PDA

View Full Version : Проблемчетата ми...



LeXz
02-06-2008, 16:34
Здравейте...
Имам някои роблеми...с които незнам какво да правя...
1.Едната ми гърда е па-малка от другата...малко...но забележимо...и това ме притеснява все повече с наближаващото лято...
2.Не ми е идвало от мнооого време...Когато отидох при един гинеколог и му казах той ми отговори че това не е страшно,щото съм била малка...
3."Отдолу" съм разранена...по точно "раздърпана"...незнам от какво...
Скоро ще ходя на София на по-добър гинеколог...но не се знае кога ще е това скоро...
P.S.:На 14съм

gerim
02-06-2008, 17:01
1. Tova e napulno normalno,na vsqko momi4e samu razli4na golemina,no prosto na nqkoi im li4i pove4e,na drugi po-malko,ne se pritesnqvai!
2. Shtom si na 14 e normalno da ne ti idva redovno. Kogato bqh kolkoto ne mi e idvalo okolo 3 meseca,a nqkoi pyt puk mi e idvalo po-4esto,no e napulno normalno,s vremeto se oednakvqva i stava na vseki mesec.
3.V kuv smisul razdyrpana be :) ..ne6to ne razbiram.Nai -dobre,ako te pritesnqva govori/pokaji na maika ti i tq da preceni kakuv e problema. Ako pyk ne...dai pove4e info v kakuv smisul "razdurpana" :)

LadyCarameL
02-07-2008, 11:14
Ми нормално е..Кфо се притесняваш ..

MaRcHeLiTkAa
02-07-2008, 16:16
m tva s razdarpvanety i az ne go razbrah :(
mila prosto idi na niakolko ginekologa ama qvno za taq vazrast e normalno razni promeni ....vse pak i hormonite mn vliqqt :-D na teb mn malko ti varvi na men pak mi slab organizma, a sam jjudistka .vseki mesec tria spazvam dieti za razni sastezaniq i po cqla sedmica samo s po edno kiselo mlqko i edin 6okolad na den ...i nali mi slab organizma i sega zarad dietite ve4e polovin godina ne moga se opraq i v mesec mi varvi po 20-22 dena i vseki den pia po 2-3 hap4eta v to4no opredelen 4as :( :? no kakvo da napraq :? karai 6te mine .prosto 4ui mneniata na niakolko ginekologa :) uspeh4eta :-)

p.s.az sa6ty sam na 14 8)