PDA

View Full Version : Какво да правя с нея...



UnToUcHeD
02-06-2008, 11:13
Оффф много ми е трудно да започна ... наистина незнам дали ще имам думи с които да опиша какво става около мен ... уча си в родния град нашея клас меко казано е много повече от отвратителен незнам как може да има толкова лицемерни и неблагодарни хора,които се мислят за единствени и велики,които не ги е грижа че наранявят околните ... миналата учебна година едвам истърпях края свърши даскало и с едно момиче от класа станахме много близки всеки ден излизахме заедно тя идваше в нас аз ходех в тях споделяхме си всичко аз много се учудих че тя казва точно на мен неща които никой не знае за нея ... но и същевременно се радвах че ми има доверие ... лятото аз ходех с едно момче разбирахме се чудестно до мига в който ги запознах ... тогава тя почна да го прегръща да си говорят аз се правех че не виждап какво става че не изпитвам болка от това ... с него скъсахме а аз бях повече от съсипана минаха три месеца в ревове болници а аз бях все още зле нъдето и да бях ... плачех молех се да се съберем обвинявях се за всичко а тя ми повтаряше айде бе стига нищо не е станало ще го забравиш той не е за теб не те заслужава и оценявя той е буклук ... но който каквото и да кажеше за него аз си знаех своето и колкото и да беше ме наранил в миналото аз пак го ипах за идеален различен ... просто за моето момче ... ваканцията мина дойде и училище а на мен ми беше все едно бях безразлична към всичко нямях желание нито за училище нито за илизане нито за живот ... една вечер обаче момичето с което се водех ми се обади да излезем аз нямах никакво желание но понеже тя няколко пъти настоя аз естествено приех излязохме разхождахме се из улиците и говорехме за маловажни неща ... седнахме на една пейка пуснах си песен от телефона и забих глава стана ми тъжно самотно ... реших да се пребирам така и така ми беше скапано какъв беше смисъла да стоя навън казах а тя с насълзени очи ми каза оф не издържам ще ти кажа не мога повече да го крия тежи ми и ме прегърна попитах я ''кво да ми кажеш бе човек какво толкова е станало говори'' започна да плаче '' езнам как да ти го кажа ще ме намразиш ще ми се расърдиш не искам да губя приятелтвото ти ''айде кажи бе мамка му какво си направила'' ... ''ами от два месеца твоя ми звъни пише ми sms-и казва че вече не обича теб а мен аз не знех дали да ти кажа защото ти го обичаш много'' тя ме прегърна ... блъснах я просто не можех да повярвам той харесва нея тя не ми казва гледах в една точка без да реагирам да говоря от очети ми се стичаха сълзе не морета от сълзи тя каза ''не моля те разбери ме'' но нима имаше какво да разбирам господи тръгнах за нас през целия път съм плакала хората по улиците ме гледат а на мен ми е все едно прибрах се гушнах си възглавницата и плачех ли плачех не спах цяля нощ обвинявях се мразех се ... на сутринта бях като труп не знаех коя съм къде съм от тогава с въпросното момиче сме на някви тъпи думички от рода здравей здрасти как си и какво правиш ... след това което се случи което мисля че успях да преодолея или поне да се преструвам че съм го забравила моят най добър приятел беше неотлъчно до мен пазеше ме грижеше се за мен пазеше ме от всичко и от всички обичашеме чувствата естествено бяхя напълно споделени и тогава запознах най-добрия си приятел с нея но подяволите зящо го направих ... аз него го познавам от 2 години и за това време с много труд съм заслужила и уважението му и обичта му и подкрепата му а оная МЪРЛА дойде и за 1 месец си присвои това което беше мое и това което бях аз за него изведнъш стана ненадейно тя ... наистина не знам защо се получи така и ще ви бъда супер благодарна ако ми откриете грешката и ми дадете сйвет какво да правя от тук насетне благодаря че ме изслушахте :(

BlueFace
02-06-2008, 11:29
Съжелявам но не виждам какво може6 да направи6..Наистина мн тъжна историика :-# Със сигурност 6те има някой от този форум който 6те ти помо4не...Тука хората са мн готини и 100% някой 6те знае какво да прави6
Пожелавам ти успех ... :)

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:32
мерси много ще ми е нужен със сигурност

w0sh
02-06-2008, 11:34
Чакай тя кво е виновна,че той харсева нея?

