PDA

View Full Version : Чудя се как да постъпя,дали да му кажа..



b0nb0nka
02-05-2008, 20:42
Първо эдрасти на всички!
Энам,че е малко досадно да се эанимаваш с чужди проблеми,но наистина имам нужда от съвети и ще ви бъда много благодарна,ако ми дадете такива.По въэможност максимално обективни. :)
Нека да преминем към проблема ми.Наскоро се эапоэнах с едно момче.Е,не чак толкова наскоро,но все пак не беше кой энае колко отдавна.Още си иэживявам едно любовно раэочарование от доста отдавна,което ме беше эатворило в мен и напълно ме откаэа от любовта эа доста време.Докато не срещнах това момче.Той ми наприве страхотно впечетление,много е мил,симпатичен и доста съм хлътнала.Чумствам нещо много хубаво,което от доста време не съм иэпитвала.Эа което се радвам!Струва ми се,че и той има интерес към мен,эащото постоянно ме търси.Е ,не постоянно,но често.А и от време на време каэва някои эагатнати неща,които ми се струва ,че иэдават,че настина има сивпатии към мен.Но тъй като не е направила някаква конкретна и ясна крачка эа нещо повече,не энам дали не греша.Бих искала да му кажа эа това,което чувствам,но се притеснявам.Притеснявам се да не ме отхвърли.Глупаво е ,ама какво да направя..........моля ви,дайте ми някакви съвети или мнения :) Благодаря ви предварително!

sweet_sorcerer
02-05-2008, 20:56
Ами според мен трябва да действаш! Щом го харесваш и мислиш,че и той има чувства,признай му! Според мен тайната любов е по-лоша от несподелената.......ако те отхвърли (в което се съмнявам,щом те търси) поне ще знаеш,че няма да се получи и тфа е. Айде пожелавам ти късмет! 8)

hooliganka89
02-05-2008, 21:01
Ем щом те търси излизай с него после пак и се огуваряйте.Може да му кажеш нещо от сорта,че ти е приятно да излизате заедно след като вече го направите и дали иска да опитате да имате вразка т си окрасявай още ама общо взето това е.Успех!

_BuNnY_
02-05-2008, 21:03
Това все едно аз съм го писала ... в същата ситуация съм, само че момчето ми е бивш съученик :) И реших - ще му кажа пък каквото ще да става - той само може да загуби! Като го харесваш се пробвай, не са ти нужни съвети, а малко кураж и да не се страхуваш - забрави за страха и давай! Успех :wink: :wink:

kukla_bes_sarce
02-05-2008, 21:06
Кажи му..нищо няма да изгубиш..аз съм на мнение че не винаги момчетата трябва да правят първата крачка..токувиш си си премалчала и той също....тя магията ще изчезне :)

b0nb0nka
02-05-2008, 21:13
Хмммм..
Да,энаех си,че ще бъдете единодушни. :D
Всъщност самата аэ си энам,че трябва да му кажа.Наистина имам чувството,че и той има интерес към мен.Не ми е ясно эащо не прави крачката,но явно и той има някакви притеснения.Както и да е,явно ще трябва аэ да действам..
Не съм много уверена,эащото до момнета никога не съм поемала инициативата аэ.Но пък съм съгласна,че не винаги момчето трябва да прави 1вата крачка.Няма лошо момичето да я направи :)
Та,даите някакви идей.Попринцип с него нямаме въэможност често да се виждаме,эащото сме в раэлични смяни,някои път и уикендите имаме раэлични ангажименти.Но май,май тоэи уикенд ще го поканя да иэлеэем.Въпреки,че не энам къде.. :oops:
Моля,дайте идей как да му кажа как стоят нещата,че направо се шашардисвам 8-)

kukla_bes_sarce
02-05-2008, 21:21
Ми кукло..след като не се виждате..кажи му в скайп...обясни му че не ти е безразличен...че имаш чувства към него...кажи му че искаш нещо повече...някви такива...то ще си дойде само като почнеш... :) а за това каде да излезнете...на центара...навсякаде...не е заалжително на кафе...някой паркче...ала бала... :)

b0nb0nka
02-05-2008, 21:26
Просто не энам дали и тоэи уикенд ще успеем да иэлеэем,эащото май пак се очертават тежки эа мен :D Тоесто имам малко работа.Но ако намеря време и раэбира се и той има,ще го поканя да иэлеэем.
А эа Скайп..да,мислих си го,но не мислите,ли,че е някакси глупаво?
Не энам,де.Може и това да остане като вариант.И беэ това така ще съм по-спокойна и може би няма да почервенея или да почна да ръся глупост след глупост... :D

kukla_bes_sarce
02-05-2008, 21:31
Е много ясно попринцип е по-хубаво в лицето му..но приналичие че не се виждате често и скайп става...

TheNewReligion
02-06-2008, 07:32
Еми , какъв съвет може да ти дам освен да го целунеш , и след тва да го погледнеш в очите !Не се страхувай , ако те отхвърли ! Не е последния на Земята така , че давай милууууууу и след тва пиши какво е станало , дори , ако не си се спряла на моята идея ! Успехчета , миличкууууу! :-) :-) :-)

_BuNnY_
02-06-2008, 07:41
Еми , какъв съвет може да ти дам освен да го целунеш , и след тва да го погледнеш в очите !Не се страхувай , ако те отхвърли !


Хаххаха и аз обмислям същия вариант :D
Иначе можеш да го поканиш на кафе, да отидете на басейн, на кино, да се съберето компания и да отидете на дискотека :) Направи нещо, защото и това не е работа да се ядеш от вътре! Айде успех

natalitoo
02-06-2008, 07:51
Ами според мен трябва да действаш! Щом го харесваш и мислиш,че и той има чувства,признай му! Според мен тайната любов е по-лоша от несподелената.......ако те отхвърли (в което се съмнявам,щом те търси) поне ще знаеш,че няма да се получи и тфа е. Айде пожелавам ти късмет! 8)

na sy6toto mnenie sym i az .. uspex macka

I_HaVe_A_PrObLeM
02-06-2008, 07:56
Еми , какъв съвет може да ти дам освен да го целунеш , и след тва да го погледнеш в очите !Не се страхувай , ако те отхвърли ! Не е последния на Земята така , че давай милууууууу и след тва пиши какво е станало , дори , ако не си се спряла на моята идея ! Успехчета , миличкууууу! :-) :-) :-)

+99;)

koalka
02-06-2008, 09:35
Напълно е възможно да те харесва, затова действай!Покани го да излезете на кафе някой път, но най-важното е да му признаеш чувствата си, защото така той в момента ще е сигурен, ако иска да направи и той някаква крачка.

sapphirr
02-06-2008, 09:40
нормално е да се страхуваш от откъс имайки предвид разо4арованието,което си изпитала и все още те мъ4и.според мен най-добре е не само в този слу4аи,а попринцип когато попаднеш в такава ситуация ад си задаваш въпроса "докъде ще стигна ако продължа да се само затварям в себе си".не казвам,4е мазохисти4но трябва да се подходи към нещата,а да търсиш емоционалната нагласа,с която да се оттърсиш от миналото и да се по4увстваш отново пълноценна.

b0nb0nka
02-07-2008, 16:34
Благодаря на теэи,които се отэоваха
:)

zvezdichka777
02-07-2008, 16:40
Действай .. щом те търси и мислиш че се инетересува от теб давай .. ;) успех :)

Scared_Straight
02-07-2008, 18:31
Трябва да му кажеш и да го попиташ дали има чувства и такам. С мулчание няма да стане