PDA

View Full Version : Устните



The_69
02-06-2008, 12:09
Та да питам по нещо и двата пола:

Момчета, с каква козметика за устни предпочитате да ходи приятелката ви(червило, гланц, балсам.... или натурално чиста) :-)

Момичета, смятате ли, че е гейско момчетата да използват балсам за устни и вашите гаджета имат ли?

krem4et0
02-06-2008, 12:12
В балсамът за устни няма нищо лошо. Стига да е безцветен и да не е гланц!
А иначе като се срещам с мъжа ползвам само балсам.

Wrathchild
02-06-2008, 12:14
Ако примерно му се напукват устните от студа - балсам да. Но безцветен.
Но разни гланцове не, благодаря... не бих ходила с такъв.

HardlyAwakened
02-06-2008, 12:20
Гейско .. пф

mainata90
02-06-2008, 12:21
Ако са ти напукани от студа балсам иначе освен гейовете не познавам някой мъж да използва гланц или червило.

Quasar
02-06-2008, 12:25
аз зимата ползвам някъв балсам щот инче устните ми стават много зле...иначе за момиче гланц....тия червила ми изглеждат много зле

glezan4e
02-06-2008, 12:30
Ако примерно му се напукват устните от студа - балсам да. Но безцветен.
+1

v3nDe77a
02-06-2008, 12:36
Ако са ти напукани от студа балсам иначе освен гейовете не познавам някой мъж да използва гланц или червило.
+1

maackata
02-06-2008, 13:07
Ami az polzvam glanc daje imam stra6no mnogo tva mi e slabost :-P , priatelq mi ni6to ne polzva sega prez zimata mu predlagah da mu zema balsam bezcveten ama ne mu se napukvali usnite, no sega se saglasi i nqmam ni6to protiv mom4e da e s bezcveten balsam to zima se pak...

hooliganka89
02-06-2008, 13:20
Аз червила не ползвам,а гланцове рядко,а колкото до приятелят ми той понякога ползва безцветен разбирасе ама само ако са му напукани устните иначе за какво му е :)

arenaX
02-06-2008, 13:56
Безцветен през зимата ползвам ,защото иначе ми се напукват.

koman
02-06-2008, 13:56
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?

bebeto0o
02-06-2008, 14:15
Ако примерно му се напукват устните от студа - балсам да. Но безцветен.
+1

Undying
02-06-2008, 14:51
Ами аз ползвам гланцове и балсами,а гаджето ми балсам от време на време. :)

LuCiFersAngeL
02-06-2008, 15:19
Приятелят ми ми позволява да го намажа с балсамче за устни (безцветно рабира се) само когато са му напукани усните. Иначе мрази да ме целува когато съм с гланц, затова когато съм с него съм натурална или само с балсамче за устни. Червилата и гланцовете - за друг път 8-)

radito
02-06-2008, 18:05
Е моя приятел не използва така постоянно, но понякога му слагам от моя щото много хубаво мирише пък и прави устните много меки :)

Jaffs
02-06-2008, 18:13
Не ползва и няма и да почне. Има там един крем, защото е с много суха кожа и като се маже хваща и устата.
Иначе за мен не го интересува особено, но много обича балсамите ми с вкус и мирис на диня или пъпеш :)

bolutica
02-06-2008, 20:05
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?

Брао мажки!Мн мразя маж/момче с гланц балсам за устни или още по-малко с червило :? (Тва ми напомня за Борис Дали,който в първият си клип е с безцветен гланц :-x -тогава слушах чалга.Ся НЕ)

Just hear me...
02-07-2008, 11:27
Според мен за момче е напълно нормално да е с безцветен балсам през зимата... иначе гланц и момче не ми се връзват като близки думи :-o ... а да.. и аз не съм с гланц като съм с гаджето щото само мрънка 8)

SexYLipS
02-07-2008, 11:39
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?

Брао мажки!Мн мразя маж/момче с гланц балсам за устни или още по-малко с червило :? (Тва ми напомня за Борис Дали,който в първият си клип е с безцветен гланц :-x -тогава слушах чалга.Ся НЕ)

Не само Борис Дали, а и Snoop Dogg в новия му тъп клип има гланц :x

По въпроса: Приятеля ми мрази да съм с някви гланцове докато се целуваме така, че съм натурална и понякога с някое балсамче..

