PDA

View Full Version : Та май харесвам...гей ???



The_69
02-06-2008, 10:41
Здравейте!-знам, че давате добри съвети, та който не го мързи: :(
Значи харесвам отдавна 1 момче от даскалото ми. Предполагам,че ще питате-та на по 16 сме.Още от 1 уч ден ми направи впечатление с външност и непукистично и диво поведение-точно каквото търся!
Та проблемът не е само това, че не ми обръща никако внимание, въпреки че се старая със вс да се държа приятелски...просто ми се струва, че ме отбягва(или адски се срамува от мен) и че е с...др...наклонности??? :(
1 Попринцип е улегнал човек и не се лигави, но го хванах да се "базика" с др момче, като му щипе зърната.
2 Отправя сексуални заплахи към др момче от сорта на "сега да те бия или да те е*а, кое си избираш.Хайде ..... ще те бие, а пък аз ще те Е*А"
После пък му изпрати и въздушна целувка :lol:
3 Изнасяхме там някаква реч в даскало и аз бях с наистина ОгРоМнО деколте, но не се усещам и съм се навела да му кажа, че почваме репетиция точно под носа му и като се усттих,погледа му беше в горните ми очи(което при др обстоятелства би било чудесно :D ),но съм си доста надарена и вс ме зяпат там, дори да съм с човал :lol:
4 И най-"прясното"- той се е излегнал на един стол в междучасието и си е пуснал косата да пада назад(с дълга коса е).Зад него стои др момче и си играе с косата му,а той го гледа в очите и още малко ще се разтопи от кеф :shock:

Та някои неща може и за базик от негова страна да минат, ама не поглежда момичета това момче :-x и съм 100 % СИГУРНА ,чЕ СЕГА СИ НЯМА ГАДЖЕ. Та искам да ви питам, има ли смисъл да продължавам да си правя илюзии, че все някога може и да се получи нещо!?>?!

BlueFace
02-06-2008, 10:47
Мисля 4е не трябва да си прави6 илюзии а трябва да си изясните не6тата...по скайп,директно,смс....Мисля 4е трябва да запо4не6 от там дали е гей и дали има интерес към теб.(6тото дори да е гей може и да стане нормален заради тебе :) ) мисля 4е от там трябва да запо4не6.Пък после не6тата 6те си дойдат на мястото!
Успеххх.... :)

The_69
02-06-2008, 11:04
Ами той до колкото знам не ползва скайп и имам чувството, че изобщо се притеснява да разговаря с мен,докато с останалите момичета не е така(може би са по-сближени, защото ходят заедно да пушат,а сравнително малко хора от класа са пушачи, а с момичето , с което сяда постоянно си говорят нещо през часовете)Нз, когато го попитам нещо ми отговаря с по 1 дума и така.Дори се притеснява и химикал да ми поиска. :?

sapphirr
02-06-2008, 11:14
1 Попринцип е улегнал човек и не се лигави, но го хванах да се "базика" с др момче, като му щипе зърната. -тва не може да ти е критерии (първона4ално)

2 Отправя сексуални заплахи към др момче от сорта на "сега да те бия или да те е*а, кое си избираш.Хайде ..... ще те бие, а пък аз ще те Е*А" -това също

После пък му изпрати и въздушна целувка-виж,това ве4е е съмнително!

ОгРоМнО деколте-не го прави,в пове4е слу4ай е знак за от4ание,4е не можеш с друго да привле4еш внимание

