PDA

View Full Version : Абе много се нерва значи...



GossipGirl89
02-05-2008, 20:41
Най-добрата ми фр ходи с един от година и нещо и до лятото сичко ок нали ама ходихме на нейното село и той оттам много се промени и почна адски много да я равнува щото там имаше някви момчета.Леле тоя човек се побърка направо. Постояноо я следи,само я ревнува. Излизаме ние на кафе с фрс и той само й звъни през 10 минути да я пита къде е и само се карат щото на нея й е писнало...300 пъти му каза и тя, и аз, и кой ле още не да престане щото няма да продължат добре нещата ако не спре обаче той не разбира от дума. Ти му обесняваш как я задушава,как на нея й писва и ше го скъса и ше си хване друг и той си почва с неговите разбирания - "ама са кво съм направил" Не разбира от дума тоя човек. Преди 2 месеца е така заради неговата ревност и задушаване тя му изневери и той моля ти се отиде до момчето,с което му изневери да го разпитва как са се е*али 0_0 Тва не е норамлно. Няма ли достойнство тоя човек ми ходи да се унижава. Знан,че не е моя работа да се мешам ама и на мене ми дойде до гуша от неговите изпълнения. Отиваме ние на дискотека,него техните не го пускат,а ние отиваме с бая стабилна компания. И почва да й дудне "без мене никъде няма да ходиш", "ако се ч*каш с друг да ми се обадиш да ми кажеш" и т.н. и т.н..... Тя го къса и му обеснява,че иска почивка една седмица,за да види дали ше й липсва и дали го обича още той след 10 мин й звъни да я пита кога ше се видат или пък другия практикуван вариянт е да отиде и да виси пред тях. Е казвам ви хора супер досадно и отблъскващо е. Щом мене,че съм страничен човек почна да ме дразни адски много представете си на нея кво й е.... Какво трябва да стане и как трябва да му се обесни на тоя човек,че на сила не може да накара някого да бъде с него?

aciko
02-05-2008, 20:47
Пиклио неден 8-)
Представям си колко е голям,щом и на дискотека не го пускат.
Това са детски изпълнения ... и мойто мнение е,че такъв човек изобщо не и трябва на твойта приятелка.Да му бие шута по скоро и да не се разправя.Като толкова знае да ревнува,накрая ще остане да ревнува себе си,и ще и се обажда да я разпитва кой я е е*ал да си бие чекии по телефона!

sweet_sorcerer
02-05-2008, 20:52
Хахс и тука си имахме подобен проблем,споко не си само ти.....Ами според мен трябва да го зареже,се пак щом и няма доверие за каква връзка става дума?... Ааа мен мн ме дразнят такива "навлеци" и даже му се чудя на това момиче как го търпи.....аз бих го заебала Веднага!

hooliganka89
02-05-2008, 20:57
Тва е някво супер лапе...само като чета и ми става ясно.Незнам каво да кажа мен ако някой така ми лази по нервите накрая ше го набия :-D

b0nb0nka
02-05-2008, 20:57
Еми той постъпва доста детински.Но тя също.Какво е това-той ме эадушава,драэни ме и хоп ,айде да му иэневеря.Глупава работа..вместо да си губи времето,да се ядосва и да ходи по други момчета,по-добре да го эареже и толкова.Наистина не раэбирам как може и двамата да се проявяват като абсолютно неэряли хора.Явно са такива де,не энам..
А и ти наистина си страничен човек и нищо не эависи от теб.Приятелката ти е таэи,която трябва да вэеме някакво решение.Ама явно не и достига акъл.