Той си слага само зимата ако му се напукат устните, иначе не :P

•._.•No_NaMe•._.•
02-07-2008, 20:28
Ако примерно му се напукват устните от студа - балсам да. Но безцветен.
Но разни гланцове не, благодаря... не бих ходила с такъв.
me 2
no az bez glanc ne moga :P :-) :)

psychopath
02-07-2008, 22:46
Като бях млад, беше доста модерно някое гадже като те целуне и да те наклепа едно такова ааарно с червило ...и се перчиш по улиците 8-)

bEbKaAa~*
02-07-2008, 23:59
гейскоо

sLaDkA_GrEsHkA
02-08-2008, 06:51
az obi4am balsamite, no ot vreme na vreme polzvam i glanc ... a ina4e sum ZA mom4etata sushto da polzvat balsam.. izobshto ne e geisko kakto kazva moq priqtel :shock: prosto grija za ustnite a puk da rechesh 4e imat gaden vkus da ne gi haresvat,.... ne znam.. pu che e shemet toq moq..... na nishto ne moje da go nau4i 4ovek.. :-o

varnen4e
02-08-2008, 11:53
Не знам... и аз мисля, че няма нищо лошо в това едно момче да се предпази от напукани устни! Но аз лично не одобрявам това мъжете да ползват гланцове, червила или някви балсами с вкус или аромат на ягодки, например! Ако е мъж, най- добре с неароматизирам безцветен балсам- през зимата.
Иначе аз ползвам и червило и гланц, а през зимата балсам... по- принцип сменям често козметиката, защото бързо ми омръзва!

SexYLipS
02-08-2008, 14:16
Като бях млад, беше доста модерно някое гадже като те целуне и да те наклепа едно такова ааарно с червило ...и се перчиш по улиците 8-)

хехе като беше млад.. :lol: Добре де Вик да не си на 30 :lol:

Iria
02-08-2008, 16:26
Много педалско ми изглежда :D

girl91
02-08-2008, 20:34
Не ползва и няма и да почне. Има там един крем, защото е с много суха кожа и като се маже хваща и устата.
Иначе за мен не го интересува особено, но много обича балсамите ми с вкус и мирис на диня или пъпеш :)

Какви са тези балсами с вкус и мирис на диня ии пъпеш.. и аз искам да си взема такива :)
А по темата - Взех на приятеля ми балсам за устни, защото в това студено време много му се напукват устните. Не виждам нищо гейско в това едно момче да изпозлва балсам за устни (безцветен) . А той много мрази да ме целува когато съм с гланц :)

FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 20:38
Ем аз например си слагам балсам за устни на Nivea един син много готин , не е некакъв педераски дамски и така... И искам да кажа на някой че има много голяма разлика между педераст и метеросексуален... МЕТЕРОСЕКСУАЛЕН НЕ ОЗНАЧАВА ДА ХАРЕСВАШ МОМЧЕТА , такаче не се срамувам да кажа че съм метеро!!!! Ако не знаете какво означава думата (МЕТЕРОСЕКСУАЛЕН) неговорете глупости :) 8)

skatemore
02-08-2008, 20:58
аз обичам да ям тоя на приятелката ми щот си ги купува се некви с яки аромати :P

Na7a6a
02-09-2008, 10:13
Ами моят приятел няма нищо против да съм с балсам/гланц/червило, но ако съм с гланц остава и по неговите устни и не е много добре, така че съм или само с балсам или без нищо :-)

so_far_away
02-09-2008, 14:22
Егати то пък оставаше и да има нещу против няма разбирасе повечето пъти съм с балсам когато съм с него защото е гадно ако остане и по неговите истнички :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-10-2008, 08:40
аа.. за първи път чувам момче да си слага балсам за устни :D малко геиско.. :) значи ме кефи :) оодобрявам ! :P

TheNewReligion
02-10-2008, 09:54
Ако му се напукват устините , съвсем естествено е да полава балсам , но безцветен !

QgoTka
02-10-2008, 11:30
Аз си слагам гланц... иначе някви момчета :-) :shock: :shock: :shock:

QgoTka
02-10-2008, 11:30
Аз си слагам гланц... иначе някви момчета :-) :shock: :shock: :shock:

WithLove
02-10-2008, 13:46
Естествено,че не е гейско момчето да иэполэва ваэелин или балсам эа устни.Говорим эа беэцветен,такъв,който просто омекотява и хидратира устните.Особено пък ,ако му се напукват!Не е гейско и ,койото твърди,че е ,е эле :-D
А аэ иэполэвам обикновенно ваэелин и отгоре гланц-често беэцветен,само с блясък,а понякога и с лек цмят-обичам в кафяата или роэовата гама.

