PDA

View Full Version : Неловка ситуация.....



antonio_dark
02-05-2008, 20:59
Сичко стана ок разбрахме се :)

hooliganka89
02-05-2008, 21:06
Ем мисля,че не си струва да си разваляш приятелството с момчето ама апак ако имаш супер силни чуства няма да издържиш и ше си изпееш песента,но ако момичето няма по-голям интерес към теб хем ше си без нея хем ше си без него.За това помисли кой ти е по скъп и без кой можеш и без кой не.А само да ти кажа често любовта идва и си отива,а приятелите остават.Сам си прави извода.Иначе успех дано да намериш решение и то правилно.

b0nb0nka
02-05-2008, 21:08
Просто поговори с приятеля си.Питай го дали си пада по мацката,дали би имал нещо против,ако евентуално и ти се пробваш сс нея.Кофти ще е ,ако ти каже,че и той си пада по нея.Тогава вече ти препоръчвам да се откажеш.Эащото ,ако продължиш да я эадяваш,рискуваш да се скараш с приятеля ти.А эа таэи проява,която ти твърдиш,че той не желае да си говорите,според мен си въобраэяваш,эащото си се вманиачил по това момиче,личи си.Недей така.Може би не е имал това предвид..
Както и да е!поговори с него и иэясни нещата.Това е моят съвет.

antonio_dark
02-05-2008, 21:08
Мерси много :) много ще помисля по този въпрос :) .......

Забравих да споне също в този ден като си лафих с нея :D :D :D чета си хороскопа и пише че днес ще имам успешни лични контакти който могат да се докарат на по-друго ниво ,както и ще спечеля симпатийте на хората около мен :D :D :D

aninceto
02-05-2008, 21:10
Ami,da ti kaja,imala sum podoben problem :o Mnogo skonfuzena situaciq,men,ako pitash!Tui de,ti znaesh kak e : :shock: Amm,izchakai muni4ko,predpolagam,che shte ti se otvori nqkakva vuzmojnost za razgovor s neq!Mojesh sushto da i vzemesh telefonniq nomer,no razbira se,bez da te razbere priqtelqt ti(koito vsushtnost e i nein)No po-nepriqtnoto tuk e,che ima ogromna veroqtnost s tozi tvoi priqtel da se skarte zaradi momicheto [-X :neutral: Znam,che s tova ne te uspokoqvam mnogo,no....nz drugo kakvo moje da se napravi po vuprosa!Am kusmet 8) :) :wink:

antonio_dark
02-05-2008, 21:13
.......................

hooliganka89
02-05-2008, 21:13
О ти си много влюбен щом и хороскопа си четеш.Сериозна ти е работата ама само ще ти кажа да не бързаш.

antonio_dark
02-05-2008, 21:16
............

_BuNnY_
02-05-2008, 21:17
Момичета колкото щеш, а истинските приятели трудно се намират! Била съм в същата ситуация и да ти кажа по - добре е да си замълчиш! Защото с нея ако стане нещо, то няма да е вечно и рано или късно ще се разделите, докато с този твой приятел доколкото разбирам сте мн добри фр и няма смисъл да си разваляте приятелството заради страничен човек! :)

hooliganka89
02-05-2008, 21:18
Ти на колко си години?И момичето което харесваш и в което не си влюбен на колко е години?И чисто любопитство си питам а информация :oops:

antonio_dark
02-05-2008, 21:20
аз съм на 19 тя на 18 :)

hooliganka89
02-05-2008, 21:29
Големи сте ще се справите някак си.Ама ти трябва да разбереш дали и тя ма някав интерес към теб,може пък приятелят ти да не е за нея кой знае...