PDA

View Full Version : Какво става със SIM картата ми?



BuBs
02-06-2008, 11:06
Мисля че картата ми е блокирана.Все още съм с ваучер и май не съм го презареждала скоро.Сега като си звъня от друг телефон на моя(това е от днес) и машината казва "номера е невалиден" а на дисплея на телефона ми пише ограничена услуга и има зачеркната слушалка и немога да звъня.Като набера някои номер и ми изписва само спешни.Реших че може наистина да е от ваучера и си купих ама немога да го заредя,защото немога да се обадя.Кажете ми какво да правя,не ми се вярва да е от телефона нещо щотот пък е нов на 1 месец най-много.Трябва ли да си купя нова карта,хич не ми се иска щото всички телефони са ми в тая.Кажете кво да прая :neutral:

kakaomen
02-06-2008, 11:10
Звъниш на М-тел, Глобул или Вивател, зависи на кои си, и питаш? :)

BuBs
02-06-2008, 11:38
Звъниш на М-тел, Глобул или Вивател, зависи на кои си, и питаш? :)

Е как да звънна като немога.Само спешни може(така пише ама и спешни нестава)

ruski
02-06-2008, 12:09
аами
единственият вариянт е, отиваш в центъра на съответния оператор и минаваш на сметка със същата карта ;)

MindYourMind
02-06-2008, 12:25
Може да е блокирана ако си го давала на някой хлапак например твой съученик и той се е обаждал на полицията или т.н. като нищо може да са я блокирали. Щом викаш, че не си говорила най-много месец...

DeVoi4eTo
02-06-2008, 12:28
ако наистина не си презареждала скоро картата си...година е срока картата се исключва автоматично но до колкото знам има 1 месец след това в който можеш да си заредиш пари...съответно след получаване на някакво известие от ооператора че картата ти ще бъде спряна...друга причина...може да са мн неща мини през офис на оператора на който си :)

BuBs
02-06-2008, 12:33
Разбрах от какво е не се мъчете :) . Аз се си купувам по 5 лв ваучери колкото да има щото на мене не ми трябват пак 1 път в годината поне трябвало да се презареди с 10 и ся картата ми отиди.Ттрябва да си взема нова.С телефона на сестра ми е станало същото

DeVoi4eTo
02-06-2008, 12:41
хах кофти тръпка :(

bulgarche
02-06-2008, 13:47
Най-вероятно ти е блокирана, но ако е от скоро би трябвало да имаш още 1 месец, в който да си я "съживиш". Попитай в някой офис на мобилният ти оператор (а той е?)