTleJ
02-06-2008, 05:17
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ виждам че ника ти е "тъпчо" (от тва си личи че си момче) а пишеш за момче.Ти гей ли си? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

minava6t 4i4ko :)
02-06-2008, 07:37
верно че ника му е male..може и да е ебавка..ина4е ме кефят съветите:
aciko написа:
Kажи му : Оооох как ми се ебе,може ли да ми станеш личен ебач,докато твойта приятелка е няма ... бъди приятел моля ти се.

ей на такава покана ако наистина ти е приятел трябва да те подпали от е*ан :-D
...личен ебач :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ..гид в страната на сладострастието..из Пътеводителя на Галактическия Е*ач!!! :D

DoomShadow
02-06-2008, 07:40
zvy4i mn qko :grin: :grin: :grin: i az iskam priqtelki za s*x :grin: :grin:

Anna5339
02-06-2008, 12:14
Аз това го обясних много внимателно на един мой фр и той ме разбра:) С приказки става работата. С него в секса се допълваме и-д-е-а-л-н-о,но като партньори сме ужасТни. И така се разбрахме с уговорката да си остане само и единствено между нас си. Никакви гаджета,най-добри приятели и т.н.. . . . . . Еее добър екип сме за сега :) :oops:

Quasar
02-06-2008, 12:41
и защо прецакваш връзката им...много си зле...ибтв къв ти е пола :shock:

HeadMasTeR
02-06-2008, 12:58
Според мен най-добре започни просто да се държиш към него една идея над просто приятелски,като ти се отдаде шанс флиртувай с него...ако захапе значи изобщо не му пука за настоящото му гадже(щото ако му пука и ако я "обича" изобщо няма да има желание за друго момиче)и е готов за авантюра.Барваш някое местенце и просто се чукате,а след това му казваш,че не искаш никакви задълбочени чувства от негова страна и,че може по всяко време да си се задоволявате по този начин...А ако случайно те изчука и после се хване за главата и каже"АМА КВО НАПРАИХ ВЕЕЕЕЕ"значи е прост...Има и друг вариянт като се замисля-ако след като си го оплела и се "праснете" той се почувства гузен и най-нормално ти обясни,че просто е искал да изчука нещо и сега го гризе съвестта относно приятелката му,му кажи,че ти също искаш просто здраво е*ане или пък още по-добре ако сте още в леглото като се развива случката му направи мили,насълзени очички и му промълви"Ама аз наистина много искам да се чукаме от време на време"и ти мога да ти гарантирам,че ше се хвърли върху тебе за втори рунд... :D Просто ми се прииска нещо такова и на мен,ама...

typ4o
02-06-2008, 13:10
emi zn parvo ne sam gei momi4e sym HeadMasTeR s nego sme se seluvali i t.n i postonno flirtuvame ... tai 4e ve4e sym hvyrlila vydicata oba4e drugo me pritesnqva 4e toi se e zaribqval predi vreme s drygi momi4eta i e izneverqval s o6te edna predi vreme uj sa spali vednuj..no primerno po nqkoga spirat sms tetoi mi pi6e.. nz kak da napravq..edinstvennoto ne6to koeto me vyzpira e 4e si ima priqtelka,no pyk ako mislim ot dr strana 6tom se vijdat tolkova rqdko moje da e s neq za ednoto... :( :( :( :( :D :D :D

aniezina
02-06-2008, 13:11
Аз съм се възползвала от такъв вид приятелство, даже може и да му звънна скоро, ще видим... Но момиче, свали го едно хубаво и го направете ама само вие двамата да си знаете, когато свършите му кажи нещо от сорта на " Беше хубаво, ако искаш някой път може да повторим..." Или нещо такова после като се видите на другия ден, поздрави го учтиво и се дръж риятелски, не му се сваляй, нека сам се осети че е просто секс, а момчетата много обичат такива връзки такаче ако те бива в леглото няма да имаш проблеми въпрки че е зает :-D

HeadMasTeR
02-06-2008, 13:18
aniezina е права,трябва да му покажеш,че става въпрос само и единствено за секс,а тва,че ние момчетата се кефиме на такива взаимоотношения си е точно така(в момента,всеки "m",който чете темата иска момиче като теб)...Значи важното е той да е наясно,че става дума за секс,а щом и преди е изневерявал на приятелката си и щом поддържа пламъка с теб значи просто трябва да си директна и да му го кажеш...Но и ти също трябва да си наясно,че секса е единствената причина... 8)

typ4o
02-06-2008, 13:19
emi ima i drygo ne6to 4e s nego 6te go pravq za 2ri pyt bukvalno :oops: :oops: :oops: no mislq 4e ako se otpusna vsi4ko 6te si doide ot samosebesi :) pyk i az za sega mislq 4e ne moga da imam seriozna vrazka.. :-o

HeadMasTeR
02-06-2008, 13:20
Просто действай без да го мислиш,щото иначе излиза,че не ти е само за това ами искаш и връзка.Много е важно да си наясно със себе си...

typ4o
02-06-2008, 13:24
tfa mi e qsno oba4e az po pr sam mn sramejliva.. :oops: :oops: :oops: :oops: moje da udarq 2 3 na eks :D :D

HeadMasTeR
02-06-2008, 13:33
Ееее искаш секс пък те е срам...Ако ти е проблем това наистина можеш да го извикаш у вас и да си вземете алкохол(най-добре за теб червено вино ;) )и като изпиете една бутилка и ти ше си готова и той ше си спомни движенията... :-D

typ4o
02-06-2008, 13:53
az 4erveno vino ne moga da piq :D :D :D S vodka mislq 4e 6te ima po golqm efekt :grin: :grin:

Lorelei
02-06-2008, 14:57
Kato poprochetah za nego,toi osven da ebe ne vijdam kakvo drugo bi mogyl da pravi.Za ebach naistina moje i da stava,no za priqtel... :? Kakto i da e.Dokolkoto razbrah ti iskash samo seks,koito tova momche bi ti dalo dori samo da si otvorish ustichkata i da mu kajesh "Iskam samo i edinstveno seks ot teb".Ne mislq,che shte sa ti nujdni dylgi i obshirni obqsneniq.