PDA

View Full Version : Черни точки



feelthless4o
02-06-2008, 15:47
Имам мн гадни черни точки на носа. Как да ги махна? Някъф крем има ли ? или трябва да ходя на козметик? 10х предварително.

Undying
02-06-2008, 16:11
Мммм,хубаво е да идеш на козметик,но също така има специални кремове за премахване на черни точки.Попитай в някой козметичен магазин,широко разпространени са подобни продукти.

chipi_kaoo
02-06-2008, 16:27
И аз имам :( Ходи на козметик. Аз си взимах кво ли не, и не става. Не се лъжи с клин енд клиер, защото то наистина ти почиства кожата, но не и от черно точки (поне при мен е така). Може да си го ползваш след козметика да си чистиш лицето :-P

Iria
02-06-2008, 16:32
Има много продукти, но чух, че има едни лентички за черни точки ги лепиш на носа, брадичката и челото и после като махнеш лентичката, черни точки остават върху лентичката.Не знам дали помагат. Лентичките са на Нивея.Едната струва 1.50.

spyk
02-06-2008, 16:42
Аз лично ходя от време на време на козметик и използвам и един комплект на виши за почистване на кожата. Се пак черните точки са запушени пори и колкото повече поддържаш кожата си толкова по малак е шанса да ти се появяват ;)

Exothermic
02-06-2008, 17:28
Клийн Клеар.....поне при мен помогна.... :)

maackata
02-06-2008, 18:35
Taka nai-efektivno premahvane na 4ernite to4ki e kozmeti4kata, dr variant e:pravi6 si na liceto parna banq u vas i si stiska6 nosa mn silno i te izlizat no trqbva da tarpi6 mn bolkata, produktite pomagat za predotvratqvane i po rqdkata poqva na 4ernite to4ki i za dobre po4istvane na liceto no ne i za mahaneto na 4ernite to4ki.Az polzvam na evan gel i tonik 2 v 1, emulsiq za lice , na orifleim toaletno mlqko, silicilov sirt-ama izo6ava kojata i o6te maski i krem na dove 8)

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-08-2008, 17:24
Dobre 4e ima i takava tema....az li4no imam mnogo problemno lice osobennno nosa tam imam yjasno mnogo 4erni to4ki :[ 6te ida na kozmetik a ina4e i az polzvam Clen & Clear ama mai nqma nikuv efekt samo ti po4istva kojata i ti q ospokoqva...

Kalista
02-16-2008, 20:41
Аз използвам лентички за нос, има ги в козметичните магазини,отиваш в един такъф и казваш "искам лентичка за нос" аз така казвам защото не знам дали има друго име :D Струват 1,50 обаче не става от първия път,ползвай ги през 2-3 дни и постепенно ще се махнат всички ;) Айди успех :-)

peZz
02-16-2008, 20:58
Аз лично ходя от време на време на козметик и използвам и един комплект на виши за почистване на кожата. Се пак черните точки са запушени пори и колкото повече поддържаш кожата си толкова по малак е шанса да ти се появяват ;)

Получават се от неподдържана кожа?!Боже изкупила съм всичките магазини всякакви средства каквито има и почти всеки ден ги ползвам и пак ми излизат черни точки!:\\
Не знам кое помага и кое не, но в никакъв случай не си взимай Garnier 3 в 1(PURE), абсолютно нищо не върши, на една приятелка козметичката и казала така, и аз сама се убедих(прецаках се да си го купя..)и и казала също, че Garnier .. едно ново не му знам името донякъде вършило работа.Също съм чувала, че като си направиш парна баня и после си търкаш носа и там където имаш точки със ръба на златен пръстен или обеци и се махали, тва го четох в пудриера(форума).

LuCiFersAngeL
02-16-2008, 21:11
Също съм чувала, че като си направиш парна баня и после си търкаш носа и там където имаш точки със ръба на златен пръстен или обеци и се махали, тва го четох в пудриера(форума).
А някой пробвал ли го е?