Кво искаш да си махне лицето? като е по-убава от тебе така се случва.
Единственото, за което може да я виниш е ,че не ти е казала по-рано. Ама като ти гледам реакцията. Ти не заслужаваш да ти споделят.

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:38
той не я харева просто иска да ми е гадно...

BlueFace
02-06-2008, 11:39
Аууу според мен не трябва6е да и го казва6 толкова директно :? Може и да е виновна ама моми4ето страда ся разбираемо е .... :( :(
(До някъде си прав ама не тряя6е така.... :( )
И как може6 да си сигурна в това ??? Може да е истинско ....

w0sh
02-06-2008, 11:40
той не я харева просто иска да ми е гадно...


И ти обвиняваш нея за това.... Хм зряло, зряло

BlueFace
02-06-2008, 11:41
той не я харева просто иска да ми е гадно...


И ти обвиняваш нея за това.... Хм зряло, зряло

Ей тука си абсолютно прав.. :(

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:43
ами човек и тя иска да ми е гадно това е нормално само не разбирам при положение че ми прави мръсно що и същевременно ми казва неща които абсолютно никой не знае за нея освен аз

w0sh
02-06-2008, 11:45
ами човек и тя иска да ми е гадно това е нормално само не разбирам при положение че ми прави мръсно що и същевременно ми казва неща които абсолютно никой не знае за нея освен аз

Е 1-во
Как така иска да ти е гадно и откъде го разбра.
2-ро как човек, който иска да ти е гадно се разплаква ей така? да е учила в НАТВИС?
3-то боже господи да ти имам разбирането за приятелство.

hooliganka89
02-06-2008, 11:45
Ох тъжна история ама незнам какво да направиш той харесва нея и да не е нея друга ще е и така.

CrazyWitch
02-06-2008, 11:46
Твойта грешка е тая, че възприемаш нещата така. Не може да намразиш човек който ти се е водил близък, защото се е харесал на момчето ти. Не може и да водиш такъв жалак живот зареди едно момче. И аз съм била жалка.. но стига толкова! Идва време в което си казваш - СТОП! и се спираш за доста неща. Единственото което правиш е да тровиш сама себе си. Не е ли ужасно да се погубиш зареди един човек, който не те желае? Не забравяй, че има много други ХОРА които чакат вниманието ти... Има много други човешки същества с които ще се запознаеш, и може би тогава ще разбереш, че тоя твой проблем е бял кахър. Има наистина лоши хора. Пази се от тях и не ставай една от тях! Очакват те много други емоции и чувства... Има какво да изживееш и ти взимаш решенията в живота си. Направи го, чрез разумна мисъл! Защо ти е да се насочваш към изолотора?

Quasar
02-06-2008, 11:46
ако и втория ти приятел свие...какво да кажа ако това ти е приятелка аз съм морж....

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:47
мерси

w0sh
02-06-2008, 11:49
ако и втория ти приятел свие...какво да кажа ако това ти е приятелка аз съм морж....

Ти не виждаш ли,че тя търси оправдание за действията си.
Не и ги давай,защото няма да прокопса от това.

и освен това. Приятелката не и е взела гаджето и. Тя е тръгнала с нейин приятел и аз не мога да видя проблема в това.

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:49
ако и втория ти приятел свие...какво да кажа ако това ти е приятелка аз съм морж....
много добре казано

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:51
не търся оправдание ма карай не може да знаеш какво искам аз не знаеш какво чуствам и мисля

BlueFace
02-06-2008, 11:53
Аз мисля 4е ти си объркана и в момента и ти не си мн наясно с тези не6та... :? :(

w0sh
02-06-2008, 11:53
не търся оправдание ма карай не може да знаеш какво искам аз не знаеш какво чуствам и мисля

Повярвай, достатъчно добре съм научил хората за 19 години.
В цялта ти тема се вижда дори как преувеличаваш на места.
Вдигам ръце от тебе. Има доста да порастнеш още докато разбереш за какво ти говоря.

UnToUcHeD
02-06-2008, 11:56
само един въпрос имам към тебе ''къде преувеличавам бе?''

w0sh
02-06-2008, 12:00
само един въпрос имам към тебе ''къде преувеличавам бе?''