GossipGirl89
02-05-2008, 21:04
Ами там е проблема,че той не разбира от дума. Тя като му каже "Късаме!" и той почва да й се обеснява и да я тормози. Онзи ден с едни фрс се изебаваха да си стане гадже с Х и той на другия ден разбрал кво се базикаха и като почна пред всички да й крещи и да я дърпа,как не я било срам. Леле абе ужас. Като тръгвахме на дискотека - "в 4 часа да си си кацнала във вас и да ми пишеш смс от мтел веднага щом се прибереш", "с тая къса пола няма да ходиш разбра ли ме","да не си посмяла да облечеш тва яке-очертава ти формите,аз ше го скъсам"... Излизаме ние само момичета и той почва да се дуе що не го е викнала-е добре нормално ли е да сме 10 момичета и той там да се изтъпанчи!?... То ако има как тя без него никъде да не мърда и да става квото той каже... А са се сетих-за кво се била снимала с момчетата от нейния клас,да триела снимките ... Са понеже сме 12ти клас в нейното даскало имаше екскурзия до Турция да ходат целия клас,той не дава дума да се каже-без него не можело да ходи... Абе направо само като се сета кви ги прави и се нерва яко :@

aciko
02-05-2008, 21:06
Неразбира от дума ли?
Ако бех аз,така щях да го напсувам,че щеше да го е срам да ми се обади повече!
Леле как ги обичам такива къде заповядват!

hooliganka89
02-05-2008, 21:11
Първото което е тя по принцип твоята приятелка май абсолютно никаде не иска да го забира...което е странно нали все пак са гаджета.Тва 12 клас сте а имате мнго лапешки проблеми и постапките и на момчето и на твоята приятелка са много детински.

aciko
02-05-2008, 21:14
Къф е тоя бе 12 клас не го пускат да излиза :D
Или твоята приятелка си е намерила някое 12 годишно изморителче!

GossipGirl89
02-05-2008, 21:15
Тва трябва да го видите с очите си,за да разберете за кво става въпрос. Тя като спа с друг и той взел,че се обадил на майка й,на баба й и разказал,че е спала с друг. Мале тва на мене някой да ми го направи и ше помета София с него.В миша дупка ше го завра направо. Аз и него мога да го изложя супер злобно пред всички ама не е моя работа да се мешам. В момента,в който ние сме тръгнали на дискотека той почва със заплахите,че ше се обаде на баща й да каже кво е правила и т.н.... Всички му се смеят и го подиграват,той не може да го осъзнае и си мисли,че му съчувстват.

GossipGirl89
02-05-2008, 21:16
Къф е тоя бе 12 клас не го пускат да излиза :D
Или твоята приятелка си е намерила някое 12 годишно изморителче!

Той е 11ти,тя е 12ти.

hooliganka89
02-05-2008, 21:17
ооо сега се сетих и аз преди време не много отдавна имах едно гадже така да се каже вече го отчетох като грешка,че тай де и той беше така нахалничак идваше у нас по никоето време много ми званеше и малко ме теролизираше наистина малко зор видях докато го разкарам ама все пак се получи.

aciko
02-05-2008, 21:20
В такъв случай,взима някоя бухалка и бои,бой докато не се научи да се държи като хората.
Ама както ти казах в предишните мнения,най-добре е да му тегли една дълга и да го напуща по-бърже !

Krisinka__
02-05-2008, 21:21
Абе кво да ти кажа освен,много ми е позната тази ситуация.
Аз ходех с такъв кретен...само че мен ме манипулираше.Накрая останах без приятели...Неизлизах никъде заради него.Както ти казваш пиете кафе той звъни и се почват лудите скандали.
Бъди до приятелката си и бъди най-вече упора.Убеди я да отказва на предложенията му.Нищо не може да и направи нито той нито който и да е...Просто блъфира...
Аз минах по тоя път и знам какво е...само че при мен заплахите бяха от сорта:"Ще се самоубия", при което си изключваше телефона, или пък "Идвам гърмя теб, гърмя и мен и никой няма да те има!"
Горе главата няма да се отказвате ... Стискам палци!