ElisaDay
02-16-2008, 21:17
Аз съм го пробвала това със златния пръстен.Да ви кажа пак трябва да си ги стискаш ..

mime7oo
02-17-2008, 16:28
Ами виж сега .. най-ефикасно е да идеш на козметик да ти почистят лицето от акне,черни точки и сякакви такива,но отделно има и дълбоко почистващи маски за лице,които ги премахват от части . Аз си имам една такава вкъщи и има ефект ,но за цялостно премахване отиваш на козметик ,ама след няма и два месеца лицето ти пак става същото . просто в тази възраст няма спасение от това ;)

mime7oo
02-17-2008, 16:33
Сега се замислих за това с пръстена. Има ли значение дали е златен или сребърен например ?

sladku_bebzi
02-17-2008, 17:55
А лентичките изсушават ли лицето :(

sLaDkA_GrEsHkA
02-17-2008, 21:08
Аз лично ходя от време на време на козметик и използвам и един комплект на виши за почистване на кожата. Се пак черните точки са запушени пори и колкото повече поддържаш кожата си толкова по малак е шанса да ти се появяват ;)

Получават се от неподдържана кожа?!Боже изкупила съм всичките магазини всякакви средства каквито има и почти всеки ден ги ползвам и пак ми излизат черни точки!:\\
Не знам кое помага и кое не, но в никакъв случай не си взимай Garnier 3 в 1(PURE), абсолютно нищо не върши, на една приятелка козметичката и казала така, и аз сама се убедих(прецаках се да си го купя..)и и казала също, че Garnier .. едно ново не му знам името донякъде вършило работа.Също съм чувала, че като си направиш парна баня и после си търкаш носа и там където имаш точки със ръба на златен пръстен или обеци и се махали, тва го четох в пудриера(форума).

az nqmam mnogo 4erni to4ki no garnier pure 3 v 1 zabelqzah 4e gi maha pone pri men.... dosta sa namalqli...

ani_sweet
02-17-2008, 21:53
Offff i az se 4udq kvo da pravq,izpolzvam Garnier 3in 1-absolutno niakkuv efekt i si stiskam sama 4ernite ti4ki dr spasenie mai nqma.A na kozmetik me estrah da ida sqka6 kato se setq kak bqha moite priqtelki sled pose6tenie pri kozmeti4ka :shock:

Kalista
02-18-2008, 16:36
А лентичките изсушават ли лицето :(

Не съм забелязала да изсушават,но все пак си завси и от кожата

MisS__
02-18-2008, 18:01
аз си ги махам с една лепенка наа..Nivea ии ми върши работа :) Тъй де,маха ги .. :)

thecopstopped
02-18-2008, 18:04
ето ги 3-те стъпки: Крем против черни точки на Клин анд Клиар, с който си измиваш лицето сутрин.
2та:Хидратираш лицето си с лосион най-добрият(7 билки) ;)
следва финала :-P :Намазваш лицето си със супер крема за лице (имех)
Е надявам се да съм ти от полза, това наистина помага ;-)

propusk
02-24-2008, 14:09
и аз имам черни точки на нослето - ползвай крем "Кларина" аз лично съм доволна ;)

kuklichka_bg
03-19-2008, 07:58
vij spisaniqta na AVON :-)

slun4ice_90
03-19-2008, 08:37
Също съм чувала, че като си направиш парна баня и после си търкаш носа и там където имаш точки със ръба на златен пръстен или обеци и се махали, тва го четох в пудриера(форума).
А някой пробвал ли го е?Da,az no posle se poqviha za4ervqvaniq,estestveno tva e ot turkaneto.Az izpozlvah predi edna mnogo hubava maska na oriflame,po4istva v dulbo4ina i e strahotna,no ve4e ne znam dali q ima v kataloga.

slun4ice_90
03-19-2008, 08:42
Сега се замислих за това с пръстена. Има ли значение дали е златен или сребърен например ?Da ima zna4enie,zlaten trqbva da e :) :-P

mimka_1
03-19-2008, 14:57
ако имате чувствителна кожа, внимаваите много какжо правите и ако е някоя некомпетентна козметичка,освен че няма да ви махне черните точки може да ви направи и траино акне

COP-OUT
03-20-2008, 16:17
Az hodq na kozmetik. I sum mnogo dovolna. :}}}}

lov3m3
03-21-2008, 15:44
Az hodq na kozmetik. I sum mnogo dovolna. :}}}}
И аз така :P