той се е излегнал на един стол в междучасието и си е пуснал косата да пада назад(с дълга коса е).Зад него стои др момче и си играе с косата му,а той го гледа в очите и още малко ще се разтопи от кеф Shocked:shock: :shock: :shock: мила,тоя е мн вляво.ве4е е гарантирано!!!
за по-натам мога само да те съветвам да продължиш да наблюдаваш внимателно както досега 8-)

hooliganka89
02-06-2008, 11:30
Ем в началото с моят приятел още като се запознахме преди 5 години и той беше дошал в България с най-добрия си приятел което го намирах за странно и спаха в едно легло после ходиха на море и аз твърдо бях решила,че е гей.След няколко години пак се срещнахме и той вече беше дошал без приятели ама се държеше много мило с мен ама не ме целуваше и пак реших,че е гей ама се оказа в крайна сметка,че не е.И до ден днешен ми
се сърди като му кажа,че съм го мислела за гей.
Ама твоя човек може наистина да е гей :lol:

Quasar
02-06-2008, 11:53
лява резба...може да се опиташ да я пренабиеш....все пак има жени които на труп живота връщат а камо ли някво педи да оправят...ако искаш пробвай го...предложи му се ако откаже....ЛЯВ и тва е

pomo6tplz
02-06-2008, 12:47
направи впечатление с външност и непукистично и диво поведение-точно каквото търся!
Геискоооо

1 Попринцип е улегнал човек и не се лигави, но го хванах да се "базика" с др момче, като му щипе зърната.
Каквото и да казват щипането на това миясто е обратно

2 Отправя сексуални заплахи към др момче от сорта на "сега да те бия или да те е*а, кое си избираш.Хайде ..... ще те бие, а пък аз ще те Е*А"
Това е хем нормално за адски лигаво хем нормално за о.О задно мислене (нали разбираш )

После пък му изпрати и въздушна целувка :lol:
Това е мр.Геи(ско)

3 Изнасяхме там някаква реч в даскало и аз бях с наистина ОгРоМнО деколте, но не се усещам и съм се навела да му кажа, че почваме репетиция точно под носа му и като се усттих,погледа му беше в горните ми очи(което при др обстоятелства би било чудесно :D ),но съм си доста надарена и вс ме зяпат там, дори да съм с човал :lol:
Нормално за колтурно момчета според мен хехе

4 И най-"прясното"- той се е излегнал на един стол в междучасието и си е пуснал косата да пада назад(с дълга коса е).Зад него стои др момче и си играе с косата му,а той го гледа в очите и още малко ще се разтопи от кеф :shock:
Това бие всиакакви рекорди тои е Г-мен

hooliganka89
02-06-2008, 13:08
Aма това за отправянето на сексуални намеци към други момчета не може да се определи като гейско тай като гейовете искат да ги ебат,а не искат те да ебат други момчета.Имаме един педерас в града който като мина един път и чух как някви момчета му викатяко ейййй Васка ща ебем и той отговаря-А само обещавате :shock:
Това вече е гейско :?

The_69
02-06-2008, 13:23
И как предлагате да процедиам ???
Искам да знам със сигурност дали има смисъл "да се хабя",а не сме мн близки, че да го подпитам.Това, че се притеснява само от мен и едва ли не ме избягва означава ли тещо според вас?

BlueFace
02-06-2008, 13:28
Ей тука ве4е ни6ту не мога да ти кажа няям представа.Може просто 4овека да си е таъв..... :neutral:

GameMaster
02-06-2008, 13:58
Emi....mai mai nqma osoben smisal poneje kakto kaza e lqva rezba.Taka cheee........nameri si nqkoi normalen kato za teb.

hooliganka89
02-06-2008, 14:08
Ми и аз тва се чудя защо те избягва няма много смисъл...по принцип гейовете са много общителни личности и завързват приятелства бързо и повечЕто пъти с момичета апак тебе те избягва.А може да е БИ знам ли..

GregoryHouse
02-06-2008, 14:37
Че аз се лигавя по тоя начин в 89% от времето си...и да ти кажа не съм гей и съм бил с бая момичета...а в едно заведение в Ловеч такова изпростяване напрайх че т'ва неговото е е като детска игра...по добре го питай направо дали има интерес към теб щот може просто да си въобразяваш...което е и най-вероятното...ако не прояви интерес или не си чак толкова надарена навсякъде или...или просто не го кефиш или е гей ама се съмнявам...