В изказванията си. Стигаш до някакви крайност, които в нормалния живот не биха ти се случили, освен ако не си падала на глава като бебе.
И не ми говори на"бе" защото не е много учтиво.

BlueFace
02-06-2008, 12:00
А..и за какви болници става въпрос ?? :shock:

UnToUcHeD
02-06-2008, 12:01
бях в болница 3 седмици

w0sh
02-06-2008, 12:03
А..и за какви болници става въпрос ?? :shock:
Рязала си е вените пфахаха.

BlueFace
02-06-2008, 12:04
Да не си се опитвала да си реже6 вените :? :shock: ??
Защтото само заради едно любовно разо4ерование няя смисъл да прави6 такава простоия?? :shock:

MindYourMind
02-06-2008, 12:04
Едно е ясно, истинско приятелство между жени няма!

UnToUcHeD
02-06-2008, 12:04
да съм казала че съм си рязала нещо

UnToUcHeD
02-06-2008, 12:05
Едно е ясно, истинско приятелство между жени няма!
ммм да!!!

BlueFace
02-06-2008, 12:15
Едно е ясно, истинско приятелство между жени няма!
ммм да!!!

WTF??!?!?!CRAZY?!?!Няма истинско приятелство между моми4е и мом4е...Ама да ми казвате 4е не няма между жени ....Тва е тъпо бе хора просто до ся сте попадали само на лицемери или сте пренебрегвали истинските хора.Познавам толкова моми4ета и жени дето си имат хипер добри приятелки които могат да бъдат до тях в секи момент така 4е аре плс без глупости... :x

PorcelainDoll
02-06-2008, 12:26
Аз са6то познавам такова моми4е,което с поведението си привли4а вниманието на мн,ама мн мом4ета около себе си,а приятелките ми ги е страх да ги запознаяат с нея :? .Мн гадно и ми ми е жал за теб,за6тото и аз сьм понякога такава,но хората се променят и 4увствата сь6то,нз какво то4но да те посаветвам,а и сьм нова тук,но се пробаи да поговори6 с мом4ето и му кажи,колко си наранена и колко дьржи6 на него,говори и с прияателката си по вапроса и за 4увствата си.....

и се надявам,4е по някакзв на4ин сам ти помогнала :razz:

UnToUcHeD
02-06-2008, 12:28
Аз са6то познавам такова моми4е,което с поведението си привли4а вниманието на мн,ама мн мом4ета около себе си,а приятелките ми ги е страх да ги запознаяат с нея :? .Мн гадно и ми ми е жал за теб,за6тото и аз сьм понякога такава,но хората се променят и 4увствата сь6то,нз какво то4но да те посаветвам,а и сьм нова тук,но се пробаи да поговори6 с мом4ето и му кажи,колко си наранена и колко дьржи6 на него,говори и с прияателката си по вапроса и за 4увствата си.....

и се надявам,4е по някакзв на4ин сам ти помогнала :razz:
мерси много!

PorcelainDoll
02-06-2008, 12:30
за последното ли4ице се извинявам,просто груба гре6ка :oops:

maackata
02-06-2008, 13:00
Saveta koito moga da ti dam ,4e kogato si4ko e sigorno to4no togava ne e , to4no togava ruhva i se razdelqte.Ima gi takiva momi4eta naprimer: izlizam az s edno mom4e(podrazbira se 4e toi haresva men i ne za parvi pat izlizam s nego) vikam i edna priatelka da sedne pri nas toi be6e s negov priatel i tq kvo pravi iska nomera na mom4eto s koeto izlizam az.E tva ne e li naglo ama sled tva si i kazah kvot imah.....aman ot takiva priatelki :?

UnToUcHeD
02-06-2008, 16:08
Saveta koito moga da ti dam ,4e kogato si4ko e sigorno to4no togava ne e , to4no togava ruhva i se razdelqte.Ima gi takiva momi4eta naprimer: izlizam az s edno mom4e(podrazbira se 4e toi haresva men i ne za parvi pat izlizam s nego) vikam i edna priatelka da sedne pri nas toi be6e s negov priatel i tq kvo pravi iska nomera na mom4eto s koeto izlizam az.E tva ne e li naglo ama sled tva si i kazah kvot imah.....aman ot takiva priatelki :?
то това е наглост не добронамереност