TasteOfSin
02-10-2008, 15:02
Ми нямам против момчетата да използват безцветен вазелин за да не им се напукват устните.Аз червила не използвам,само гланц или балсам.На бившия ми приятел не му пречеше да съм с гланц,но пък на мен не ми беше приятно,защото много лепнеше. :? А той не харесваше вкуса са балсама ми на Nivea, за това като се виждахме нищо не си слагах. :?

propusk
02-24-2008, 15:11
мда.. аз ползвам всякакви видове мазила били те балсами,гланцове,червила и т.н. .. а относно моя приятел през зимата си взима безцветен балсам за устни щот в противен случай му се напуква.. а и да си признаем на кое момиче не му е приятно да целува момче с нежни устни :-)

pyfpaff
02-24-2008, 15:35
priqtelq mi polzva bezcveten balsam za ustni..i v nikakav sluchai ne e geisko tova che poddurja ustnite si hubavi i ne pozvolqva da se napukvat i zagrybqvat.

SuMmEr_KiSS
02-25-2008, 07:46
az sym ZA majete da polzvat balsami za ustni[mn qsnu 4e bezcvetni te da ne sa azis] po hubu li shte vi e ako e s napukani ustni aaa ujS..!! momcheta polzvaite balsami za ustni ;)

gorska
02-25-2008, 08:05
Ахахах, напоследък само на момчета с гланцове попадам, докато не разбера, че всъщност било балсам... :lol:
Безцветно балсамче може, но ако обича да не го развява наляво надясно, щото ми става много смешно! :-D

Nadelina
02-25-2008, 08:16
Az si slagam i ot trite kogato se vijdam s priatelq mi... i balsam... i glanc.. i chervilo... E istina e che dosta se dyrpa da me celune kogato sym s qrko chervilo ama tova sa riskovete na profesiata :D .. A otnosno tova dali toi izpolzva balsam... mmne ...

EarthShaker
02-25-2008, 08:41
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?

по нищо...

MissIndependent
02-25-2008, 08:58
Ами през зимата момчетата може да носят безцветен балсам ако им се напукват устните.Моя приятел трудно го убедих и все пак си слагаше
(вече неиска понеже времето се затопли).Аз пък си нося леко розов гланц и той ме харесва така. :smt048 :smt048

sound_mafia
02-25-2008, 10:31
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?ами пич според мен си приличат на мъже тпва че се поддържат и държат да изглеждат добре за пред едно момиче няма лошо ти като искаш си ходи като селски бек с космите по гърдите и корема,с напукани устни и и пъпки и мазна кожа.Хубавото е че има мъже дето се осъзнаха че не само жените трябва да изглеждат добре.ЕВАЛА НА МОМЧЕТАТА ДЕТО СЕ ПОДДЪРЖАТЕ,НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ ЧЕ ГОВОРАТ ДРУГИТЕ ЧЕ БИЛО ГЕЙСКО ИЛИ СТЕ ПРИЛИЧАЛИ НА ГЕЙОВЕ,НЕ Е ВЯРНО ПОВЕЧЕТО МЛАДИ МОМИЧЕТА ВИ ХАРЕСВАТ ТАКА. :-)

CuRly_Doll
02-25-2008, 14:49
Аз си слагам гланц или балсам.Момче да използва балсам(безцветен)-няма лошо,но гланц...вече е прекалено...

CuRly_Doll
02-25-2008, 14:51
тва мъж ли е или кво ? още малко и ... оф ся като се замисля ... вежди се скубят , лакирват се , мажат усните с гланцове , обескосмяват раце крака ... е по кво да го познаеш на улицата че е мъж :?ами пич според мен си приличат на мъже тпва че се поддържат и държат да изглеждат добре за пред едно момиче няма лошо ти като искаш си ходи като селски бек с космите по гърдите и корема,с напукани устни и и пъпки и мазна кожа.Хубавото е че има мъже дето се осъзнаха че не само жените трябва да изглеждат добре.ЕВАЛА НА МОМЧЕТАТА ДЕТО СЕ ПОДДЪРЖАТЕ,НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ ЧЕ ГОВОРАТ ДРУГИТЕ ЧЕ БИЛО ГЕЙСКО ИЛИ СТЕ ПРИЛИЧАЛИ НА ГЕЙОВЕ,НЕ Е ВЯРНО ПОВЕЧЕТО МЛАДИ МОМИЧЕТА ВИ ХАРЕСВАТ ТАКА. :-)
Права си.Според мен трябва да се поддържат и момчетата,НО да си скубят веждите като момичета и да ходят с гланцове и фон-дъо-тени е вече прекалено... :(