PDA

View Full Version : ОМРАЗНАЛО МИ Е !!!



kukla_bes_sarce
02-05-2008, 22:29
А тфа тема за всички тапанари дету ми се правят на интересни и раваляте темите не хора които са решили че това е начина да намерят решение на проблемите си...За тези които постоянно пишат "офф тъпо" или пък това например "малка/малак си за (там за проблема си)" ии т.н. кату не ви харесфа темата закакво трябва да давате отговори дт не са по темата...супер тъпо ее...кфот кату наредиш някой дет е споделил каф проблем има...и си много важен и интересен ли..?ако за теб тфа нее проблем за определен човек е....спрете да пускате такива отговори по темите :booooomb:

shadow4e
02-05-2008, 22:35
Чакай и аз да спадна към тАпанарите.

gluhar4e
02-05-2008, 22:42
А ти защо мислиш,че всички,които пускат теми и имат "проблеми" са искрени и не говорят някви измислени неща?!Ако наистина имаш някви проблеми няма да тръгнеш да ги решаваш във форуми,а ше търсиш истинско решение...Замисли се,глупаво е.Просто хората са се усетили вече,че тея т.нар."проблеми" не са истински проблеми и за тва се получава така.Тва е

ABSOLUTme
02-05-2008, 22:43
Това ни е 'проблемът' на порасналите в тоя форум - малко или много забравяме какво е да си на 13,как се терзаеш за всякакви глупости,как светът ти рухва,ако гаджето не се обади или получиш 2ка по математика. :) И единственото,което ни идва на акъла е просто да дадем 'съвет' от типа на 'Не се занимавай с глупости',за да ви предпазим от хабене на време и нерви.И аз се хващам от време на време да го правя(предимно когато съм ядосана или когато имам проблем),но гледам да не е често и да се опитам да се поставя в същата ситуация и да отговоря адекватно.

Точно и поради тази причина си мисля скоро да се пенсионирам от този форум. :)

fuckingwhore
02-06-2008, 08:43
Това ни е 'проблемът' на порасналите в тоя форум - малко или много забравяме какво е да си на 13,как се терзаеш за всякакви глупости,как светът ти рухва,ако гаджето не се обади или получиш 2ка по математика. :) И единственото,което ни идва на акъла е просто да дадем 'съвет' от типа на 'Не се занимавай с глупости',за да ви предпазим от хабене на време и нерви.И аз се хващам от време на време да го правя(предимно когато съм ядосана или когато имам проблем),но гледам да не е често и да се опитам да се поставя в същата ситуация и да отговоря адекватно.

Точно и поради тази причина си мисля скоро да се пенсионирам от този форум. :)
Напълно съм съгласна със нея..

Exothermic
02-06-2008, 18:14
А тфа тема за всички тапанари дету ми се правят на интересни и раваляте темите не хора които са решили че това е начина да намерят решение на проблемите си...За тези които постоянно пишат "офф тъпо" или пък това например "малка/малак си за (там за проблема си)" ии т.н. кату не ви харесфа темата закакво трябва да давате отговори дт не са по темата...супер тъпо ее...кфот кату наредиш някой дет е споделил каф проблем има...и си много важен и интересен ли..?ако за теб тфа нее проблем за определен човек е....спрете да пускате такива отговори по темите :booooomb:
За мен пЪа ти имаш проблем....и то голям... :shock:
Да не би да не са ти обърнали внимание в някоя тема от сорта на
"Бременна ли съм,ако ми се е изпразнил в клюна?"....
ай` бегай да береш царевичаци....

find_m3
02-06-2008, 18:44
ти определено имаш проблем с ПрЪвУпИсЪъЪ МаЦкуУу 8-)

GameFace
02-06-2008, 19:13
А ти на интересна ли се правиш с правописа на кучето ми?

XceSS
02-06-2008, 20:21
Да си чувала че има букви като В,О,Ъ бахти ние имаме един от най-богатите и стари езици,а такива като тебе го опропастяват :-x :-x

Boot
02-06-2008, 20:56
Най-богат - грънци.
Кфо означава най-богат изобщо??

shadow4e
02-06-2008, 21:07
Богатство на езика по принцип означава брой думи, разновидности. Уф, не като обща бройка, а такава която се използва и не да са все с един и същи корен или сложни думи.
Че то немците имат дума за човек, който се грижи за шапките на капитан на парен кораб, плаващ по Дунав :)
Но аз не смятам, че българският е най-богатият.


П.п. Немците много го използват като термин Wortschatz (богатство на думи)

RAWRRR
02-06-2008, 21:11
Съгласявам се с Буут.

Сегашният български е доста по-беден откъм морфология отколкото старобългарския (пример: тогава е имало 13 гласни,ако се не лъжа,сега са наполовината).

Сегашният е по-богат на лексика от преднишния,но е нищо,в сравнение с например френския или английски ,защото 90% от чуждиците и калките,в българския език, идват от тях.
При тях това са думи,които са възникнали на техния си език,което говори за богатството на техния език,а не нашия,защото ние плагиатстваме.

И не се съгласявам с ABSOLUT`me.
Почти съм сигурна ,че никой от по-грубите и директни потребители не прави забележки от добро сърце,за да предпази милите дечица.
:)

psychopath
02-06-2008, 21:40
Куклата без сърце...да си оправи правописа 8-)

Iria
02-07-2008, 06:43
Виждам, че си регистрирана преди 2 дни и вече правиш тема за всички "тапанари". Ами научи се първо да пишеш!!! Защо си се регистрирала в този форум, където има тъпанири? :-D Който иска ще си пише в темите малка си/малък си.И смяташ ли, че като ти напишеш да не го правят, те ще спрат? Хващай учебника по български и почвай да учиш!

DisciplineAndOrder
02-07-2008, 10:50
Щото така им изнася,малоумно едноклетъчно...

Blacklisted
02-07-2008, 12:47
Някой трябва да играе дъ бед гай :smt029