UnToUcHeD
02-06-2008, 16:25
за последното ли4ице се извинявам,просто груба гре6ка :oops:
няма проблем

TheNewReligion
02-06-2008, 16:48
Мисля , че имаш прекалено развито чувство за собственост... той не е твой !Намирам грешката ти и тя е , че прекалено рано си се доверила на онова момиче ! :-)

UnToUcHeD
02-06-2008, 16:52
аз се доверявам почти на всички

HePeAJIeH
02-06-2008, 16:57
Заблави ги и двамата! Запознавай се с нови хора и бъди общителна.Не се затваряй в себе си защото в момента си в труден период.Просто намери някой който да ти помогне да излезеш от този зле написан роман.Има много други момчета-огледай се! В живота ще понесеш много по-големи загуби за това бъди силна и продължи напред! Лека вечер! :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-06-2008, 17:47
Заблави ги и двамата! Запознавай се с нови хора и бъди общителна.Не се затваряй в себе си защото в момента си в труден период.Просто намери някой който да ти помогне да излезеш от този зле написан роман.Има много други момчета-огледай се! В живота ще понесеш много по-големи загуби за това бъди силна и продължи напред! Лека вечер! :)
Прав е човека преди мен, не се затваряй в себе си и продължи напред, не знаеш какво те очаква:) За приятелката ти не съм сигурна дали е виновна, единствено, ако тя му е дала повод. А той щом е постъпил така, значи не заслужава да мислиш за него повече. Сложи край на това и започни живота си на чисто. Ще видиш, че нещата не са толкова лоши:) Успех и не мисли за лоши неща, всичко ще се оправи, стига да му позволиш ;) :-) :-$

gostut
02-06-2008, 18:15
момичето не е виновно, че си се вманиачила в момчето. момичето не е виновно, че нея я харесват повече от теб. сама каза, че той й е писал, не тя на него. също така никъде не прочетох тя да му е отвърнала със същото.. дори никъде не прочетох въобще да му е казвала нещо след като сте скъсали. като знае каква ти е реакцията, мн ясно, че няма да ти каже... освен сичко друго като гледам как злобееш срещу нея разбирам и защо най-добрия ти приятел е предпочел нея
може малко гадно да съм се изказал, но се надявам да се замислиш, защото ако навлезеш в истинския живот с това отношение към хората и нещата до никаде няма да стигнеш

и също така съм на 100% съгласен със сичко което каза w0sh

princesa_viki
02-07-2008, 10:00
Наистина е много тъжно.Такива приятелки не ти трябват!
Питаш къде ти е грешката,а замисляла ли си се,че не ти си я допуснала,ами твоята "приятелка".Напълно разбирам какво изпитваш,но не търси вината у себе си.
Всички момчета са такива,има някоя по-дива,по-"готина" и те веднага се хващат,а не осъзнават,че всъщност изпускат най-доброто,заради такива като твоята "приятелка".
Аз мисля,че той просто е искал да те нарани.Ти сама каза колко трудно си спечелила доверието му,приятелството му,а тя за един миг го прави.Бъди сигурна,че не е успяла.Има разлика от това да обичаш някой,да разчиташ на него в трудни моменти и в това да си с някой само за секса или пък,за да нараниш бившата/бившия си.
Няма смисъл да се тормозиш.Той,а най-вече тя,ще намерят заслуженото,докато ти в това време ще имаш чове,който е до теб,знаеш,че те обича и подкрепя.
Искренно ти желая да намериш щастието :-)

UnToUcHeD
02-07-2008, 10:06
!мерси много!

princesa_viki
02-07-2008, 15:07
!мерси много!
Искам да те питам-Защо мислиш,че е твоя грешката?Затова,че си ги запознала ли?

UnToUcHeD
02-07-2008, 16:27
ми наистина незнам аз търся винаге грешката в мен дори и понякога да нямам аз вина

princesa_viki
02-08-2008, 11:54
ми наистина незнам аз търся винаге грешката в мен дори и понякога да нямам аз вина
И аз правя така,а не е редно. :?
А дали не се обвиняваш за това,че си ги запознала?
Ако е за това-нямаш вина!

gostut
02-08-2008, 13:34
!мерси много!
Искам да те питам-Защо мислиш,че е твоя грешката?Затова,че си ги запознала ли?

