PDA

View Full Version : Някой..



Kremana
02-05-2008, 21:46
да си е преглеждал коментарите, които е писал преди 1..2..3 години в този сайт? Туко-що направих това и ми беше изклучително интересно да видя как съм мислела по някои въпроси преди 3 години :D ...като цяло разсъждавам по-същия начин..,но по някои въпроси имам коренно различно виждане сега ;-) имам някои забележки спрямо себе си тогава. Та някак си получително действа :idea: :)
Ако някой го е направил, може да сподели какви впечатления има за себе си от преди 1..2..3 години :) :wink:

ABSOLUTme
02-05-2008, 22:05
Аз го правих наскоро..няма особена разлика в начина ми на мислене,но аз все пак се регнах септ 2006.
И все пак си мисля,че щеше да е по-добре да не споделям големи подробности от личния си живот,макар и пълни глупости. 8-)

RoyTheReaper
02-05-2008, 22:07
Аз им хвърлих един поглед. Не съм се променил особено оттогава, но има някои малки разлики. Примерно не признавах главни букви, пунктуация, ч, ш, кирилица и т.н. Освен това по-трудно различавах сериозна тема от ебавка (такива имаше купища, точно затова ми казаха и влязох в тийнпроблем за първи път (браат, влез в тийнпроблем и ский за къф смех става въпрос :razz: )), защото бях зелена кратуна. :-D

Saymon90
02-06-2008, 05:59
Да, правил съм го... наистина има голяма разлика.... и слава богу :-D [/list]

bulgarche
02-06-2008, 06:21
Малък и неопитен, както и некомпетенетен по някои въпроси. Обичам да срещам мои стари мнения