PDA

View Full Version : Син прозорец на смъртта :(



EvilBrunette
02-05-2008, 20:39
Здравейте, имам проблем с компютъра. От няколко месеца от време на време ми се рестартита и ми се появява така наречение Син екран на смъртта (или нещо такова)... :( На няколко пъти вече пускам System restore, защото нямам идея какво друго да направя. И след като върна системата в предишен ден ми излизат прозорче The system has recovered from a severe mistake. Но след няколко дни или седмици ми се рестартира отново и аз пак пускам System restore. Направо не знам какво да правя.Никои не ми поддържа компютъра и трябва да се оправям сама. Дали преинсталация на Windows ще помогне? Мерси предварително за помощта... :-#

Gh057
02-06-2008, 10:53
Това със System restore е голяма глупост, че го правиш :) . Нищо не променяш с него... Преинсталирай Windows-a или ако неможеш накарай някой друг...и до синия екран беше за Windows-и преди XP като 98 примерно...така че накарай да ти сложат XP

elf4o
02-06-2008, 11:24
Това със System restore е голяма глупост, че го правиш :) . Нищо не променяш с него... Преинсталирай Windows-a или ако неможеш накарай някой друг...и до синия екран беше за Windows-и преди XP като 98 примерно...така че накарай да ти сложат XP
синия екран на смърта се появява и на хп при недостиг на рам при проблеми с видео карта и какво ли още не на мен лично ми се е появавал преди години като ти се появи понякога не може да се затвори а понякога се появява и по време на инсталация на хп........ може проблема да ти е хардуерен ако си с хп.

vikc
02-06-2008, 15:42
За да се оправи проблема напълно преинсталация му е майката. :)
Първо преисталирай XP и после ако продължи да прави така ще обърнем внимание на хардуера. 8-)