защото Е нейна грешката!!! Кога ще осъзнаете, че не целия свят се върти около вас, че и другите хора също си имат мисли, чувства, мечти и т.н. и не са на тоя свят само за да правят вашия живот по-забавен и лесен???? НИКОЙ С НИЩО НЕ ВИ Е ДЛЪЖЕН И НЕ СЕ СЛУЧВА СИЧКО САМО ЗАРАДИ ВАС!!!

dIdiTy_bE
02-08-2008, 13:57
!мерси много!
Искам да те питам-Защо мислиш,че е твоя грешката?Затова,че си ги запознала ли?

защото Е нейна грешката!!! Кога ще осъзнаете, че не целия свят се върти около вас, че и другите хора също си имат мисли, чувства, мечти и т.н. и не са на тоя свят само за да правят вашия живот по-забавен и лесен???? НИКОЙ С НИЩО НЕ ВИ Е ДЛЪЖЕН И НЕ СЕ СЛУЧВА СИЧКО САМО ЗАРАДИ ВАС!!!

Напълно съм съгласна...И в крайна сметка на никой не му стана ясно приятелката ти в крайна сметка тръгнала ли е с приятеля ти или не...Защото ако е стигнало само до някакви си смс-и то тогава цялата работа е пълна боза....!
ПП И в крайна сметка най-добрия ти приятел за когото говореше накрая ти е бил гадже нали...?Или аз нещо не рабрах?

UnToUcHeD
02-08-2008, 18:20
да приятелката ми тръгна с бившия ми а с най добрия ми приятел не сме ходили просто си се уважаваме и обичаме като приятели

princesa_viki
02-08-2008, 19:08
!мерси много!
Искам да те питам-Защо мислиш,че е твоя грешката?Затова,че си ги запознала ли?

защото Е нейна грешката!!! Кога ще осъзнаете, че не целия свят се върти около вас, че и другите хора също си имат мисли, чувства, мечти и т.н. и не са на тоя свят само за да правят вашия живот по-забавен и лесен???? НИКОЙ С НИЩО НЕ ВИ Е ДЛЪЖЕН И НЕ СЕ СЛУЧВА СИЧКО САМО ЗАРАДИ ВАС!!!
О айде айде.А каква е тази "приятелка",защо тя не помисли за чувствата на другите?А?Защо тя не е помислила,че приятелката й ще бъде наранена?Каква е грешката на момичето,че е запознала най-добрата си приятелка с гаджето си?Е,съжалявам,ама аз не бих постъпила така.А и къде се подразбира,че тя си мисли,че света се върти около нея?Това,че не е очаквала "приятелката "й да постъпи така-малко след като скъсала с момчето,което обича,тя да постъпи така,да го крие от нея и в един момент,като знае колко й е тежко да й сервира новината и да я прегръща?хаха!Нищо не заслужава.Дори и здрасти да й казва!

PorcelainDoll
02-08-2008, 19:19
да и аз така мисля,"приятелката" ти трябва да знае да цени това което за теб е важно,а не просто да го присвоява за себе си!

UnToUcHeD
02-09-2008, 14:08
!мерси много!
Искам да те питам-Защо мислиш,че е твоя грешката?Затова,че си ги запознала ли?

защото Е нейна грешката!!! Кога ще осъзнаете, че не целия свят се върти около вас, че и другите хора също си имат мисли, чувства, мечти и т.н. и не са на тоя свят само за да правят вашия живот по-забавен и лесен???? НИКОЙ С НИЩО НЕ ВИ Е ДЛЪЖЕН И НЕ СЕ СЛУЧВА СИЧКО САМО ЗАРАДИ ВАС!!!
О айде айде.А каква е тази "приятелка",защо тя не помисли за чувствата на другите?А?Защо тя не е помислила,че приятелката й ще бъде наранена?Каква е грешката на момичето,че е запознала най-добрата си приятелка с гаджето си?Е,съжалявам,ама аз не бих постъпила така.А и къде се подразбира,че тя си мисли,че света се върти около нея?Това,че не е очаквала "приятелката "й да постъпи така-малко след като скъсала с момчето,което обича,тя да постъпи така,да го крие от нея и в един момент,като знае колко й е тежко да й сервира новината и да я прегръща?хаха!Нищо не заслужава.Дори и здрасти да й казва!
мерси!