PDA

View Full Version : А вие как мислите?



BlueFace
02-06-2008, 14:20
От доста време насам си задавам въпроса:"Защто има толкова много ку*ви и надувки с само4увствие до небето?" И ми е направило впе4атление 4е тези моми4ета се мислят за не6ту мн голямо и се ебават с нормалните мом4ета(на мене това не ми се е слу4вало за щтастие и се надявам да не ми се слу4и).От 3 дена съм регистриран в този форум и 4ета хорските проблеми и истории.И един ден се замислих:
Зна4и да си представим една ку*ва която е много надута ,има гигантско само4увствие и постоянно се ебава с някой от нормалнте мом4ета.И така по едно време се появява един сваля4.Той я вижда 4е е яка и си мисли :"Ей тая ся 6те я забия".И наистина забива я .Тя си ве4е се увли6а по него,той и завърта главата и тя ве4е се "вюбва" в него.И така след 1 месец той я из4укава и ве4е не му е интересно и я захвъря ей така(или напрао я захвърля без секс).Буквално се гаври....И ей тая ве4е са я сма4кали (като тя ги е ма4кала другите) и тя на нея ве4е не и се живеее по4ва да се вайка ,мисли си :"За6то света е толкова не4естен",и по4ва да си изплаква изторията в някой форум като този...
Аз мисля 4е има много подобни истории и 100% тва се слу4ва.И според мене трябва да продължи да им се слу4ва докато не осъзнаят 4е не са толкова велики и не се приземят... А вие какво мислите...??? :)
П.П. Тази история е измислена(може на някой да му се е слу4вало такова не6ту ама на мене не и не познавам такъв 4овек)

анонимка
02-06-2008, 14:27
Ами наистина 100% има такива истории.И на тези "курви"(както казваш) им е гадно и тогава някои от тях разбират какво са правили и се променят,но някои-не..То и такива момчета бол,не само момичетата са такива.

hooliganka89
02-06-2008, 14:27
Хахаха не знам какво да ти кажа :)

slAduk17
02-06-2008, 14:30
ee stiga obijda momi4etata be ne sa kurvi tfa 4e zaribqvat mn mom4eta i gi zahvurlqt nezna4i 4e sa kurvi puk i tfa 4e sa naduti hmm zavisi s koi se durjat taka zna4i az imam mn priqtelki deto seki ee taq e mn naduta a u puk az kato si q znam primerno kva e tui 4e te se pravat samo pred nqkoi hora na naduti i na men mn puti sa mi kazvali 4e sum nadut puk tfa vuob6te ne e taka zavisi koi go kazva tfa nekfi kompleksar4eta detoo zavijdat mn qsno 4e taka 6e govorat tui 4e teq momi4eta deto gi opisa ti sa super pe4eni pove4eto de ddz na men ne mi se e slu4avalo da me preebat tolko gadno ddz

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-06-2008, 14:31
аз съм 1000% процента съгласен .... редът ти на мисли .. е наистина точен ... историите които в повечето случаи са представени във форума са 80% еднакви ... един банален и еднотипен сюжет .... написани на латиница със безброй правописни грешки и липса на логическа последователност ...честно да си кажа не разбирам голямата част от връстниците си ... при тях няма родителски контрол( и при мен няма) идеята е в липсата на самоконтрол ... започват разни безразборни връзки, които свършват по абсурдни начини ... и за едната глезла... тази която върти момчетата е нещо голямо ... тя е засегната ... вината за каквото и да било не може да бъде самопризната и се започва вайкане и отчаяние до небесата ... всичко е в стил "мамо, той ме оскуба" ... смешно е цялостното разбиране за любовта дори ... тя е реклама ... пича е реклама на к*вата а тя на пича ... и така си се носят в идилията на "виж те ме ... аз съм на върха" ... но това не е така ... после скъсвания дори и грозни сцени подстръкани от първичността на идеологията ... комплексите са важен фактор ... и т.н не ми се пишат романи на тема масовата заблуда на подрастващото поколение свързана с любовта и сексуалното общуване ... масова деградация ... добре, че все още има на хора с принципи и съвест ... чалгарията и позьорството ни заливат ... себеосещането е обсебено от пороци ...
звуча малко като проповедник но съм крайно възмутен от сънят на обществото ... който за мен е по-скоро кошмар ... и всичко е свързано с темата ... изброил съм факторите които повлияват негативно на взаимоотношенията между хората

PorcelainDoll
02-06-2008, 14:34
Da takiva ne6ta se slu4van prez 5 min navsqkade,i na vsqka prese4ka se sre6ta po takova momi4e da pone vednaj trqbva da im se otvorqt o4ite i ako trqbva po tozi na4in zvu4i dosta gadno :( ,no nai-4esto stava taka ,nali znaete "vsi4ko se vra6ta" i na men mi e pisnalo ot takiva,no vse pak i te imat 4uvsva kolkoto i meko kazano "razli4ni" te da sa :?

PS: mn mi haresvat savetite koito dava6 po drugite temi,prodaljavai v sa6tiq duh :) :oops:

Blab
02-06-2008, 14:34
ля, ля, ля...
К'вот' се търси, т'ва се предлага...
Важи и в случая...

gostut
02-06-2008, 14:36
ем светът е такъв бе - като се оставяте да ви мачкат, ще ви мачкат и това, че на някоя кучка са й разбили сърецето според мен не е и не би трябвало да е утеха за никоя "слабохарактерна лигла"/емо , защото тя си е виновна че я мачкат курвите

и те така

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-06-2008, 14:38
ем светът е такъв бе - като се оставяте да ви мачкат, ще ви мачкат и това, че на някоя кучка са й разбили сърецето според мен не е и не би трябвало да е утеха за никоя "слабохарактерна лигла"/емо , защото тя си е виновна че я мачкат курвите

и те така


оригинално изказване ... но говорим за липса на елементарна толерантност ... за взаимоотношения ... не за общожитейски проблеми и битки ... любовта не трябва да е бойно поле ... не можеш да го разбереш и няма да го разбереш ...

gostut
02-06-2008, 14:43
ем светът е такъв бе - като се оставяте да ви мачкат, ще ви мачкат и това, че на някоя кучка са й разбили сърецето според мен не е и не би трябвало да е утеха за никоя "слабохарактерна лигла"/емо , защото тя си е виновна че я мачкат курвите

и те така


оригинално изказване ... но говорим за липса на елементарна толерантност ... за взаимоотношения ... не за общожитейски проблеми и битки ... любовта не трябва да е бойно поле ... не можеш да го разбереш и няма да го разбереш ...

отново - светът е такъв. не съм го направил аз такъв, не си го направил ти такъв, ма е такъв. или ще се научим да живеем в него и да променяме малки части от него, така че да се нагоди за наще разбирание или ще живеем цял живот в обвинения на другите за нащо неразбиране и нежелание да приемем нещата такива каквито са. Това се отнася и за любовта. Сяка връзка е различна и дали е бойно поле зависи само и единствено от хората в нея ;)

BlueFace
02-06-2008, 14:47
Мерси за менията. :) Аз съм на 15(без 4 месеца :) ) и наситина имам реален поглед върху не6тата ... В моя клас има мн такива моми4ета....
Просто се 4удя накъде отива света 6том ве4е това да не пие6 , пу6и6 и да си у4и6 уроците(което аз не правя мн мн :oops: ) се гледа с "ло6о око" и упрек от мойте връсници.... :? :?
П.П. Само ви напомням 4е това съм го измислим :) Продължавайте да изказвате мненията си :)

Blab
02-06-2008, 14:48
Реален поглед?

Щом казваш...
На мен ми се струва леко по детски(teen depressed)...

BlueFace
02-06-2008, 14:51
ee stiga obijda momi4etata be ne sa kurvi tfa 4e zaribqvat mn mom4eta i gi zahvurlqt nezna4i 4e sa kurvi puk i tfa 4e sa naduti hmm zavisi s koi se durjat taka zna4i az imam mn priqtelki deto seki ee taq e mn naduta a u puk az kato si q znam primerno kva e tui 4e te se pravat samo pred nqkoi hora na naduti i na men mn puti sa mi kazvali 4e sum nadut puk tfa vuob6te ne e taka zavisi koi go kazva tfa nekfi kompleksar4eta detoo zavijdat mn qsno 4e taka 6e govorat tui 4e teq momi4eta deto gi opisa ti sa super pe4eni pove4eto de ddz na men ne mi se e slu4avalo da me preebat tolko gadno ddz

А не не то незнам как да го определя просто.Как 6те се по4увства6 ти ако някой "супер пи4/ка" ти завърти главата и после те захвърли се едно си някой носна кърпа... Не е редно,не е правилно,не е ети4но....
Аз благодаря на господ 4е никой не се е подиграл с мен така ....

П.П. Просто се приземете и се поставете на мястото на наранения... :(

BlueFace
02-06-2008, 14:53
Реален поглед?

Щом казваш...
На мен ми се струва леко по детски(teen depressed)...

Не съм депресиран в никъф слу4ай,живея си живота най-спокойно и просто ре6их да си изкажа мението по еднин въпрос.Не те карам да го споделя6 и то4но за тва питам какво мислите вие.... :)

slAduk17
02-06-2008, 15:03
haha mii nqma takifa filmi pri mene :grin: nqma toku taka nqkoq da me zahvurli bez pri4ina ili prosto za broikata hahaha dam ne e redno no e zabavno :-P haha za kvo da se postavq6 na mqstoto na nqkoi dr pff kato mi se slu4i slu4i nqma se zdyh za6toto na edi koi si mu bilo shitavo

viki_nt
02-06-2008, 15:24
...ABE NA TAKIVA KURVI VSE SE NAMIRA NEKOI DET DA IM GO NA4UKA :D ...

sweet_sorcerer
02-06-2008, 16:16
ля, ля, ля...
К'вот' се търси, т'ва се предлага...
Важи и в случая...
правилно....

BlueFace
02-06-2008, 16:18
Щтом е така на4и света върви към безкраен разврат....Казват 4е ние сме бъде6тето...И до тва ебано бъде6те ли успяхме да стигнеме бе...пффффф .. Мн зле :( :?

water_lily
02-06-2008, 16:25
добре де..ти обвиняваш момичето, че е к*рва, поради това, че спи с не-знам-си-кой и си мисли, че е влюбена и се държи не-знам-си-как..

ами момчето? то няма ли вина? да спи с нея и я зарязва, той може- а тя не? щом и двамаат са удовлетворени от това, което получават няма лошо..

а да си изплачеш мъката във форум, едва ли е особено подходящо, по-скоро събужда дискусии, но не вярвам да намериш утеха за разбитот сърце, така или иначе трябва да го преживееш...сам.