TheNewReligion
02-06-2008, 06:47
Еми , незнам !Не съм имала проблеми от такова естество , но мисля , че е добре да се разделят ... може и да се обичат , но това момче ужасно ! :-D

wersa4e
02-06-2008, 07:21
Знаеш ли аз съм се сблъсквал със подобна ситуация но бях на страната на приятеля ми.Та така де той ходи с една обаче много се ревнуват ти казвам. Проблема обаче беше че той иска тя да му пусне а тя не му пускаше.Накрая решението беше той тайно да ходи да се е*е с някое друго момиче без тя да разбере нали. Един въпрос GoLdEn`GirL тези двамата твоята фр и гаджето и е*ат ли се?

sLaDkA_GrEsHkA
02-06-2008, 08:10
i az imam takava priqtelka i naistina ne znam kak i izdurjat nervite.... :?

koalka
02-06-2008, 09:22
Той е толкова несигурен, че няма накъде просто...
Всичко е започнало от това село, тя, ако не му е дала повод за ревност, явно наистина нещо се е променило, т.е. доверието му в нея.Почувствал се е застрашен.И когато тя вижда това, естествено, ще му изневери, нарочно.Не е много права, но все едно...
И когато той постоянно я ограничава, не й дава да ходи да се забавлява и я "задушава", както ти се изрази, почва и тя да бъде несигурна, но в чувствата си.
Най-добре да се разделят, защото той за една седмица НЯМА да се промени, то да не става ей така, а тя няма да се примири с това положеие.Изхода е ясен и ще е най-добре и за двамата.

GossipGirl89
02-06-2008, 19:08
Знаеш ли аз съм се сблъсквал със подобна ситуация но бях на страната на приятеля ми.Та така де той ходи с една обаче много се ревнуват ти казвам. Проблема обаче беше че той иска тя да му пусне а тя не му пускаше.Накрая решението беше той тайно да ходи да се е*е с някое друго момиче без тя да разбере нали. Един въпрос GoLdEn`GirL тези двамата твоята фр и гаджето и е*ат ли се?

Ми доколкото е споделяла-да,но последните пъти той настоявал да ходят на хотел и тя ми разказа,че изобщо не й се ходело и като отишла заспала,а той се надул,защото е заспала и й казал нещо от сорта на "е са за кво хвърлих пари да ми спиш ли"... Абе не знам ама ето ся преди малко нов скандал-излъгал и я натопил много кофти пред техните (в училище имал 40 неизвинени е неска майка му й звъни на нея и почва да й се кара,защото той казал,че не ходел на училище заради нея да се виждат,а то изобщо не е така)... И аз я съветвам същото-тяхната връзка просто е безсмислена.Тя дори си признава,че не го обича вече и изобщо не е сигурна в нищо,но може ли да обесниш на стената?!

BWald0rf
02-06-2008, 20:30
Да го къса!Окончателно! И колкото се може по-ясно да му покаже,че няма връщане назад ..

Wrathchild
02-07-2008, 03:45
Абе кво да ти кажа освен,много ми е позната тази ситуация.
Аз ходех с такъв кретен...само че мен ме манипулираше.Накрая останах без приятели...Неизлизах никъде заради него.Както ти казваш пиете кафе той звъни и се почват лудите скандали.
Бъди до приятелката си и бъди най-вече упора.Убеди я да отказва на предложенията му.Нищо не може да и направи нито той нито който и да е...Просто блъфира...
Аз минах по тоя път и знам какво е...само че при мен заплахите бяха от сорта:"Ще се самоубия", при което си изключваше телефона, или пък "Идвам гърмя теб, гърмя и мен и никой няма да те има!"
Горе главата няма да се отказвате ... Стискам палци!Ако изключим това с гърменето... бившият ми беше абсолютно същият случай, не даваше да изляза. Като изляза - защо, как с кого... АМА ЗАЩО СЪМ ИЗЛЯЗЛА БЕ?! 3 дни в месеца се виждахме и аз май само тогава имах право да излизам. И като исках да скъсаме - ще се самоубия. Всеки път. Та в този ред на мисли, кажи ми, че твоят бивш се е казвал Даниел, защото ако има още един такъв случай като неговия ще се отчаям от света :-o

Lashes
02-07-2008, 06:00
ами щом толкова и досажда и не може да го разкара...една ограничителна заповед и тва....там че и прилага психилогически тормоз ли нз си кфо...то такъф нахалитет май по друг начин няма как да се разкара....

Vladkoy
02-07-2008, 06:45
Когато словото не помага идва ред на силата :grin: