PDA

View Full Version : искам си го обратно....;(



slan4iceto_n
02-06-2008, 15:09
така, нещата стят по следния начин. имам един приятел, в една компания сме, мн често заедно и т.н. преди около година той мн сериозно се влюби в мен но тогава аз не изпитах нищо към него, защото имах друг човек до себе си. постепенно с влюбенния приятел се отчуждихме, защото не него му беше писнало да играе ролята на утешител, когато стане нешо с гаджето. от началото на тази учебна година бях решила да оправя нещата, но всъщност сгафих още повече. бях обещала на оня фр да излезем, обаче точно тогава се обади оня, другия, аз казах на фр че тр да бързам, а той после ни видя. сега, след 3 месеца той продължава да ме наказва за случилото се, а аз сякаш със всеки изминал ден все повече се увличам по него. в началото мислех че вс е само защото ми се сърди ама вече знам че не е така. та въпроса ми е :как да си го върна обратно

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-06-2008, 15:13
диалог в прав текст ... доза покаяние ... супена лъжица обаяние и 2 щипки надежда :) можеш да поръсиш с интимна близост ако си по-смела
ако не стане ... ще си ядеш манджата сама

zvezdichka777
02-06-2008, 16:00
MNogo 4esto mi kazvat 4e ot dva stola se pada na zemqta .. no pri teb e malko po-razli4no,naistina e stanalo kofti ii si go naranila dosta , neznam kak moje6 da opravi6 ne6tata osven ako ne pogovori6 s nego i ne my kaje6 kakvo izpitva6 kum nego .. no edin suvet:predi da si napulno sigurna v 4uvstvata si kum nego ne pribqgvai do ni6to,za6toto 6te se poly4i mnogo kofti ako sega si misli6 4e ima6 4uvstva a sled nqkolko dni otnovo toi ostane naraneniq sus lqpata nadejda .. za '' AZ I TI '' ... :? :? :?

BlueFace
02-06-2008, 16:01
Мисля 4е 4ак до имтимна близост не е нужно(освен ако си мн от4аяна).Отиди кажи му как стоят не6тата,разкай се пред него и се надявай да се влюби отново..... :)

sasha_90
02-06-2008, 16:01
Лапешки работи.....

gamercheto_
02-06-2008, 16:07
оплескала си работите мн яко!просто поговори с него и може да се оправят нещата